نمایندگینازک علیا

تعمیر تلویزیون در نازک علیا | تعمیرات کولی گازی و پکیج در محل

آی بک امداد یک شرکت تعمیرات سیار است که در شهرهای مختلف ایران خدمات تعمیر تلویزیون در محل را ارائه می دهد. این شرکت با داشتن تعمیرکاران مجرب و مجهز، تعمیر تلویزیون های مختلفی را از جمله سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک و … در منزل یا محل کار شما را انجام می دهد. حال اگر در منطقه نازک علیا استان آذربایجان غربی ساکن هستید، می توانید خدمات تعمیر تلویزیون در نازک علیا یا هر شهر دیگری را از آی بک امداد بخواهید.

تعمیر آی سی تلویزیون سونی توسط آی بک امداد

سیستم تلویزیون پیچیده است و نیاز به دانش و آگاهی فراوانی دارد. مخصوصا بخش آی سی تلویزیون باید توسط یک تعمیرکار متخصص و حرفه ای مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد. ای بک امداد یکی از مراکز تعمیر آی سی تلویزیون در نازک علیا است که این خدمات را در محل شما و بدون اینکه نیاز به حمل و نقل تلویزیون باشد، ارائه می کند. برخی از مزایای تعمیر آی سی تلویزیون سونی توسط آی بک امداد عبارتند از:

تعمیر در محل و منزل شما انجام می شود. به این صورت که تعمیرکاران آی بک امداد پس از دریافت آدرس شما، در کمترین زمان ممکن به محل شما می رسند و تعمیر تلویزیون را در جلوی چشمان شما انجام می دهند. این کار باعث می شود که از حمل و نقل تلویزیون و خطرات آن جلوگیری شود.

خدمات تعمیر با کیفیت و ایمن انجام می شود. چرا که تعمیرکاران آی بک امداد با داشتن دانش، تجربه و ابزار مناسب، می توانند تعمیر تلویزیون در نازک علیا را با دقت و حرفه ای انجام دهند و از آسیب دیدن به قطعات و بدنه تلویزیون جلوگیری میکنند. لازم به ذکر است که آی بک امداد از آی سی های اصلی و با برند سونی برای تعویض استفاده می کنند.

تعمیر با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می گردد. البته تعمیرکاران آی بک امداد برای تمامی تعمیراتی که انجام می دهند، گارانتی معتبر ارائه می کنند. اما در مبحث تعمیر تلویزیون این گارانتی شامل تعویض رایگان قطعات در صورت خرابی مجدد است.

تعمیر پنل تلویزیون اسنوا در نازک علیا

اگر پنل تلویزیون اسنوا شما دچار سوختگی شده است، باید ابتدا بدانید ریشه و منشا مشکل از کجاست؟ برخی از علل شایع پنل سوخته تلویزیون عبارتند از:

آب خوردگی پنل: اگر مایعاتی مانند آب، شیشه شوی یا آبپاش وارد پنل تلویزیون شوند، ممکن است باعث ایجاد اتصالات ناخواسته بین قطعات الکترونیکی شوند و موجب پیکسل سوختگی گردند. این مشکل معمولا قابل تعمیر است و با تمیز کردن پنل و جدا کردن اتصالات می توان آن را رفع کرد.

ضربه یا فشار به پنل: اگر پنل تلویزیون ضربه بخورد یا تحت فشار قرار گیرد، ممکن است باعث شکستگی یا خراشیدگی پنل شود و باعث پیکسل سوختگی شود. این مشکل معمولا غیرقابل تعمیر است و تنها راه حل آن تعویض کامل پنل است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در شهرک استقلال تهران | هزینه تعمیر یخچال در شهرک استقلال تهران

 نقص در تولید یا استفاده طولانی: اگر پنل تلویزیون دارای نقص در تولید باشد یا بیش از حد مورد استفاده قرار گیرد، ممکن است باعث سوختگی یا کاهش عمر پیکسل ها شود و باعث پیکسل سوختگی شود.

حال اگر به هر دلیلی پنل تلویزیون شما دچار سوختگی یا خرابی شده است، پیشنهاد می کنیم از خدمات تعمیر تلویزیون در نازک علیا توسط تیم متخصص آی بک امداد بهره مند گردید.

نمایندگی تعمیر برد پکیج

برد پکیج قطعه ای است که کنترل کننده عملکرد پکیج می باشد. اگر برد پکیج خراب شود، ممکن است پکیج روشن نشود یا کد خطا نشان دهد. برای تعمیر برد پکیج، باید از یک تعمیرکار ماهر و مجهز به ابزارهای تخصصی استفاده کنید. تعمیر برد پکیج شامل مراحل زیر است:

 • عیب یابی برد پکیج و تشخیص درست خرابی
 • تخمین هزینه تعمیرات برد
 • خرید قطعه معیوب در صورت عدم تعمیر
 • تعمیر قطعه یا تعویض قطعه برد
 • تست عملکرد برد پکیج

آی بک امداد مجهز به تیمی از تعمیرکاران مجرب و متخصص و ابزارآلات مدرن است که انواع خدمات تعمیر برد پکیج در نازک علیا را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در محل و منزل شما ارائه می دهد.

تعمیر جرقه زن پکیج ایساتیس در نازک علیا

جرقه زن پکیج ایساتیس قطعه ای است که با ایجاد جرقه، شعله پکیج را روشن می کند. اگر جرقه زن پکیج خراب شود، ممکن است پکیج روشن نشود یا ارور نشان دهد. برای تعمیر جرقه زن پکیج ایساتیس می توانید از آی بک امداد کمک بگیرید.

چنانچه ساکن منطقه نازک علیا استان آذربایجان غربی هستید، آی بک امداد می تواند بهترین گزینه در دسترس شما باشد. آی بک امداد با بهترین تجهیزات و تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده در خدمت شماست تا بهترین خدمات را در زمینه تعمیر پکیج در نازک علیا ارائه نماید.

نمایندگی تعمیر کولر گازی در نازک علیا

آی بک امداد یک مرکز تعمیرات لوازم خانگی است که انواع خدمات تعمیر کولر گازی و اسپیلت را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در محل و منزل شما ارائه می دهد. این مجموعه دارای تیمی از تعمیرکاران مجرب و متخصص است که از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنند و گارانتی مدت دار برای خدمات خود ارائه می دهند. برخی از خدمات آی بک امداد عبارتند از:

 • تعمیر انواع کولر گازی اینورتر، پنجره ای و پرتابل
 • شارژ گاز، تعویض خازن و تعمیر برد کولر
 • سرویس سالیانه کولر
 • تعویض کمپرسور کولر گازی
 • رفع هر گونه نشتی و آبریزش کولر
 • تعمیر فن بلوور
 • تعویض لوله مویی و سرویس اسپیلت

چرا کولر گازی ال جی نشتی آب دارد؟

کولر گازی ال جی ممکن است به دلایل مختلفی نشتی آب داشته باشد. برخی از این دلایل عبارتند از:

 • انسداد یا نصب نادرست لوله درین که مسئول خروج آب از دستگاه است.
 • کم بودن گاز مبرد که باعث یخ زدن کویل و آب ریزی می شود.
 • عدم وجود عایق مناسب برای لوله های کولر که باعث تشکیل قطرات آب روی آنها می شود.
 • کثیف شدن فیلتر هوا که باعث افزایش رطوبت و فشار داخل دستگاه می شود.
 • شکستگی سینی یا قاب ناودانی که آب را جمع می کند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال رضوان | هزینه تعمیر یخچال در شهر رضوان سمنان

برای رفع این مشکلات، باید از یک تعمیرکار ماهر و مجهز به ابزارهای تخصصی استفاده کنید. یکی از مراکز معتبر و مورد اعتماد که خدمات تعمیر کولر گازی در نازک علیا را ارائه می دهد، آی بک امداد است.

تعمیر کولر گازی در محل

از آنجایی که اسپیلیت و کولر گازی دارای لوله‌ ها و اتصالات مختلفی است و نصب آن به سختی انجام می ‌شود. در صورت خرابی امکان جابه ‌جایی آن و انتقال دستگاه به تعمیرگاه وجود ندارد.

به همین جهت نیاز به یک مرکز تعمیر سیار است که بتوانید خدمات تعمیر کولر گازی در محل را ارائه نماید. آی بک امداد با در نظر گرفتن این نیاز کاربران خود شرایطی را فراهم نموده که بتوانید کولر گازی خود را بدون اینکه نیاز به جابه ‌جایی آن باشد، تعمیر یا سرویس کنید.

بنابراین اگر در منطقه‌ نازک علیا ساکن هستید می ‌توانید از خدمات تعمیر کولر گازی در نازک علیا توسط آی بک امداد بهره ‌مند گردید. از جمله مزایای بهره ‌مندی از این خدمت عبارتند از:

 • کاهش هزینه‌ شما جهت انتقال دستگاه
 • صرفه جویی در وقت شما و تعمیر در محل
 • حضور تعمیرکار در محل و امکان نظارت شما به روند تعمیر
 • دریافت مشاوره رایگان در خصوص چگونگی عیب یابی و نحوه استفاده از آن
 • پرداخت هزینه ای مناسب و مطابق با نرخ اتحادیه

تعمیرات کولر آبی در نازک علیا

کولر آبی یکی از وسایل پرمصرف در فصل تابستان به شمار می‌ رود و اکثر مردم استان آذربایجان غربی از کولر آبی به جای اسپلیت استفاده می ‌کنند. حال اگر این دستگاه در گرمای داغ تابستان خراب شود باعث سردرگمی و کلافگی شما و سایر اعضای خانه خواهد شد.

در این صورت جدا کردن کولر آبی از محل نصب و انتقال آن به یک تعمیرگاه معتبر کاری سخت و پر دردسر خواهد بود. اما اگر بتوانید تعمیرات کولر آبی را در محل خود انجام دهید و توسط یک تعمیرکار متخصص و سیار این کار انجام شود، طبیعتا از دردسرهای آن کاسته خواهد شد.

آی بک امداد از جمله مراکز تعمیری است که در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی در نازک علیا می توانید روی آن حساب کنید. جهت ارتباط با این مرکز ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ را شماره گیری نمایید.

تعمیر کولر آبی در نازک علیا

سرویس کولر آبی در نازک علیا

سرویس کولر آبی یکی از راه های حفظ کیفیت و عملکرد این دستگاه ها است. سرویس کولر آبی در نازک علیا و توسط ای بک امداد انجام می شود. آی بک امداد در جهت ارائه خدمات سرویس کولر آبی مطبق با مراحل زیر عمل می کند:

 • بررسی و روغن کاری موتور و پمپ آب کولر
 • شستشوی حلزونی و بدنه کولر
 • تعویض تسمه و پوشال کولر
 • تمیز کردن شبکه آب رسانی کولر
 • تراز کردن شناور و بازدید برزنت کولر
 • بازرسی جعبه تقسیم برق کولر

آی بک امداد با ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، انواع خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در محل و منزل شما ارائه می دهد.

تعمیر تلویزیون در نازک علیا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر تلویزیون در نازک علیا آذربایجان غربی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا