نمایندگی تعمیرات خدمات

خدمات تعمیر تلویزیون در شهر رشت استان گیلان | آی بک امداد

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیر تمام لوازم خانگی مانند تعمیر تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… در شهر رشت جزو تخصص ماست. ما در آی بک امداد به شما اطمینان می‌دهیم که می‌توانید در صورت نیاز، قطعات لوازم خانگی خود را با قطعات با کیفیت جایگزین کنید. استفاده از خدمات آی بک امداد به شما این امکان را می‌دهد که لوازم خانگی خود را توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص در محل تعمیر کنید.

استفاده از خدمات آی بک امداد چه ویژگی‌هایی دارد؟

مجموعه آی بک امداد از متخصصین زبده و کارآزموده استفاده می‌کند که با متدهای روز جهان کاملاً آشنایی دارند و می‌توانند حتی پیچیده‌ترین قطعات را در لوازم خانگی شما تعمیر کنند. استفاده از خدمات آی بک امداد ویژگی‌های خاصی دارد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

 • شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با آی بک امداد تماس بگیرید.
 • بعد از ثبت درخواست شما، در کمترین زمان تکنسین ماهر به محل اعزام می شود.
 • متخصصین و تکنسین‌های آی بک امداد تماماً از افراد زبده و کارآزموده هستند که با متد روز جهانی آشنایی کامل دارند.
 • بعد از تعمیر تلویزیون، تعمیرکار به شما ضمانت نامه و فاکتور رسمی ارائه می‌دهد.
 • با استفاده از خدمات آی بک امداد می‌توانید در زمان و هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید.
 • آی بک امداد در زمینه تعمیر تلویزیون و تمامی لوازم خانگی در سراسر ایران، شعبه دارند و این باعث می‌شود که در کمترین زمان، خدمات تعمیر و سرویس دستگاه انجام بگیرد.

تعمیر تلویزیون

 

تعمیر خرابی‌های تلویزیون ال جی توسط آی بک امداد در رشت

تلویزیون‌های ال جی از کیفیت بالایی برخوردارند ولی گاهی ممکن است به دلایل مختلف، دچار خرابی شده و یا یک قطعه از آن معیوب شود. یکی از متداول‌ترین و پرتکرارترین خرابی های تلویزیون ال جی می‌تواند روشن نشدن دستگاه باشد.

بیشتر مردم تصور می‌کنند که وقتی تلویزیون روشن نمی‌شود حتماً باید به متخصص مراجعه کنند ولی ابتدا لازم است نکاتی را بررسی کنید و اگر مشکل برطرف نشد با متخصصین آی بک امداد تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکار ماهر به محل زندگی شما اعزام شده و تلویزیون ال جی شما را عیب یابی و تعمیر کند.

ممکن است روشن نشدن تلویزیون ال جی جزو ایرادات ساده باشد و مربوط به عملکرد برق رسانی تلویزیون شود ولی گاهی هم ممکن است به دلیل خرابی‌های سخت‌افزاری باشد.

وقتی مشتری جهت رفع مشکل روشن نشدن تلویزیون خود با آی بک امداد تماس می‌گیرد، ابتدا متخصصین آی بک راهنمایی‌های لازم را انجام می‌دهند تا شاید مشکل به راحتی برطرف شود، ولی اگر دوباره مشکل برطرف نشده و تلویزیون روشن نشد، لازم است دستگاه به وسیله متخصصین آی بک بررسی شود:

 • ابتدا محافظ برق و پریز را بررسی کنید و مطمئن شوید که مشکل نداشته باشند.
 • دکمه پاور تلویزیون را بررسی کنید و از روشن بودن آن اطمینان پیدا کنید.
 • ممکن است برق منزل قطع باشد، پس ابتدا یک لامپ را روشن کرده و از وصل بودن برق اطمینان پیدا کنید.
 • اگر در روی صفحه نمایش تلویزیون شما لوگوی ال جی نمایش داده می‌شد و تصویر دیگری نبود، توصیه می‌شود تلویزیون را دستکاری نکرده و تعمیر آن را به متخصصین آی بک امداد بسپارید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر تلویزیون جی پلاس در سعادت ‌آباد | ارائه خدمات در محل توسط آی بک امداد

پنل تلویزیون حساسیت زیادی دارد و جابجا کردن آن می‌تواند باعث خرابی بیشتر تلویزیون شود به همین دلیل توصیه می‌کنیم درخواست خود را از طریق تماس با تلفن های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ ثبت کنید و از خدمات در محل آی بک امداد استفاده کنید تا تلویزیون شما آسیب نبیند.

متخصصین آی بک امداد در کمترین زمان، تکنسین متخصص را جهت تعمیر تلویزیون ال جی شما به محل مورد نظرتان اعزام می‌کند و بعد از انجام خدمات، به شما ضمانت نامه رسمی داده می‌شود. این ضمانت نامه خیال شما را آسوده می‌کند تا بدانید خدمات ارائه شده، در صورت بروز مشکل بدون پرداخت هزینه، دوباره انجام می‌گیرد.

تعمیر یخچال امرسان توسط آی بک امداد در رشت

در صورتی که یخچال امرسان شما با مشکل مواجه شده است، برای رفع ایراد یخچال می‌توانید از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. یکی از مشکلات رایج در یخچال‌های امرسان روشن نشدن آن است که در این صورت باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا جریان برق را چک کنید ممکن است برق منزل قطع باشد.
 • دو شاخه یخچال را هم بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که آسیب ندیده باشد.
 • خراب شدن ترموستات می‌تواند باعث روشن نشدن یخچال امرسان شود.
 • احتمال دارد سیم‌های اصلی مثل فاز، دچار اتصال و یا پارگی شده باشند.
 • سیم بندی را بررسی کنید و از پاره نبودن آنها مطمئن شوید.
 • اگر یخچال امرسان در زمان دیفراست نمی‌باشد و یا اینکه کنترلرهای آن روشن است، توصیه می‌شود فیوزها و اتصال برق را بررسی کنید.

اگر موارد بیان شده را بررسی کردید ولی باز هم مشکل برطرف نشد، توصیه می‌کنیم با آی بک امداد تماس گرفته تا در اولین فرصت، تعمیرکار ماهر، یخچال فریزر امرسان شما را تعمیر کند.

بررسی تخصصی سر و صدای زیاد در یخچال امرسان

مشکل دیگری که ممکن است برای یخچال امرسان شما ایجاد شود سر و صدای زیاد است. بعضی از صداها طبیعی بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

توصیه می‌شود در صورت ایجاد سر و صدای غیر عادی در یخچال امرسان به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا فن اواپراتور یخچال را بررسی کنید، در صورتی که خشک و یا فرسوده شده بود باید آن را روغن کاری کرده و یا اگر لازم شد عوض کنید.
 • ممکن است سر و صدا به دلیل کثیف شدن موتور فن کمپرسور باشد و یا اینکه فن به یخ‌های اواپراتور برخورد کند.
 • در صورتی که نتوانستید مشکل سر و صدای یخچال امرسان را برطرف کنید، حتماً با آی بک امداد تماس بگیرد.

سرویس یخچال ال جی توسط سرویس کاران آی بک امداد

متخصصین آی بک امداد توصیه می‌کنند جهت جلوگیری از خرابی یخچال خود حتماً به طور دوره‌ای آن را توسط سرویس کاران آی بک، سرویس کنید. در هنگام سرویس، تکنسین آی بک امداد کارهای لازم را برای سرویس یخچال ال جی شما انجام می‌دهد که شامل مواردی مانند: عوض کردن فیلتر، عوض کردن لاستیک درب یخچال، تنظیم درست ترموستات، بررسی اواپراتور و کمپرسور، تشخیص کمبود فشار گاز مبرد و… می باشد. این کار باعث خواهد شد تا عملکرد یخچال شما بهبود پیدا کرده و عمر مفید آن افزایش پیدا کند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در لشت نشا گیلان | خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی در منزل شما

 هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما چقدر است؟

عوامل زیادی می‌تواند در تعمیر لباسشویی پاکشومای شما تأثیرگذار باشد و نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن بیان کرد. در صورتی که ماشین لباسشویی پاکشومای شما خراب شده، موارد زیر می‌تواند در هزینه ای که باید بپردازید، تأثیر داشته باشد:

 • نوع قطعاتی که در لباسشویی خراب شده و استفاده از قطعات غیر فابریک و یا فابریک برای دستگاه.
 • داشتن گارانتی ماشین لباسشویی برای تعمیر آن
 • کیفیت خدماتی که توسط تعمیرکار ارائه می‌شود.
 • نوع برند و مدل لباسشویی

در صورتی که از خدمات آی بک امداد برای تعمیر لباسشویی خود استفاده می‌کنید، خیالتان از بابت پرداخت هزینه راحت باشد زیرا متخصصین آی بک نه تنها با بالاترین کیفیت لباسشویی شما را تعمیر می‌کنند، بلکه هزینه زیادی هم از شما دریافت نمی‌کنند. تمام هزینه‌ها طبق قیمت‌های تعیین شده توسط اتحادیه از شما دریافت می‌شود.

تعمیر مایکروویو ویرپول در رشت

مایکروویو ویرپول جزو وسایلی در آشپزخانه است که کاربرد زیادی دارد و معمولاً کاربران برای یخ زدایی، گرم کردن و گاهی هم پختن غذا، کیک و شیرینی از آن استفاده می‌کنند. امروزه مردم به دلیل مشغله‌های زیاد، وقتی برای پخت و پز به وسیله گاز ندارند و ترجیح می‌دهند که از غذاهای فریز شده استفاده کنند. با استفاده از مایکروویو، این غذاهای فریز شده به راحتی گرم می‌شوند.

مایکروویوهای ویرپول به دلیل کیفیت بالایی که دارند از محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردارند، ولی با این حال ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند، البته شما با انجام نکات بسیار ساده می‌توانید از خرابی مایکروویو خود جلوگیری کنید ولی گاهی ممکن است خرابی مایکروویو به دلیل ایراداتی در قطعات دستگاه باشد در این صورت توصیه می‌کنیم با آی بک امداد تماس گرفته و از خدمات در محل ما استفاده کنید.

ایرادات رایجی که در مایکروویو ویرپول وجود داشته و شما می‌توانید با کمک متخصصین آی بک امداد آن را برطرف کنید، مواردی مانند خاموش شدن ناگهانی دستگاه، جرقه زدن مایکروویو، نچرخیدن سینی، دود کردن مایکروویو، خراب شدن قفل و درب دستگاه و… می باشد.

در صورتی که با مشکلی در کارکرد مایکروویو ویرپول خود مواجه شدید، ابتدا با آی بک امداد تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند. در صورتی که با راهنمایی‌های مشاور ما موفق به رفع مشکل نشدید، متخصصین آی بک به محل مورد نظر شما اعزام خواهند شد تا مایکروفر را تعمیر کنند.

تعمیر تلویزیون

سخن پایانی

اگر لوازم خانگی منزل شما از قبیل یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… با هر برندی، دچار خرابی و مشکل شد، توصیه می‌کنیم از خدمات آی بک امداد در رشت استفاده کنید.

در صورتی که به خدمات تعمیر لوازم خانگی نیاز داشتید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ جهت مشورت با متخصصین ما تماس بگیرید. اگر مشکل وسیله شما جزئی باشد، می‌توانید با راهنمایی‌های متخصصین آی بک، مشکل را برطرف کنید در غیر این صورت، تکنسین آی بک امداد برای رفع خرابی دستگاه شما به محل اعزام خواهد شد.

 

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات تعمیر تلویزیون در شهر رشت استان گیلان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

چرا جاروبرقی پارس خزر بوی سوختگی می‌دهد؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا