نمایندگیبیله سوار

تعمیر لباسشویی در بیله سوار | هزینه تعمیر ظرفشویی، یخچال و تلویزیون در محل

آی بک امداد آماده خدمت رسانی در بیله سوار اردبیل برای تعمیر انواع لباسشویی‌ها با با هر برندی می‌باشد. متخصصین آی بک امداد تجربه و تخصص بالایی در تعمیر لباسشویی داشته و می‌توانند دستگاه شما را با کیفیت بالا و کمترین هزینه تعمیر کنند. برای اینکه درخواست خود را ثبت کنید با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در اولین فرصت متخصص ماهر به منزلتان مراجعه کند.

تعمیر لباسشویی اسنوا در بیله سوار

لباسشویی اسنوا به دلیل تنوع مدل و کیفیت بالا، محبوبیت زیادی بین کاربران دارد. این لباسشویی کمتر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند ولی با این حال باز هم ممکن است به دلیل استفاده نادرست و یا حتی فرسودگی، این لباسشویی هم دچار ایراداتی شود. مشکلات ایجاد شده در لباسشویی اسنوا را باید در اولین فرصت برطرف کنید در غیر این صورت ممکن است باعث خرابی قطعات دیگر دستگاه شود. توصیه ما به شما استفاده از خدمات آی بک امداد است زیرا:

 • تعمیر لباسشویی در محل: بیشتر از ۹۰ درصد خدماتی که آی بک امداد انجام می‌دهد به وسیله تعمیرکاران ماهر، در محل مورد نظر شما و در حضورتان انجام می‌شود.
 • پوشش تمام مناطق: تعمیر لباسشویی اسنوا در تمامی مناطق استان اردبیل در کمترین زمان انجام می‌شود.
 • تعمیر با گارانتی: تمامی قطعاتی که به وسیله تعمیرکاران آی بک امداد تعمیر و یا حتی تعویض می‌شوند، دارای گارانتی ۶ ماهه هستند که به شکل کتبی این گارانتی به شما داده شده و تا زمان تمام شدن گارانتی، خدمات انجام گرفته توسط تعمیرکار پشتیبانی می شود.
 • استفاده از قطعات اصل: شما می‌توانید در هنگام تعویض قطعات، قبل از اینکه تعمیرکار آن را تعویض کند، از اصل بودن قطعه مورد نظر اطمینان پیدا کنید.

هر زمان که متوجه شدید لباسشویی شما عملکرد درستی ندارد و به تعمیر و یا حتی سرویس نیاز دارد، با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا درخواستتان ثبت شود.

تعمیر لباسشویی

چه خرابی هایی در لباسشویی اسنوا، توسط آی بک امداد تعمیر می‌شود؟

به طور کلی لباسشویی اسنوا شما هر مشکلی که پیدا کند، متخصصین آی بک امداد به راحتی آن را برطرف می‌کنند. امروزه به دلیل استفاده از تکنولوژی بالا در لباسشویی‌ها، بیشتر مشکلات لباسشویی به صورت کدهای خطا در روی آن نمایش داده می‌شود. متخصصین آی بک امداد با این ارورها آشنایی کامل داشته و می‌توانند بعد از عیب یابی لباسشویی اسنوا، آن را تعمیر کنند.

مشکلات رایجی که ممکن است برای لباسشویی اسنوا ایجاد شود موارد زیر است:

 • دستگاه به طور ناگهانی خاموش می‌شود: معمولاً در مورد این خرابی علامتی در روی نمایشگر دیده نخواهد شد.
 • لباسشویی کار خود را شروع نمی‌کند: این مشکل وقتی دیده می‌شود که شما لباس‌ها را در داخل دستگاه ریخته و بعد از اینکه برنامه مورد نظرتان را انتخاب کردید، لباسشویی کار خود را شروع نمی‌کند.
 • لباس‌ها تمیز نمی‌شود: بعد از تمام شدن کار دستگاه، وقتی لباس‌ها را از دیگ لباسشویی خارج می‌کنید متوجه کثیفی، بوی بد و یا حتی لکه‌هایی در روی لباس می‌شوید.
 • لباسشویی در هنگام کار سر و صدا می‌کند: معمولاً سر و صدای لباسشویی در آخرین مرحله شستشو یعنی دور خشک کن بیشتر می‌شود.
 • دستگاه لرزش زیادی دارد: ممکن است ابتدا دستگاه در جای خود بلرزد و سپس به حرکت درآمده و جابجا می‌شود.
 • کدهای خطا در در روی نمایشگر لباسشویی: وقتی کد خطا در روی نمایشگر لباسشویی دیده می‌شود یعنی مشکلی برای دستگاه ایجاد شده و ممکن است دستگاه متوقف شود.
 • آب تخلیه نمی‌شود: در هنگام شستشوی لباس‌ها، چند بار آب خارج شده و دوباره آب تمیز داخل دستگاه می‌شود. وقتی آب تخلیه نشود کار دستگاه هم متوقف خواهد شد.
 • آبریزی از لباسشویی: ممکن است در هنگام تخلیه و یا شستشو این مشکل ایجاد شود و شما شاهد نشتی آب از زیر دستگاه باشید.
 • و….
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی چغامیش | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر چغامیش خوزستان

هر کدام از این علامت‌ها می‌تواند نشانه خراب شدن لباسشویی اسنوا شما باشد و نیاز است که لباسشویی به وسیله فرد ماهر و دوره دیده تعمیر شود. در صورتی که هرگونه مشکلی در لباسشویی اسنوا شما ایجاد شد، سریعاً با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا متخصصین ما دستگاه شما را تعمیر کنند.

هزینه تعمیر یخچال امرسان در بیله سوار

وقتی یخچال امرسان شما دچار خرابی می‌شود باید سریعاً آن را تعمیر کنید در غیر این صورت ممکن است قطعات دیگر آن خراب شده و حتی مجبور به خرید یخچال جدید شوید. مسلماً هزینه تعمیر یخچال امرسان، از خرید یک یخچال جدید و نو کمتر است.

تعمیر یخچال امرسان کاری تخصصی بوده و حتماً باید به وسیله تکنسین ماهر انجام بگیرد. متخصصین آی بک امداد با تعمیر انواع یخچال‌های امرسان آشنایی کامل داشته و می‌توانند مشکلات یخچال را به راحتی رفع کنند. هزینه تعمیر یخچال امرسان به موارد زیر بستگی دارد:

 • قطعات خراب: هزینه تعمیر یخچال به قطعاتی که خراب شده بستگی دارد.
 • نوع قطعه خراب شده: هر قطعه در یخچال با توجه به کارایی خود، هزینه تعمیر متفاوتی دارد.
 • نوع خرابی یخچال امرسان: با توجه به اینکه یخچال شما چه ایرادی پیدا کرده، باید هزینه تعمیر آن را بررسی کرد.

متخصص آی بک امداد بعد از اعزام به محل، دستگاه شما را بررسی و عیب یابی می‌کند و سپس هزینه تقریبی تعمیر دستگاه را به شما اعلام خواهد کرد و در صورت رضایت شما، یخچالتان تعمیر می‌شود.

چگونه با سرویس یخچال امرسان می‌توان از خرابی دستگاه جلوگیری کرد؟

اگر یخچال امرسان شما به خوبی سرویس شود، هیچگاه قطعات آن دچار خرابی نخواهد شد. بیشتر کاربران نمی‌دانند که سرویس یخچال امرسان چقدر اهمیت داشته و می‌تواند از خرابی‌های آن جلوگیری کند. فرض کنید که یک قطعه از یخچال شما درست کار نکند و شما به دلیل اینکه اطلاعات فنی ندارید این موضوع را ندانسته و یخچال بکار خود ادامه می‌دهد. در دراز مدت این خرابی می‌تواند به قطعات دیگر یخچال آسیب جدی زده و باعث شود شما مجبور به پرداخت هزینه ای بیشتر از هزینه سرویس دستگاه شوید.

پس توصیه می‌کنیم که به سرویس دوره ای یخچال خود اهمیت بدهید. ولی نکته مهم این است که سرویس یخچال باید به درستی و توسط افراد متخصص انجام بگیرد. مجموعه فنی آی بک امداد تمامی خدمات تعمیر و سرویس یخچال را به خوبی انجام می‌دهد. برای این منظور با شماره ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

توصیه متخصصین آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی یخچال امرسان

متخصصین آی بک امداد توصیه می‌کنند بعضی از نکات مهم را رعایت کنید تا یخچال امرسان شما نیاز به تعمیر پیدا نکند:

 • یخچال را در مکان صاف و مسطح قرار دهید و از تراز بودن آن مطمئن شوید.
 • به طور مرتب لاستیک‌های درب یخچال را بررسی کرده و در صورتی که دچار پارگی و یا پوسیدگی شده بود، آن را تعویض کنید.
 • حداقل سالی دو بار فیلتر تصفیه آب یخچال را عوض کنید.
 • حداقل ماهی یک بار به وسیله یک پارچه مرطوب داخل و بیرون دستگاه را تمیز کنید.
 • وقتی برای تمیز کردن یخچال اقدام می‌کنید، حتماً آن را از برق بکشید.
 • هرگاه یخچال خود را جابجا می‌کنید حداقل ۲۴ ساعت آن را به برق نزنید.
 • برای اینکه نوسانات برق به دستگاه آسیب نزند از محافظ برق استفاده کنید.
 • هیچگاه در روی طبقات یخچال خود روکش پلاستیکی نیندازید.
 • مکان قرارگیری یخچال شما باید به صورتی باشد که حداقل ۲۰ سانتی‌متر از دیوارهای اطراف فاصله داشته باشد تا هوا به خوبی در پشت یخچال جریان پیدا کند.
 • و….
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی چمستان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر چمستان مازندران

اگر تمامی نکات مهم را برای نگهداری یخچال خود به کار بردید ولی باز هم یخچال امرسان شما دچار مشکل و خرابی شد، با تعمیرکار ماهر آی بک امداد تماس گرفته تا متخصص این مجموعه برای تعمیر یخچال شما به محل مراجعه کند.

تعمیر تلویزیون سونی با ضمانت نامه رسمی در بیله سوار

مرکز خدمات فنی آی بک امداد، دارای تکنسین‌های مجربی است که دوره‌های آموزشی را جهت تعمیر تلویزیون دیده و با روش‌های تعمیر تمامی لوازم خانگی مخصوصاً تلویزیون آشنایی کامل دارند. تعمیرکاران مجرب و ماهر ما با استفاده از تجربه و دانش خود با کیفیت بالا و قیمت مناسب خدمات خود را ارائه می‌دهند.

تکنسین‌هایی که برای تعمیر تلویزیون شما اعزام می‌شوند، توصیه‌ها و نکات مهمی را در مورد استفاده صحیح و همچنین نگهداری اصولی تلویزیون به شما آموزش خواهند داد تا بتوانید از تلویزیون سونی خود درست استفاده کنید.

آی بک امداد در تمامی استان اردبیل شعبه‌هایی دارد و می‌تواند خدمات خود را به صورت گسترده در تمامی مناطق ارائه بدهد. هدف ما جلب رضایت مشتری بوده و خدمات خود را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت ارائه می‌دهیم.

برای اینکه شما خیالتان از جهت تعمیر تلویزیون آسوده باشد، به شما ضمانت نامه رسمی ارائه می‌شود و تا پایان مدت ضمانت نامه هم تمامی خدمات انجام گرفته، توسط متخصصین ما پشتیبانی خواهد شد.

اگر تا پایان ضمانت نامه، دوباره تلویزیون شما دچار خرابی شد، آی بک امداد بدون دریافت هیچ هزینه‌ای و حتی بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب، تلویزیون شما را تعمیر خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی

عیب یابی ظرفشویی بکو در بیله سوار  توسط آی بک امداد

آی بک امداد برای رفاه حال مشتریان، شعبات زیادی را در سراسر اردبیل قرار داده که شما می‌توانید با مراجعه به آنها برای تعمیر ظرفشویی خود اقدام کنید یا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته تا تعمیرکار مربوطه به محل مورد نظر شما اعزام شود.

عیب یابی ظرفشویی بکو زمانی که دستگاه روشن نمی‌شود.

اگر در هنگام استفاده از دستگاه متوجه شدید که ظرفشویی شما روشن نشده و کار خود را شروع نمی‌کند، موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا برق ورودی و پریز برق را بررسی کرده و از جریان برق اطمینان پیدا کنید.
 • فیوزها را بررسی کنید زیرا اگر فیوز دچار سوختگی شود برق منتقل نخواهد شد.
 • درب ظرفشویی را بررسی کنید، ممکن است درب خوب بسته نشده باشد. ماشین ظرفشویی در صورت بسته نشدن درب روشن نمی‌شود.

اگر موارد بیان شده را بررسی کردید ولی باز هم مشکل ظرفشویی شما برطرف نشد، حتماً با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید تا در اولین فرصت تعمیرکاری برای رفع مشکل ظرفشویی شما اعزام شود.

سخن پایانی

آی بک امداد نیروهای مجرب و متخصصی دارد که در کمترین زمان و با کیفیت بالا لوازم خانگی شما را در بیله سوار اردبیل تعمیر می‌کنند. شما می‌توانید با استفاده از خدمات آی بک امداد طول عمر وسایل برقی خود را افزایش دهید. برای استفاده از خدمات آی بک امداد با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

 

تعمیر لباسشویی در بیله سوار

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

هزینه تعمیر ظرفشویی، یخچال و تلویزیون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا