تعمیرات ظرفشویی

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

برند جنرال هاوس از هنگام تأسیس تا الان در تولید ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی مشغول بوده است ویژگی های خاص و منحصر به فرد در محصولات این برند باعث می شود که مصرف کننده با خیالی آسوده از آن استفاده کند طراحی زیبا و خدمات مناسب، این محصول را به یکی از پرفروش ترین محصولات شوینده در ایران تبدیل کرده است در این مقاله می خواهیم شما را با ماشین ظرفشویی جنرال هاوس آشنا کنیم.

روش تماس با نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

برای اینکه شما بتوانید از خدمات نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال هاوس استفاده کنید باید به روش زیر عمل کنید:

 • در مرحله اول با نزدیکترین شعبه نمایندگی تماس بگیرید و درخواست خودتان را از طریق سایت ثبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست مشخصات شما ثبت شده و برای شما پیامک ارسال می‌شود.
 •  در پیامک نام تکنسین و کد اشتراک برای شما فرستاده می شود.
 • تعمیرکار این نمایندگی در اولین فرصت برای عیب یابی و تعمیر دستگاه ظرفشویی شما به محل اعزام می شود.
 • بعد از اینکه تعمیرکار دستگاه ظرفشویی شما را تعمیر کرد به شما فاکتور ارائه داده و بابت قطعات تعویض شده در دستگاه خود ضمانت نامه دریافت می‌کنید.

راهنمای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

در ادامه می خواهیم مشکلات رایجی را که امکان دارد برای ماشین ظرفشویی جنرال هاوس شما به وجود بیاید بررسی کنیم و همچنین  عیب یابی و برطرف کردن عیب ها را هم برای شما توضیح دهیم. بعضی از این مشکلات در ماشین ظرفشویی جزئی بوده و شما می توانید بدون داشتن مهارت به راحتی آن را برطرف کنید ولی گاهی امکان دارد مشکلات ماشین ظرفشویی شما جدی باشد در این صورت حتماً باید با نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال هاوس تماس بگیرید اگر در این زمینه مشکلی داشتید می توانید با پشتیبانی ایبک امداد تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

دلایل سروصدای  ماشین ظرفشویی جنرال هاوس هنگام کار چیست؟

اگر ماشین ظرفشویی جنرال هاوس شما هنگام کار صدای زیادی می دهد باید به موارد زیر توجه کنید:

 • احتمال دارد شما ظرف ها را درست در قفسه قرار نداده باشید و این باعث سر و صدا در ماشین ظرفشویی می شود.
 • اگر یک جسم خارجی در لوله های دستگاه گیر کرده باشد باعث می شود که صدایی مانند خرخر از ماشین ظرفشویی شما شنیده شود.
 • اگر فاصله دستگاه ظرفشویی تا دیوار پشت آن کم باشد باعث بروز سروصدا خواهد شد.
 • خرابی پمپ تخلیه
 • خرابی بازوهای اسپری آب و آبپاش

برای برطرف کردن مشکل سر و صدای ماشین ظرفشویی در هنگام کار، باید در مرحله اول پمپ دستگاه را بررسی کنید سپس باید در صورت خرابی بازوهای اسپری آب، آنها را تعویض کنید اگر در هنگام پا چیدن آب باعث می شود به دیواره های دستگاه و ظرف برخورد کرده و ایجاد سر و صدا کند برای تعویض آب پاش باید به تعمیرکار مراجعه کنید

چرا بعد از اینکه ظرف ها شسته شد خشک نمی شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که امکان دارد برای ماشین ظرفشویی جنرال هاوس شما پیش بیاید خشک نشدن ظرف ها بعد از شستشو می باشد اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • امکان دارد شما تنظیم دستگاه را روی برنامه خشک کن قرار نداده باشید.
 • خراب شدن پمپ تخلیه می تواند باعث بروز این مشکل شود در این صورت باید با تعمیرکار تماس بگیرید تا پمپ تخلیه را تعمیر کند.
 • چسبیدن ظروف در ماشین ظرفشویی به همدیگر باعث می شود که تمام ظرف ها به درستی خشک نشود برای برطرف کردن این مشکل هنگام چیدن ظروف در ظرفشویی دقت کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش تعویض کردن شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی

برای برطرف کردن این مشکل باید دریچه مخزن تخلیه دستگاه را بررسی کنید اگر متوجه شدید این قسمت به درستی کار نمی کند و یا با تکه های غذا مسدود شده است باید آن را تمیز کرد و انسداد آن را از بین ببرید در غیر این صورت باید آن را عوض کنید.

ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی جنرال هاوس شما روشن نمی شود حتماً خیلی نگران خواهید شد در ادامه شما را با دلایل بروز این مشکل آشنا می کنیم:

 • امکان دارد دستگاه شما به پریز برق وصل نباشد ابتدا از وصل بودن دستگاه به پریز برق اطمینان پیدا کنید.
 • ممکن است پریز برق دچار مشکل شده باشد برای این منظور پریز برق را به کمک وسیله دیگری امتحان کنید و از سلامت آن مطمئن شوید.
 • اگر این دو مورد را بررسی کردید و مشکلی نبود امکان دارد موتور دستگاه شما سوخته باشد.
 • نوسانات برق و افت ولتاژ می تواند باعث شود ماشین ظرفشویی روشن نشود.

چرا ماشین ظرفشویی جنرال هاوس آبگیری نمی کند؟

وقتی می گوییم ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند بدین معنی است که شستشوی ظرف ها آغاز نشده است در هنگام بروز این مشکل موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر در اتصالات شیر آب ورودی مشکلی به وجود بیاید باعث می شود که آب گیری انجام نشود به همین دلیل در مرحله اول باید شیر آب محل را بررسی کنید.
 • امکان دارد در منافذ بازوی اسپری کننده آب دانه های مواد غذایی یا چربی گیر کرده باشد برای اینکه این مشکل را برطرف کنید ابتدا باید بازوی اسپری کننده آب را جدا کرده و بشویید سپس آن را در جای خود قرار دهید.
 • اگر قسمتی از بازویی دچار شکستگی شده باشد باعث بروز این مشکل خواهد شد در این صورت باید به تعمیرکار مراجعه کنید.
 • خرابی تایمر و سوئیچ شناور می تواند باعث آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی شود.

در صورت بروز مشکل آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی باید ابتدا شیر ورودی آب را چک کنید احتمال دارد شیر ورودی دچار گرفتگی شده باشد و یا در اثر خم شدن، آب به راحتی وارد ماشین ظرفشویی نشده و آبگیری انجام نشود اگر با این مشکل روبرو شدید باید انسداد شیر ورودی را برطرف کنید اگر با برطرف کردن مشکل گرفتگی شیر ورودی باز هم آبگیری انجام نشد باید مسیر شناور آب را چک کنید احتمال دارد این مسیر دچار گرفتگی شده باشد در قسمت آخر هم باید سوئیچ شناور و خرابی تایمر را بررسی کنید.

چرا آب از ماشین ظرفشویی نشت می کند؟

یکی از مشکلات بسیار آزار دهنده در ماشین ظرفشویی جنرال هاوس نشت آب می باشد اگر با این مشکل روبرو شدید موارد زیر را بررسی کنید:

 • خراب شدن و یا شکستن اتصالات شیر آب می تواند باعث نشت آب در دستگاه ظرفشویی جنرال هاوس باشد
 • اگر  لاستیک دور درب ماشین ظرفشویی پاره شده باشد احتمال دارد آب از دستگاه نشت کند.
 • یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل گرفتگی در چاه فاضلاب است برای حل کردن این مشکل باید گرفتگی چاه فاضلاب را برطرف کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  ارورهای ماشین ظرفشویی باکنشت Bauknecht

اگر با این مشکل روبرو شدید در مرحله اول باید پمپ تخلیه را چک کنید اگر متوجه شدید که واشر پمپ دچار ترک و یا پاره گی شده است باید آن را عوض کنید. واشر های دور درب ماشین ظرفشویی را چک کنید اگر آسیب دیده بود آنها را عوض کنید از اتصال درست شیر ورودی آب ماشین ظرفشویی اطمینان پیدا کنید و مطمئن شوید که بریدگی و یا شکافی در آن وجود نداشته باشد.

دلایل بوی بد در ماشین ظرفشویی جنرال هاوس چیست؟

گاهی بوی بد داخل ماشین ظرفشویی شما آنقدر زیاد است که شما تمایلی به شستشوی ظروف پیدا نمی کنید در این مواقع اگر مشکل را برطرف نکنید مشکل شدید تر شده و بوی تعفن در ماشین ظرفشویی شما زیاد خواهد شد یکی از دلایل بوی بد داخل ماشین ظرفشویی مسدود شدن فیلتر تخلیه می باشد امکان دارد به وسیله ذرات باقیمانده غذا و پس مانده های غذا دچار انسداد شود گاهی این غذاها در سوراخ‌های بازوی آب پاش قرار می گیرد و آنها را مسدود کرده و باعث ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه ظرفشویی شما خواهد شد.

چرا ماشین ظرفشویی جنرال هاوس تمیز نمی شوید؟

امکان دارد شما در هنگام شستشوی ظروف متوجه تمیز نشدن ظروف خود شوید ابتدا قبل از هر کاری از تمیز بودن دستگاه ظرفشویی جنرال هاوس خود مطمئن شوید بعد از آن داخل دستگاه را بررسی کنید تا چربی و ذرات باقی مانده غذا در ماشین ظرفشویی، کناره ها، اطراف واشر لاستیکی درب، در منافذ بازوهای اسپری و یا در فیلتر تخلیه باقی نمانده باشد بعد از بررسی موارد گفته شده باید آب پاش و بازوهای اسپری را چک کنید ممکن است خراب شده باشد ضمناً امکان دارد فشار آب آن کم باشد دلیل دیگری که می تواند باعث بروز این مشکل شود استفاده کردن از مواد شوینده نامناسب است.

دلایل جمع شدن کف زیاد در ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

گاهی امکان دارد شما بعد از شستن ظرفها متوجه شوید در انتهای ظرفشویی کف قرار گرفته است دلیل بروز این مشکل می تواند استفاده از شوینده نامناسب برای ظرفشویی باشد و یا اینکه مخزن شوینده را بیش از حد از مایع شوینده پر کرده باشید.

خراب بودن دریچه مخزن آب ظرفشویی هم می تواند باعث بروز این مشکل شود همچنین اگر کف ها داخل ماشین ظرفشویی بماند باعث زنگ زدن دستگاه ظرفشویی خواهد شد پس دقت داشته باشید این مشکل را باید هرچه زودتر برطرف کنید.

ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

نتیجه گیری

در این مقاله برای شما در مورد ماشین ظرفشویی جنرال هاوس توضیحاتی را بیان کردیم روش های متداول در ماشین ظرفشویی جنرال هاوس را هم برای شما توضیح داده ایم اگر در این رابطه سوالی داشتید می توانید با پشتیبانی ایبک امداد تماس گرفته تا متخصصین ما جوابگوی شما باشد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دلایل جمع شدن کف زیاد در ماشین ظرفشویی جنرال هاوس

امتیاز کاربر: ۰.۵۵ ( ۱ نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا