مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب عسل | تعبیر خوردن عسل در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن خواب عسل معمولاً بسیار شیرین و خوشایند است. معمولاً این خواب تعبیر خاصی ندارد ولی اگر احساس کردید خوابتان احتمال دارد معنی‌دار باشد، باید ابتدا جزئیات خواب خود را به یاد بیاورید. مثلاً اگر بگویید که خواب عسل را دیده‌ام، کافی نبوده و نمی‌شود خواب شما را تعبیر کرد. بلکه باید جزئیات خواب خود را هم دانسته و توضیحات بیشتری در مورد این خواب داشته باشید. اگر شما جزو اشخاصی هستید که اعتقاد زیادی به تعبیر خواب داشته و علاقه دارید که تعبیر خواب عسل را بدانید، بهتر است که یک کاغذ و قلم بالای سرتان قرار دهید و وقتی از خواب بیدار می‌شوید سریعاً جزئیات خواب خود را در آن یادداشت کنید زیرا ممکن است با گذشت زمان، جزئیات خواب را فراموش کنید.

دیدن خواب عسل نماد چیست؟

به طور کلی می‌توانیم بگوییم اگر خواب عسل را ببینید نمادی از حالت‌های زیر می‌باشد:

  1. شما به دنبال جایگزینی در زندگی خود می‌گردید.
  2. مورد احترام دیگران هستید.
  3. دارای شخصیت قدرتمندی هستید.
  4. می‌خواهید لذت‌ها را تجربه کنید.

۱- شما به دنبال جایگزینی در زندگی خود می‌گردید.

گاهی دیدن خواب عسل می‌تواند به معنی این باشد که شما در زندگی‌تان کسی را از دست داده و یا مشکلی دارید، به همین علت کارهایی می‌کنید که بتوانید مشکلات را تحمل کرده و یا دوری آن شخص را فراموش کنید. البته معمولاً این کارها جایگزین مناسبی نبوده و فقط موقتاً باعث می‌شود حال شما تغییر کند ولی در دراز مدت ممکن است به شما آسیب بزند.

۲- مورد احترام دیگران هستید.

گاهی ممکن است دیدن عسل در خواب به معنی این باشد که شما در بین فامیل، دوستان و آشنایان و حتی در محیط خانه، برای آرامش و پیشرفت دیگران همه کار انجام می‌دهید و از این کار خود هم لذت زیادی می‌برید و این باعث شده بین خانواده و دوستان، همه شما را دوست داشته و برایتان احترام زیادی قائل باشند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب کیک | معنی دیدن کیک تولد در خواب

۳- شما دارای شخصیت قدرتمندی هستید.

شخصیت شما خوب شکل گرفته و می‌دانید که از زندگی‌تان چه چیزی می‌خواهید و با وظایف خود به خوبی آشنایی دارید. این باعث شده هر کاری را در سر جای خود و به موقع انجام بدهید و در انجام مسئولیت‌هایتان بسیار جدی و دقیق هستید.

۴- می‌خواهید لذت‌ها را تجربه کنید.

گاهی مواقع ممکن است دیدن عسل در خواب به معنی این باشد که شما می‌خواهید تجربه‌های جدید و لذت بخش داشته باشید. دوست دارید لذت‌ها را حداقل یک بار هم که شده تجربه کنید، حتی اگر این لذت‌ها غیر انسانی یا غیر مجاز بوده و برای شما ضرر داشته باشد.

تعبیر خواب عسل

تعبیر خواب عسل

بیشتر معبرین اسلامی معتقدند که دیدن خواب عسل بسیار نیکو بوده و نشانه پول، سود و مال است که شما بدون تکاپو و زحمت به دست می‌آورید. بعضی هم معتقدند که عسل نشانه میراث است یعنی نشانه سپرده و یا میراثی است که شما از آن اطلاع ندارید و از یافتن آن متعجب و ذوق زده می‌شوید.

حضرت یوسف علیه السلام در مورد خواب عسل می‌گوید:

عسل نشانه خوشبختی، سلامتی، برکت و ثروت است و اگر در خواب ببینید که در حال خوردن عسل هستید نشانه این است که در آینده نزدیک به خوشبختی و موفقیت دست پیدا خواهید کرد.

اگر عسل را در ظرف نزدیک ببینید نشانه این است که به دارایی و ثروتی می‌رسید و اگر عسل را دور ببینید، نشانه این است که باید برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت تلاش زیادی بکنید.

امام جعفر صادق علیه السلام در مورد دیدن خواب عسل می‌فرمایند:

دیدن خواب عسل می‌تواند نشانه میراث و ارث قدیمی باشد. ممکن است این ارث از یک خویشاوند نزدیک و یا خویشاوند دور به شما رسیده باشد که شما از آن بی‌خبر هستید.

همچنین دیدن عسل در خواب ممکن است نشانه ی چیزی نایاب و گران بها باشد. شاید این چیز شیء مادی مثل جواهرات بوده و یا چیزی معنوی مثل حکمت و علم باشد.

ابن سیرین در مورد تعبیر خواب عسل می‌گوید:

دیدن این خواب برای دختران مجرد نشانه بسیار خوبی است و تعبیر آن ثروت، خوشبختی و ازدواج می باشد. ابن سیرین معتقد است که عسل نماد عشق، آرامش و صلح است و اگر دختر مجرد خواب عسل را ببیند، زندگی مناسبی خواهد داشت و از جهت مالی و عاطفی وضعیت خوبی دارد و به زودی هم ازدواج می‌کند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب لباس | تعبیر دیدن لباس سفید در خواب

تعبیر خوردن عسل اعلا در خواب

اگر خواب دیدید که عسل خوب و اعلایی می‌خورید، نشانه این است که شما در زندگیتان به کم قانع نبوده و می‌خواهید از هر چیزی بهترین آن را داشته باشید، به همین دلیل از موفقیت‌هایی که در زندگی به دست می‌آورید به هیچ وجه راضی نبوده و تلاش می‌کنید تا موفقیت بزرگتری را به دست بیاورید. از جهت مالی هم هیچگاه به کم رضایت نمی‌دهید و هر قدر درآمد و پول بیشتری داشته باشید، راضی نبوده و می‌خواهید که درآمد خود را بالا ببرید.

تعبیر خواب عسلی شدن دست‌ها

اگر خواب دیدید که دست‌های شما عسلی شده، معنی آن این است که تلاش زیادی می‌کنید تا به ثروت و رفاه برسید و حالا که نتیجه این تلاش‌هایتان را به دست آورده‌اید، احساس خوبی داشته و بسیار خوشحالید که توانسته‌اید آسایش و رفاه را با تلاش و صبوری به دست بیاورید. مطمئن هستید که می‌توانید با تلاش بیشتر نتیجه بهتری گرفته و از جهت مالی هم به رفاه کامل برسید.

تعبیر دیدن ظرفی پر از عسل در خواب

اگر در خواب ظرفی پر از عسل را ببینید، نشانه این است که در مورد یک موضوع مهم شانس آورده و خودتان هم گاهی باور نمی‌کنید که شانس تا این اندازه به شما رو کرده باشد. آنقدر خوشحال هستید که قادر نیستید خوشحالی خود را بیان کنید.

تعبیر دیدن کندوی عسل در خواب

شما در زندگی خود رازی دارید که به هیچ وجه علاقه ندارید کسی از آن خبردار شود. نگران بوده و می‌ترسید که اگر دوستانتان این راز را بدانند، به شما ضرر برسد. شاید سود خوبی از ایده و یا کاری به دست آورده‌اید ولی می‌ترسید که اگر دوستانتان متوجه این موضوع شوند، با شما به رقابت بپردازند.

تعبیر خوردن عسل در خواب

اگر خواب دیدید که در حال خوردن عسل هستید، نشانه این است که مدت‌هاست شما صبوری و تلاش زیادی کرده‌اید و حالا وقت آن است که طعم موفقیت را بچشید. احساس می‌کنید که روزهای سختتان تمام شده و می‌توانید در آینده نزدیک به آرزوهایتان دست پیدا کنید.

تعبیر درست کردن عسل در خواب

اگر خواب دیدید که خودتان عسل درست می‌کنید، نشانه این است که شما برای رسیدن به اهدافتان هر کاری را انجام می‌دهید و اصلاً برایتان اهمیت ندارد که کار شما درست است یا نه. متأسفانه فقط برایتان اهمیت دارد که به هر صورت شده در راحت‌ترین حالت به نتیجه دلخواه خود برسید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب گرگ | تعبیر خواب زوزه کشیدن گرگ

تعبیر زمین ریختن عسل

اگر خواب دیدید که عسل از دست شما در روی زمین ریخته است، معنی آن این است که با تلاش زیادی که کرده‌اید، فکر می‌کنید در حال رسیدن به اهدافتان هستید ولی همان زمان که تصور می‌کنید همه چیز به خوبی تمام شده و شما توانسته‌اید به اهدافتان دست پیدا کنید، مشکلی برایتان پیش می‌آید که برنامه‌ها و آرزوهایتان را خراب خواهد کرد. بسیار نگران بوده و حس بدی دارید و قادر نیستید که مشکلتان را حل کنید.

تعبیر دیدن عسل تلخ در خواب

اگر خواب دیدید که در حال خوردن عسل تلخ هستید، معنی آن این است که شما برای رسیدن به یک هدف خاص مدت‌هاست که تلاش می‌کنید و حالا که به آن رسیده‌اید، متوجه شدید که هدف شما خوب نبوده و ارزش این صبر و تلاش‌ها نداشته است. مثلاً احتمال دارد برای رسیدن به شخصی که او را دوست داشته‌اید، تلاش زیادی کردید و حالا که با او ازدواج کرده‌اید، فهمیدید که این شخص به هیچ وجه مناسب نبوده و ازدواج شما کاملاً اشتباه است.

تعبیر دزدیدن عسل در خواب

اگر خواب دیدید که عسل شما را دزدیده‌اند، تعبیر این خواب ممکن است خیانت باشد. شاید این خیانت مالی، کاری و یا جنسی باشد. احساس می‌کنید شخصی به دلیل رسیدن به لذت، به شما خیانت کرده و به هیچ وجه نمی‌توانید این خیانت را تحمل کنید و این باعث شده اعتماد خود را نسبت به عزیزان و اطرافیانتان از دست بدهید.

تعبیر خواب عسل

تعبیر نیش زنبور در خواب

اگر خواب دیدید که در حال برداشتن عسل از کندو بوده و زنبورها شما را نیش زده‌اند، معنی آن این است که شما هدفی دارید که از روی خودخواهی و جاه طلبانه بوده است و تصمیم داشتید که حق کسی را ضایع کنید ولی این شخص متوجه شده و به شما اجازه نداده که از او سوء استفاده کنید به همین دلیل شما نه تنها نتوانستید به اهداف خود دست پیدا کنید بلکه با مشکلات زیادی مواجه شده و به دردسر افتاده‌اید.

سخن پایانی

دیدن خواب عسل معمولاً تعبیر خاصی ندارد ولی اگر خواستید خواب خود را تعبیر کنید، باید ابتدا جزئیات خواب را به یاد بیاورید و سپس آن را تعبیر کنید. اگر جزئیات خواب خود را فراموش کرده‌اید بهتر است تعبیر کردن آن را فراموش کنید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب عسل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعبیر خوردن عسل در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x