نمایندگینشتارود

تعمیر یخچال نشتارود | هزینه تعمیر یخچال در شهر نشتارود

یخچال ها در منازل برای نگهداری مواد غذایی بسیار ضروری هستند. نبود یخچال باعث می شود مواد غذایی شما سریع خراب و فاسد شود. به همین دلیل باید در مواقع خرابی یخچال بلافاصله اقدام به تعمیر یخچال کنید. مجموعه آی بک امداد تعمیر یخچال نشتارود را ارائه می دهد. اگر در نشتارود ساکن هستید و نیاز به تکنسین حرفه ای تعمیرات یخچال دارید می توانید از خدمات آی بک امداد استفاده کنید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نشتارود

یکی از معتبر ترین مراکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نشتارود مجموعه آی بک امداد است. این شرکت تکنسین های متخصص و مجرب دارد که می توانند هر دستگاهی را به بهترین شکل تعمیر نمایند. اگر نیاز به خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در نشتارود دارید می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ و ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید.

تعمیرات درب یخچال بکو در نشتارود

تعمیرات درب یخچال بکو در نشتارود توسط مجموعه آی بک امداد انجام می گیرد. اگر لاستیک دور درب یخچال دچار خرابی شده است و باعث گرم شدن درون یخچال می شود شما می توانید برای تعمیرات آن با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید تا تکنسین های ما به محل اعزام شده و لاستیک اطراف درب یخچال را تعویض نمایند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سرخه | هزینه تعمیر یخچال در شهر سرخه سمنان

مجموعه آی بک امداد در نشتارود خدمات زیر را برای تعمیر درب یخچال بکو انجام می دهد:

  • لاستیک دور درب را تعویض کنید.
  • تعمیر یا تعویض قفل درب یخچال
  • تعویض یا تعمیرات لولای درب یخچال بکو
  • تعویض یا تعمیرات لاستیک آب بندی اطراف درب یخچال
  • تعویض یا تعمیرات شیشه ی درب یخچال

البته شما می توانید برای تعمیرات یخچال های برند های دیگر نیز با مرکز آی بک امداد تماس بگیرید . مجموعه آی بک امداد تعمیرات درب یخچال را برای یخچال های دیگر از جمله سامسونگ، ال جی، الکترواستیل، جنرال استیل، بوش، دیپوینت و …. نیز انجام می دهد.

هزینه تعمیرات موتور یخچال بکو در نشتارود

در نشتارود هزینه تعمیرات موتور یخچال بسته به موارد زیادی از جمله تعمیر یا تعویض این قطعه دارد. در صورت نیاز به تعویض موتور یخچال قیمت موتور جدید تاثیر زیادی در قیمت دستگاه شما دارد. اما شما می توانید با استفاده از خدمات تعمیرات موتور یخچال در نشتارود در آی بک امداد از خدمات ویژه و قیمت مناسب ما استفاده نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال سرپل ذهاب | هزینه تعمیر یخچال در شهر سرپل ذهاب

در آی بک امداد تمامی خدمات تعمیرات یخچال در محل انجام می گیرد و تکنسین های ما همیشه تعمیر قطعات را به تعویض آن ها ترجیح می دهند تا هزینه تعمیرات یخچال در نشتارود را برای مشتریان عزیز تا جایی که ممکن است کاهش دهند.

 

هزینه تعمیر یخچال نشتارود

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

شما می توانید تعمیرات یخچال خود را در نشتارود به آی بک امداد بسپارید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا