حسن‌آبادنمایندگی

تعمیر یخچال در حسن آباد تهران | هزینه تعمیر یخچال در حسن آباد تهران

تکنسین‌های ماهر آی بک امداد مهارت کافی در تعمیر یخچال در حسن آباد تهران دارند و این کار را با کیفیت بالا برایتان انجام می‌دهند. اگر یخچال بوش شما دچار خرابی شده، برای تعمیر آن در حسن آباد،  با آی بک امداد تماس بگیرید و با کمترین هزینه، یخچال بوش خود را تعمیر کنید.

تعمیر یخچال در حسن آباد و در منزل

آی بک امداد بهترین گزینه برای تعمیر یخچال بوش در حسن آباد تهران است. شما می‌توانید از خدمات در محل آی بک استفاده کرده و یخچالتان را در حسن آباد و در منزل خودتان تعمیر کنید و دیگر نگران جابجا کردن یخچال در هنگام خرابی نباشید.

ایرادات یخچال بوش و رفع آنها توسط آی بک امداد

در یخچال‌های بوش از فناوری پیشرفته‌ای استفاده شده است و قطعات آن هم بسیار با کیفیت هستند ولی این برند معتبر هم ممکن است با خرابی روبرو شده و شما نیاز به کمک و راهنمایی یک مرکز معتبر پیدا کنید. در ادامه شما را با چند مشکل رایج در یخچال بوش آشنا می‌کنیم:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی اشترینان | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر اشترینان لرستان

درب یخچال بوش از لولا درآمده است.

گاهی امکان دارد شما متوجه بسته نشدن درب یخچال شوید و یا اینکه لولای درب شکسته باشد و یا کاملاً از دستگاه شما جدا شده باشد. اگر شما فشار زیادی به درب یخچال وارد کنید و یا اینکه وسایل سنگینی را در آن قرار دهید، ممکن است درب نتواند تحمل این وزن زیاد را داشته باشد و دچار شکستگی شود. فرسودگی و عمر زیاد دستگاه هم یکی دیگر از دلایل بروز این مشکل است. علاوه بر این، اگر در قسمت اتصال درب، خوردگی ایجاد شده باشد ممکن است که درب از جا در بیاید. اگر با این مشکل مواجه شدید باید بدانید که می‌توان درب یخچال را جوش داد ولی شاید بهتر باشد که یخچال جدیدی خریداری کنید.

ایجاد برفک و یخ در یخچال‌های نوفراست

یخچال‌های نوفرست برعکس یخچال قدیمی، مشکل یخ زدن و برفک زدن ندارند پس اگر در داخل یخچال نوفراست، برفک مشاهده کردید حتماً دستگاه دچار خرابی شده است. دلایل زیادی باعث برفک در این یخچال‌ها می‌شود مانند: فرسودگی و یا خرابی لاستیک درب یخچال بوش، قرار دادن غذای داغ بدون درپوش داخل یخچال، چسباندن مواد غذایی به انتهای یخچال و یا چسباندن یخچال به دیوار و موارد دیگر.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال در پرستار تهران | هزینه تعمیر یخچال در پرستار تهران

رفع این مشکل به راحتی توسط آی بک امداد امکان پذیر است. البته دلایل دیگری هم مانند خرابی المنت اواپراتور، خرابی ترموستات، خرابی فن و… ممکن است باعث این مشکل شود که باید تکنسین ماهر آی بک امداد آن را بررسی کرده و یخچال بوش شما را تعمیر کند.

تعمیر یخچال در حسن آباد تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در حسن آباد تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا