اردبیلنمایندگی

تعمیر تخصصی پکیج در اردبیل | تعمیر پکیج، کولر گازی در محل

مرکز تعمیرات آی بک امداد با دارا بودن تکنسین‌های با تجربه و متخصص، آماده ارائه تمامی خدمات تعمیر انواع پکیج ها و لوازم خانگی برقی و گازی، به مشتریان عزیز است. آی بک امداد برای تعمیر لوازم خانگی شما در اردبیل، از قطعات اصل و اورجینال استفاده کرده که تماماً دارای ضمانت نامه هستند. برای تماس با آی بک امداد کافیست با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس بگیرید و یا اینکه به وسیله فرم درخواست، سفارشتان را ثبت کنید تا تعمیرکار ماهر در کمترین زمان برای رفع دستگاه پکیج شما اعزام شود.

تماس با آی بک امداد، این مزایا را دارد که شما می‌توانید به طور ۲۴ ساعتaه و حتی روزهای تعطیل از این خدمات استفاده کنید. تمامی خدمات انجام شده توسط آی بک امداد حداقل سه ماه ضمانت داشته و در صورت بروز مشکل، مجدداً می‌توانید بدون پرداخت هزینه با پشتیبانی کامل ما، مشکل دستگاه خود را رفع کنید. تمامی خدمات انجام شده توسط آی بک امداد در اردبیل بدون تلف شدن وقت و در محل انجام می‌گیرد.

معمولاً وقتی پکیج دچار مشکل می‌شود اولین دغدغه فکری شما حمل دستگاه به تعمیرگاه است ولی آی بک امداد کار شما را راحت کرده و بدون اینکه نیاز به جابجایی دستگاه داشته باشید، خدمات خود را در اردبیل و محل مورد نظرتان ارائه می‌دهد.

تعمیر تخصصی پکیج آماتیس در اردبیل

امروزه پکیج‌های دیواری جزو اجزای اساسی و اصلی خانه‌ها هستند و برای تأمین گرما و آب گرم منازل در تابستان و زمستان، مورد استفاده قرار می‌گیرند. بازدید سالانه پکیج، به شما کمک می‌کند که دستگاهتان عملکرد خوبی داشته و بدون عیب و نقص کار کند.

پکیج آماتیس جزو برندهای بسیار محبوب و با کیفیت است که اگر از آن به خوبی استفاده کنید سال‌ها بدون مشکل برایتان کار می‌کند البته به شرط اینکه سرویس منظم آن را فراموش نکنید. سرویس پکیج آماتیس به شما کمک خواهد کرد که ریسک خراب شدن پکیج را در فصل زمستان کاهش داده و طول عمر دستگاه را افزایش دهید.

البته گاهی حتی با رعایت نکات مهم هم ممکن است پکیج دیواری دچار مشکل شود و نیاز باشد که به وسیله یک تعمیرکار ماهر بررسی شود، ولی باید به این نکته مهم توجه کنید هرچند که تعمیرکاران پکیج دیواری امروزه بسیار زیاد هستند ولی باید اطمینان داشته باشید که تعمیرکاری که برای رفع مشکل پکیج خود در نظر می‌گیرید، سابقه کاری بالایی داشته و بتواند دستگاه را به خوبی و دقیق عیب یابی کند.

توصیه می‌کنیم وقتی پکیج شما دچار مشکل شد، حتماً به دنبال تعمیرکاری بگردید که بهترین و متخصص‌ترین باشد. شاید شما در این شرایط به تعمیرکاران غیر حرفه‌ای پکیج اطمینان کنید و از آنها بخواهید تا دستگاه پکیج آماتیس شما را تعمیر کنند ولی به این نکته مهم توجه کنید که تعمیرکار غیرحرفه‌ای نمی‌تواند به صورت اصولی و کلی مشکل دستگاه را رفع کند زیرا آموزش های لازم را به طور اصولی و کامل در مورد تعمیر پکیج ندیده است و در مدت کوتاهی شما مجبورید دوباره هزینه‌های اضافه برای تعمیر پکیج خود پرداخت کنید.

آی بک امداد در تعمیر پکیج تجربه طولانی داشته و تعمیرکاران این مجموعه تماماً سطح یک می‌باشند و آموزش‌های لازم را دیده و اطلاعات و تخصص‌های آنها به روز است. این مرکز تاکنون بدون شکایت مشتری و حتی یک نارضایتی، کار خود را در اردبیل انجام داده است. تمامی تعمیرکاران ما مجوزهای قانونی دارند و از مدرک معتبری هم جهت فعالیت حرفه‌ای و فنی برخوردارند.

تعمیر تخصصی پکیج

توصیه آی بک امداد برای تعمیر یا تعویض پکیج آماتیس در اردبیل

روزانه مشتریان زیادی با آی بک امداد تماس می‌گیرند و سؤال می‌کنند که آیا پکیج آنها تعمیر می‌شود یا خیر؟ و یا می پرسند آیا باید پکیج خود را عوض کنند؟ باید بگوییم که آی بک امداد این امکان را برای مشتری فراهم می‌کند تا کارشناس دستگاه را بازدید کرده و سپس برای تعمیر آن اقدامات لازم را انجام دهد. به توصیه کارشناسان آی بک امداد، تعمیر دستگاه بر تعویض آن ارجعیت دارد زیرا معمولاً هزینه خرید پکیج نو و جدید ده‌ها برابر بیشتر از تعمیر آن است. پس تعمیرکار آی بک امداد تلاش می‌کند که در مرحله اول پکیج آماتیس شما را تعمیر کند ولی گاهی ممکن است هزینه تعمیر پکیج بسیار بالا باشد، در این صورت می‌توانید با توصیه متخصصین آی بک، پکیج خود را تعویض کنید.

چه مشکلاتی در پکیج آماتیس نیاز به تعمیر توسط تعمیرکار دارد؟

همانطور که گفتیم پکیج آماتیس مانند تمام لوازم خانگی دیگر ممکن است دچار مشکلاتی شود که باید حتماً به وسیله فرد متخصص و ماهر بررسی شده و عیب یابی شود. در صورتی که پکیج شما با مشکل مواجه شد ابتدا با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را جهت تعمیر پکیج ثبت کنید تا در اولین فرصت، تعمیرکاران متخصص برای تعمیر دستگاه اعزام شوند. ایرادات زیادی احتمال دارد برای پکیج آماتیس به وجود بیاید که مهمترین آنها موارد زیر هستند:

 • پکیج آماتیس روشن نمی‌شود.
 • سر و صدای بسیار زیاد و غیر عادی از پکیج به گوش می‌رسد.
 • پکیج آماتیس ارور می‌دهد.
 • از پکیج بوی گاز به مشام می‌رسد.
 • پکیج دچار نشتی آب شده است.
 • رادیاتورهای پکیج گرم نمی‌شوند.
 • وقتی پکیج را روشن می‌کنیم فیوز خانه می‌پرد.
 • پکیج آب را گرم نمی‌کند.
 • بوی سوختگی از پکیج آماتیس به مشام می‌رسد.
 • بدنه پکیج آماتیس برقدار شده است.
 • و….

تمام مواردی که بیان کردیم و ده‌ها مشکل دیگر در پکیج آماتیس، به وسیله متخصصین آی بک امداد در اردبیل بررسی و برطرف می‌شود. توصیه ما به شما استفاده از خدمات بی‌شمار این مجموعه است.
استفاده از خدمات آی بک امداد به شما کمک می‌کند تا محصولات خانگی خود را به بهترین نحو تعمیر کرده و سال‌ها از آنها با لذت استفاده کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر تلویزیون در میانه | تعمیر آبسردکن و کولر آبی در محل

تعمیر روشن نشدن پکیج در اردبیل با کمترین هزینه

یکی از مشکلات رایج و مهم در پکیج آماتیس این است که ممکن است دستگاه شما روشن نشود. معمولاً در این صورت بسیار کلافه شده و برایتان دردسرهای زیادی ایجاد خواهد شد، مخصوصاً اگر در فصل سرد سال باشید. در صورتی که پکیج آماتیس شما روشن نشد حتماً با خدمات آی بک امداد تماس گرفته و رفع مشکل دستگاه خود را با پرداخت کمترین هزینه، به آنها بسپارید.

تعمیرکار آی بک جهت تعمیر دستگاه مراحل زیر را بررسی می‌کند:

پکیج برای اینکه روشن شود به فشار مناسب آب، گاز و همچنین جریان برق احتیاج دارد. پس ابتدا تعمیرکار برای اینکه دلیل روشن نشدن پکیج را پیدا کند، از وجود جریان گاز و آب و همچنین برق در پکیج مطمئن می شود.

مورد دیگری که تعمیرکار باید بررسی کند عقربه فشارسنج است. عقربه باید بین اعداد یک و دو را نشان دهد زیرا کم بودن فشار آب، باعث روشن نشدن دستگاه خواهد شد.

گاهی ممکن است گاز در دستگاه جریان داشته باشد ولی فشار آن از حد نرمال پایین‌تر باشد و این باعث روشن نشدن پکیج آماتیس می شود، البته در این صورت احتمالاً شعله تشکیل نخواهد شد و یا اینکه ممکن است بعد از تشکیل، سریعاً شعله خاموش شود. برای اینکه تعمیرکار آی بک امداد مطمئن شود مشکل از فشار گاز ورودی است، ابتدا باید از باز بودن دسته گاز به طور کامل اطمینان پیدا کند و مطمئن شود که شیر گاز هم سالم است.

وجود هوا در لوله‌ها و مدار پکیج، دلیل دیگری برای روشن نشدن دستگاه است که معمولاً این مشکل با افزایش ناگهانی فشار، خود را نشان خواهد داد. برای اینکه مشکل برطرف شود تعمیرکار از راه رادیاتور، تمام مدارهای پکیج را هواگیری خواهد کرد.

دلیل مهم دیگری که می‌تواند باعث روشن نشدن پکیج شود، ایجاد رسوبات در رادیاتور و لوله‌ها است. این رسوبات باعث می‌شوند که آب به خوبی جریان پیدا نکرده و فشار آن کاهش یابد، در نتیجه پکیج آماتیس شما روشن نمی‌شود. در این صورت برای رفع مشکل، تعمیرکار آی بک امداد رسوبات رادیاتور و پکیج را پاکسازی می‌کند و سختی گیر مناسبی را برای ورودی پکیج نصب می‌کند.

البته دلایل دیگری هم می تواند باعث روشن نشدن پکیج آماتیس شود مانند: مشکل در دودکش، خراب شدن الکترود جرقه زن، خرابی پمپ، خراب بودن شمعک، خراب شدن برد و…

تعمیر کولرهای گازی جی پلاس در اردبیل در منزل

کولرهای گازی جی پلاس جزو کولرهای بسیار با کیفیت هستند که کمتر دچار خرابی می‌شوند ولی گاهی ممکن است به دلیل استفاده نادرست، نوسانات برق و یا فرسودگی، کولر شما دچار خرابی شود. آی بک امداد برای تعمیر کولر‌های گازی جی پلاس به طور ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته سفارش شما را برای تعمیر کولر گازی می‌پذیرد. شما حتی روزهای تعطیل هم می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید، فقط کافیست که با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

گاهی ممکن است مشکل کولر گازی شما با رعایت چند مورد ساده برطرف شود، در این صورت مشاورین ما در آی بک امداد شما را راهنمایی می‌کنند و اگر با راهنمایی مشاور، مشکل کولر گازی شما برطرف نشد، در کمترین زمان ممکن متخصص ماهری به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

چه زمانی لازم است با آی بک امداد برای تعمیر کولر گازی تماس بگیریم؟

بعضی از مشکلات رایج وجود دارد که برای بیشتر برندهای کولرهای گازی ایجاد می‌شوند. باید بدانید که تکنسین‌های آی بک امداد تجربه زیادی در تعمیر کولرهای گازی دارند و آموزش‌های لازمی را در این زمینه دیده‌اند و با تمام مشکلات کولرهای گازی آشنایی کامل دارند و می‌توانند با کیفیت بالا کولر را تعمیر کنند. در صورتی که کولرهای گازی جی پلاس شما با یکی از موارد زیر مواجه شد، توصیه ما به شما این است که با آی بک امداد تماس بگیرید تا وقتی تعیین شده و تکنسین متخصص به محل مورد نظر شما اعزام شود:

 • روشن نشدن کولر گازی
 • کولر گازی کار نمی‌کند.
 • یکسره کار کردن کولر
 • کم شدن سرمای کولر گازی
 • کار کردن کولر با صدای بلند
 • بوی بد در کولر گازی
 • برفک و یا یخ زدگی لوله‌ها و یا کویل‌های کولر گازی
 • پرتاب آب از کولر
 • نمایش کدهای خطا و ارورها در روی نمایشگر کولر گازی
 • کار نکردن ریموت کنترل
 • و….

عدم سرویس کولرگازی جی پلاس باعث بروز چه مشکلاتی می شود؟

وقتی شما کولر گازی جی پلاس را خریداری می‌کنید در ابتدا باید توجه خاصی به نصب کولر داشته باشید. نصب و راه‌اندازی کولر گازی اهمیت بسیاری دارد و در صورتی که به طور صحیح و اصولی انجام نگیرد، می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. علاوه بر نصب و راه‌اندازی اصولی کولر گازی جی پلاس، شما باید به سرویس دوره‌ای آن هم توجه خاصی داشته باشید زیرا در غیر این صورت کولر گازی به مرور زمان دچار خرابی خواهد شد. متخصصین ما در آی بک امداد تمام خدمات نصب و راه‌اندازی و همچنین سرویس کولر گازی جی پلاس را در اردبیل انجام می‌دهند.

شاید سؤال کنید که چرا لازم است کولر گازی خود را سالانه سرویس کنیم؟ باید بدانید که به دلیل صدای کندانسور موتور، کولرهای گازی را در بیرون از ساختمان نصب می‌کنند و به مرور آلودگی و گرد و خاک در روی کندانسور را می‌گیرد و می‌تواند عملکرد آن را مختل کند. شما در هنگام سرویس کولر گازی، این آلودگی‌ها را پاک کرده و به کارکرد صحیح کولر کمک می‌کنید.

علاوه بر این، ممکن است که کولر گازی شما دچار مشکل کوچکی شود که اگر سریع آن را رفع نکنید، باعث خرابی بیشتر کولر خواهد شد.

سرویس کولر گازی به تعمیرکار کمک می‌کند تا مشکلات کوچک را شناسایی کرده و سریعاً آن را برطرف کند. اگر نسبت به سرویس کولر گازی خود بی‌توجه باشید بازدهی دستگاه کاهش پیدا کرده و عمر مفید آن کم می‌شود و همچنین مصرف انرژی در کولر گازی شما افزایش پیدا می‌کند، آنگاه مجبورید که هزینه هنگفتی را جهت قبض برق پرداخت کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی اسلام آباد غرب | هزینه تعمیر کولر گازی در اسلام آباد غرب کرمانشاه

سرویس کاران آی بک امداد با سرویس کولرهای گازی آشنایی کامل داشته و به خوبی این کار را انجام می‌دهند و از بروز مشکلاتی مانند خاموشی ناگهانی دستگاه جلوگیری می‌کنند. توجه داشته باشید که انجام کارهایی که به کولر گازی مربوط می‌شود کاملاً تخصصی است و حتماً باید به وسیله افراد متخصص انجام بگیرد زیرا افراد نابلد در این زمینه اطلاعات کافی ندارند و ممکن است حتی خطرات جانی و مالی هم برای شخص ناوارد و هم برای شما ایجاد کند.

سرویس کولرهای گازی جی پلاس شامل مواردی مانند شارژ کولر، عیب یابی و همچنین تعمیر کولرهای گازی جی پلاس، عوض کردن قطعات و تقویت بازدهی کولر و… می‌باشد. شما می‌توانید با سرویس دوره‌ای کولر جی پلاس خود تا حد زیادی طول عمر سیستم را افزایش دهید.

تعمیر برد کولرگازی جی پلاس توسط متخصصین آی بک امداد

همانطور که می‌دانید در تمام لوازم الکتریکی، برد بسیار اهمیت دارد و مانند مغز دستگاه کار می‌کند و تمام فرمان‌ها به وسیله برد به قسمت‌های دیگر دستگاه صادر می‌شود. می‌توان گفت که برد تمام قطعات کولرگازی را کنترل می‌کند پس در صورتی که برد دچار خرابی شده و یا اینکه بسوزد، کار کرد کولر گازی شما به طور کلی مختل خواهد شد.

دقت داشته باشید که تعویض برد کاری کاملاً تخصصی بوده و نباید این کار را به افراد ناوارد بسپارید. متخصصین آی بک امداد تمام خدمات تعمیر کولر گازی، همچنین تعمیر و تعویض برد کولر را با کیفیت بالا در شهر اردبیل و حومه آن انجام می‌دهند.

در صورتی که برد کاملاً سوخته و نیاز به تعویض داشته باشد، متخصصین آی بک امداد طبق انجام مراحل زیر آن را تعویض می‌کنند:

 • در ابتدا تعمیرکار آی بک امداد، بدنه بخش داخل دستگاه را باز می‌کند.
 • سپس دریچه‌ای که باعث محافظت برد در برابر گرد و خاک می‌شود را برمی‌دارد.
 • پیچ‌ها را باز کرده و برد کنترل را پیدا می‌کند.
 • به وسیله پیچ گوشتی کانکتورها را از قسمت اصلی برد باز کرده و سیم‌هایی که به برد متصل هستند را جدا می‌کند.
 • سیم‌های پاور که سفید و سیاه هستند را هم از برد جدا می‌کند.
 • سپس سوکت سیم‌های رنگی را بیرون می‌آورد.
 • در این مرحله تعمیرکار آی بک امداد، برد را از جای خود خارج می‌کند.
 • قبل از نصب برد جدید، آن را امتحان کرده و با برد قدیمی آن را مقایسه می‌کند.
 • حالا برد جدید به وسیله تعمیرکار آی بک امداد در جای قبلی محکم می‌شود.
 • سپس سیم‌های پاور متصل شده و بقیه سیم‌ها را هم به برد جدید وصل می‌کند.
 • در این مرحله، دریچه محافظ و بدنه در جای خود قرار می‌گیرد.

به این نکته مهم توجه کنید که مراحل تعمیر و یا تعویض برد باید با دقت کامل انجام بگیرد. در صورتی که تعمیرکار به این کار آشنایی نداشته باشد ممکن است دستگاه شما آسیب جدی ببیند، پس توصیه می‌کنیم برای تعمیر کولر گازی جی پلاس مخصوصاً تعویض برد دستگاه، حتماً از متخصصین آی بک امداد کمک بگیرید.

با کمک متخصصین آی بک امداد شما دیگر دغدغه‌ای بابت تعمیر دستگاه خود نخواهید داشت.

شارژ گاز کولرهای گازی جی پلاس در اردبیل چقدر هزینه دارد؟

نمی‌توان قیمت دقیقی برای شارژ گاز کولرهای گازی جی پلاس در اردبیل تعیین کرد زیرا هزینه این کار به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و باید ابتدا دستگاه به وسیله تعمیرکار آی بک امداد به طور دقیق بررسی شود و سپس هزینه برآورد شده به شما اعلام خواهد شد.

تعمیر تلویزیون های ال جی در اردبیل توسط متخصص ماهر

در تلویزیون‌های امروزی از تکنولوژی بالایی استفاده شده و پیچیدگی‌های خاصی دارند به همین دلیل تعمیر این تلویزیون‌ها نباید به وسیله افراد نابلد و غیر متخصص انجام بگیرد زیرا ممکن است باعث خرابی بیشتر دستگاه شود و یا اینکه در آینده نزدیک دوباره تلویزیون شما دچار خرابی شده و مجبور شوید هزینه اضافه بپردازید.

توصیه می‌کنیم در صورت بروز هرگونه مشکل در تلویزیون ال جی خود با تیم متخصص و مجرب آی بک امداد تماس بگیرید تا در اولین فرصت، تعمیرکار ماهر به محل اعزام شود. متخصصین آی بک امداد به سیستم تمام برندهای تلویزیون آشنایی کامل داشته و تخصص زیادی در تعمیر تلویزیون دارند.

توصیه آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی تلویزیون ال جی

امروزه هزینه تعمیر تلویزیون بسیار بالاست ولی شما می‌توانید با نگهداری صحیح و اصولی از آن، تا حد زیادی هزینه‌ها را کاهش دهید. توصیه متخصصین آی بک امداد جهت جلوگیری از خرابی تلویزیون موارد زیر است:

۱- چک کردن تلویزیون ال جی:

اگر نشانه‌های غیرعادی در روی تصویر تلویزیون مشاهده کردید مانند: تیرگی تصویر، خطوط نامفهوم، نقطه قرمز و یا حتی خاموش و روشن شدن دستگاه، باید سریعاً برای رفع مشکل اقدام کرده و تلویزیون خود را تعمیر کنید.

۲- تست خرابی دستگاه:

در صورت مشاهده هر گونه مشکلی در تلویزیون ال جی، بهتر است که قطعات دستگاه عیب یابی شده و عملکرد آنها توسط فرد متخصص تست شود.

۳- رفع خرابی تلویزیون ال جی:

هیچگاه نسبت به خرابی‌های تلویزیون ال جی خود بی‌توجه نباشید. هر گونه مشکلی در تلویزیون باید سریعاً برطرف شود زیرا ممکن است به قطعات سالم دستگاه هم آسیب بزند. برای تعمیر تلویزیون ال جی، حتماً باید با تعمیرکار مجرب و ماهر تماس بگیرید. آی بک امداد به طور شبانه روزی خدمات خود را با ضمانت و پشتیبانی، به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

تعمیر تخصصی پکیج

سخن پایانی

متخصصین آی بک امداد برای تعمیر تمام لوازم خانگی اعم از پکیج، تلویزیون، کولر گازی، یخچال، لباسشویی، ظرفشویی و… در تمام مدل‌ها و برندهای مورد نظر شما، خدمات خود را ارائه می‌دهد.
متخصصینی که در این مجموعه مشغول به کار هستند تمام دوره‌های لازم را دیده و با تمامی برندها آشنایی کامل دارند.
اگر می‌خواهید دستگاه شما با بهترین و بالاترین کیفیت در اردبیل تعمیر شود، توصیه می‌کنیم از خدمات آی بک امداد استفاده کنید. برای این منظور با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و از خدمات بی‌شمار ما بهره مند شوید.

تعمیر تخصصی پکیج در اردبیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر پکیج، کولر گازی و تلویزیون در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا