مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب دارکوب | تعبیر دیدن دارکوب زخمی در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن دارکوب در خواب به هیچ وجه متداول نیست. معمولاً خواب‌هایی که به این پرنده مربوط می‌شود معانی خاصی هم ندارد زیرا بیشتر مواقع خوابی که در مورد پرندگان می‌بینیم بستگی به حس افراد نسبت به آن پرنده دارد. مثلاً اگر دو نفر در خواب دارکوب را ببینند و خوابشان هم شبیه هم باشد، تعبیر خواب فردی که به دارکوب علاقه ندارد با فردی که به دارکوب علاقه دارد، کاملاً با هم فرق می‌کند. از طرفی هم جزئیات خواب می‌تواند به تعبیر این خواب کمک کند. اگر علاقه مندید که خوابتان تعبیر شود حتماً باید به محض بیدار شدن جزئیات را یادداشت کنید تا از فراموش کردن جزئیات خواب جلوگیری کرده باشید. به این صورت می‌توانید تعبیر درستی از خواب خود داشته باشید.

تعبیر خواب دارکوب

معمولاً دیدن دارکوب در خواب می‌تواند به معنی کوشش و تلاش شما برای رسیدن به هدف و یا حل مشکل خاصی باشد. البته همانطور که گفتیم جزئیات این خواب می‌تواند در تعبیر آن تأثیر زیادی داشته باشد به همین دلیل باید قبل از تعبیر کردن، جزئیات را به یاد بیاورید و اگر هم نتوانستید جزئیات خواب را به یاد بیاورید بهتر است تعبیر آن را فراموش کنید.

تعبیر شکار کردن دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که دارکوب را شکار می‌کنید به معنی این است که به دیگران وابسته بوده و استقلال ندارید به جای اینکه مشکلات خود را حل کنید مداوم دنبال کسی می‌گردید که مشکلات شما را حل کرده و به شما کمک کند. این کارتان باعث خواهد شد فرصت‌های مهم زندگی را از دست بدهید و برای انجام کارها وقت خود را زیاد تلف کنید. این کارتان می تواند باعث عقب افتادن شما از دیگران شود و هیچگاه در زندگی پیشرفت نمی‌کنید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب جغد | تعبیر کشتن جغد در خواب چیست؟

تعبیر خواب دارکوب

 

تعبیر غذا دادن به دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که به دارکوب غذا می‌دهید نشانه این است که شخص فداکاری بوده و گاهی این فداکاری به خودتان آسیب می‌زند. می‌خواهید به اطرافیانتان به اندازه توان خود، کمک کنید ولی در نهایت برای انجام دادن مسئولیت‌های خودتان با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید. شما بعضی اوقات کار دیگران را بر کار خود ترجیح داده و بیشتر از خودتان به اطرافیانتان فکر می‌کنید به همین دلیل گاهی افراد از شما سوء استفاده می‌کنند و حتی گاهی قدر این کمک‌ها را هم نمی‌دانند.

تعبیر دیدن دارکوب بزرگ در خواب

اگر خواب دارکوب بزرگی را دیدید به معنی این است که شما برای خودتان هدف بزرگی در نظر دارید. برای رسیدن به این هدف سخت، تلاش زیادی کرده و زمان زیادی هم صرف می‌کنید. شما برای همه چیز خودتان را آماده کرده تقریباً فکر می‌کنید که چیزی ندارید تا از دست بدهید. پس باید حتماً در این مسیر، موفقیتی به دست بیاورید و انتخاب دیگری برای شما نمانده است.

تعبیر تعقیب کردن دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که داکوبی را تعقیب می‌کنید و تصمیم دارید او را بگیرید ولی موفق به این کار نشده‌اید، ممکن است به معنی این باشد که برای رسیدن به هدف خود و موفقیت‌ها، تلاش زیادی می‌کنید ولی متأسفانه هرچه بیشتر تلاش کرده‌اید نتیجه کمتری گرفته‌اید. گاهی پیش خود فکر می‌کنید که هیچ وقت به هدف مورد نظرتان نمی‌رسید و توان این را ندارید که در اهدافتان موفق شوید.

تعبیر دیدن دارکوب زخمی در خواب

اگر در خوابتان دارکوبی زخمی را دیدید ممکن است به معنی این باشد که شما احساس ناامیدی کرده و توان ادامه دادن راه را ندارید. احساس می‌کنید که هدف معینی نداشته و گاهی هم احساس پیری خواهید کرد و یا فکر می‌کنید که خیلی دیر شده تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید. شما بیش از اندازه احساس تنهایی کرده و گاهی هم فکر می‌کنید که به هیچ وجه بودن و یا حتی نبودن شما برای اطرافیانتان اهمیت ندارد.

تعبیر دیدن دارکوب‌های زیاد در خواب

اگر خواب دیدید که تعداد زیادی دارکوب در یک مکان جمع شده‌اند به معنی این است که شما احساس می‌کنید نسبت به دیگران نتوانستید موفقیت زیادی به دست بیاورید. احساس خواهید کرد که آنها به دلیل تلاش بیشتر و حتی هدفمندتر بودن، توانستند بیشتر از شما موفق شوند ولی شما کم کاری زیادی کرده‌اید. دوست دارید که مانند آنها بوده و شما هم مثل آنها با تلاش فراوان بتوانید هم سطح آنها شوید.

تعبیر دیدن دارکوبی که پرواز می‌کند در خواب

اگر خواب دیدید که یک دارکوب در حال پرواز است ممکن است به معنی این باشد که شما احساس خوبی نسبت به موفقیت‌ها و کارهای خودتان دارید. شاید تلاش زیادی برای رسیدن به هدف کرده و تصور می‌کنید به اهداف مورد نظر دست پیدا کرده‌اید و شاید هم می‌توانید به زودی به این اهداف برسید. شما کاملاً از خودتان راضی بوده و احساس آرامش خواهید کرد.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب ناخن | معنی افتادن ناخن مصنوعی در خواب

تعبیر تیراندازی به دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که به دارکوب شلیک کرده‌اید و تصمیم دارید که او را شکار کنید نشانه این است که شما خودتان را بانی و باعث شکست‌هایتان می‌دانید و تصور می‌کنید که در گذشته فرصت‌های زیادی را از دست داده‌اید و این باعث شده از دیگران عقب بمانید.

تعبیر صدای نوک دارکوب در خواب

اگر شما در خواب صدای نوک زدن دارکوب را شنیدید، نشان دهنده این است که سرنوشت خوبی در انتظارتان است و یا نشانه از دست دادن پولی می‌باشد. اگر در خواب دارکوبی دیدید که نوک می‌زند می‌تواند دلیل ناراحتی و عصبانیت شما باشد و فشار روانی زیادی به شما وارد شده است. تعبیر نوک زدن دارکوب در خواب معمولاً به نشانه مسائل مالی می‌باشد.

تعبیر دیدن دارکوب در جنگل

اگر شما دارکوبی را در جنگل دیدید نشانه این است که ارتباط ارزشمندی با کسی برقرار می‌کنید و ممکن است به تعبیر شادی، عشق و گاهی هم پرخاشگری و ترس باشد. تعبیر این خواب به جزییات آن بستگی دارد.

تعبیر نگه داشتن دارکوب

اگر خواب دیدید که تلاش می‌کنید تا دارکوبی را بگیرید و او را نگه دارید، نشانه این است که برای انجام کاری تمرکز زیادی کرده‌اید. شما دوست دارید که در کارتان بهترین باشید ولی کمی گیج شده‌اید بهتر است که سخت کار کنید تا بتوانید به ثروت و موفقیت بزرگ دست پیدا کنید.

تعبیر تحسین کردن دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که دارکوبی را تحسین می‌کنید نشانه این است که شما افرادی را که سختکوش هستند تحسین خواهید کرد. شما اشخاصی را که به تنهایی زندگی کرده و استقلال دارند، تحسین می‌کنید و البته خودتان را هم یک شخص مستقل می‌دانید. افرادی وجود دارند که شما به آنها وابسته بوده و آنها هم تا حدودی به شما وابستگی دارند به همین دلیل نمی‌خواهید از آنها دور شوید و قلب آنها را بشکنید. بهتر است که واضح صحبت کنید و به آنها بگویید که به زمان و فضایی نیاز دارید که کمی تنها باشید.

تعبیر اذیت کردن دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که دارکوبی شما را اذیت می‌کند، نشانه این است که بسیار حساس و زودرنج هستید معمولاً حرف‌هایی که مردم می‌زنند باعث آزار شما می‌شود و خیلی زود از دیگران می‌رنجید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب کاشتن بذر و انواع دانه | تعبیر کاشتن ذرت در خواب

تعبیر تماشا کردن دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که دارکوبی را تماشا کرده و از دیدن او لذت می‌برید، می‌تواند نشانه این باشد که لحظه خوبی را با اعضای خانواده‌تان خواهید داشت. این خواب نشانه آرامش درونی شما است. شما می‌توانید کشف کنید که چه چیزهایی شما را خوشحال کرده و توان چه کارهایی را دارید، تا بتوانید بر روی لب‌های خود لبخند را نگه دارید. دشمنان شما به هیچ وجه نمی‌توانند آسیبی به شما بزنند.

تعبیر دیدن دارکوبی که نوک شکسته دارد در خواب

اگر خواب دارکوبی را دیدید که نوک او شکسته است این خواب نشانه اندوه و غم است که بعد از مشکلی برایتان ایجاد می‌شود. شما قادر نیستید این مشکل را به تنهایی حل کنید ولی نگرش مثبت و قوی نسبت به زندگی خواهید داشت.

دیدن دارکوب مرده در خواب

اگر دارکوب مرده‌ای را در خواب دیدید نشانه این است که در شغل خود دچار تزلزل شده و ممکن است حتی با رئیستان درگیری داشته باشید. البته جزئیات این خواب می‌تواند در تعبیر آن تأثیر زیادی داشته باشد.

تعبیر حمله دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که یک دارکوب در حال حمله به شما است به تعبیر این است که احتمال دارد موانع زیادی در جلوی پای شما قرار بگیرد و این باعث خواهد شد که از هدفتان دور شوید. اگر هم دیدید که دارکوب در حال نوک زدن به سر شما است، نشانه این است که شما به شدت تحت استرس می‌باشید.

شما حس می‌کنید که مانند پرنده‌ای در قفس هستید و تلاش می‌کنید تا آزاد شوید حمله کردن دارکوب در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما در زندگی واقعی خود فرد حساسی هستید شاید وقت این رسیده که تصمیم بگیرید در روی پای خودتان بایستید و اجازه ندهید دیگران برایتان تصمیم بگیرند. باید قفس را شکسته و خود را آزاد کنید. به یاد داشته باشید که شما قادرید خودتان را خوب کنترل کنید.

تعبیر خواب دارکوب

 

تعبیر سوراخ شدن درخت به وسیله دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که یک دارکوب درخت را با نوک خود سوراخ می‌کند، نشانه این است که شما ثروت و مال زیادی به دست خواهید آورد و در آینده نزدیک می‌توانید به آرزوهای بزرگ خود دست پیدا کنید.

تعبیر صحبت کردن با دارکوب در خواب

اگر خواب دیدید که با یک دارکوب در حال صحبت کردن هستید، نشانه این است که مشکلی دارید و با دوست مهربان و خوبی مشورت می‌کنید و می‌توانید به راحتی مشکل خود را برطرف کنید.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب دارکوب

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعبیر دیدن دارکوب زخمی در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x