نمایندگیزنوز

تعمیر کولر گازی زنوز | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر زنوز آذربایجان شرقی

یکی از مشکلاتی که ممکن است در کولر گازی های مختلف رخ دهد خنک نشدن و عدم وزش باد خنک از دستگاه می‌ باشد. جهت تعمیر کولر گازی زنوز آذربایجان شرقی و رفع مشکلات مربوط به این ایراد در دستگاه می‌ توانید از کارشناسان آی بک امداد کمک بگیرید. مرکز تخصصی آی بک امداد با سال‌ ها سابقه و تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی می‌ تواند تمامی مشکلاتی که در این دستگاه رخ می‌ دهد را به راحتی عیب یابی کرده و به صورت کاملاً اصولی و با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته مشکلات آنها را برطرف کند.

تعمیر کولر زنوز و رفع مشکل برد الکترونیکی

یکی از قطعات بسیار مهم در کولر گازی برد کنترل الکترونیکی می‌ باشد که وظایف بسیار مهمی را ایفا می‌ کند و در واقع عملکرد درست این قطعه بسیار ضروری می‌ باشد. برد الکترونیکی در کولر گازی وظیفه کنترل کردن و هماهنگ نمودن قسمت‌ های مختلف این دستگاه را برعهده دارد. برد الکترونیکی از رله برد، وریستور، دیود و … تشکیل شده که هر کدام از آنها دارای وظیفه خاصی می‌ باشند و اگر بسوزند و یا خراب شوند می‌ توانند باعث عدم کارکرد درست برد الکترونیکی گردند. موارد زیر می‌ تواند نشانه ای از کار افتادن برد الکترونیکی شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی مغانسر | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر مغانسر اردبیل
  • چنانچه کمپرسور کولر گازی از کار بیفتد می‌ تواند یکی از نشانه‌ های از کار افتادن برد الکترونیکی و کار نکردن درست آن باشد. چنانچه کولر گازی روشن نشود می‌ توانید این احتمال را بدهید که برد الکترونیکی آن خراب شده باشد.
  • چنانچه قدرت دستگاه کاهش پیدا کرده باشد و یا باد گرم از آن بوزد نیز می‌ تواند یکی از علائم خراب شدن برد کنترل الکترونیکی کولر گازی باشد.

کارشناس آی بک امداد پس از حضور در محل و بررسی کولر گازی شما از نزدیک می‌ تواند علت اصلی خراب شدن برد الکترونیکی را تشخیص دهد و به رفع مشکل آن بپردازد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال زنگی‌آباد | تعمیر یخچال در شهر زنگی‌آباد کرمان

هزینه تعمیر برد کنترل الکترونیکی با آی بک امداد

همانطور که گفتیم برد کنترل الکترونیکی یکی از مهم‌ ترین قطعات در کولر گازی به شمار می‌ آید و اگر خراب شود و یا به طور کلی بسوزد، حتماً باید تعمیر و یا تعویض گردد. کارشناسان آی بک امداد از قطعات با کیفیت و فابریک برای تعویض برد الکترونیکی استفاده می‌ کنند به همین خاطر می‌ توانید با خیالی آسوده تعمیر کولر گازی خود را به کارشناسان آی بک امداد بسپارید. برای دریافت این خدمات می توانید به وب سایت آی بک امداد مراجعه نمایید.

تعمیر کولر گازی زنوز

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر گازی زنوز، هزینه تعمیر کولر گازی در شهر زنوز آذربایجان شرقی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا