دیجیتال

استخراج بیت کوین | درآمد استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین | درآمد استخراج بیت کوین، تجهیزات استخراج بیت کوین

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

استخراج بیت کوین به جایگاه خاصی وابستگی ندارد و سودآوری غیر متمرکز می باشد. بسیاری از افراد با استخراج بیت کوین و صنعت ماینینگ به دنبال کسب درآمد هستند. آشنایی با ماینر و بیت کوین به افراد علاقه مند کمک خواهد کرد، که در زمان کمی به سود برسند. برای وارد شدن به حرفه و کار جدید به اطلاعات لازم و کافی در زمینه تجهیزات و مهارت های لازم برای آن کسب و کار نیاز است. سوالاتی مانند استخراج بیت کوین با گوشی اندروید، استخراج بیت کوین با استفاده از کامپیوتر، قیمت دستگاه استخراج بیت کوین و درآمد استخراج بیت کوین برای افرادی که به این کار علاقه مند هستند، مطرح می شود. در ابتدا باید اطلاع داشته باشید، که به دستگاه های قدرتمند برای استخراج بیت کوین نیاز خواهید داشت.

از جمله نکات بسیار مهم، آشنا بودن افراد با بیت کوین و روش ها و شیوه های انجام آن پیش از وارد شدن به استخراج بیت کوین می باشد. بیت کوین یک شبکه غیر متمرکز و ارزی می باشد، که به شخص خاص یا کشور خاصی وابسته نمی باشد. به همین دلیل دنیا به آینده روشن بیت کوین بسیار خوش بین است.

مفهوم استخراج ماینینگ و بیت کوین

همانطور که گفته شد، استخراج بیت کوین بدون واسطه بوده و غیر متمرکز می باشد. سوالی که برای افراد به وجود می‌آید این می‌باشد، که امنیت این کار را چه کسی حفظ خواهد کرد. ارسال و تراکنش بیت کوین هایی که به درآمد منتهی می گردند، توسط چه افرادی منتقل می گردد؟ در پاسخ باید گفت، که افرادی با نقش استخراج کننده یا ماینر به طور داوطلب انجام این کار را بر عهده می گیرند.

ماینر ها هم تراکنش ها را تعریف می‌کنند و هم واحد پول ها را بر پایه برنامه از پیش تعیین شده و خاص تولید می کنند. ماینرها با قرار دادن سخت افزار ها و دستگاه ها در اختیار شبکه بیت کوین پاداشی را در مقابل برقرار کردن امنیت دریافت می‌کنند. فرایندی که به طور فنی میان ماینینگ و شبکه استخراج بیت کوین اتفاق می افتد، بسیار پیچیده می باشد.

ماینر ها در استخراج بیت کوین بر سر معادله های ریاضی با انجام روشی بسیار پیچیده با یکدیگر به رقابت می پردازند و هر ماینری که در زمان کمتری به جواب برسد، بیت کوینی که تولید می گردد، به آن ماینر اختصاص خواهد یافت. در استخراج بیت کوین حفظ امنیت شبکه در این لحظه این گونه می باشد، که زمان بلاک چین ها و بلاک مناسب با قدرت ماینر ها پاسخ افزایش و کاهش پیدا می‌کند.

استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین با لپ تاپ و کامپیوتر

استخراج بیت کوین با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر هم ممکن می‌باشد. با توجه به پیشرفت کوین و بیشتر شدن ماینر ها و سخت افزار های آنها در استخراج بیت کوین با استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر می‌توان اینگونه گفت، که هیچ سودی وجود ندارد.

استخراج بیت کوین با اندروید

با توجه به اینکه بیت کوین روز به روز پیشرفت می‌کند، امکان دارد، که این سوال برای افراد به وجود آید، که چرا برای استخراج بیت کوین از تلفن همراه استفاده نمی شود؟ باید در پاسخ گفت، که انجام دادن این کار با برنامه استخراج بیت کوین و نرم افزارهای به خصوص در اندروید هم امکان پذیر خواهد بود. ولی باید گفت، که با این روش سودآوری وجود ندارد و همچنین کاربران احتمال دارد، که در استخراج بیت کوین زیان نیز داشته باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین نسخه لینوکس برای مبتدیان

با افزایش ماینرها و پیشرفت زیاد استخراج بیت کوین دستگاه های مخصوصی برای استخراج کردن بیت کوین وارد شده‌اند، که تحولی برای اثبات رساندن قدرت بیت کوین است. در ادامه تجهیزاتی که برای استخراج بیت کوین نیاز است را مورد بررسی قرار می دهیم.

ASIC یا همان دستگاه استخراج بیت کوین

وقتی که فعالیت استخراج بیت کوین شروع شد، می‌توانستند با پردازنده کامپیوتر این کار را انجام دهند، ولی امروزه با زیاد شدن ماینر ها و گسترده تر شدن شبکه بیت کوین دستگاهی که برای استخراج کردن بیت کوین است، مورد نیاز خواهد بود. نام دستگاه استخراج بیت کوین ایسیک می‌باشد. استخراج بیت کوین با گوشی موبایل و کامپیوتر سودآوری زیادی نخواهد داشت.

استخراج بیت کوین

کیف پول بیت کوین

کاربرانی که استخراج بیت کوین انجام می‌دهند، به کیف پول نیاز دارند، تا درآمد خود را درون آن ذخیره نمایند. نرم افزار های رایگان کیف پول را می توان به راحتی بر روی گوشی یا کامپیوتر نصب نموده و مورد استفاده قرار داد.

اینترنت ثابت برای بیت کوین

در استخراج بیت کوین برای ماینینگ به اینترنت نیاز خواهد بود. مهم است، که نویز و قطع و وصلی نداشته باشد، ولی قدرت اینترنت به اندازه این دو مهم نخواهد بود. پیشنهاد می شود، که از اینترنت ثابت برای استخراج بیت کوین استفاده گردد.

تجهیزات برق مورد نیاز برای استخراج بیت کوین

برای دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین مهمترین قسمت، تجهیزات مربوط به برق آن می باشد. مصرف برق دستگاه استخراج بیت کوین بسیار زیاد بوده و برای ایمنی و تأمین برق، باید تجهیزات ویژه‌ای تهیه گردد. استفاده از اینترنت و برق خانگی برای استخراج بیت کوین در کشور ما غیر قانونی می‌باشد.

تهویه دستگاه بیت کوین

دستگاه استخراج بیت کوین وقتی که کار می کند دارای سر و صدای بسیار زیادی بوده و همچنین دمای آن بسیار بالا خواهد بود. به همین دلیل برای دستگاه استخراج بیت کوین از تجهیزات ویژه مانند دستگاه تهویه استفاده می شود.

قیمت دستگاه مخصوص استخراج بیت کوین

همان طور که در بخش های بالاتر گفتیم از دستگاه های مخصوصی برای استخراج بیت کوین استفاده می‌شود. که ای سیک نام دارد. این دستگاه مثل موبایل ها دارای مدل ها و قیمت های مختلفی هستند، که با توجه به قابلیت های آنها قیمت متفاوتی خواهند داشت. برای نمونه قیمت دستگاه antminer s۹ استخراج بیت کوین با توجه به مدل، برند، قدرت پردازش، تجهیزات و مصرف برق تعیین می گردد.

درآمد حاصل از استخراج بیت کوین

محاسبه میزان درآمد در استخراج بیت کوین به وسیله فرمول از پیش تعیین شده و ماشین حساب ماینینگ نسبت به مقدار برقی که دستگاه مصرف می‌کند، قدرت دستگاه و تعرفه برق ممکن خواهد بود. درآمد استخراج بیت کوین به سه عامل تعرفه برق، سختی استخراج و قیمت بیت کوین بستگی خواهد داشت. باید با انجام تحقیقات لازم در مورد این موارد با استفاده از افراد مطلع یا از راه سایت استخراج بیت کوین در این زمینه شروع به فعالیت نماید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  شارژ کارتریج جوهری یا لیزری | مراحل شارژ کارتریج جوهری و لیزری

بیت کوین

استخراج بیت کوین بدون استفاده از دستگاه تهویه

به استخراج بیت کوین بدون استفاده از دستگاه تهویه استخراج ابری هم می گویند. کلود ماینینگ به این معنا می باشد، که برخی از کاربران به جای اینکه سخت افزار خریداری کنند، از شرکت های کلود ماینینگ تجهیزات ماینینگ را اجاره می کنند یا همچنین امکان دارد، که از شرکت های کلود ماینینگ قدرت پردازش را بخرند. با انجام دادن این کار به سادگی با استفاده از گوشی یا کامپیوتر می توانند به سودآوری زیادی برسند. این کار مزایا و معایبی خواهد داشت، که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

مزایای استخراج ابری

  • برای استخراج بیت کوین نیاز به محل خاص و مشخصی نخواهد بود.
  • نیاز به مصرف زیاد برق برای استخراج بیت کوین نخواهد بود.
  • وجود تجهیزات ماینینگ و دستگاه تهویه در این روش ضرورت نخواهد داشت.

معایب استخراج ابری

  • در این روش شبکه بیت کوین امنیت بسیار پایینی خواهد داشت و امکان کلاهبرداری بسیار بالا خواهد بود.
  • استخراج بیت کوین با سود پایین تر و به صورت غیر شفاف صورت خواهد گرفت.
  • تأثیر تغییرات قیمت بر توقف کار و عدم سود دهی
  •  در این روش امکان انعطاف پذیری و کنترل وجود ندارد.

استخراج بیت کوین در ایران

بسیاری از افراد تصور می‌کنند، که استخراج بیت کوین در کشور ایران غیر قانونی است، ولی باید بدانید، که این کار به هیچ عنوان غیر قانونی نمی باشد و افراد می توانند پس از اینکه استخراج بیت کوین را آموزش دیدند، این کار را انجام دهند. ولی موضوع بسیار مهم این می باشد، که برای شروع کار حتماً باید مجوز خود را از وزارت صمت بگیرید.

این به این خاطر می باشد، که هزینه استخراج بیت کوین زیاد است و اگر قصد داشته باشید با برق یارانه‌ای اقدام به این کار کنید، موجب هزینه های زیادی برای دولت خواهید شد و این کار منطقی نخواهد بود.

وارد کردن دستگاه ماینینگ در کشور ایران از سال ۱۳۹۸ قانونی شده است، ولی این کار نیز نیاز به مجوز دارد. به صورت کلی باید بگویم، که استخراج بیت کوین در کشور ایران کاملاً قانونی است و تحت قانون کشور ایران به عنوان یک صنعت قابل انجام دادن است و منع قانونی برای آن وجود ندارد، ولی در آغاز حتماً باید مجوزهای لازم را دریافت کرده و به صورت قانون کارهای خود را انجام دهید.

سخن تکمیلی

استخراج بیت کوین در تمام جهان و کشور ایران از جمله بازار های پرطرفدار می باشد. افرادی که قصد دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند و به سود برسند، باید در ابتدا آموزش های لازم را دیده و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند، تا بتوانند به سود خوبی برسند. در بازار جهانی افراد از سرمایه خود سود نمی کنند، بلکه از طریق دانش و اطلاعاتی که دارند، سود می کنند. بنابراین داشتن سود خوب در استخراج بیت کوین بستگی به مقدار اطلاعات و دانش شما در این زمینه دارد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

استخراج بیت کوین | درآمد استخراج بیت کوین

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

استخراج بیت کوین و درآمد استخراج بیت کوین

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا