تعمیرات ظرفشویی

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نمایندگی تعمیر و خدمات ظرفشویی بلومبرگ Blomberg در تهران

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شهر تهران به عنوان یک تعمیرگاه تعمیر در محل اقدام به رفع عیوب و خرابی های ماشین ظرفشویی بلومبرگ در سراسر شهر تهران می نماید. در این مقاله در رابطه با روش رفع ارور های ماشین ظرفشویی بلومبرگ و همچنین دفترچه ی راهنمای فارسی را برای شما شرح داده ایم تا بتوانید با آگاهی از مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ استفاده نمایید.

امکان دارد خرابی های ماشین ظرفشویی بلومبرگ باعث ایجاد دردسر شود. اگر کمی فنی باشید و بتوانید عملیات تعمیرات را انجام دهید می توانید با استفاده از مقاله ی زیر خودتان در خانه ایرادات ماشین ظرفشویی بلومبرگ را رفع کنید و اگر خودتان امکان تعمیر دستگاه را نداشتید می توانید با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تماس بگیرید و درخواست تعمیر را ثبت نمایید.

روش تماس با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شهر تهران

برای تماس با این مرکز فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 1. اگر احساس کردید که دستگاه ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است باید برای تعمیرات آن با نزدیک ترین شعبه های ماشین ظرفشویی بلومبرگ به منزل خود تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید وارد صفحه ی تماس با ما شده و با کارشناسان ایبک امداد تماس بگیرید.
 3. در عرض یک ساعت تعمیرکار ایبک امداد به منزل شما اعزام می شود و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می نماید.
 4. باید بدانید که در ایبک امداد تعمیرات برد های الکتریکی به صورت تخصصی انجام می شود و تمامی خدمات تعمیرات ما ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت دارند.
 5. اگر نیاز به موادی مانند مایع جلا دهنده، قرص ماشین ظرفشویی، نمک و مایع براق کننده برای دستگاه ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود دارید با ایبک امداد تماس بگیرید.
 6. بعد از اتمام عملیات تعمیرات از شما درباره ی میزان رضایت شما از عملکرد تکنسین اعزامی نظرسنجی می شود.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در شهر تهران

گروه ایبک امداد با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیرات و داشتن تکنسین‌های حرفه ای، تخصصی و آموزش دیده در زمینه تعمیر کلیه محصولات بلومبرگ یکی از قدیمی ترین‌ها در این زمینه می‌باشد. ما مفتخریم که با بهره گیری از تجربیات و قوانین مدیریتی خود و جلب رضایت مشتری در این زمینه بهترین هستیم.

برخی از مزیت‌های استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در شهر تهران شامل موارد زیر است:

 • استفاده از قطعات اورجینال در تعمیرات بلومبرگ
 • در ایبک امداد امکان استفاده از قطعات متفرقه حتی به درخواست مشتری وجود نخواهد داشت.
 • دسترسی به خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی در روزهای تعطیل رسمی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بلومبرگ چگونه می‌باشد

شرکت بلومبرگ برای لوازم خانگی خود از جمله ماشین ظرفشویی خدمات پس از فروش ویژه ای را در نظر گرفته است. این برند به دلیل خارجی بودن و تحریم های اعمال شده بر علیه ایران نمیتواند بر نمایندگی های خود در ایران نظارت کافی را داشته باشد، خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی بلومبرگ به وسیله ی برخی از شرکت های ایرانی ارائه می شود و برای استفاده نمودن از خدمات این نمایندگی ها کافیست با شماره های موجود بر روی ضمانت نامه تماس بگیرید.

در صورتی که از این خدمات راضی نبودید و یا مدت گارانتی ماشین ظرفشویی شما تمام شده است، می‌توانید از خدمات مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد استفاده کنید. ایبک امداد خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی برند بلومبرگ را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

ایبک امداد با سالا تجربه در زمینه‌ی تعمیرات لوازم خانگی در انواع برندها در شهر تهران اقدام به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل می‌کند. تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ توسط تعمیرکار حرفه‌ای ماشین ظرفشویی عمر طولانی ماشین ظرفشویی شما را تضمین می‌کند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی برند بلومبرگ با استفاده از قطعه‌های اورجینال و همچنین استفاده از بهترین مواد شوینده برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ مشغول به ارائه‌ی بهترین خدمات می‌باشد. باید بدانید که برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ حتما باید از قطعه‌های اورجینال استفاده کنید و به هیچ وجه از قطعات متفرقه استفاده نکنید.
به دلیل اینکه حمل ماشین سنگین و سخت است، تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در محل مزیت‌های بسیار زیادی برای مشتریان عزیز خود دارد:

 • هزینه ی تعمیرات به میزان زیادی کاهش می یابد.
 • در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر می شود.
 • دیگر هزینه های مربوط به جا به جای ماشین ظرفشویی پرداخت نمی شود.
 • خطر سقوط دستگاه کاهش می یابد.
 • تعمیرکار در حضور شما و با نظارت کامل شما دستگاه را تعمیر می کند.

خدمات ارائه شده توسط مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ به مشتریان چیست

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی در کار دارد، باید در اسرع وقت دستگاه را از طریق نمایندگی ماشین ظرفشویی بلومبرگ تعمیر کنید. یکی از مراکزی که با کیفیت‌ترین خدمات را در زمینه تعمیر و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی برند بلومبرگ به مصرف کنندگان ارائه می‌دهد، مرکز ایبک امداد می‌باشد. با استفاده از خدمات ایبک امداد از مزیت‌های بسیاری برخوردار می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تمامی خدمات مرکز مجاز ایبک امداد توسط مجربترین و حرفه‌ای‌ترین تکنسین‌ها به مشتریان عزیز مجموعه ارائه می‌شود.
 2. مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تمامی خدمات تعمیر لوازم خانگی را با فاکتورهای معتبر ایبک امداد و گارانتی شرکتی ارائه می‌دهد.
 3. خدمات تعمیرات این شرکت با قطعات اصلی و اورجینال در محل اعلام شده توسط مشتری عرضه می‌شود.
 4. مصرف کنندگان می‌توانند با استفاده از تمامی خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در مرکز ایبک امداد هزینه‌های تعمیر خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی در ایبک امداد چقدر است

در برخی موارد، ماشین ظرفشویی بلومبرگ ممکن است به دلایل مختلف با مشکلاتی در عملکرد مواجه شود. در مواجهه با این مشکل، مصرف کنندگان به دنبال تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در اسرع وقت هستند تا از آسیب بیشتر به سایر قسمت‌های ماشین ظرفشویی جلوگیری کنند. به طور کلی، زمان قابل انتظار برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. از جمله عواملی که بر زمان تعمیرات موثر است که تایمی است که تعمیرکار متخصص ایبک امداد به تعمیر ماشین ظرفشویی شما اختصاص می‌دهد، می‌توان به نوع و میزان آسیب وارد شده به ماشین ظرفشویی اشاره کرد. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ می‌تواند پس از حضور در منزل شما و بررسی سریع و همچنین با دقت ماشین ظرفشویی شما، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی را تعیین کند.
به طور کلی باید گفت که تعمیرکارانی که در مرکز مجاز تعمیرات ایبک امداد فعالیت می‌کنند، دانش و تجربه بالایی دارند و تجهیزات بسیار پیشرفته‌ای برای رفع مشکل ماشین ظرفشویی شما دارند. به همین دلیل، آن‌ها می‌توانند به سرعت خرابی دستگاه شما را در مدت زمان بسیار کوتاهی تشخیص داده و تعمیر کنند. تعمیرکار متخصص مرکز ایبک امداد برای تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی بلومبرگ به آدرس مورد نظر شما مراجعه می‌کند، پس از بررسی ماشین ظرفشویی، زمان مورد نیاز برای تعمیرات را به شما می‌گوید. همچنین پس از تماس با کارشناسان این مجموعه، پس از گزارش خرابی ماشین ظرفشویی خود، از مدت زمان تعمیرات آن مطلع خواهید شد.

سرویس ماشین های ظرفشویی بلومبرگ چگونه است

در صورتی که تعمیر و نگهداری لازم از ماشین ظرفشویی انجام نشود، پس از مدتی استفاده‌ی مداوم از این دستگاه امکان دارد خرابی‌های متعددی برای دستگاه شما به وجود آید، و ماشین ظرفشویی بلومبرگ نیاز به تعمیر داشته باشد. بنابراین برای جلوگیری از مشکل در عملکرد ماشین ظرفشویی و همچنین به تعویق انداختن تعمیرات ماشین، سرویس ظرفشویی بلومبرگ باید در مدت زمان مشخصی انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ 1

 

 • هزینه‌هایی که برای خدمات سرویس ظرفشویی که مشتریان عزیز پرداخت می‌کنند بسیار کم است و مصرف کنندگان نیازی به صرف هزینه‌های بالاتر برای تعمیرات لوازم خانگی ندارند.
 • با استفاده از سرویس و نگهداری دستگاه ماشین ظرفشویی بلومبرگ به وسیله‌ی مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ، می‌توانید از آسیب‌های جدی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی به وجود آید جلوگیری نمایید.
 • اگر به صورت همیشگی و مداوم ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود را سرویس نمایید می‌توانید عمر مفید دستگاه را افزایش داده و مدت طولانی‌تری استفاده نمایید.

ویژگی های تعمیرکاران ماشین ظرفشویی چیست

لوازم خانگی برقی همانند ماشین ظرفشویی امکان دارد پس از مدتی دچار مشکل شوند. از آنجایی که ساختار درونی این دستگاه‌ها بسیار پیچیده می‌باشد، رفع مشکلات آن‌ها توسط افراد غیر متخصص و کم تجربه امکان‌پذیر نیست. مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در مجموعه‌ی ایبک امداد دارای تعمیرکارهای خبره‌ای است که می‌توانند به سرعت مشکل دستگاه شما را برطرف کنند.

 • یک تکنسین حرفه‌ای آموزش دیده در تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ با انجام درست تعمیرات دستگاه شما به افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی شما کمک می‌کند.
 • تعمیرکاران تعمیرات ماشین ظرفشویی مهارت و تجربه بالایی در تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در منزل و آدرس مورد نظر شما دارند.
 • تعمیرکار متخصص در این مجموعه در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ماشین ظرفشویی بلومبرگ را تعمیر می‌کند.
 • تعمیرکاران ایبک امداد موظف هستند از قطعات اصلی و فابریک برای تعیمرات دستگاه شما استفاده کنند.

سوالات متداول مربوط به تعمیرات ایبک امداد

بیشترین سوالاتی که در رابطه با تعمیرات ماشین ظرفشوی بلومبرگ در ایبک امداد پرسیده می شود به شرح زیر است:

 • آیا مجموعه ی ایبک امداد نماینده ی محصولات بلومبرگ در کشور ایران می باشد:
پیشنهاد آی‌بک امداد :  بررسی علت ارور e01 ظرفشویی بوش + راهکارهای رفع آن

ایبک امداد به عنوان نماینده ی رسمی این برند در کشور ایران شناخته نمی شود ولی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات محصولات بلومبرگ را به بهترین شکل ساپورت می کند.

 • هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد چقدر است:

تمامی هزینه های این شرکت بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه مشخص می شود و فاکتور رسمی به شما داده می شود.

 • چگونه صورتحساب تعمیرات را باید پرداخت کرد:

بعد از اتمام کار تعمیرات توسط تعمیرکار ایبک امداد هزینه های انجام شده بعلاوه ی دستمزد تعمیرکار برای شما فکتور شده و دریافت می شود.

 • آیا خدمات انجام شده توسط ایبک امداد دارای گارانتی و ضمانت است:

تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران مجموعه ی ایبک امداد از ۳ تا ۱۲ ماه گارانتی دارد.

نکات مهمی در رابطه با نگهداری و سرویس ماشین ظرفشویی بلومبرگ

نکات نگهداری و همچنین سرویس دستگاه ظرفشویی بلومبرگ به وسیله ی تکنسین های ایبک امداد به شرح زیر می باشد:

روش تمیز کردن ماشین ظرفشویی بلومبرگ توسط تکنسین های ایبک امداد

تمیز کردن ماشین ظرفشویی در فواصل منظم، باعث تضمین طول عمر دستگاه می‌شود و چالش‌ها و مشکلات خرابی ماشین ظرفشویی به میزان قابل توجهی پایین می‌آورد.

 • همیشه قبل از تمیز کردن دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب را ببندید و از دستگاه جدا کنید.
 • برای نمای بیرونی ماشین ظرفشویی و درب از یک پاک کننده ملایم استفاده کنید.
 • صفحه کنترل را فقط با یک تکه پارچه نمناک و آب تمیز نمایید و هرگز از مواد شوینده استفاده نکنید.
 • نکات مراقبت از لوازم خانگی را از تعمیرکار ظرفشویی بلومبرگ به صورت جدی رعایت کنید.

روش تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی بلومبرگ توسط تکنسین های ایبک امداد

اسپری آب و همچنین فیلتر ها را به طور مرتب تمیز کنید. یک ماشین کثیف اثر متورم بر نتایج شستشو دارد. سه فیلتر در دستگاه وجود دارد: فیلتر اصلی، فیلتر بزرگ و میکرو فیلتر.

در ابتدا سبد پایینی را از ماشین ظرفشویی خارج نمایید.

فیلتر درشت را به سمت راست عقربه های ساعت بچرخانید و آن را به سمت بالا بکشید (A).

فیلتر اصلی (B) را بردارید.

روی دو زبانه فیلتر درشت و فیلتر میکرو (C) رها کنید.

 • فیلترها را با آب و برس کاملا تمیز کنید.
 • رگولاتور اصلی را عوض کنید.
 • میکرو فیلتر و فیلتر را تعویض کنید.
 • فیلتر درشت داخل فیلتر اصلی است، آن را به عقب فشار دهید تا در جای خود کلیک کند.

ماشین ظرفشویی خود را بدون اطمینان از نصب صحیح فیلترها روشن نکنید و مرتبا آن‌ها را تمیز کنید.

روش تمیز کردن اسپری آب ماشین ظرفشویی بلومبرگ توسط تکنسین های ایبک امداد

اگر در اسپری آب کلسیم یا خاک باقی بماند اسپری آب فشان به درستی کار نمی کند، به همین خاطر اسپری را مرتبا تمیز کنید.

 • بازوی اسپری پایینی
 • بازوی اسپری بالایی
 • سبد دستگاه را از دستگاه جدا نمایید.
 • بازوی اسپری پایینی را به طرف بالا بکشید.
 • پیچ وصل کننده ی بازوی اسپری بالا را باز نمایید و به سمت بالا بکشید.
 • این بازو ها را با آب به خوبی بشویید.
 • بازو ی اسپری را در محل خود قرار دهید.
 • پیچ را ببندید و مطمئن شوید که سفت شده.
 • ورقه ی فیلتر شلنگ ورودی آب را به خوبی تمیز کنید.
 • فیلتر از ورود خاک و رسوبات به شلنگ آب جلوگیری می کند.
 • همیشه فیلتر مربوط به شلنگ آب را بررسی کنید تا مسدود نشده باشد.
 • شیر آب را بسته و بعد از خارج کردن فیلتر آن را به خوبی تمیز کنید و بعد دوباره فیلتر را ببندید.
 • شلنگ ورودی آب را به سمت پایین بیاورید و شیر آب را باز کنید.

مایع جلا دهنده، نمک و قرص مناسب ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد

دستگاه مکانیکی به تنهایی قادر نخواهد بود ظروف شما را تمیز بشوید. بنابراین برای تسهیل فرآیند شستشوی ماشین ظرفشویی بلومبرگ به یک شوینده مناسب نیاز دارید.

ماشین ظرفشویی بلومبرگ به طور کلی به ۳ نوع از مواد شوینده‌ی ظروف نیاز دارد:

 • نمک
 • مایع پولیش
 • قرص

قرص‌های کامل برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما به تنهایی کافی است! زیرا حاوی مواد شوینده، رسوب‌زدا و مایع پولیش است.

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ 1

به همین دلیل ما به شما ماشین ظرفشویی Finish Full را پیشنهاد می‌کنیم که فقط می‌توانید آن را از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ تهیه کنید.

نمک دستگاه ماشین ظرفشویی بلومبرگ موجود در مرکز تعمیرات:

 • کار قطعه به اصطلاح رزین عبارت است از گرفتن یک سختی آب برای شستن آن در ماشین ظرفشویی.
 • این سختی آب در قسمت رزین جمع می‌شود و برای آماده شدن برای شستشوی بعدی باید تمیز شود.
 • کار نمک ماشین ظرفشویی این می‌باشد که رزین را در ۵ دقیقه آخر بشویید و برای شستشوی بعدی ماشین ظرفشویی آماده کند.
 • سختی آب در هر منطقه از کشور ایران متفاوت می‌باشد، پس در ریختن نمک ظرف بلومبرگ دقت کنید.

مایع ظرفشویی دستگاه در نمایندگی بلومبرگ در ایبک امداد

شاید شما یا دوستانتان این مشکل را داشته باشید که ماشین ظرفشویی بعد از شستن ظرف‌ها را خراش می‌دهد یا ظروف لکه دار می‌شوند! دلیل این مشکل مایع پولیش است.

 • مایع ظرفشویی بلومبرگ ظرف ۵ دقیقه آخر را با بخار آب جلا می‌دهد.
 • اگر مقدار مایع پولیش زیاد باشد باعث خراشیدن ظروف می‌شود.
 • اگر مقدار آن کم باشد ظروف را لکه دار می‌کند.
 • مشکل ظروف لکه دار یا خراشیده فقط پولیش ماشین ظرفشویی بلومبرگ نیست، مشکل این است که شما یا برنامه
 • اشتباهی به ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود داده‌اید یا قطعه‌ی برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده است.

استفاده از ماشین ظرفشویی بلومبرگ چه مزیت هایی دارد

تعمیرکار ماشین ظرفشویی بلومبرگ در مورد مزایای این دستگاه برای غنی‌سازی اطلاعات شما صحبت کرده است:

 • به یاد داشته باشید که استفاده از ماشین ظرفشویی بلومبرگ به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی می‌کند.
 • اگر بخواهیم مقایسه کنیم باید بگوییم که اگر ظرف ۱۴۴ پارچه را بخواهیم با دست شستشو دهیم ۸۵ لیتر آب در هنگام شستشو مصرف می‌شود در حالی که با ماشین ظرفشویی بلومبرگ فقط ۱۵ لیتر آب لازم است و لازم به ذکر است. بعضی مدل‌های ماشین ظرفشویی کمتر از ۹ لیتر آب برای شستشوی ظروف مصرف می‌شود.
 • خانم‌ها با استفاده از ماشین ظرفشویی بلومبرگ این فرصت را دارند که زمان بیشتری را با فرزندان و همسر خود بگذرانند.
 • با استفاده از این دستگاه دیگر نیاز نیز با دست ظروف را بشویید و بعد در مهمانی‌ها بعد از صرف شام می‌توانید در کنار مهمانان عزیزتان باشید.
 • برای شستشو با ماشین ظرفشویی بلومبرگ از آب گرم استفاده می‌شود، بنابراین ضدعفونی نیز تا حدودی انجام می‌شود.
 • اگر از شوینده مناسب برای ماشین ظرفشویی بلومبرگ خود استفاده کنید، ظروف همیشه براق و شفاف خواهند ماند.
 • در ماشین ظرفشویی هنگام استفاه از ماده‌ی شوینده به اندازه‌ی کافی و مورد نیاز برداشته می‌شود و از ماده‌ی شوینده صرفه جویی می‌شود.
 • مواد شوینده آسیب زیادی به پوست دست وارد می‌کنند ولی در دستگاه ماشین ظرفشویی بلومبرگ دست شما با هیچ گونه مواد شوینده تماس پیدا نمی‌کند.
 • مواد کلردار یا اکسیژن دار از پودرها و قرص‌های ماشین ظرفشویی بلومبرگ ضدعفونی ظروف را کامل می‌کند.

درباره ی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

از ماشین ظرفشویی همیشه و مداوم در منازل استفاده می‌شود. بنابراین در صورت‌عدم رعایت توصیه‌های لازم برای استفاده از آن، دستگاه به احتمال زیاد با مشکل عملیاتی مواجه شده و به درستی کار نخواهد کرد. در این مواقع مصرف کنندگان معمولاً به دنبال راه حل‌هایی برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ و رفع مشکل آن هستند. اینجاست که آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ دارای اهمیت ویژه‌ای است.

در صورتی که مصرف کنندگان دانش تخصصی نداشته باشند، می‌توانند با استفاده از راهکارهای ارائه شده در این مقاله توسط نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد، ایرادات جزئی ماشین ظرفشویی خود را در منزل عیب‌یابی و تعمیر کنند.

آموزش عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ توسط ایبک امداد

در این قسمت ریج‌ترین مشکلات مربوط به ماشین ظرفشویی بلومبرگ مطرح شده است. همه‌ی این مشکلات شایع از طریق تعمیرات و عیب‌یابی ماشین ظرفشویی بلومبرگ به وسیله‌ی تعمیرکار نمایندگی ایبک امداد برطرف شد.

سوالات متداولی که مشتریان از تعمیرکار ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد می‌پرسند به شرح زیر است:

 • در صورت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بلومبرگ چه باید کرد؟
 • بررسی کنید که پریز برق به درستی وصل شده باشد.
 • آیا تمام فیوزها دستگاه کار می‌کنند؟
 • آیا دریچه آب کاملا باز است؟
 • آیا درب دستگاه ماشین ظرفشویی به خوبی بسته است؟
 • دکمه روشن/خاموش دستگاه را دوباره فشار دادید؟
 • آیا فیلتر در منبع آب و دستگاه ماشین ظرفشویی دچار انسداد شده است؟

چرا ماشین ظرفشویی کار نمی کند ؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر دستگاه کار نمی‌کند، برای عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • فیوز حرارتی مربوط به ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.
 • امکان دارد فیوز حرارتی خراب شده باشد.
 • قفل درب ماشین ظرفشویی باز مانده است.
 • برد کنترل اصلی را بررسی کنید.
 • اگر قسمتی از برد دستگاه آسیب ببیند، دستگاه از کار می‌افتد.

چرا در ماشین ظرفشویی ظروف خشک نمی شود ؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر ظروف در دستگاه خشک نمی‌شوند، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • المنت گرمایش ممکن است آسیب دیده باشد. ورودی هوا را بررسی کنید.
 • موتور فن تهویه را بررسی کنید.
 • توری تهویه که هوای مرطوب و همچنین گرم را از دستگاه خارج می‌نماید.
 • اگر متوجه باز نشدن دریچه هوا شدید، رطوبت روی ظرف‌ها باقی می‌ماند و باعث ایجاد لکه می‌شود.

چرا در ماشین ظرفشویی ظروف به خوبی شسته نمی شود ؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر ظروف به درستی در ماشین شسته نمی شوند، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ می توانید از نکات استفاده نمایید:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  روش تعمیرات ظرفشویی سپهر الکتریک
تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ 1
Worker repairing energy efficient dishwasher in beautiful, contemporary kitchen.
 • با توجه به راهنمای فارسی دفترچه ماشین ظرفشویی بلومبرگ ظرف ها را در دستگاه به درستی بچینید.
 • برای محصولاتی که به شدت آلوده هستند، برنامه طولانی تری را انتخاب کنید.
 • برنامه شستشو ظروف کثیف تر در دمای های بالاتر اجرا می شود.
 • قبل از شروع برنامه، مطمئن شوید که ملخ ها با چرخاندن آنها با دست آزادانه بالا و پایین می چرخند.
 • به طور منظم کل سیستم فیلتر را باز کنید. همانطور که در دفترچه راهنمای کاربر آمده است و آن را زیر آب جاری بشویید.
 • پس از شستشوی سیستم فیلتر، آنها را تعویض کنید.
 • مواد شوینده ی پودری مخصوص ماشین ظرفشویی را در مکان مرطوب نگهداری نکنید.
 • هنگامی که جعبه های پودر را باز می کنید، در صورت امکان آنها را در یک ظرف در بسته نگهداری کنید.
 • برای تسهیل نگهداری، استفاده از قرص های شستشو را توصیه می کنیم.
 • حتما به نکات سرویس و نگهداری لوازم خانگی تعمیرکار ماشین ظرفشویی بلومبرگ توجه کنید.

چرا در ماشین ظرفشویی آب به خوبی تخلیه نمی شود ؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر دستگاه ماشین ظرف شویی به خوبی عملیات تخلیه را انجام نمی‌دهد، مراحل زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ دنبال کنید:

 • اتصالات شیلنگ شیر در مخزن تخلیه را بررسی کنید.
 • ماشین ظرفشویی شما ممکن است به یک موتور جدید یا یک پمپ تخلیه جدید نیاز داشته باشد.
 • نمی‌توانید از ظروف درون ماشین ظرفشویی استفاده نمایید. چون هنوز خوب شسته نشده‌اند و در ظروف غذا مانده است.
 • برعکس، ممکن است پس از باز کردن درب دستگاه، آب به داخل آشپزخانه سرازیر شود و کف آشپزخانه شما را کثیف کند.
 • پس از اتمام ماشین ظرفشویی، ممکن است هنوز پر از آب باشد.
 • در صورت‌عدم رفع شدن مشکل تخلیه نشدن ماشین با مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی صدای غیر طبیعی ایجاد می کند؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر ماشین ظرفشویی صدای غیر طبیعی ایجاد کرد، برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • پمپ ماشین ظرفشویی آسیب دیده است.
 • بازوی آبپاش یا حلقه یاتاقان شکسته است و باید تعویض شود.
 • ممکن است ظروف را به درستی قرار نداده باشید.
 • بازوها هنگام حرکت به ظروف ضربه می‌زنند و صدا ایجاد می‌کنند.

چرا ماشین ظرفشویی آب نشتی می کند؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر ماشین ظرفشویی شما نشتی آب داشت، برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • پمپ آب ماشین ظرفشویی را بررسی نمایید.
 • واشر درب ماشین ظرفشویی دچار پوسیدگی یا پارگی شده است.
 • اتصال شلنگ آب به شیر ورودی آب را بررسی کنید.
 • سوراخ‌های بازوی اسپری را بررسی کنید.
 • آب ممکن است بیشتر به سمت درب دستگاه پخش شود و در نهایت آب از آن خارج شود.

چرا در ماشین ظرفشویی بعد از شستشو ظروف آب باقی می ماند؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر آب در ماشین ظرفشویی باقی ماند. به نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در تهران توجه کنید:

 • فیلترهای گرفته را به طور مرتب تمیز کنید. سیستم فیلتر کامل را همانطور که در دفترچه راهنمای نشان داده شده است باز کنید و آن را زیر آب جاری بشویید.
 • انسداد شیلنگ / پیچ و تاب و پیچش شلنگ تخلیه
 • شیلنگ تخلیه را همانطور که در دفترچه راهنمای کاربر توضیح داده شده وصل کنید.

چرا درب ماشین ظرفشویی را نمی توان قفل کرد؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر درب ماشین ظرفشویی قفل نمی‌شود، برای تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگباید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • در صورت پوسیده شدن درب دستگاه ماشین ظرفشویی، درب دستگاه بسته نخواهد شد.
 • باید از تعمیرکار بخواهید که قفل در را تعویض کند تا بتوانید درب ماشین ظرفشویی را به راحتی ببندید.
 • از دلایل بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی می‌تواند خرابی الکترونیکی دستگاه را نام برد.

چرا در ماشین ظرفشویی بعد از شستشوی ظروف روی ظرف ها لکه باقی می ماند؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

در صورتی که لکه روی ظروف باقی بماند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • وسایل کمک شستشو نمی‌گذارد آب روی ظروف باقی بماند و لکه ایجاد شود.
 • از بهترین راه حل‌های باقی نماندن لک روی ظروف استفاده کردن از مواد کمک شستشو می‌باشد.

چرا ماشین ظرفشویی نو بوی بد تولید می کند؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

 • ماشین ظرفشویی جدید بوی عجیبی دارد. پس از چند بار شستشو از بین می‌رود.
 • این مشکل اصلا جدی نیست و یک چیز عادی برای دستگاه جدید است.
 • از شستشوی طولانی ظروف در ماشین ظرفشویی خودداری کنید.
 • اگر بلافاصله ظروف را در ماشین گذاشتید، ماشین ظرفشویی خود را روشن کنید.

چرا در ماشین ظرفشویی ماده ی شوینده حل نمی شود؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر مواد شوینده در ماشین ظرفشویی به خوبی حل نمی‌شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • قطعه‌ای به نام دیسپنسر که وظیفه‌ی آن رقیق کردن مواد شوینده‌ی ماشین ظرفشویی می‌باشد در دستگاه وجود دارد.
 • درست کار نکردن این قطعه باعث می‌شود قرص ماشین ظرفشویی به خوبی باز نشود.
 • اگر قرص‌های مخصوص ماشین ظرفشویی خراب و فاسد باشند باعث می‌شود در دستگاه به خوبی باز نشود.
 • بهتر است مواد شوینده‌ی مخصوص ماشین ظرفشویی را در جای خشک و خنک نگهداری نمایید.

چرا آب وارد دستگاه ماشین ظرفشویی نمی شود؟ چگونه باید آن را تعیمر کنیم

اگر آب وارد دستگاه نمی‌شود، برای تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ از موارد زیر استفاده کنید:

 • مطمئن شوید که شیر آب ماشین ظرفشویی باز است.
 • شیر آب را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا شیر به خوبی باز شود و میزان آب بیشتری وارد ماشین ظرفشویی شود.
 • اول از همه برق ماشین ظرفشویی بلومبرگ را خاموش کنید.
 • شناور مربوط به تنظیم آب داخل ماشین ظرفشویی را بیابید.
 • همانطور که شناور را به سمت بالا و پایین حرکت می‌دهید، بالا می‌رود.
 • می‌توانید اطراف شناور را تمیز کنید تا در صورت باقی ماندن ذرات غذا تمیز شود.
 • زباله‌های روی توری پایین ماشین ظرفشویی را تمیز کنید و از تمیز بودن فضای داخل ماشین ظرفشویی اطمینان پیدا کنید.

هزینه ی مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ چقدر است

تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ دارای هزینه ی مشخصی نمی باشد و بسته به نوع خرابی و همچنین قطعه که دچار آسیب شده است هزینه ب تعمیرات متغییر می شود. همچنین این نکته ی قطعه خرابی با تعمیر درست می شود و یا باید تعویض شود در هزینه ی تعمیرات اثر بسیار زیادی را خواهد داشت. در آخر میزان هزینه ی ای که تعمیرکار از شما برای تعمیرات دستگاه دریافت می کند بسیار متفاوت می باشد به همین منظور پیشنهاد می کنیم از مراکز تعمیرات مجاز برای این منظور استفاده نمایید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ

هزینه ی مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ پر ایبک امداد چقدر است

در مجموعه ی ایبک امداد تمامی هزینه های مربوط به تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ بر اساس نرخ های مصوب توسط اتحادیه محاسبه می شود. همچنین ایبک امداد برای رفاه حال مشتریان عزیز خود تمامی هزینه ها را در فاکتور به صورت شفاف سازی شده صادر می کند تا دیگر دغدغه ای در این باره نداشته باشید. همچنین ایبک امداد برای تمامی خدمات خود ضمانت نامه ای برای شما صادر می کند که از ۳ تا ۱۲ ماه خدمات ما دارای گارانتی می باشند و در این بازه ی زمانی اگر اتفاقی برای آن قطعه ی تعمیر شده افتاد تعمیرکار ایبک امداد موظف است به صورت رایگان این مشکل را برای شما رفع کند.

اگر ماشین ظرفشویی بلومبرگ شما دچار خرابی شد و قصد دارید از میزان هزینه ی تعمیرات دستگاه خود مطلع شوید می توانید با کارشناسان مجموعه ی ایبک امداد تماس بگیرید و برای این منظور مشاوره ی لازم را دریافت نمایید. کارشناسان ما با پرسیدن سوالاتی در این باره شما را به صورت کامل راهنمایی می کنند و هزینه ی حدودی را برای تعمیرات دستگاه شما بیان می کنند.

برای تماس با ایبک امداد فقط کافی است وارد صفحه ی تماس با ما در سایت شده و با یکی از شماره های موجود در این صفحه تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه شما را به خوبی راهنمایی می کنند و در صورت نیاز به تعمیرکار، تعمیرکاران مجربی را برای ادرس مورد نظر شما اعزام می کنند.

نتیجه گیر از مقاله  مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد

جمع‌بندی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد عبارت اند از:

 • ماشین ظرفشویی بلومبرگ را فقط با قطعات اصلی و اورجینال بلومبرگ تعمیر کنید.
 • با استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ در ایبک امداد می‌توانید تا ۷۵ درصد در هزینه‌های تعمیر صرفه جویی کنید.
 • ایبک امداد همه ی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بلومبرگ را تضمین می‌کند.
 • ایبک امداد از تکنسین های حرفه ای و متخصص برای امر تعمیرات دستگاه استفاده می کند.
 • تمامی خدمات تعمیرات دستگاه در محل مورد نظر مشتری انجام می گیرد.
 • مشتریان عزیز می توانند به طور کامل بر عملیات تعمیر توسط تکنسین نظارت داشته باشند.
 • با استفاده از ایبک امداد می توانید با هزینه ی کم بهترین تعمیرکاران را در خانه ی خود داشته باشید.
 • تمامی تعمیرکاران ایبک امداد دوره دیده میب اشند و برای اضافه شدن به این گروه آزمون های سختی را گذرانده اند.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگBlomberg | تعمیر در محل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله اطلاعاتی درباره ی تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ برای شما شرح داده ایم همچنین روش های رفع خرابی های این دستگاه را نیز تا حدودی برای تان شرح داده ایم که اگر کمی فنی باشید می توانید دستگاه را خودتان در خانه تعمیر کنید.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا