مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب پروانه | دیدن پروانه‌های سیاه و سفید و رنگی در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

پروانه‌ها نمادی از تغییر و تبدیل، شور زندگی، خوشی، عاطفه، عشق و محبت هستند. اگر خوابی در مورد پروانه‌ها دیدید احتمالاً نشانه نگرش شما در مورد طی راه زندگی می باشد. دیدن خواب پروانه می‌تواند به شما بگوید احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک زندگی‌تان دچار تغییرات ناگهانی شود. در این مقاله از آی بک به تعبیر خواب پروانه می‌پردازیم.

تعبیر خواب پروانه

۱- دیدن پروانه در خواب

اگر به طور کلی شما خوابی در مورد پروانه ببینید، این خواب احتمال دارد نشانه اراده قوی شما جهت ایجاد تغییرات مهم در زندگیتان باشد. حتی ممکن است این خواب نشانگر خواسته‌ها و آرزوهای شما در دوران مشخصی از کودکی باشد.

معبرین غربی می گویند:

اگر شما به فرهنگ چینی دقت کنید، پروانه نشانه مرگ است. پروانه سفید بر طبق نظر اساطیر ژاپنی مرگ به همراه دارد. خواب پروانه می تواند نشان دهنده تولد دوباره روح، غلبه بر تناقض و دشواری‌ها و همچنین تحول باشد. البته روش آمدن پروانه در خواب هم می‌تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

پروانه‌های رنگی باعث نمایش زیبایی‌ها هستند و این نشانگر خصوصیات شخصی شما می‌باشد. بعضی‌ها معتقدند پروانه وقتی که شما در حال تغییر کردن هستید، در رویاهایتان دیده می‌شود.

همانطور که گفتیم پروانه نمادی از تحول و دگرگونی است. این تحول می‌تواند به وسیله راهنمای معنوی شما ایجاد شود. اگر شما در خواب یک پروانه دیدید یعنی رویای شما تا اندازه زیادی می‌تواند با طرز تفکرتان نسبت به زندگی مرتبط باشد.

آنلی بیتون می گوید:

  • اگر پروانه را بر فراز چمن‌ها و بین گل‌ها در خواب دیدید، نشانه این است که پیروز و کامیاب می‌شوید.
  • اگر در خواب دیدید که پروانه‌ها پرواز می‌کنند، نشانه این است که دوستانی که از شما دور هستند به وسیله افراد دیگر و یا حتی به وسیله نامه، شما را از حال خود با خبر خواهند کرد.
حتما بخوانید:   تعبیر خواب زلزله | تعبیر خراب شدن خانه در زلزله

کارل گوستاو یونگ می گوید:

  • پروانه می‌تواند در خواب نشانه معنویت، شادی، عاشقانه، خلاقیت و حتی طول عمر باشد و یا حتی ممکن است شما یک روش فکر جدید را تجربه کنید.
  • اگر دو پروانه را در خواب خود دیدید، نشانه یک ازدواج شاد، طولانی و عاشقانه است و اگر هم در خواب چند پروانه را دیدید نشانه نمادی از آزادی، الهام، رشد و مقبول بودن می باشد.

تعبیر خواب پروانه

۲- تعبیر خواب دیدن دو پروانه

اگر در خواب خود دو پروانه را دیدید، این خواب می‌تواند نشانه خوبی در مورد زندگی عاشقانه شما باشد. احتمال دارد نشانه خوشبختی در ازدواج یا داشتن رابطه‌ای عاشقانه باشد و یا احتمال دارد نشانه تعهدی مانند نامزدی و عقد باشد.

۳- تعبیر دیدن چند پروانه رنگی در خواب

اگر در خوابتان چند پروانه رنگی را دیدید این خواب می‌تواند نشانه رشد، پذیرش، الهام و رهایی در مورد زندگی باشد. گاهی هم امکان دارد نشانه رسیدن خبرهای خوبی از آینده نزدیک باشد.

معبرین غربی می‌گوید: رنگ پروانه‌ای که شما در خواب دیده‌اید بسیار اهمیت دارد، و می‌تواند تعبیر دقیق‌تری را به شما ارائه بدهد. بسته به رنگی که پروانه در خواب شما دارد، خواب می‌تواند نشانی از رستاخیز هم داشته باشد.

مطیعی تهرانی می‌گوید: کلاً پروانه بیشتر هوس بوده و داشتن پروانه هم هوس بازی بیش نیست. پروانه خوشرنگ و بزرگ که دارای نقش و نگار زیبا در روی بال و پر خود است، نشانه زن خوب روی بوده و همچنین اگر به دنبال پروانه بدوید یعنی به استقبال مهلکه رفته‌اید. اگر پروانه پرواز کرده و بر سر و یا دست شما نشست، نشانه هوس و جذبه‌ای است که شما را اغوا خواهد کرد و حتی فریبتان می‌دهد.

۴- تعبیر دیدن پروانه سیاه و سفید در خواب

اگر پروانه‌های سیاه و سفیدی در خواب دیدید می‌تواند هشداری باشد برای اتفاقات ناخوشایند که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیندازد. باید بیشتر از مواقع دیگر مراقب سلامتی خود باشید.

معبرین غربی می‌گویند که اگر پروانه‌ای که در خواب دیده‌اید، سفید رنگ است، خواب شما با صلح روحتان ارتباط دارد و نشانه این است که باید به روزهایی که پشت سر می‌گذارید مانند هدیه‌ای از طرف خداوند نگاه کرده و با گرفتاری‌ها و مشکلات گذشته این هدیه را تلف نکنید. این می‌تواند بدین معنی باشد که شما باید هر روز را با نگاه تازه‌ای آغاز کنید. شاید شما مدت زیادی به دنبال تغییر کردن باشید و رویای پروانه سفید به شما می‌گوید که تا وقتی تغییر نکنید، هیچ چیز درست نمی‌شود.

حتما بخوانید:   تعبیر دیدن خواب زنبور عسل | دیدن زنبور سیاه در خواب

۵- تعبیر دیدن پروانه در دشتی زیبا  در خواب

اگر در خواب دیدید که پروانه‌ها در دشتی زیبا پرواز می‌کنند، احتمالاً به این معنی است که باید با دیگران کمی رک باشید و حرف دلتان را به راحتی بزنید. دیدن خواب پرواز پروانه در دشت، می‌تواند نشانه وضعیتی در زندگی شما باشد که قادر نیستید آن را تغییر بدهید.

۶- تعبیر دیدن پروانه عروسکی

اگر در خواب یک پروانه عروسکی دیدید که مانند پارچه توپر است، این خواب نشان می‌دهد که شما درگیر یک پروژه مهم خواهید شد و برای این کار آمادگی کامل دارید.

۷- تعبیر دیدن پروانه عروسکی که از دیوار بالا می‌رود در خواب

این خواب می‌تواند به معنی این باشد که ممکن است شما جدیداً متحمل سرکوب جنسی شده باشید.

۸- تعبیر گرفتن و کشتن پروانه در خواب

اگر دیدید که پروانه‌ها را می‌گیرید و یا اینکه آنها را می‌کشید این خواب می‌تواند نشانه کم مایگی و سطحی بودن باشد. گاهی هم امکان دارد نشانه مالکیت باشد.

مطیعی تهرانی می‌گوید:

  • اگر در خواب دیدید که دنبال پروانه کرده و می‌خواهید آن را بگیرید، این خواب به تعبیر این است که به دنبال یک هوس بیهوده رفته و رسیدن یا نرسیدن به این هوس، هیچ تغییری در زندگیتان ایجاد نمی‌کند.
  • اگر مرد متکفل و یا سالمند در خواب ببیند که به دنبال پروانه رفته و یا پروانه را گرفته است، این می‌تواند نشانه نادانی و ضعف او باشد که در مرتبه و شأن او نیست.
  • حبس کردن یا گرفتن پروانه در شیشه و یا حتی خشک کردن آن در کتاب و یا آلبوم، می‌تواند نشانه پرهیزکاری، پاکی و تقوا باشد.

لیلا برایت هم گفته: اگر در خواب دیدید که یک پروانه گرفته‌اید، ممکن است به این معنی باشد که دچار خیانت خواهید شد.

ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر در خواب دیدید که پروانه به دست شما کشته شده، به معنی این است که فرزندت هلاک خواهد شد.

کارل گوستاو یونگ می گوید:

  • کشتن پروانه در خواب نشانه این است که شما انسان سطحی می‌باشید.
  • تعبیر دیگر کشتن پروانه در خواب می‌تواند نشان دهنده این باشد که شما می خواهید همه توجه و عشق یک نفر را به خود جلب کنید.
  • پروانه مرده دیدن در خواب به اهداف شما هم اشاره می‌کند که به وسیله دیگران درک نشده است.
حتما بخوانید:   تعبیر خواب باغ | تعبیر خوردن میوه باغ در خواب

مطیعی تهرانی می‌گوید: اگر خواب دیدید که یک پروانه را کشتید، این خواب بدین معنی است که شما باطناً نمی‌خواهید به عنوان شخصی هوس باز نامیده شوید، ولی گاهی در زندگی شما این اتفاق می‌افتد و باید با دانایی و هوشیاری با این موضوع برخورد کنید.

۹- تعبیر دیدن پروانه مرده در خواب

اگر در خواب خود یک پروانه مرده را دیدید، این خواب احتمال دارد به معنی هدف‌هایی باشد که در زندگی داشتید ولی برآورده نشده‌اند.

۱۰- تعبیر گم کردن پروانه در خواب

اگر  در خواب دیدید که پروانه‌ای را گم کرده اید، این خواب می‌تواند نشانه پایان یافتن یک رابطه و یا از دست رفتن عشق باشد.

۱۱- تعبیر دیدن یک دسته پروانه در خواب

دیدن یک دسته پروانه در خواب می‌تواند نشانه خوبی باشد. این خواب به این معنی است که شما از نزدیکان خود که از شما دور هستند، خبرهای خوبی دریافت می‌کنید.

۱۲ تعبیر دیدن پروانه ای که از شما دور می‌شود در خواب

اگر در خواب دیدید که پروانه پرواز کرده و از شما فاصله می‌گیرد، این خواب می‌تواند به این معنی باشد که گاهی لازم است از بعضی چیزهای مهم و خاص دست بکشید. همچنین می‌تواند به این معنی باشد که مجبورید تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنید هرچند که قلباً تمایلی به این کار نداشته باشید.

۱۳- تعبیر دیدن پروانه ای روی گل، در خواب

اگر در خواب دیدید که یک پروانه در روی گل نشسته، می‌تواند نشانه خوبی باشد و به شما می‌گوید که امکان این برایتان وجود دارد که در آینده نزدیک یک عشق راستین در زندگی‌تان راه پیدا کند.

تعبیر خواب پروانه

۱۴- تعبیر دیدن تبدیل پیله به پروانه در خواب

اگر در خواب این فرایند خارق العاده را دیدید، نشانه تغییراتی است که از جهت معنوی در شما ایجاد خواهد شد. هرچند که روند این تغییرات آرام است ولی می‌تواند در نهایت برایتان شعف و شادی به همراه بیاورد.

۱۵- تعبیر نشستن پروانه روی شما در خواب

اگر خواب دیدید که یک پروانه در روی شما نشسته، این خواب اشاره به موفقیت های کاری و همچنین فرصت‌های جدیدی دارد که می‌تواند برایتان درآمد خوبی به همراه بیاورد. پس حتماً فرصت‌ها را غنیمت شمرده و از آنها بهترین استفاده را بکنید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب پروانه

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

دیدن پروانه‌های سیاه و سفید و رنگی در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x