تعمیرات آبمیوه گیری

راهنمای تعمیر آبمیوه گیری نانیوا | نمایندگی تعمیرات Naniwa

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از وسایل ضروری که امروزه در بیشتر منازل و آبمیوه فروشی ها کاربرد دارد آبمیوه گیری می باشد. آبمیوه گیری در اشکال مختلف و مدل های گوناگون در بازار وجود دارد. در این مقاله ایبک امداد به بررسی راهنمای تعمیر آبمیوه گیری نانیوا می پردازیم و برخی از مشکلات متداول آن را بیان می کنیم در ادامه راهکارهایی جهت برطرف کردن هر کدام ارائه می دهیم. چنانچه شما نیز از کاربران آبمیوه گیری نانیوا می‌باشید و یا قصد خرید این محصول را دارید تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

مشکلات متداول در آبمیوه گیری نانیوا

در اثر استفاده غیر اصولی و به مرور زمان ممکن است آبمیوه گیری نانیوا دچار مشکلاتی شود. عدم رسیدگی به مشکلات جزئی می تواند باعث آسیب به قطعات دیگر دستگاه شده و کاربران را به دردسر بیندازد. از این رو بهتر است به محض اینکه با مشکلی در آبمیوه گیری نانیوا مواجه شدید به تشخیص عیب آن و برطرف کردن مشکل بپردازید. گاهی ممکن است خودتان با مطالعه مطالب و دانش اندک درباره تعمیر لوازم خانگی قادر به برطرف کردن مشکلات به وجود آمده باشید اما گاهی نیز لازم است با تعمیرکاران ماهر در این زمینه تماس گرفته و از آنان کمک بخواهید. ایبک امداد آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در زمینه تعمیر و سرویس آبمیوه گیری نانیوا می باشد. در ادامه برخی از مشکلات احتمالی که ممکن است برای آبمیوه گیری نانیوا پیش آید نام برده شده و راهکارهایی جهت برطرف کردن آنها بیان شده است.

چرا آبمیوه گیری نانیوا روشن نمی شود؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران آبمیوه گیری نانیوا با آن مواجه شوند روشن نشدن دستگاه است. چنانچه با این شرایط مواجه شدید باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • ممکن است پریز برق نداشته باشد. در این شرایط باید به وسیله یک آومتر به بررسی برق در پریز بپردازید و از وجود جریان برق اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است سیم رابط و یا دوشاخه دستگاه دچار خرابی شده باشد اگر سیم رابط و دوشاخه خراب شده باشد می تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود. در این صورت لازم است نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
تعمیر آبمیوه گیری نانیوا
راهنمای تعمیر آبمیوه گیری نانیوا، چگونه میتوان آبمیوه گیری نانیوا را تعمیر کرد، آموزش استفاده از آبمیوه گیری
 • ممکن است کلید اصلی آبمیوه گیری خراب شده باشد در صورت مواجه شدن با این شرایط باید سیم هایی که به کلید آبمیوه گیری متصل هستند را جدا کرده و به وسیله یک اهم متر به بررسی آن بپردازید. چنانچه کلید سالم باشد عقربه های آومتر باید به سمت صفر برود. اگر کلید نشانه ای به غیر از این را نشان داد متوجه می‌شویم که معیوب بوده و باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • ممکن است سیم اصلی مدار قطع شده باشد در این شرایط باید بدنه آبمیوه گیری را باز کرده و از سالم بودن اتصالات مطمئن شوید. چنانچه سیمی از محل خود خارج شده بود یا قطع شده بود باید نسبت به رفع آن اقدام کنید.
 • ممکن است اورلود خراب شده باشد. برخی از آبمیوه گیری ها دارای اورلود هستند اگر این قطعه خراب شده باشد می تواند باعث روشن شدن آبمیوه گیری شود برای اطمینان از سالم بودن آن باید سیم های متصل به اورلود را جدا کرده و به وسیله یک آومتر آن را مورد بررسی قرار دهید اگر عقربه منحرف شد اورلود سالم است در غیر این صورت باید نسبت به تعویض کردن آن اقدام کنید.
 • ممکن است موتور آبمیوه گیری سوخته باشد. جهت بررسی سوخته بودن موتور می توانید از تعمیرکاران ماهر در این زمینه کمک بگیرید. اگر موتور سوخته باشد باید آن را تعویض کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر چرخ گوشت نانیوا Naniwa | خدمات نمایندگی چرخ گوشت نانیوا

چرا آبمیوه گیری بلافاصله پس از روشن شدن خاموش می شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای آبمیوه گیری نانیوا پیش آید خاموش شدن دستگاه بلافاصله پس از روشن شدن می باشد در این شرایط ممکن است اورلود باعث قطع مدار شود. جهت برطرف کردن این مشکل باید به بررسی اورلود بپردازید. اورلود به چند علت می تواند مدار را قطع کند.

عامل اول زیاد شدن جریان دریافتی به موتور است که به دلیل بروز خرابی در یاتاقان ها اتفاق می‌افتد و یا اینکه ممکن است به علت نیم سوز شدن موتور اورلود مدار را قطع کند.

عامل دوم به علت زیاد شدن دمای موتور می باشد و یا نیم سوز شدن موتور نیز می‌تواند باعث قطع شدن مدار توسط اورلود باشد. جهت برطرف کردن مشکل باید اورلود را از مدار جدا کنید و موتور آبمیوه گیری را بدون اورلود به جریان راه اندازی کنید و جریان برق را به وسیله آمپرمتر بسنجید. چنانچه جریان متعادل بود متوجه می شوید که اورلود خراب شده است و باید آن را تعویض کنید اما اگر جریان متعادل نبود ممکن است سیم پیچی درون آبمیوه گیری سوخته باشد و باید به رفع آن اقدام کنید.

چرا آبمیوه گیری نانیوا میوه ها را به خوبی آب نمی گیرد؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آبمیوه گیری پیش آید درست آب نگرفتن میوه ها می باشد. این مشکل می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • ممکن است تیغه و یا صفحه تیغه با مشکل مواجه شده باشد.
 • ممکن است تیغه ها کند شده باشد و یا آسیب دیده باشد که در این شرایط باید تیغه را تعویض کنید.

تعمیر آبمیوه گیری Naniwa

 • ممکن است فاصله ای که بین تیغه و صفحه زیرین آن قرار دارد زیاد شده است و نمی تواند به خوبی میوه ها را آبگیری کند.
 • جهت برطرف کردن این مشکل می توانید از واشر تنظیم کننده روی شفت آبمیوه گیری استفاده کنید.

چرا موتور آبمیوه گیری نانیوا داغ می کند؟

یکی از شرایطی که ممکن است برای آبمیوه گیری نانیوا پیش آید و کاربران را نگران کند داغ کردن موتور می باشد. داغ کردن موتور به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • وارد کردن مقدار زیادی میوه جهت آبگیری می تواند باعث داغ شدن موتور دستگاه شود.
 • اگر دستگاه خالی باشد و روشن شود می تواند باعث داغ شدن موتور آن گردد.
 • آب گرفتن میوه هایی که بسیار سفت و سخت هستند نیز می‌تواند موجب داغ شدن موتور آبمیوه گیری شود.
 • اگر به هنگام کار کردن آبمیوه گیری دستگاه را روی فرش یا موکت بگذارید موجب داغ شدن موتور خواهد شد.
 • یکی از نشانه های نیم سوز شدن موتور داغ شدن آن است در این شرایط باید هرچه سریعتر دستگاه را خاموش کرده و نسبت به تشخیص مشکل و برطرف کردن آن اقدام کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیرات ماشین های ظرفشویی برند نانیوا naniwa

علت انتشار بوی سوختگی از دستگاه آبمیوه گیری نانیوا چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای آبمیوه گیری نانیوا پیش آید ایجاد بوی سوختگی در آبمیوه گیری می باشد که این بو می تواند نشانه ای از رسیدن آسیب به موتور دستگاه نیز باشد. در این شرایط باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • ممکن است داغ شدن موتور و نیم سوز شدن آن باعث ایجاد بوی سوختگی در موتور دستگاه شود.
 • گاهی اوقات نشت مایعات به داخل آبمیوه گیری می تواند باعث انتشار بوی سوختگی در دستگاه شود.
 • موتور آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که رطوبتی به آن وارد نشده است.

نکات مهم جهت استفاده از آبمیوه گیری نانیوا

 • قبل از شروع به کار با آبمیوه گیری نانیوا حتماً دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید.
 • سعی کنید مدت زمان طولانی و مداوم از آبمیوه گیری استفاده نکنید زیرا می تواند باعث آسیب رسیدن به موتور دستگاه شود.
 • به محض اینکه با تغییر صدا در موتور آبمیوه گیری مواجه شدید از ادامه کار خودداری کرده و به تشخیص علت صدا بپردازید.
 • چنانچه سیم رابط دستگاه دچار خرابی شده بود حتماً آن را تعویض کنید.
 • لرزش شدید دستگاه می تواند نشانه کثیف شدن فیلتر باشد بهتر است آن را تمیز کنید.
 • از فشردن میوه به درون ورودی آبمیوه گیری خودداری کنید.
 • در ساعات اوج مصرف برق از آبمیوه گیری استفاده نکنید زیرا می تواند به موتور دستگاه فشار زیادی وارد کند.
 • دستگاه را به هنگام کار کردن در سطح صافی قرار دهید تا به یاتاقان های موتور فشار وارد نشود.

نمایندگی تعمیرات نانیوا

 • هرگز موتور آبمیوه گیری را درون آب فرو نکنید و برای تمیز کردن محفظه موتور از یک پارچه مرطوب استفاده کنید.
 • آبمیوه گیری را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • قطعات آبمیوه گیری را هرگز با آب داغ شستشو ندهید و برای خشک کردن آنها از حرارت زیاد استفاده نکنید.

سخن پایانی

همانطور که گفته شد آبمیوه گیری یکی از لوازم ضروری موجود در خانه می باشد که برای تهیه یک نوشیدنی سالم بسیار کاربرد دارد و کاربران زیادی ترجیح می دهند که از این ابزار بهره ببرند. عدم رسیدگی و استفاده غیر اصولی از آبمیوه گیری می تواند باعث بروز مشکلاتی در آن شود. گاهی مشکلات به وجود آمده توسط خود کاربر برطرف می‌شود اما گاهی نیز برای رفع آنها لازم است که به تعمیرکاران ماهر در زمینه تعمیر و سرویس آبمیوه گیری مراجعه شود. ایبک امداد با سالها تجربه و بهره گرفتن از تعمیرکاران مجرب و متعهد در زمینه تعمیر لوازم خانگی آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز می باشد. چنانچه با مشکلی در آبمیوه گیری خود مواجه شدید می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت کنید. از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد. اگر سوالی درباره آبمیوه گیری نانیوا داشتید در قسمت دیدگاه ها آن را مطرح کنید. متخصصین ایبک امداد در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

راهنمای تعمیر آبمیوه گیری نانیوا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای تعمیر آبمیوه گیری نانیوا | نمایندگی تعمیرات Naniwa

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا