مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب شکلات | معانی مختلف شکلات دیدن در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

تعبیر خواب شکلات می‌تواند نماد پاداش، جشن و عشق باشد. اینکه چه وقت و چگونه از شکلات در خواب استفاده کرده‌اید، باید توجه کنید تا بتواند به شما برای پیدا کردن سرنخ بیشتر، کمک کند. به طور مثال اگر شما به دلیل شکلات خوردن احساس نفخ یا تهوع در خواب داشتید، این خواب می‌تواند نشانه کارهای اضافه باشد که شما خود را درگیر آن کرده‌اید و لازم است کمی این کارها را محدود کنید. با ما همراه باشید تا در این مقاله از آی بک، معانی مختلف شکلات دیدن در خواب را برایتان بیان کنیم.

محتوا پنهان

تعبیر خریدن شکلات در خواب

اگر در خواب ببینید که از بازار یا قنادی شکلات می‌خرید، به این معنی است که در یک رویداد مهم شرکت می‌کنید و باید از الان خودتان را از جهت مالی آماده کنید تا بتوانید از این رویداد به اندازه لازم لذت ببرید.

تعبیر خوردن شکلات در خواب

اگر در خواب ببینید که شکلات می‌خورید، نشانه این است که تمایلات و احساسات جنسی شما برایتان اهمیت زیادی دارد.

تعبیر کارخانه شکلات در خواب

اگر در خواب دیدید که در کارخانه شکلات سازی گشت و گذار می‌کنید، نشانه این است که برای یک غریزه خود را آماده می‌کنید. کنجکاو هستید که بدانید چرا نسبت به بعضی از افراد در زندگی خود احساس علاقه و عشق می‌کنید. این خواب می‌تواند نماد این باشد که احتمال دارد بعد از شکست عشقی خود را برای عشقی جدید آماده کرده‌اید.

تعبیر دیدن بازار شکلات در خواب

اگر در خواب دیدید که به بازار شکلات و یا فروشگاه شکلات رفته‌اید و در جستجوی شکلات هستید، نشانه این است که ذهن شما درگیر شده تا برای یکی از عزیزانتان چیز گرانی بخرید. احتمال دارد این خواب نشانه رویدادی مثل نزدیک بودن ولنتاین، سالگرد ازدواج و یا حتی پیشنهاد ازدواج باشد.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب میمون | تعبیر دیدن میمون در قفس

تعبیر خواب شکلات

تعبیر دیدن شکلات فاسد در خواب

شکلات فاسد یا کهنه در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما در زندگی با شریک عاطفی‌تان کاملاً مأیوس شده‌اید و ممکن است شریکتان شما را ندیده و حتی نتواند نیازتان را برطرف کند.

تعبیر دیدن شکلات سفید در خواب

اگر در خواب خود شکلات سفید ببینید، نشانه این است که خودتان را دست کم می‌گیرید. این خواب نشانگر این موضوع است که دیگران ارزش‌های شما را ندیده و شاید شما خودتان هم احساس بی‌ارزشی می‌کنید. گاهی برای اینکه با انسان‌های اطراف خود هماهنگ بشوید، مجبورید خودتان را درگیر کارهای به درد نخور و خسته کننده بکنید.

دیدن شکلات تلخ در خواب

اگر در خواب شکلات تلخ دیدید، نشانه تعمیرات منزل است که احتمالاً پیش رو دارید. احتمال دارد به دلیل نگهداری و مراقبت ضعیف و یا فرسودگی، قسمتی از منزل شما خراب شود.

تعبیر دیدن دونات شکلاتی در خواب

اگر یک دونات در خواب دیدید که از شکلات پوشیده شده، نشانه جهت و شکل معینی است که وقتی حس می‌کنید مسیر خود را گم کرده‌اید، راه را به شما نشان می‌دهد. کسی که با او آشنا هستید ممکن است در روی شما تأثیر زیادی داشته و حتی شما را اغوا کند. این خواب به شما می‌گوید که آن شخص احتمالاً موفق می‌شود زیرا شما در زندگی حس می‌کنید که گم شده‌اید.

تعبیر دیدن شکلات تخم مرغی در خواب

اگر شکلات تخم مرغی را در خواب ببینید، نشانه آن است که بعد از انجام پروژه یا موفقیت اخیر، حس می‌کنید که اطرافیان قدر شما را نمی‌دانند.

تعبیر دیدن شکلات داغ یا هات چاکلت در خواب

دیدن شکلات داغ در خواب نشانه شیرینی و گرمای عشق است. این خواب به شما نشان می‌دهد که می‌توانید با اعضای خانواده و یا عزیزانتان رابطه خوب و عاشقانه‌ای داشته باشید.

دیدن چیپس شکلاتی در خواب

اگر خواب چیپس شکلاتی را ببینید، نشان دهنده طمع در زندگی شماست. اگر شما ببینید که چیپس شکلاتی بیش از اندازه پر شده، نشان دهنده این است که نسبت به دیگران طماع هستید.

تعبیر دیدن بستنی شکلاتی در خواب

دیدن بستنی شکلاتی می‌تواند نشانه این باشد که شما در زندگی به خوشبختی و آرامش دست پیدا می‌کنید، مخصوصاً بعد از گذراندن یک دوره سخت و پردردسر.

البته اگر ببینید که بستنی شکلاتی شما آب شده است، نشانه خوبی نیست، احتمال دارد در هنگامی که به اطرافیانتان نیاز دارید اشخاصی که قبلاً حامی شما بوده‌اند، از حمایت شما دست برداشته و شما از آنها ناامید شوید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب هلو | تعبیر کاشتن درختان هلو در خواب

دیدن شکلات‌هایی که با میوه تزیین شده است در خواب

اگر در خواب دیدید که شکلاتی با میوه‌هایی مثل توت فرنگی و موز تزیین شده، نشانه این است که شما به چیزهای زیادی نیاز دارید تا در زندگی خود ایجاد شور و هیجان کنید. باید به فرصت‌های عاطفی که احتمال دارد برایتان لذت داشته باشد بیشتر توجه کنید.

دیدن کیک شکلاتی در خواب

دیدن کیک و یا دسرهای شکلاتی، می‌تواند نشانه جاذبه احساسی یا جنسی باشد. این خواب به شما می‌گوید که اگر می‌خواهید رابطه صمیمی‌تری داشته باشید، باید صبر کنید تا زمان معینی بگذرد.

دیدن شیک شکلات یا شیر شکلات در خواب

شیر یا شیک شکلات در خواب نشانه این است که شما از عزیز و یا دوستی که بی‌عاطفه و سرد است، انتظار رفتار خاصی دارید. شما نیازمندید که در رابطه با او، بیش از حداقل توجه را ببینید.

دیدن دزدیده شدن شکلات در خواب

اگر خواب دزدیده شدن شکلات را ببینید، نشانه آن است که در زندگی زناشویی و یا عشقی شما خیانت وجود دارد یا شاید در زمینه احساسی و عشقی نیاز به هیجان بیشتری دارید ولی به دلیل رفتار زننده و جلفتان به دردسر می‌افتید.

تعبیر تقسیم کردن شکلات در خواب با دیگران

اگر خواب دیدید که شکلات‌های خود را با افراد دیگر تقسیم می‌کنید، نشانه این است که در روی یک پروژه کار کرده و احتمالاً تغییرات خوب زیادی هم در زندگی خودتان و هم زندگی دیگران، ایجاد خواهید کرد. شاید برای اینکه کنار خانواده و اقوام باشید تدارک یک مهمانی را هم ببینید.

گرفتن شکلات هدیه در خواب

اگر خواب دیدید که کسی به شما شکلات هدیه کرده، نشانه این است که محبت و یا کمک غیر منتظره‌ای به شما می‌رسد. دقت داشته باشید که در خواب چه کسی این شکلات را به شما می‌دهد زیرا این در تعبیر خواب اهمیت زیادی دارد.

آب کردن شکلات در خواب

اگر خواب آب کردن شکلات را ببینید و بخواهید از شکلات چیز دیگری درست کنید، نشانه این است که می‌خواهید برای دگرگون کردن آنچه که در اختیار دارید، بعضی از تغییرات را ایجاد کنید.

تعبیر هدیه دادن شکلات در خواب

وقتی در خواب شکلات را به کسی هدیه می‌دهید، نشانه این است که رابطه خود را با کسی که به او شکلات داده‌اید، تجدید می‌کنید. اگر شخص غریبه باشد نشانه این است که شما با نیمه گمشده خود روبرو می‌شوید و ممکن است حتی رابطه جدیدی را شروع کنید.

تعبیر خوردن شکلات خوشمزه در خواب

اگر در خواب دیدید که شکلاتی خوشمزه می‌خورید، نشانه این است که بدون سختی و خستگی امرار معاش خواهید کرد.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب کلاغ | قارقار کردن کلاغ در خواب

خوردن شکلات‌ در خواب برای خانم‌های مجرد

اگر خانم مجردی ببیند شکلات می‌خورد، معنی آن می‌تواند موارد زیر باشد:

 • اگر یک خانم مجرد در خواب شکلات ببیند، می‌تواند نشانه خوبی باشد یعنی ازدواج او نزدیک است.
 • دیدن شکلات سفید یا سیاه در خواب برای یک خانم مجرد بیانگر زندگی عاطفی خوب است.
 • اگر یک دختر تنها در خواب شکلات بخورد معنی خوبی دارد. این می‌تواند نشانه نامزدی و یا حتی ازدواج باشد.
 • اگر خانمی که ازدواج نکرده در خواب دید که شخصی به او شکلات داده، نشانه این است که با همان شخص ازدواج خواهد کرد.
 • اگر یک خانم مجرد در خواب ببیند که شخصی شکلات او را دزدیده و یا از او گرفته، این نشانه لغو نامزدی و یا از دست دادن عشق می‌باشد.

دیدن خواب شکلات برای خانم‌های باردار

اگر خانم بارداری خواب شکلات ببیند، تعبیر آن موارد زیر است:

 • اگر یک زن باردار خواب شکلات را ببیند می‌تواند نشانه جنسیت کودک او باشد.
 • اگر خانم باردار ببیند که فردی به او شکلات سفید داده، نشانه دختر بودن جنین است.
 • ولی اگر ببیند کسی به او شکلات تلخ داده نشانه این است که کودک او پسر است.
 • به طور کلی می‌توان گفت شکلات در خواب یک خانم باردار، می‌تواند نشانه رزق و روزی، خوبی، خوشبختی و شادی باشد.
 • اگر یک خانم باردار ببیند شکلاتش از قهوه، خرما و یا شیر پر شده است، می‌تواند نشان دهنده این باشد که تاریخ زایمان او نزدیک است.
 • اگر خانم باردار در خواب دید که یک مرده بین مردم شکلات پخش می‌کند، این خبر خوشی بوده که بعد از زایمان، خبر به او می‌رسد.

تعبیر خواب شکلات

سخن پایانی

دیدن شکلات های سفید یا سیاه می‌تواند نشانه خبرهای خوب باشد که کارها را آسان می‌کند. شکلات در خواب نماد رفع غم و نگرانی و همچنین لذت و خوشبختی می‌باشد و یا ممکن است نشانه یک خبر خوش و یا اتفاق خوب باشد.

خریدن شکلات در خواب ممکن است نشانه دوست جدید باشد. اگر در خواب ببینید که هدیه شکلات داده و یا شکلات پخش می‌ کنید، این می‌ تواند نشانه چشم انداز شدید عشق باشد.

دیدن شکلات‌های سیاه هم در خواب نشانگر این است که بعد از پریشانی، تسکین پیدا می‌ کنید و یا غم‌های شما از بین رفته و خوشبختی و شادی به شما روی می‌آورد. خوردن شکلات هم در خواب می‌تواند به معنی آسان شدن کارها و موفقیت باشد.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب شکلات

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معانی مختلف شکلات دیدن در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x