مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب ابر | تعبیر دیدن ابر سیاه در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن خواب ابر زیاد رایج نبوده و بیشتر اوقات هم معنی خاصی ندارد. دیدن این خواب بسیار جالب و خوشایند است و می‌تواند حس خوبی به شما بدهد ولی برای اینکه آن را معنی کنید باید ابتدا جزئیات خوابتان را به یاد بیاورید. معمولاً  ما بعد از بیدار شدن، به مرور جزئیات خواب را فراموش می‌کنیم. پس بهتر است به محض اینکه از خواب بیدار شدید به وسیله یک کاغذ جزئیات خوابتان را یادداشت کنید.

دیدن ابر در خواب نماد چیست؟

دیدن ابر در خواب می‌تواند نماد موارد زیر باشد:

۱- شما برای سؤال مهمی به دنبال پاسخ می‌گردید.

وقتی که در زندگی روزانه‌تان در موردی شک کرده‌اید و نمی‌توانید که راست و یا دروغ بودن آن را به خوبی تشخیص دهید، ممکن است خواب ابر را ببینید. بودن به دنبال یک جواب برای سوالی مهم، باعث می‌شود فکر شما مشغول شده و شدیداً احساس کنید که می خواهید حقیقت را کشف کنید.

۲- هنوز هم روزنه امیدی وجود دارد.

بعضی مواقع دیدن این خواب نمادی از داشتن امید در شرایط سخت زندگی است. شما در شرایط سختی قرار داشته و برای مبارزه با این شرایط راه حلی پیدا نمی‌کنید، ولی خوشبختانه هنوز هم روزنه امیدی بوده و شما هیچگاه امیدتان را به راحتی از دست نمی‌دهید و معتقدید که همه چیز به زودی درست می‌شود. با اینکه هیچکس در کنارتان نیست و تنها شده‌اید، باز هم مطمئن هستید که می‌توانید مشکلات را برطرف کنید.

۳- فکر می‌کنید خوشبختی با ثروت به دست می‌آید.

شما جزو افرادی هستید که معتقدید خوشبختی ارتباط نزدیکی با ثروت دارد، البته ثروت بسیار زیاد. دارای آرزوهای بزرگی بوده و حتی احساس می‌کنید برای اینکه به آرزوهایتان برسید به ثروت زیادی نیاز دارید. به همین علت تلاش می‌کنید هرچه زودتر ثروتمند شوید. بنظرتان می‌آید که زمان بی‌پولی بسیار حس بدی نسبت به خودتان و حتی نسبت به زندگی داشتید. حس می‌کنید وقتی که مشکلات مالی دارید دیگران به شکل دیگری با شما رفتار می‌کنند و برایتان به هیچ وجه احترامی قائل نیستند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب زلزله | تعبیر خراب شدن خانه در زلزله

۴- به امید فرصت‌های جدید هستید.

برایتان اتفاقی پیش آمده که در دلتان امید ایجاد شده و احساس می‌کنید فرصت دارید به هدفی که مدت ها آرزوی آن را داشتید، برسید. مثلاً احتمال دارد که شما فرصتی به دست آوردید که بتوانید شغل مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا احتمال دارد با شخصی آشنا شده باشید که در کنار او احساس آرامش می‌کنید و این همان کسی است که آرزویش را داشتید.

۵- آرزوهای بزرگ و دست نیافتنی

شما برای اینکه به اهداف خود برسید تلاش زیادی کردید ولی این اهداف تان غیر قابل دسترس و بسیار بزرگ است، ولی امید دارید که بتوانید به آنها دست پیدا کنید. بعد از مدت‌ها خودتان هم متوجه شدید که راه درستی انتخاب نکردید و تلاش‌هایتان بیهوده بوده است. اکنون ناامید شده و شاید هم تلاش‌های خود را رها کنید و دیگر به فکر رسیدن به این هدف بزرگ نباشید. احتمالاً حس شما درست بوده و فقط برای رسیدن به اهداف ناممکن انرژی و وقت خود را هدر داده‌اید.

تعبیر خواب ابر

تعبیر خواب ابر

دیدن خواب ابر جزو رایج‌ترین خواب‌هایی است که معمولاً افراد در رویای خود می‌بینند. ابرها شکل‌های مختلفی دارند مانند: سفید، سیاه و یا ممکن است به اشکال خاصی دیده شوند و هر کدام از این‌ خواب ها ممکن است تفسیر خاصی داشته باشند. پس قبل از تعبیر کردن خواب خود، ابتدا جزئیات آن را به یاد بیاورید تا بتوانید تعبیر درستی از خوابتان داشته باشید. در غیر این صورت بهتر است که تعبیر کردن خوابتان را فراموش کنید.

تعبیر عبور کردن ابرها از بالای سر شما

اگر خواب دیدید که ابرها از بالای سر شما عبور می‌کنند یعنی شما برای رسیدن به آرزوهای خود ناتوان هستید و قادر نیستید که به اهداف خود برسید. حتی احساس می‌کنید که به هیچ وجه توانایی موفق شدن را ندارید و یا برای اینکه به اهداف خود دست پیدا کنید دیر شده است. ناامیدی زیادی داشته و آرامشتان را از دست داده‌اید.

تعبیر دیدن ابرهای سیاه که حرکت می‌کنند، در خواب

اگر خواب دیدید ابرهای سیاه در حال عبور از بالای سر شما هستند، معنی آن این است که از کسی یا چیزی شدیداً ناراحت و خشمگین بوده و به همین علت تمرکز خود را کاملاً از دست داده‌اید و به فکر خالی کردن خشم و انتقام هستید. نمی‌توانید آرامش خودتان را حفظ کنید و استرس شدیدی دارید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب ادرار کردن | تعبیر ادرار کردن در خیابان

بیرون آمدن آفتاب از پشت ابر

اگر در خواب دیدید که آفتاب از پشت ابر بیرون آمده است معنی آن این است که بعد از مدت ها که با مشکلاتی درگیر بودید، اتفاقی برایتان رخ داده که شما را امیدوار کرده است و احساس می‌کنید مشکلاتتان به زودی برطرف می‌شود. فکر می‌کنید که روزهای بدی که گذرانده‌اید تمام شده و می‌توانید به زودی نفس راحتی بکشید.

تعبیر خوابیدن در روی ابرها

اگر خواب دیدید که در روی ابرها خوابیده اید ممکن است به تعبیر این باشد که شما زندگی پرتنشی دارید و به طور مداوم دچار استرس هستید. احساس می‌کنید که به استراحتی طولانی نیاز دارید تا بتوانید دوباره تمرکز و انرژی لازمتان را به دست بیاورید. شاید یک مسافرت تفریحی بتواند به شما انرژی بدهد.

دیدن ابرهای سفید در خواب

اگر خواب ابرهای سفید را دیدید ممکن است به معنی این باشد که شما در حال گذراندن بهترین دوران زندگی خود هستید استرس شما بسیار کم بوده و احساس امنیت و آرامش می‌کنید و امیدوارید آینده خوبی داشته باشید.

حرکت کردن ابرها به وسیله باد

حرکت ابرها می‌تواند نماد مشکلات گذشته باشد. احتمالاً شما در گذشته خود دچار مشکلات زیادی شده بودید که روحتان را بسیار آزرده کرده، شما همیشه به این مشکلات فکر کرده و مثل روز اول برای آنها غصه می‌خورید. باید بدانید که فکر کردن به مشکلات نمی‌تواند درد شما را دوا کند و فقط باعث آزار و اذیتتان خواهد شد.

تعبیر افتادن ابرها به زمین

اگر خواب دیدید ابرها از آسمان به طرف زمین می‌افتند، احتمالاً تعبیر آن این است که شما در عشق خود شکست خورده‌اید و یا حتی احتمال دارد با یک خیانت جنسی مواجه شده باشید. حس بدی داشته و قادر به درک این خیانت نیستید. به طور مداوم خودتان را مقایسه می‌کنید و فکر می‌کنید که چرا آرزوهایی را که برای این عشق داشتید، از بین رفته است.

دیدن ابرهای پراکنده در خواب

اگر در خواب ابرهای پراکنده و کمی را دیدید، معنی آن این است که شما احساس می‌کنید در زندگی خود مسیر درستی را انتخاب کرده‌اید و توانستید به خوبی پیشرفت کنید، ولی در این بین مشکلاتی هم وجود دارد که باعث شده سرعت شما کم شود. البته این مشکلات هیچگاه نتوانستند مانعی برای ادامه راه تان باشند.

تعبیر دیدن انواع ابر در خواب

۱- دیدن ابر سفید بارنده در خواب

اگر خواب دیدید که در زیر ابر سفید بارنده‌ای قرار دارید یعنی خداوند به شما حکمت و علم بخشیده و مردم از این حکمت و علم بهره می‌برند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب بستنی | معنی خوردن بستنی در خواب

۲- دیدن ابر زرد در خواب

اگر خواب دیدید که در زیر ابر زرد قرار گرفته‌اید، یعنی ممکن است بیمار شوید و البته بعضی از معبران هم می‌گویند: تعبیر آن این است که با زنی ازدواج می‌کنید که باعث ناراحتی و رنج شما می‌شود.

۳- تعبیر دیدن ابر قرمز در خواب

اگر در خواب دیدید که در زیر ابر قرمز هستید یعنی دچار گرفتاری، بلا، سختی و رنج می‌شوید ( زیرا هر وقت که خداوند اراده کرده باشد قومی را عذاب کند، ابر قرمز در بالای سر آنها ظاهر شده است.)

امام صادق علیه السلام در مورد تعبیر دیدن ابر قرمز می‌فرمایند: اگر در خواب ابر قرمز دیدید نشانه این است که آن مکان دچار فتنه خواهد شد.

۴- تعبیر دیدن ابر سیاه

اگر خواب دیدید بالای جایی ابر سیاه قرار دارد، یعنی آن مکان دچار عذاب و خشم خداوند قرار می‌گیرند. هرچه شما به ابر سیاه نزدیک‌تر باشید تعبیر آن این است که شما هم به خشم خداوند نزدیک‌ترید، ولی اگر از این ابر باران می‌بارید تعبیر آن خیرات و رحمت است.

اسماعیل اشعث در مورد تعبیر خواب ابر سیاه می‌گوید:

تعبیر دیدن ابر سیاه در خواب می‌تواند نشانه سختی ترس و بیم باشد ولی اگر از ابر سیاه باران می‌بارید، نشانه خیر و برکت و گشایش کار است و یا حتی ممکن است نشانه اندوه و غم باشد.

۵- تعبیر دیدن ابر سبز در خواب

حضرت دانیال نبی در مورد تعبیر خواب ابر سبز می‌فرماید:

اگر در خواب دیدید که شما در بالای یک ابر سبز ایستاده‌اید، یعنی فرمانروایی به شما خواهد رسید.

دیدن تاریکی ابر در خواب

جابر مغربی در مورد دیدن تاریکی ابر در خواب می‌گوید:

اگر خواب دیدید که آفتاب به وسیله ابر پوشیده شده یعنی حال و روز پادشاه دگرگون و منقلب خواهد شد، مخصوصاً اگر آفتاب کسوف کند و یا سیاه شود.

ابراهیم کرمانی هم در مورد تعبیر این خواب می‌گوید اگر خواب دیدید که ستاره‌ها و آفتاب به وسیله ابر پوشیده شده‌اند، یعنی پادشاه از دشمن شکست می‌خورد و فرار می‌کند.

ابن سیرین هم در مورد تعبیر خواب ابر می‌گوید اگر در خواب دیدید که همه جهان به وسیله ابرها پوشیده شده است ولی بارانی نمی‌آید، تعبیر آن خوب نیست.

تعبیر خواب ابر

سخن پایانی

تعبیر دیدن خواب ابر، بستگی به جزئیات این خواب دارد و شما باید قبل از اینکه جزئیات را فراموش کنید آنها را در روی یک کاغذ یادداشت کنید تا بتوانید خواب خود را دقیق‌تر تعبیر کنید.

 

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب ابر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعبیر دیدن ابر سیاه در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x