آموزش لوازم خانگی

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون | مزایای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

✅اتصال گوشی آیفون به تلویزیون|مزایای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون، اتصال گوشی آیفون به تلویزیون هوشمند✅

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تماشا کردن فیلم ها و ویدیو ها و عکس هایی که در گوشی آیفون از روی صفحه تلویزیون برای افراد بسیار لذت بخش می باشد. چون صفحه نمایش گوشی آیفون کوچک بوده و محتوا را نمی توان با جزئیات مشاهده کرد. در این شرایط شما می‌توانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل کرده و از تلویزیون آنها را مشاهده کنید. در ادامه به نحوه اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با راهکار های گوناگون می پردازیم. شما می توانید با استفاده از این روش ها گوشی آیفون خود را به تلویزیون وصل کرده و در شرایطی که به آن نیاز داشتید استفاده کنید.

بررسی اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

یکی از ویژگی های کاربردی که در اکثر گوشی های تلفن و گوشی آیفون وجود دارد، امکان اتصال این گوشی ها به مانیتور و تلویزیون می باشد. کاربران با استفاده از این ویژگی می توانند فیلم ها و تصاویر مورد نظر را در ابعاد بزرگتر مشاهده کنند. گوشی آیفون با روش های گوناگونی به تلویزیون متصل می‌شود، که عبارتند از اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از کابل HHDM، اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با کابل Plug and play، اتصال موبایل آیفون به تلویزیون هوشمند Apple TV و …. در این مطلب راهکارهایی را معرفی می‌کنیم، که در مواقع نیاز آنها را اجرا کرده و محتوای گوشی خود را بر روی تلویزیون مشاهده کنید و لذت ببرید.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با کابل HDMI

از راهکار های راحت و آسان برای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون، استفاده از کابل HDMI می باشد، که از تصویر و صدا پشتیبانی می‌کند. کابل HDMI وضوح تصویر گوشی آیفون را به تلویزیون هم منتقل می نماید. پس کیفیت فیلم ها و تصاویر بسیار بالا خواهد بود و شما می توانید آنها را با کیفیت خوب مشاهده کنید. برای این که بتوانید این کار را انجام دهید، در ابتدا باید کابل HDMI را تهیه کنید و در زمان تهیه کردن به این نکته توجه داشته باشید، که نرم افزار های آیفون با کابل شما سازگار باشد. طول کابل باید به اندازه نیاز باشد. شما همچنین به یک آداپتور دیجیتال لایتینگ AV هم نیاز خواهید داشت. آداپتوری که تهیه می‌کنید، باید کارایی لازم را داشته باشد.

برای آنکه بتوانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل کنید، دستگاه شما باید پورت HDMI را داشته باشد. چنانچه تلویزیون قدیمی دارید و پورت HDMI ندارد، شما باید از کابل VGA استفاده نمایید. آداپتور ها در این صورت نیازی به برق نخواهند داشت. اما درگاه رایتینگ اضافه بر روی آنها قرار دارد، که در صورت نیاز گوشی خود را به آن متصل کرده و شارژ نمایید. وقتی که این مقدمات را فراهم نمودید، یک سر کابل HDHDM به تلویزیون متصل کنید و سر دیگر آن کابل را به آداپتور Lightning Digital AV وصل نمایید. در مرحله بعد تلویزیون های خود را روشن نمایید و به وسیله‌ی کنترل تلویزیون، به پورت HDMI بروید. در این حالت تلویزیون شما صدا و تصویر را از گوشی آیفون بر روی صفحه نشان خواهد داد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  همه چیز در مورد دیود مایکروفر به همراه شیوه تست آن

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از کابل Plug and Play

برای اینکه گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل کنید، در ابتدا باید تلویزیون خود را مورد بررسی قرار دهید، که آیا درگاه usb دارد یا خیر. در صورتیکه این درگاه را داشته باشد، شما می توانید گوشی خود را به تلویزیون متصل نموده و به جای اینکه دو کابل بخرید، می توانید با استفاده از یک کابل این کار را انجام دهید. کابل Plug and Play آیفون را با استفاده از پورت usb به تلویزیون خود وصل نمایید. کابل‌های Plug and Play گوشی آیفون را به وسیله پورت usb به تلویزیون شما وصل می نماید. این کابل جایگاه اتصال HDMI ،usb و لایتنینگ برای گوشی آیفون می باشد. وقتی که این تابلو را تهیه می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که اشتراک و برنامه های پولی که بر روی گوشی آیفون وجود دارد را پشتیبانی می نماید.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون به وسیله Apple TV

کاربران می‌توانند به وسیله قابلیت Apple TV و Airplay آیفون، به سادگی گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل نمایند. برای اینکه این اتصال را برقرار کنید، باید گوشی آیفون شما با Apple TV سازگاری داشته باشد. Apple TV به اکثر تلویزیون های هوشمند قابل اتصال است. پس از وصل شدن Apple TV به کابل HDMI ویژگی Airplay را باید روشن نمایید و سپس Apple TV و آیفون خود را به شبکه وای فای متصل نمایید و گزینه کنترل سنتر را پیدا کرده و وارد شوید. در مرحله بعد بر روی گزینه screen center را انتخاب کنید و Apple TV را از لیست برگزینید. اسم دستگاه آیفون را بر صفحه تلویزیون وارد نمایید. برای اینکه امنیت بیشتری داشته باشد از گوشی آیفون به تلویزیون کدی ارسال خواهد شد.

جهت صفحه که می تواند افقی یا عمودی باشد، را انتخاب نمایید. چنانچه گوشی آیفون شما در حالت تغییر جهت خودکار قرار داده‌اید، جهت پخش تصاویر در تلویزیون، با چرخاندن گوشی شما تغییر خواهد کرد.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون هوشمند

برخی از تلویزیون ها از Airplay پشتیبانی نمی‌کند و برخی دیگر قابلیت پشتیبانی Apple TV را ندارند. با توجه به مدل تلویزیون هوشمند شما، برای پخش فیلم ها و عکس ها از گوشی آیفون برنامه های مخصوصی وجود دارد، که شما می توانید از این برنامه ها استفاده کنید و تلویزیون خود را از راه دور کنترل نمایید. به وسیله اپلیکیشن Nero streaming می‌توانید محتوا هایی که در گوشی آیفون دارید را در تلویزیون مشاهده کنید. برای اینکه گوشی آیفون خود را به وسیله این اپلیکیشن به تلویزیون خود وصل کنید، باید گوشی و تلویزیون هوشمند خود را به شبکه وای فای متصل نمایید و بعد محتوای مورد نظر را از تلویزیون انتخاب و اجرا نمایید. با استفاده از این برنامه شما می توانید هر نوع محتوایی را از گوشی آیفون خود به تلویزیون منتقل نمایید.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از دانگل کروم کست

یکی از راهکارهای خوب برای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از دانگل کروم کست می باشد. کروم کست به وسیله گوگل ارائه شده است و به لوازم الکترونیکی متفاوتی مثل لپ تاپ و تلویزیون وصل می گردد. برای اینکه کروم کست را به تلویزیون متصل کنید، از کابل HDMI می توانید استفاده نمایید و بعد آن را به حالت بی سیم به گوشی خود متصل نمایید. کروم کست و گوشی آیفون خود را به شبکه وای فای متصل نمایید و برنامه Screen Mirror for Chromecast را دانلود و اجرا نمایید. سپس باید کلمه cast را انتخاب نمایید و در آخر محتوا های گوشی آیفون خود را می توانید بر روی تلویزیون مشاهده کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  پلاک خوانی کمپرسور کولر گازی | نوشته‌های روی برچسب فنی کمپرسور

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از DLNA

از روش های دیگری که می توانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون وصل کنید، استفاده از DLNA می باشد. DLNA ویژگی می‌باشد، که می‌تواند محتوا های تصویری را بر روی تلویزیون پخش کند. برند تلویزیون شما در پخش محتوا فرقی نخواهد داشت. هر تلویزیونی که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد، از DLNA پشتیبانی خواهد کرد. کامپیوتر نیز علاوه بر گوشی های آیفون می تواند با استفاده از این قابلیت به تلویزیون شما متصل گردد برای انجام دادن این کار شما باید اپلیکیشن DLNA را دانلود نموده و برنامه MC player HD را داشته باشید. مرحله بعد شما باید ویژگی DLNA را در تلویزیون خود فعال نمایید. سپس تلویزیون و گوشی آیفون خود را به شبکه وای فای متصل نمایید. وقتی که این برنامه تلویزیون را شناسایی کرد، می‌توانید گوشی و تلویزیون را به یکدیگر متصل نمایید و محتواهای درون گوشی آیفون خود را در تلویزیون ببینید.

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

اتصال‌ گوشی آیفون به تلویزیون با استفاده از Airplay

با استفاده از قابلیت Airplay می‌توانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل نمایید. اما برای انجام دادن این کار باید ببینید، که تلویزیون شما قابلیت Airplay را پشتیبانی می کند و یا خیر. گوشی و تلویزیون خود را به اینترنت متصل نموده و کنترل سنتر گوشی را باز کنید و گزینه Screen Mirroring را بزنید و پس از اینکه تلویزیون را انتخاب کردید کد را وارد کنید وقتی که بر روی screen Mirroring کلیک کردید، اما تلویزیون را در گوشی آیفون مشاهده نکردید، نشان دهنده این است، که تلویزیون شما قابلیت Airplay را پشتیبانی نمی کند.

سخن تکمیلی

اگر در گوشی آیفون خود فیلم تماشا می کنید و یا بازی انجام می دهید، امکان دارد با گذشت زمان کمی دست شما خسته شود و شما راحت نباشید. اما شما می توانید با روش های گوناگونی گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل کرده و تصاویر و محتوای داخل گوشی خود را از تلویزیون ببینید. در این مطلب به روش های گوناگونی که می توانید گوشی آیفون خود را به تلویزیون وصل کنید، پرداختیم و آنها را جداگانه مورد بررسی قرار دادیم، تا شما بتوانید در صورت نیاز از این راهکارها استفاده کنید.

تماشا کردن محتوا های داخل گوشی آیفون بر روی نمایشگر بزرگ تلویزیون برای کاربران بسیار لذت‌بخش خواهد بود و افراد زیادی امروزه می خواهند، که گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل کنند، با توجه به شرایط خود، می‌توانید به یکی از روش‌های ذکر شده گوشی آیفون خود را به تلویزیون متصل نمایید، چون هر کدام از راهکارهایی که برای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون گفته شد، شرایط خاص خود را دارد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

راهنمای اتصال گوشی آیفون به تلویزیون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا