Uncategorized

تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی Delonghi

خدمات تعمیر آبمیوه گیری در محل | تعمیرات آبمیوه گیری در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

انواع مختلفی از  دستگاه های آبمیوه گیری در بازار موجود است که توسط برندهای مختلف تولید و روانه بازار شده اند. این وسیله کاربردی و محبوب به افراد کمک می کند یک نوشیدنی تازه و خوشمزه در منزل تهیه کنند و بتوانند سلامت خود و خانواده شان را تضمین نمایند. اگرچه با پیشرفت فناوری تولید و عرضه آبمیوه گیری های به روز افزایش یافته و امکانات قابل توجهی در این وسایل گنجانده شده است اما امکان خرابی و از کار افتادگی در این وسایل دور از انتظار نیست. در این شرایط باید از افراد متخصص و با تجربه کمک گرفت و به سراغ نمایندگی ها و شرکت های تعمیراتی معتبر رفت. اگر به دنبال تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی هستید و می خواهید خرابی آبمیوه گیری خود را برطرف کنید در این مقاله همراه ما باشید. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم و راه حل هایی که پیش رو داریم را بررسی می کنیم.

چگونه می توانیم با نمایندگی های تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی تماس بگیریم؟

همانطور که قبلاً هم بیان کردیم آبمیوه گیری های امروزی به کمک فناوری های پیشرفته تهیه و تولید می شوند. اما این موضوع بدین معنا نیست که خرابی در این وسایل رخ نمی دهد. گاهی از اوقات به دلایل مختلف آبمیوه گیری شما نیاز به تعمیر پیدا می کند. اگر خودتان اهل فن نباشید و از نکات فنی سر در نیاورید باید به سراغ نمایندگی ها و شرکت هایی بروید که در این زمینه فعالیت دارند. در صورتیکه ساکن تهران هستید می توانید از نزدیک ترین شعبه به خود اطلاع پیدا کنید و شماره تماس یا آدرس سایت شان را بیابید. بعد از اینکه با آن ها تماس گرفتید و اطلاعات خود را ثبت کردید کارشناسان مربوطه به محل اعزام می شوند و شروع به عیب یابی دستگاه شما می کنند. در صورت نیاز می توانید به صورت حضوری به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید و از خدمات موجود استفاده کنید.

چرا باید از نمایندگی ها و شرکت های تعمیراتی مجاز برای تعمیر آبمیوه گیری دلونگی استفاده کنیم؟

وسایل برقی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند. هر کدام از این اجزا وظیفه خاصی بر عهده دارند و در کنار هم می توانند وظیفه نهایی را به درستی انجام دهند. برای تعمیر وسایل برقی همچون آبمیوه گیری باید از افرادی کمک گرفت که با این قطعات آشنا هستند و نحوه کار با آن ها را خوب بلدند. این افراد در طول دوره های تخصصی، نحوه تعمیر و تعویض چنین قطعاتی را به خوبی آموخته اند و می توانند فرآیند عیب یابی را به سرعت آغاز کنند. اگر آبمیوه گیری تان دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند بهتر است به سراغ نمایندگی ها و شرکت های تعمیراتی همچون ایبک امداد بروید تا از تخصص کارشناسان این حوزه بهره مند شوید و نگران از دست رفتن هزینه های خود نباشید.

تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی در محل چگونه است؟

برای همه ما پیش آمده است که زمان کافی برای مراجعه حضوری به تعمیرگاه ها را نداشته باشیم. در چنین شرایطی می توانیم از خدمات تعمیر در محل استفاده کنیم. استفاده از این خدمات مزایای مختلفی برایمان دارد. به عنوان مثال دیگر مجبور نیستیم ساعت ها پشت ترافیک بمانیم و هوای شهرمان را آلوده تر کنیم.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  هوازی بتن چیست و چه کاربردی دارد؟ | مزایای هوازی بتن

تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی

علاوه بر این، با استفاده از خدمات تعمیر در محل می توانیم در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم و بر روند تعمیر وسیله برقی هم نظارت داشته باشیم. در این شرایط کارشناس مربوطه در کنار خودمان شروع به عیب یابی و تعمیر وسیله برقی می کند و خیال مان از کیفیت نهایی راحت می شود.

عیب یابی و تعمیر آبمیوه گیری های دلونگی

اگرچه آبمیوه گیری های دلونگی از کیفیت بالایی برخوردارند و سال ها برایتان کار می کنند اما باز هم ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. اگر دستگاه آبمیوه گیری تان خوب کار نمی کند قبل از اینکه به سراغ تعمیرکار بروید نکاتی که در ادامه بیان می کنیم را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و فرآیند عیب یابی را آغاز نمایید. در چنین مواردی قادر خواهید بود بهترین تصمیم را برای تعمیر آبمیوه گیری خود بگیرید و از بروز مشکلات بعدی هم بکاهید.

چرا آبمیوه گیری آب میوه ها را به درستی نمی گیرد؟ چگونه این مشکل را برطرف کنیم؟

یکی از رایج ترین مشکلاتی که مشتریان با آن مواجه هستند همین است. آبمیوه گیری به خوبی آب میوه ها را نمی گیرد و آنطور که باید و شاید کار نمی کند. دلایل مختلفی برای بروز این مشکل می توان ذکر کرد.

درست کار نکردن آبمیوه گیری

 • گاهی از اوقات تیغه آبمیوه گیری کند شده و صفحه زیر آن به درستی کار نمی کند. در این شرایط باید تیغه را عوض کنید یا آن را تعمیر نمایید.
 • فاصله بین تیغه و صفحه ای که زیر آن قرار دارد هم ممکن است زیاد باشد. در این شرایط آب میوه به درستی گرفته نمی شود.
 • برای اینکه چنین مشکلی را برطرف کنید باید واشرهای تنظیم کننده را روی شفت موتور بگذارید.
 • در صورتیکه مشکل همچنان پابرجا بود بهتر است از تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی استفاده کنید.پ

بوی سوختگی که از آبمیوه گیری دلونگی به مشام می رسد به خاطر چیست؟

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای شما پیش آید وجود بوی سوختگی در آبمیوه گیری است. اگر چنین بویی به مشام تان رسید اول موتور را بررسی کنید. داغ شدن موتور می تواند باعث بروز این مشکل شود. سپس نشت مایعات به داخل آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار دهید. اگر رطوبتی به داخل موتور آبمیوه گیری وارد شود چنین بویی به مشام تان خواهد رسید. اگر چنین مشکلی داشتید و با بررسی های بالا به نتیجه نرسیدید بهتر است از افراد اهل فن و با تجربه برای تعمیر راهنمایی بخواهید.

علت لرزش شدید آبمیوه گیری دلونگی چیست؟

حتماً برای شما هم پیش آمده است که به هنگام گرفتن آب میوه با دستگاه در حال لرزش روبرو شوید. این موضوع علت های زیادی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:

 • پایه های لرزه گیر که در آبمیوه گیری وجود دارد را به دقت بررسی کنید. اگر این پایه ها دچار مشکل شده باشند چنین لرزشی دیده می شود.
 • وجود تفاله زیاد در دستگاه هم باعث لرزش آن می شود. سعی کنید تفاله ها را مرتب خالی کنید.
 • دستگاه آبمیوه گیری تان را جای هموار قرار دهید تا این وسیله برقی دچار لرزش نشود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  مرکز تعمیرات توستر دلونگی Delonghi | نمایندگی دلونگی تهران

دلیل داغ شدن موتور آبمیوه گیری دلونگی چیست؟

یکی از مشکلاتی که باعث می شود مشتریان به دنبال تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی باشند داغ شدن موتور است. اگر شما هم چنین مشکلی دارید بهتر است مواردی که در ادامه می گوییم را مدنظر داشته باشید:

داغ شدن موتور آبمیوه گیری

 • ریختن میوه زیاد در آبمیوه گیری باعث ایجاد فشار در موتور و در نهایت داغ شدن آن می شود.
 • خالی کار کردن آبمیوه گیری هم دلیل دیگری برای داغ کردن موتور است.
 • سعی کنید از میوه هایی که خیلی سفت هستند استفاده نکنید. اینکار هم باعث می شود به موتور فشار وارد شود و در نهایت داغ کند.
 • قرار دادن آبمیوه گیری روی فرش یا موکت هم باعث بروز این مشکل می شود.
 • اگر هیچ کدام از موارد بالا نبود بهتر است نیم سوز شدن موتور را بررسی کنید.

دلیل روشن نشدن آبمیوه گیری دلونگی چیست؟ چگونه این مشکل را برطرف کنیم؟

اگر دستگاه آبمیوه گیری شما به درستی روشن نمی شود باید اتصالات پریز را بررسی کنید. آیا دوشاخه سالم است؟ پریز به درستی کار می کند؟ برق در آن جریان دارد؟ بعد از اینکه نکات بیان شده را بررسی کردید باید اتصالات و سیم های مدار را هم مورد بررسی قرار دهید. در صورتیکه این موارد کارساز نبود موتور را وارسی کنید و مطمئن شوید مشکلی برای آن به وجود نیامده باشد. در صورتیکه نیاز به کمک داشتید بهتر است از افراد کارآزموده و با تجربه راهنمایی بخواهید.

دلیل خاموش شدن آبمیوه گیری به هنگام کار چیست؟

گاهی از اوقات اورلود شدن می تواند چنین مشکلی برای دستگاه به وجود آورد. نیم سوز شدن موتور هم دلیل دیگری برای بروز این مشکل است.

دلیل نشت آب میوه از دستگاه چیست؟ چگونه آن را برطرف کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات رایجی که افراد را به سمت خدمات مربوط به تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی سوق می دهد همین گزینه است. اگر شما هم چنین مشکلی دارید نکاتی که در ادامه بیان می کنیم را بررسی کنید:

نشت آب میوه

 • ظرف دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. شکسته بودن ظرف می تواند چنین مشکلی برایتان ایجاد کند.
 • لرزش زیاد دستگاه هم باعث می شود آب میوه به بیرون نشت پیدا کند.
 • آب بندی دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز از واشر استفاده کنید.

هزینه تعمیر آبمیوه گیری های دلونگی چقدر است؟

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هزینه نهایی توسط فرد متخصص مشخص می شود. هر مشکلی راه حل خاص خود را نیاز دارد و نمی توان نسخه واحدی برای همه مشکلات پیچید. قبل از هر کاری با نمایندگی ها و شرکت های تعمیراتی مجاز تماس بگیرید و از آن ها بخواهید نیرویی کارآزموده به محل اعزام کنند. این فرد بعد از بررسی های موجود علت بروز مشکل، شدت آن و نیاز به تعویض قطعه را تشخیص می دهد و هزینه نهایی را اعلام می کند. بسته به مدل دستگاه و کاری که باید روی آن انجام شود هزینه نهایی تعیین خواهد شد. فقط به خاطر داشته باشید که هزینه تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اخذ می شود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

امتیاز سردبیر

امتیاز سردبیر

تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی

در این مقاله به بررسی تعمیرات آبمیوه گیری دلونگی می پردازیم و روش های مختلف عیب یابی را مرور می کنیم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا