تعمیرات تلویزیون

خدمات تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل | نمایندگی تعمیر تلویزیون G PLUS

نحوه عیب یابی و تعمیر تلویزیون جی پلاس | آموزش تعمیر تلویزیون G PLUS

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تلویزیون جی پلاس یکی از لوازم محبوب و پرطرفدار در میان ایرانیان است که کیفیت بسیار بالایی دارد. در صورت خرابی به جهت اینکه سیستم پیچیده ای دارد، لازم است حتما از تعمیرکاری متخصص و کارآزموده جهت رفع عیب آن کمک بگیرید. مرکز تخصصی ایبک امداد در سراسر ایران دارای شعب مختلفی است که خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر تلویزیون جی پلاس را به صورت تخصصی توسط کارشناسان و تکنسین آموزش دیده انجام می دهد. با استفاده از خدمات این مجموعه دیگر نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه ندارید. چرا که تعمیر کلیه خدمات در محل شما صورت می گیرد. در این مقاله به صورت کامل مشکلات رایج تلویزیون جی پلاس را بیان و نحوه تعمیر آن را توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون جی پلاس

جی پلاس برندی خارجی است و به صورت رسمی در کشور ما نمایندگی فعال ندارد. اما برخی از تعمیرگاه ها و مراکز تعمیر خدمات مربوط به لوازم برند جی پلاس را ارائه می نمایند. برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره های مندرج در برگه گارانتی یا دفترچه راهنمای دستگاه تماس بگیرید.

البته ناگفته نماند مرکز تخصصی ایبک امداد نیز ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به لوازم جی پلاس به صورت تخصصی در محل مورد نظر شما می باشد. این مجموعه با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و حرفه ای  اقدام به عیب یابی و تعمیر  تلویزیون جی پلاس می نماید. جهت ارتباط با کارشناسان این مجموعه و درخواست اعزام تعمیرکار می توانید با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل

تلویزیون وسیله ای بزرگ و حساس است. امکان جابجایی و نقل و انتقال آن به تعمیرگاه در صورت خرابی، کاری سخت و تخصصی است. چرا که کوچکترین ضربه به تلویزیون باعث ایجاد خرابی های بیشتر در آن می شود. به همین جهت خدمات تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل می ‌تواند بهترین گزینه باشد. از جمله مزایای خدمات تعمیر تلویزیون در محل عبارت است از:

 • با استفاده از از خدمات تعمیر در محل، هزینه نقل و انتقال شما به صفر می رسد.
 • صرفه جویی در زمان و وقت شما صورت می گیرد.
 • احتمال ایجاد خرابی و آسیب به دستگاه در حین جابجایی وجود نخواهد داشت.
 • تعمیر در محل و  تحت نظارت شما انجام می شود. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد، می توانید از پلمپ و فابریک بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

سرویس تلویزیون جی پلاس چگونه انجام می شود؟

تمامی وسایل برقی نیاز به سرویس دوره ای و مداوم دارند. تلویزیون نیز از این قاعده مستثنا نیست. در صورتی که مراقبت صحیح از آن صورت نگیرد و سرویس مداوم انجام نشود، باعث ایجاد خرابی ها و مشکلاتی می شود که برای تعمیر آن هزینه های زیادی را در پی خواهد داشت.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال جی پلاس | نمایندگی خدمات جی پلاس

سرویس تلویزیون جی پلاس باعث می شود از خرابی های احتمالی اطلاع حاصل کنید قبل از اینکه به یک مشکل بزرگ تبدیل شود، آن را رفع نمایید. بنابراین تا حد زیادی از خرابی تلویزیون نیز جلوگیری به عمل می آورد.

بررسی و عیب یابی تلویزیون جی پلاس

در بسیاری از مواقع مشکلات جزئی که برای لوازم برقی ایجاد می شود، توسط خودتان قابل حل است. در صورتی که که بتوان سریعا مشکلات جزئی آن را رفع نمایید، به خرابی های بزرگ تبدیل نمی شود.

بنابراین پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا با نحوه تعمیر و رفع عیب به بسیاری از مشکلات جاروبرقی جی پلاس آشنا شوید.

تعمیر تلویزیون جی پلاس

در مواردی که نور صفحه تلویزیون جی پلاس کم شده است، برای عیب یابی آن چه باید کرد؟

یکی از مشکلات رایج تلویزیون ها کم شدن نور صفحه است. در هنگام مواجهه با چنین مشکلی باید علت را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • ممکن است کاهش روشنایی صفحه تصویر تلویزیون به دلیل کاهش فسفر پلاسمای دستگاه باشد. برای رفع این مشکل از تعمیرکار کارآزموده کمک بگیرید.
 • در صورتی که منوی تنظیمات تلویزیون به هم ریخته باشد، ممکن است روشنایی تصویر کاهش یافته باشد. در این صورت از قسمت منوی تنظیمات برای رفع عیب این دستگاه اقدام کنید.
 • خرابی لامپ تصویر تلویزیون دلیل دیگر کم شدن نور صفحه است. در این صورت نیز برای تعمیر به یک تعمیرکار متخصص نیاز دارید.

به چه علت تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش و روشن می شود؟

در مواردی که هنگام روشن بودن تلویزیون شاهد خاموش شدن آن به صورت ناگهانی بوده‌ اید، سریعاً در جهت رفع آن اقدام نمایید. چرا که این مشکل می تواند در صورت عدم تعمیر خرابی های دیگری به بار آورد:

 • امکان دارد در قسمت اتصالات سیم تلویزیون مشکلی ایجاد شده باشد در این صورت لازم است کلیه اتصالات سیم تلویزیون را بررسی کنید.
 • همچنین ممکن است به دلیل نقص در قسمت لامپ تصویر تلویزیون این اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.
 • علت شایع دیگر در هنگام خاموش شدن ناگهانی تلویزیون، مشکل در نوسان برق ساختمان است. برای رفع مشکل حتما از محافظ برق استفاده نمایید.

چه عواملی موجب می شود که تلویزیون جی پلاس به صورت ناگهانی ریست گردد؟

ریست شدن تلویزیون و به هم ریختن تنظیمات آن دردسرهای زیادی به همراه دارد که کاربران را کلافه می‌کند. در صورتی که تلویزیون شما هم به صورت ناگهانی ریست می شود مشکل را در موارد زیر جستجو نمایید:

 • خراب بودن منبع تغذیه دستگاه یکی از دلایل اصلی ریست شدن ناگهانی تلویزیون است.
 • در صورتی که برد الکترونیکی دستگاه نیز دچار خرابی شده باشد، ریست شدن تلویزیون به صورت مکرر رخ می دهد.
 • جهت رفع این نوع خرابی ها باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

به چه علت صدای تلویزیون جی پلاس در هنگام روشن بودن به صورت ناگهانی قطع می شود؟

در صورتی که تلویزیون روشن است و صدای آن ناگهان قطع می شود، باید موارد زیر را چک کنید:

 • ابتدایی ترین دلیلی که باعث می شود صدای تلویزیون به صورت ناگهانی قطع شود، خرابی در قسمت منبع تغذیه دستگاه است.
 • در صورتی که منبع تغذیه دستگاه را بررسی کردید و مشکلی نداشت، باید کنترل تلویزیون را چک کنید. ممکن است خرابی کنترل باعث قطع کامل صدای تلویزیون شده باشد.
 • وجود نوسان در برق ساختمان نیز مشکلات متفاوتی برای تلویزیون ایجاد می کند. یکی از این موارد ممکن است قطعی صدای آن باشد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای مراقبت و نگهداری از سینما خانگی | راهکارهایی برای افزایش طول عمر سینما خانگی

چه عاملی موجب می شود کنترل تلویزیون نسبت به ریموت کنترل خود پاسخی ارائه نکند؟

هنگامی که دکمه های کنترل تلویزیون جی پلاس را فشار می دهید، و عکس العملی از دستگاه دریافت نمی کنید، باید موارد زیر را جهت تعمیر آن بررسی کنید:

 • ابتدایی ترین دلیل این مشکل می ‌تواند خرابی در قسمت کنترل باشد. در صورتی که کنترل سالم باشد، با فشار دادن یکی از دکمه ها باید چراغ جلوی آن روشن شود و در غیراین صورت لازم است که کنترل را تعویض کنید.
 • خرابی برد تلویزیون نیز باعث می شود دستگاه نسبت به کنترل عکس ‌العملی نشان ندهد. چراکه برد مانند مغز در بدن انسان کار می کند و تمامی دستگاه هایی که دریافت می ‌کند، را به قطعات مختلف دستگاه منتقل می کند. در صورتی که نتواند دستور کنترل را به سایر قطعات منتقل کند، می توان گفت که برد الکترونیکی تلویزیون خراب شده است.

دلیل با تاخیر روشن شدن تلویزیون جی پلاس چیست؟

هنگامی که تلویزیون جی پلاس شما با کمی مکث و تاخیر روشن می شود، مشکل را باید در موارد زیر را جستجو نمایید:

 • ممکن است دکمه پاور کنترل خراب شده باشد.
 • در صورتی که جریان برق ساختمان دچار نوسان شده باشد، تمامی عملکردهای تلویزیون با تأخیر مواجه می شود.
 • وجود خرابی در قسمت منبع تغذیه تلویزیون نیز عامل اصلی دیگر در تاخیر عملکرد آن است.
 • در مواردی که با چنین مشکلی مواجه شدید و علت را تشخیص نمی دهید، بهتر است تلویزیون را ریست کنید. بخش زیادی از مشکلات تلویزیون با ریست کردن رفع می شود.

تعمیر تلویزیون جی پلاس

 هزینه تعمیر تلویزیون جی پلاس

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام خرابی تلویزیون دغدغه تمامی افراد است، هزینه تعمیر آن می باشد. چرا که تلویزیون سیستمی پیچیده دارد و خرابی در یکی از قسمت ها و قطعات آن باعث ایجاد مشکل در قطعات دیگر نیز می شود و به این صورت هزینه تعمیر آن افزایش می یابد.

در مجموعه تخصصی ایبک امداد تمهیداتی ارائه شده است که کاربران بتوانند با استفاده از خدمات این مجموعه تا حد زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. این تمهیدات عبارتند از:

 • عدم نیاز به انتقال دستگاه به مراکز تعمیر و به حداقل رسیدن هزینه نقل و انتقال آن
 • استفاده از قطعات اصل و برند جی پلاس که طول عمر دستگاه و عملکرد آن را افزایش می دهد.
 • تعمیر دستگاه در محل شما و اطمینان از اینکه از قطعات پلمپ و فابریک جهت تعویض آن استفاده می شود.
 • هزینه های تعمیر لوازم خانگی جی پلاس بر اساس نرخ مصوب اتحادیه

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر تلویزیون جی پلاس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تخصصی تلویزیون جی پلاس در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا