تعمیرات ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی لتو Leto

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

امروزه استفاده از لوازم خانگی ای که با کمک تکنولوژی روز ساخته شده اند، کارها را راحت تر کرده است. از جمله این وسایل ماشین ظرفشویی است. اگر طریقه استفاده از ماشین ظرفشویی لتو را بدانید دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی زیاد برای شستن ظرف ها به ویژه در مهمانی ها نخواهید داشت. در ماشین ظرفشویی لتو تمام ظروف بزرگ و کوچک و حتی تابه های خیلی کثیف شسته می شود. البته این وسیله کاربردی هم مثل هر وسیله الکترونیکی ای امکان دارد خراب شود. در این مقاله ضمن معرفی ماشین ظرفشویی لتو به شما خواهیم گفت در هنگام خراب شدن آن چه کار کنید و به کجا مراجعه کنید. اگر قصد خرید یک ماشین ظرفشویی با کیفیت و مناسب دارید، ماشین ظرفشویی لتو پیشنهاد ما به شماست ولی اگر ماشین ظرفشویی لتو دارید و فکر می کنید مثل سابق برایتان کار نمی کند با این مقاله همراه باشید تا چاره این مشکل را به شما بگوییم.

تاریخچه برند لتو

شرکت لتو یک برند خوش نام ایتالیایی است که سالهاست در زمینه تولید لوازم خانگی فعال است. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۹۹۳ آغاز کرده است. این شرکت عضو رسمی سازمان جهانی WIPO، عضو پروتکل مادرید و موفق ترین شرکت در تولید لوازم و تجهیزات توکار است. لتو تمام استانداردهای جهانی تولید یک محصول عالی را رعایت کرده و خلاقیت رمز موفقیت آن است. لوازم خانگی الکترونیکی مثل ماشین ظرفشویی لتو با بهترین قطعات از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه و.. ساخته می شود. انواع مدرن ماشین ظرفشویی لتو دارای تمام مشخصاتی است که ماشین ظرفشویی های امروزی دارد و از دانش روز در ساختشان استفاده شده است. هدف شرکت لتو این است که با تولید بهترین لوازم آشپزخانه راحتی و آسایش را به مردم هدیه دهد. ظاهر زیبای محصولات لتو در کنار کارایی و کیفیتشان در دنیا زبانزد است. با داشتن یک عدد ماشین ظرفشویی لتو دیگر بعد از یک روز و شب خسته کننده نگران شستن ظرفها نخواهید بود و نیازی نیست که مدتها برای این کار پر زحمت سرپا بایستید.

ماشین ظرفشویی لتو

درباره ماشین ظرفشویی لتو چه می دانید؟

در ساخت ماشین ظرفشویی لتو توجه به مصرف بهینه اهمیت داشته است. این ماشین ظرفشویی دارای گرید انرژی +A است. مصرف کم در عین قدرت بالای شست و شو از ویژگی های ماشین ظرفشویی لتو است. این ماشین ظرفشویی قابلیت تنظیمات گوناگون مثل تنظیم دمای آب، تنظیم برای شستن ظرفهای خیلی کثیف یا ظروف سبک و ظریف و… دارد. شما با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی لتو می توانید به بهترین شکل از این قابلیت تنظیمات استفاده کنید. به این ترتیب هم ظروف کاملا تمیز و خوشبویی خواهید داشت و هم در مصرف انرژی زیاده روی نکرده اید. برای مثال برای شستشوی روزانه ظروف و شستن ظرفهای نه چندان کثیف به نهایت قدرت دستگاه نیازی ندارید اما برای شسته شدن ظرفهای خیلی آلوده و روغنی که به راحتی قابل شستن نیستند نیاز است که ماشین ظرفشویی جور دیگری تنظیم شود. این دستگاه دارای ۷ برنامه اتوماتیک برای شستن انواع ظروف است. این دستگاه در هنگام کار کردن سر و صدای زیادی تولید نمی کند و باعث آزار و اذیت شما نمی شود. اگر دیدید که ماشین ظرفشویی لتو پر سرو صدا شده است حتما دچار مشکل و خرابی ای است که باید سریع تعمیر شود. داشتن تایمر تاخیر در شست و شو برای مواقعی که در همان زمان نمی خواهید ظرف ها را بشویید و در زمان دیگری امکان تنظیم ماشین ظرفشویی را ندارید. به این ترتیب دستگاه به شکل خودکار در زمانی که شما تعیین می کنید روشن می شود و شروع به شستشوی ظرف ها می کند. محفظه داخلی ماشین ظرفشویی لتو تقسیم بندی شده و فضای جداگانه ای برای ظروف بزرگ، بشقابها و قاشق و چنگال ها دارد. این دستگاه می تواند با نصف ظرفیت خود شروع به کار کند. توجه کنید که هرگز نباید ماشین ظرفشویی را بیش از حد ظرفیت پر کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر جارو شارژی لتو | خدمات تعمیر جاروشارژی LETO

انواع ماشین ظرفشویی لتو

ماشین ظرفشویی لتو از نظر ظرفیت و نحوه قرارگیری به انواع گوناگونی تقسیم می شود. معمولا ماشین ظرفشویی های رومیزی لتو ظرفیت محدودتری از انواع ایستاده آن دارد. ماشین ظرفشویی رومیزی لتو؛ این ماشین به راحتی روی سینک یا سنگ اپن قرار می گیرد ولی ظرفیت آن به نسبت انواع ایستاده کمتر است و مناسب یک خانواده کم جمعیت است ماشین ظرفشویی توکار لتو؛ دارای ظرفیت ۱۴ نفره است. جنس بدنه ماشین ظرفشویی لتو مدل توکار از استیل ضد زنگ است. دارای ۷ برنامه شستشو. ماشین ظرفشویی ایستاده لتو؛ این دستگاه بسیار پر قدرت با ظرفیت ۱۴ نفره است. در بالا و پایین طبقات نازل های آب دارد.

چند نکته مهم در استفاده از ماشین ظرفشویی لتو

  • باقی مانده های غذا را پیش از گذاشتن ظروف در ماشین ظرفشویی دور بریزید.
  • ماشین ظرفشویی را پس از پر شدن روشن کنید و چند باره آن را روشن و خاموش نکنید.
  • تنظیمات را دقیق انجام دهید و برای هر نوع ظرفی از تنظیمات ویژه آن استفاده کنید.
  • هر ۶ ماه یکبار فیلترهای ماشین ظرفشویی را چک کنید و آن را سرویس نمایید تا طول عمر آن ارتقا یابد.
  • نصب و راه اندازی ابتدایی ماشین ظرفشویی را به یک متخصص بسپارید.

خرابی های ماشین ظرفشویی لتو

تمیز نشستن ظرف ها؛ ماشین ظرفشویی لتو به شکل معمول بسیار خوب ظرفها را می شوید. اما اگر دیدید ظرف ها خوب شسته نشده حتما دستگاه شما خراب شده و نیازمند تست خرابی است. ایجاد سرو صدای زیاد؛ ممکن است دلیل این سرو صدا خوب قرار نگرفتن ماشین ظرفشویی، چسبیدن آن به دیوار و نصب نامناسب آن باشد. فاصله معمول آن تا دیوار ۲۰ سانتی متر است که باید رعایت شود. گرفتگی لوله ها یا فیلترها، خرابی پمپ آب یا موتور از عوامل دیگر سرو صدای ماشین ظرفشویی لتو است. خوب تمیز نشدن ظروف شیشه ای یا سفید؛ خوب تمیز نشدن ظرف های سفید و شیشه ای هم به دلیل مشکلی در ماشین لباسشویی است. ممکن است قدرت موتور کم شده باشد یا فیلترها گرفته باشد. باقی ماندن لک روی ظرف ها؛ اگر قرار باشد از ماشین ظرفشویی استفاده کنید و باز هم لازم باشد لک ها با دست از ظروف پاک کنید دیگر چه فایده؟ عدم پاک شدن لک های چربی و غیره از ظرف ها نشانه وجود مشکلی در ماشین ظرفشویی است. تخلیه نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی؛ عدم تخلیه آب داخل ماشین ظرفشویی فشار زیادی به آن وارد می کند. در صورت بروز این مشکل دستگاه را خاموش کنید و هر چه سریعتر با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید. نشت کردن آب از ماشین ظرفشویی؛ علت مشکل نشت آب ممکن است پارگی لاستیک دور درب ماشین باشد. گرفتگی چاه آب فاضلاب و سوراخ شدن شلنگ تخلیه آب نیز سبب نشت آب از ماشین ظرفشویی می شود. روشن نشدن ماشین ظرفشویی لتو؛ اگر پریز متصل به برق مشکلی ندارد ممکن است روشن نشدن دستگاه دلایل دیگری داشته باشد. خرابی موتور، خرابی میکروسوئیچ درب که مانع بسته شدن درب و روشن نشدن ماشین ظرفشویی می شود و گرفتگی فیلتر و اتصالات دیگر می تواند علت این مشکل باشد. خشک نکردن ظرف ها؛ ممکن است این مشکل به دلیل خرابی مخزن تخلیه باشد. بسته شدن مسیر پمپ تخلیه یا عدم تنظیمات درست ماشین ظرفشویی ممکن است دلیل خشک نکردن ظرف ها باشد. تمام این موارد باید بررسی شود. عدم آبگیری توسط ماشین ظرفشویی لتو؛ عیب و ایراد در شیر آب ورودی یا مسدود شدن قطعه شناور ماشین ظرفشویی می تواند باعث شود دستگاه آبگیری نکند. همچنین خرابی تایمر نیز چنین مشکلی را ایجاد می کند. بوی بد ظرف ها و بوی سوختگی یا نیم سوز شدن؛ از مشکلات دیگری که ناشی از خرابی ماشین ظرفشویی لتو است بوی بد ظرف ها پس از شسته شدن یا بوی بد دستگاه است. در این شرایط نباید از آن استفاده کنید و بهتر است ماشین ظرفشویی را خاموش و تخلیه و سپس به تعمیرکار مراجعه کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چرا مواد شوینده در ماشین ظرفشویی پخش نمی شود؟

ماشین ظرفشویی لتو

برای تعمیر ماشین ظرفشویی لتو چه کار کنیم؟

ماشین ظرفشویی لتو دستگاهی پیشرفته است و تعمیر خرابی های آن نمی تواند توسط افراد ناشی و غیرمتخصص انجام شود. اگر فردی ناآگاه اقدام به تست خرابی دستگاه شما کند ممکن است منجر به خرابی های بیشتر شود بنابراین لازم است که با تعمیرکاران حاذق و متخصص و آموزش دیده آشنا باشید و در صورت ایجاد هر نوع مشکلی به ان ها مراجعه کنید. شرکت تعمیراتی که با آن تماس بگیرید باید بتواند قطعات آسیب دیده و خراب را با اجزای فابریک و اورجینال تعویض کند. به همین منظور آشنایی با شرکتی معتبر که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید با آن تماس بگیرید و در صورت نیاز تعمیرکاران آن در محل شما حاضر شوند از اولویت ها در استفاده از هر وسیله الکترونیکی ای است.

سخن پایانی

در این مقاله به شما ماشین ظرفشویی لتو را معرفی کردیم و خرابی های احتمالی این دستگاه را با شما در میان گذاشتیم. شرکت ایبک امداد با داشتن سابقه درخشان در تعمیرات لوازم خانگی متخصص ترین تعمیرکاران را در هنگام خرابی دستگاه شما به خدمتتان در می آورد. پس اگر می خواهید ماشین ظرفشویی خود را سرویس کنید یا این که دستگاهتان خاموش شده و روشن نمی شود و یا احیانا بوی نامطبوع سوختگی از آن می آید بدون معطلی با تکنسین تعمیر متخصص تماس بگیرید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر ماشین ظرفشویی لتو Leto

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر ماشین ظرفشویی لتو Leto

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا