تعمیرات ظرفشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر FRIGIDAIRE

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر، تعمیرات در محل برای تهران، کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر از جمله نمایندگی‌هایی است که با استفاده از تعمیرکاران مجرب و متخصص همواره سعی داشته تا عیب‌یابی و تعمیرات دستگاه مشتریان را به نحو احسن به انجام برساند.

در این نمایندگی از بهترین تعمیرکاران و همچنین قطعات با کیفیت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می‌شود. همچنین در کنار حفظ کیفیت، شما می‌توانید ۷۵ درصد از هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را در این نمایندگی کاهش دهید. در این مقاله ایبک سعی داریم تا با انواع خدمات این نمایندگی و همچنین راهنمای عیب‌یابی ماشین ظرفشویی فریجیدر آشنا شویم.

نحوه برقراری تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

 در صورتی که ماشین ظرفشویی فریجیدر شما دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر بود، شما می‌توانید از روش‌های زیر با تعمیرکاران نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در تهران تماس حاصل نمایید.

ابتدا می‌توانید با یکی از شعب نمایندگی تماس گرفته و به تکنسین‌های مربوطه متصل شوید. از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با نمایندگی، ثبت درخواست تعمیر در سایت است. پس از ثبت درخواست، نام تعمیرکار و شماره کد اشتراک برای شما پیامک خواهد شد.

 پس از پیامک شماره اشتراک و نام تعمیرکار، تکنسین مورد نظر کمتر از یک ساعت در محل حضور می‌یابد. ارائه گارانتی و ضمانت نامه بعد از اتمام تعمیر توسط تعمیرکار به شما ارائه خواهد شد و در پایان شما می‌توانید جهت بهبود عملکرد تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در نظرسنجی شرکت کنید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

 شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید.

 • همانطور که گفته شد تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی آن توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص صورت می‌گیرد.
 •  پس با تعمیر دستگاه توسط این تعمیرکاران شما طول عمر دستگاه خود را تضمین می‌کنید.
 •  تعمیرکاران اعزام شده به محل از قطعات اصل و بهترین شوینده برای ماشین ظرفشویی شما استفاده خواهند کرد.
 •  از طرفی در جهت شفاف سازی هزینه‌ها تعمیرکار فاکتور را به شما ارائه کرده و ضمانت نامه نیز تقدیم شما می‌شود‌.
 • از دیگر مزایای استفاده از این نمایندگی که سبب رضایت مشتریان شده، ارائه خدمات در هر ساعتی از شبانه‌ روز بوده که شما می‌توانید جهت تعمیر ماشین ظرفشویی خود در هر ساعتی از شبانه روز با تعمیرکاران نمایندگی تماس حاصل نمایید.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات

همانطور که می‌دانید در زمان خرابی لوازم برقی و خانگی مراجعه به نمایندگی مجاز آن و بهره‌گیری از تعمیرکاران آموزش‌ دیده یکی از بهترین راه‌‌ها برای تعمیر دستگاه است، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر این امکان را برای شما فراهم آورده و شما با داشتن گارانتی محصول می‌توانید با نمایندگی تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل توسط تعمیرکاران نمایندگی آن

 یکی از فواید بهره‌گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر که سبب اقبال مشتریان به این نمایندگی شده، تعمیر دستگاه در محل است، با این اقدام مشتری از نزدیک بر عملکرد تعمیرکار نظارت داشته و همچنین با تعمیر ماشین ظرفشویی در محل در هزینه و زمان مشتریان صرفه‌جویی می‌شود، به علاوه خطراتی مانند ضربه به دستگاه و یا سقوط آن که ممکن است حین جابجایی رخ دهد، با تعمیر آن در محل اتفاق نمی‌افتد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات

مدت زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

از آنجایی که زمان تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر اهمیت زیادی برای مشتریان دارد، لذا مصرف‌کنندگان در پی پیدا کردن تعمیرکار ماهر و با تجربه‌ای هستند که بتواند در مدت زمانی کوتاه ماشین ظرفشویی آنان را عیب‌یابی کرده و به تعمیر آن بپردازد.

 همانطور که گفته شد تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی تعمیرات مجاز آن توسط تکنسین‌های آموزش دیده و در محل انجام می‌شود و نیازی به جابجایی دستگاه نیست که این خود سبب صرفه‌جویی در وقت است.

 از طرفی تعمیرکاران نمایندگی به جهت تجربه عیب‌یابی انواع ماشین ظرفشویی طی سال‌های متمادی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کرده و رضایت مشتریان را جلب کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر مایکروفر فریجیدر Frigidaire

با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی فریجیدر طراحی و ساختار پیچیده ای دارد، لذا تعمیر آن نیازمند تجربه و تخصص است. از اینرو نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر سعی کرده تا از تعمیرکاران با تجربه و ماهر استفاده کند و همچنین آموزش‌هایی را جهت افزایش توانایی به تکنسین ها ارائه می دهد تا با حفظ کیفیت سرعت ارائه خدمات نیز افزایش یابد.

 ویژگی‌های تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر

تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر، راهنمایی ها را جهت تعمیر و یا تعویض قطعات به شما ارائه میکنند، همانطور که گفته شد این تعمیرکاران از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند، تکنسین های نمایندگی از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی استفاده کرده و همچنین در پایان خدمات، ضمانت نامه معتبر را به شما ارائه میکند.

پرسش‌های متداول مشتریان از نمایندگی

در این بخش به گردآوری برخی از پرسش‌های رایج مشتریان در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی پرداخته ایم.

 •  یکی از پرسش‌های متداول مشتریان هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر در نمایندگی است.
 • هزینه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات طبق نرخ مصوب اتحادیه تعیین می‌شود و میزان آن به نوع خرابی دستگاه بستگی دارد.

 • مدت اعتبار گارانتی تعمیرات ظرفشویی فریجیدر از دیگر سوالات متداول مشتریان بوده که پاسخ آن ۳ الی ۱۲ ماه اعتبار است.
 • یکی دیگر از پرسش‌های متداول مشتریان از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر نحوه پرداخت صورت حساب تعمیرات ماشین ظرفشویی بود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی فریجیدر و تعمیر آن

 در این بخش از مقاله سعی داریم به برخی از خرابی‌های ماشین ظرفشویی فریجیدر و نحوه تعمیر آن بپردازیم، با استفاده از این راهنما شما می‌توانید ایرادات سطحی ماشین ظرفشویی را بدون نیاز به تعمیر کار برطرف کنید.

مشکل  روشن نشدن ماشین ظرفشویی فریجیدر و نحوه تعمیر آن

 یکی از دلایل بروز این مشکل ممکن است قطع بودن سیم‌های برق باشد. پس از ابتدا باید سیم ورودی به ماشین را بررسی کرده و از عدم سوختگی یا پارگی آن اطمینان حاصل نمایید، در صورتی که میکروسوئیچ درب ماشین ظرفشویی خراب باشد، ممکن است این مشکل بروز دهد. همچنین یکی دیگر از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی می‌تواند سوختن فیوز حرارتی باشد، علاوه بر این در زمان بستن درب ماشین باید از چفت بودن آن مطمئن شوید. چرا که ممکن است باز بودن درب ماشین نیز از دیگر دلایل روشن نشدن آن باشد.

 عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی و نحوه عیب یابی آن

 •  یکی از عمده دلایلی که سبب‌ تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می‌شود، خرابی لوله سوپاپ در مخزن تخلیه است.
 •  از دیگر دلایل این مشکل خرابی موتور یا پمپ تخلیه است که باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

عیب‌یابی ماشین ظرفشویی فریجیدر و تعمیرآن

عدم پاک‌کنندگی مناسب ظروف در ماشین ظرفشویی و نحوه تعمیر آن

در صورت تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی باید توجه کنید که مواد شوینده شما مرغوب بوده و تاریخ انقضاء داشته باشد. چرا که در غیر این صورت پس از اتمام کار، ظروف همچنان کثیف می‌ماند. همچنین اگر هر ظرف را در جای معین خود نگذارید، آب به خوبی در لابه لای ظروف جریان نداشته و مانع از تمیز شدن آن می‌گردد. چنانچه همه موارد بالا را به درستی رعایت کرده بودید و باز هم با این مشکل مواجه شدید، باید سختی آب منطقه خود را چک کنید.

لکه‌دار بودن ظروف بعد از اتمام شستشو در ماشین ظرفشویی فریجیدر و نحوه حل این مشکل

برای حل این مشکل و برطرف کردن لکه از ظروف باید از مواد کمک شستشو بهره‌گیری کنید. چرا که ممکن است ماده شوینده که از آن استفاده می‌کنید، برای دستگاه شما مناسب نبوده باشد.

همچنین کثیفی یا خرابی مخزن ظرفشویی را نیز بررسی کنید.

نشت آب از ظرفشویی و نحوه عیب یابی آن

 • در صورت بروز این مشکل ابتدا باید شلنگ آب ورودی را چک کنید تا نشتی نداشته باشد.
 • از طرفی اگر ماشین ظرفشویی تراز نباشد، ممکن است آب آن دچار نشتی شود.
 •  توجه کنید که ماشین ظرفشویی را هنگام نصب در جایی بگذارید که تراز آن رعایت شود.
 •  در پایان در صورت بررسی موارد فوق و عدم وجود مشکل، نسبت به بررسی بست‌های پمپ ماشین ظرفشویی اقدام کنید.

مشکل عدم خشک شدن ظروف در ماشین ظرفشویی فریجیدر و روش تعمیر آن

 • مشکل خشک نشدن ظروف ممکن است در اثر خرابی هیتر یا المنت گرمایی و یا وجود ایراد در ترمینال‌های المنت باشد.
 • همچنین از دیگر مواردی که سبب بروز این مشکل می‌شود خراب بودن ترموستات است که برای این مشکل باید آن را با مولتی متر بررسی کنید. علاوه بر این بروز خرابی در مخزن آبکشی و یا کلاهک شوینده نیز ممکن است سبب عدم خشک شدن ظرف‌ها شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از ماشین ظرفشویی جی پلاس | آموزش کامل ظرفشویی GPlus

عدم پر شدن ماشین ظرفشویی با آب و نحوه برطرف کردن این مشکل

همانطور که میدانید ظرفشویی برای اینکه بهتر بشورد، آب را با حرارت و فشار زیاد به سمت ظروف تاب میکند، چنانچه شناور تعبیه شده در دستگاه خراب باشد، آب به سطح معین نمیرسد، اگر مشکل از شناور نبود، ممکن است درب دستگاه به درستی بسته نشده باشد.

نشت آب از ظرفشویی و نحوه عیب‌یابی آن

خرابی درب ماشین ظرفشویی و نحوه تعمیر آن

 • چنانچه درب دستگاه به خوبی بسته و قفل نمیشود باید قفل آن را تعویض کنید.
 • اگر مشکل از قفل درب نبود، نسبت به بررسی کنترل الکترونیکی ماشین ظرفشویی اقدام کنید.
 • حل نشدن مواد شوینده ماشین ظرفشویی و نحوه حل این مشکل برای حل این مشکل ابتدا باید تمیز بودن مخزن شوینده ماشین را بررسی کرده و اگر علت بروز این مشکل کثیف بودن مخزن بود، آن را تمیز کنید.
 •  چنانچه مشکل همچنان پابرجا بود نسبت به تعویض مخزن شوینده ماشین اقدام نمایید.
 • ایجاد سر و صدا توسط ماشین ظرفشویی و نحوه عیب یابی آن
 • اگر ماشین ظرفشویی فریجیدر همراه با سروصدای زیادی کار می‌کند، ممکن است خرابی در پمپ ماشین ایجاد شده باشد.
 • گاهی نیز بروز این ایراد در اثر اسپری ماشین ظرفشویی است که با سر و صدا همراه می‌شود.
 • یکی از دلایل بروز این مشکل ممکن است این باشد که محفظه دچار جرم گرفتگی شده باشد. که باید نسبت به جرم گیری آن اقدام کنید.

علت وجود بوی بد در ظرفشویی و نحوه رفع این مشکل

برای از بین بردن بوی بد در ماشین ظرفشویی فریجیدر باید فیلتر کف ظرفشویی، پمپ تخلیه و شلنگ خروجی را بررسی کرده و از نبود گرفتگی در آن اطمینان حاصل کنید. همچنین می‌توانید از قرص بوگیر نیز برای حل این ایراد استفاده کنید.

از دیگر راه‌های حل این مشکل تهیه یک محلول است. بدین صورت که یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین تهیه کرده و این محلول را کف ظرفشویی میریزید. سپس باید ظرفشویی را بدون ظرف روشن کنید تا یک دور کامل عملیات شستشو به مدت کوتاهی انجام شود.

سوالات متداول مشتریان در مورد شوینده ظرفشویی

 •  یکی از سوالات رایج مشتریان در مورد شوینده ظرفشویی فریجیدر این است که بهترین قرص ماشین ظرفشویی چیست؟
 • بهترین قرص ماشین ظرفشویی که هم شوینده و جرم گیر بوده و مایع جلا دهنده نیز است و می‌تواند به تنهایی برای شستشوی ظروف کافی باشد، قرص ظرفشویی فینیش فول است. که می‌توانید آن را از نمایندگی تهیه کنید.

 • دلیل استفاده از مایع جلا دهنده برای ظرفشویی فریجیدر یکی دیگر از سوالات متداول مشتریان است در جواب باید گفت که ماشین ظرفشویی پس از مدتی از فعالیت ممکن است، خش‌هایی را بر روی ظرف ایجاد کند و یا ظرف‌ها بعد از شستشو لکه‌دار شود.
 • راه حل این ایراد مایع جلا دهنده است.

 • بنابراین باید از مایع جلا دهنده استفاده شود. چرا که این مایع در ۵ دقیقه آخر با بخار آب سبب براق شدن ظرف‌ها می‌شود.
 • شستشوی بهتر ظروف با نمک ماشین ظرفشویی فریجیدر از دیگر موارد مورد پرسش مشتریان بوده است.
 • لازم به ذکر است که در ۵ دقیقه آخر، نمک رزین را شسته و برای شستشوی بعدی آماده میکند.
 • به یاد داشته باشید که سختی آب در مناطق مختلف کشور متفاوت بوده و باید در ریختن نمک ظرفشویی فریجیدر دقت کنید.

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر
 • همان طور که گفته شد هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بر حسب تعرفه مصوب شده است.
 • علاوه بر این خدمات و تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر دارای گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه بوده و با این گارانتی مشتریان می‌توانند از سرویس های ایبک امداد نیز بهره‌مند شوید، برای اینکار میتوانید از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.

نمایندگی ماشین ظرفشویی فریجیدر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آشنایی با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی فریجیدر FRIGIDAIRE

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا