تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر Frigidaire

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر Frigidaire در تهران، کرج تعمیرات در محل

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر به دلیل طراحی و ساختار پیچیده آن نیازمند تکنسین‌های متخصص و مجرب است. از این رو نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا با استفاده از تعمیرکاران با تخصص و آموزش دیده نسبت به رفع ایرادات ماشین لباسشویی فریجیدر خود اقدام کنند.

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر جهت جلب رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات مزایای را برای مشتریان فراهم کرده که در متن زیر به تشریح آن میپردازیم. ما در این مقاله از ایبک به بررسی تمامی موارد مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر توسط نمایندگی های معتبر پرداخته ایم.

بهره گیری از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

 •  مهمترین مزیت استفاده از خدمات این نمایندگی این است که تعمیرکاران آن از قطعات فابریک و اصل لباسشویی فریجیدر استفاده میکنند.
 • از طرفی تعمیرکاران این مجموعه آموزش دیده و متخصص هستند. از این رو تعمیر توسط آنان به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک خواهد کرد.
 • از دیگر مزیت های بهره‌گیری از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ارائه خدمات در محل و سپس فاکتور خدمات انجام شده است.
 •  همچنین خدمات تعمیرات با گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه انجام می‌شود.

روش تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر

مشتریان جهت حل مشکل دستگاه خود می‌توانند ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر می توانند تماس  بگیرند،  پس از اینکه تکنسین اعزام شده به محل ماشین لباسشویی را عیب‌یابی کرده و نسبت به حل مشکل اقدام کرد، فاکتور رسمی و گارانتی را به شما ارائه می دهد.

همچنین شما می‌توانید جهت بهبود عملکرد رضایت مشتریان در نظرسنجی نیز شرکت کنید، نحوه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فریجیدر وجود شرایط سیاسی و اقتصادی موجود سبب شده تا مشتریان ایرانی نتوانند از نمایندگی مستقیم فریجیدر خدمات پس از فروش استفاده کنند.

به این منظور ارائه خدمات توسط شرکتهای داخلی به مشتریان ارائه می‌شود. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر این امکان را برای کاربران به وجود آورده تا تنها با یک تماس از با تجربه و ماهر ترین تعمیرکاران برای رفع مشکل ماشین لباسشویی فریجیدر بهره‌مند شوند.

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر توسط نمایندگی

به دلیل نقش پررنگ ماشین لباسشویی در منازل از این رو مصرف‌کنندگان به دنبال کوتاه‌ترین مدت زمان برای تعمیر ماشین لباسشویی خود هستند، لازم به ذکر است که شما پس از کمتر از یک ساعت ثبت درخواست در سایت نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر شاهد حضور تعمیرکار در محل خواهید بود و تعمیر کار در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل شما اقدام خواهد کرد.

مزیت های تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در محل توسط نمایندگی

همانطور که پیش‌ تر گفته شد، تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر توسط تعمیرکاران نمایندگی آن در محل انجام می‌شود و بدین جهت در هزینه تعمیرات صرفه‌جویی خواهد شد، از طرفی لباسشویی شما از خطرات انتقال دستگاه به تعمیرگاه در امان خواهد بود. نکته حائز اهمیت این است که با تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر در محل، شما از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تکنسین مربوطه هستید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی بوش BOSCH

مزیت‌های تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر در محل توسط نمایندگی

ویژگی‌های تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

تعمیرکارانی که تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ندارند، قطعاً نه تنها نمیتوانند دستگاه را به درستی تعمیر کنند بلکه به آن آسیب هم میرسانند. از این‌ رو تعمیرکاران نمایندگی دارای دانش و تجربه به‌ روز و بالا بوده و کاملاً به مشکل ماشین لباسشویی شما واقف هستند.

 تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی را در محل به شما تحویل داده و همچنین نسبت به ارائه راهنمایی و مشاوره های لازم جهت عیب‌یابی دستگاه اقدام می‌کند.

‌پرسش‌های متداول مشتریان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

 در این بخش از مقاله به رایج‌ترین سوالاتی که مصرف‌کنندگان هنگام تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر دارند پاسخ میدهیم.

نحوه تعیین هزینه تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر به چه صورت است؟

هزینه تعمیر بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است. اما هزینه دقیق بر اساس نوع خرابی مشخص می‌شود.

زمان گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر چه مدت است؟

خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی فریجیدر گارانتی ۳ الی ۱۲ ماهه دارد.

نحوه پرداخت فاکتور هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی به چه صورت است؟

 پس از پایان تعمیرات ماشین لباسشویی مشتریان می‌توانند در صورت رضایت از خدمات ارائه شده هزینه تعمیر را به تعمیرکار اعزام شده به محل پرداخت کنند.

 همانطور که گفته شد تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر از تجربه و مهارت کافی  در عیب‌یابی ماشین لباسشویی برخوردار هستند، در این بخش راهکارهای تکنسین ها جهت رفع مشکل خرابی ماشین لباسشویی گردآوری شده تا مشتریان در مواقع بروز مشکلات سطحی، خودشان بتوانند نسبت به رفع خرابی ماشین لباسشویی اقدام کنند.

‌پرسش‌های متداول مشتریان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر

مشکل نشت آب لباسشویی و نحوه تعمیر آن

اصلی ترین علت بروز این مشکل شلنگ های تخلیه آب است.

 پس باید ابتدا از اینکه انتهای شلنگ تخلیه کاملاً در داخل تخلیه قرار دارد، مطمئن باشید.

لازم به ذکر است که علت نشتی از پشت دستگاه می‌تواند شیر ورودی باشد.

علاوه بر این برای حل این مشکل باید بدنه سوپاپ را بررسی کرده و اگر آسیب دیدگی داشت، نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

چنانچه ماشین لباسشویی بیش از حد پر باشد، فشار کافی برای فعال کردن سوییچ ندارد.

همچنین باید هیدروستات را برداشته و داخل لوله را بررسی کنید. در غیر این صورت مشکل از کلید سطح آب بوده و باید تعویض شود‌. یکی دیگر از اقداماتی که برای رفع مشکل باید انجام دهید، بررسی بست‌ها و رفع پارگی و پوسیدگی احتمالی در شلنگ است.

مشکل عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آن

زمانی که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خراب باشد، آب به خوبی تخلیه نمی‌شود و باید پمپ را از نظر مسدود بودن آن بررسی کنید. همچنین پمپ تخلیه را با مولتی متر تست کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

 • یکی دیگر از علت بروز این مشکل پاره و مسدود شدن شلنگ تخلیه است که باید نسبت به چک کردن آن اقدام کنید.
 •  ممکن است تسمه پمپ آب شکسته شده باشد که سبب شده آب از ماشین لباسشویی خارج نشود. در این صورت باید آن را تمیز کنید.
 • چنانچه تسمه محرک به اندازه کافی بسته نباشد در حرکت قطعات عملکرد مناسبی از خود نشان نمی‌دهد.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از لباسشویی ریتون Ritton

مشکل عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر آن

علت قطعی برق در ماشین لباسشویی فریجیدر و نحوه تعمیر آن

در صورت قطعی برق در ماشین لباسشویی ابتدا باید مطمئن شوید که دو شاخه لباسشویی به طرز صحیح در پریز قرار گرفته است. سپس فیوز را بررسی کرده و اگر مشکل قطعی برق حل نشد، با تعمیرکاران نمایندگی تماس بگیرید.

 • سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی فریجیدر و نحوه رفع این مشکل یکی از دلایل تولید سر و صدای زیاد توسط ماشین لباسشویی قرارگیری آن بر روی سطح ناهموار است.
 •  پس باید ابتدا پایه‌های ماشین لباسشویی را با استفاده از پیچ‌ها تراز کنید.
 •  علاوه بر این ممکن است ماشین لباسشویی بیش از حد استاندارد آن پر شده باشد که باید وزن استاندارد آن را در دفترچه راهنما بررسی کنید.
 •  اگر لباس‌ها را به خوبی در محوطه مخزن پهن نکنید، شاهد تولید سر و صدای بلند در هنگام شستشو خواهید بود.
 •  نحوه قرار دادن لباس‌ها، وجود جسم خارجی در لباس‌ها و وجود دیواره و جسم سخت چسبیده به ماشین لباسشویی از دیگر دلایل تولید سر و صدای زیاد است‌.

وجود کف بر روی لباس‌ها و نحوه رفع این مشکل

 • در صورتی که پس از اتمام شستشو هنوز کف روی لباس های شما باقی مانده باید ابتدا فشار آب را چک کرده و از مواد شوینده ای استفاده کنید که دارای برچسب باشد.
 •  لازم به ذکر است که شوینده باید حتماً ماشینی باشد. چرا که شوینده های دستی در شستشو کف زیادی تولید می‌کند‌.
 • رفع ایراد بیشتر بودن زمان شستشوی ماشین لباسشویی نسبت به برنامه انتخابی
 •  این مشکل ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد.
 •  در ابتدا توجه داشته باشید که اگر فشار آب ورودی کم باشد، ماشین لباسشویی باید برای دریافت آب منتظر بماند. که این زمان شستشو را افزایش میدهد.
 • از طرفی در صورت کم بودن ولتاژ ورودی ماشین لباسشویی، زمان شستشو افزایش می‌یابد.
 • سرد بودن آب ورودی نیز از دلایل بیشتر شدن زمان شستشو است. چراکه باید زمانی برای گرم کردن آب مصرف شود.

حل مشکل عدم انتقال لباسشویی به مرحله چرخش

 • اگر ماشین لباسشویی شما دچار این مشکل شد، باید بدانید که چنانچه دستگاه خود را بیش از حد شارژ کنید، این عدم تعادل سبب بروز اختلال در آن می‌شود.
 • در صورت ایجاد مشکل در تخلیه لباسشویی دستگاه شما وارد فاز چرخش نخواهد شد.
 • همچنین میبایستی پمپ و شلنگ تخته را نیز بررسی کرده و از عدم انسداد آن اطمینان حاصل نمایید.

 سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر

همانطور که می‌دانید بسیاری از لوازم برقی و خانگی برای بهبود عملکرد در سال‌های آتی استفاده از دستگاه نیازمند سرویس هستند. سرویس ماشین لباسشویی فریجیدر نیز از موارد ضروری است که تعمیرکاران به مصرف کنندگان پیشنهاد میکنند.

 ماشین لباسشویی دارای اجزای مختلفی است که این اجزا هیچکدام به شکل ناگهانی از کار نمی‌افتد بلکه به تدریج کارکرد آن کاهش می‌یابد. سرویس کردن ماشین لباسشویی سبب می‌شود که مصرف کننده در همان لحظات اولیه خرابی متوجه آن شود.

 دیگر اهمیت سرویس این است که ممکن است ماشین لباسشویی دچار جرم گرفتگی یا آلودگی باشد که این سبب کاهش کارایی دستگاه می‌شود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله آشنایی با تمام نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران و کرج

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا