تعمیرات تلویزیون

خدمات تخصصی تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس | نمایندگی تعمیرات تلویزیون جی پلاس

عیب یابی و تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس G PLUS | نکات مهم در تعمیر این قطعه

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تلویزیون یکی از کاربردی ترین وسایلی است که در تمامی خانه ها وجود دارد. سیستم پیچیده تلویزیون های جی پلاس بر اساس فناوری جدید تولید شده اند که قابلیت ها و امکانات مختلفی دارند. یکی از قسمت های تلویزیون جی پلاس پاور آن است. که این قطعه خود دارای اجزای مهم می باشد. در هنگام خرابی پاور تلویزیون تعمیرکار متخصص جهت تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس خواهیم داشت. ایبک امداد یکی از مراکز تخصصی معتبر در ایران است که خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر تلویزیون های جی پلاس را در محل شما انجام می دهد.

نمایندگی تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس

 یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون جی پلاس دکمه پاور آن است که در صورت تعمیر نادرست ممکن است باعث از کار افتادن کامل تلویزیون شود. در این شرایط برای تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس باید به دنبال یک مرکز تخصصی و معتبر باشید که با مدل های روز تلویزیون های جی پلاس آشنا باشد.

ممکن است بسیاری از افراد ترجیح ‌دهند که در این شرایط نمایندگی جی پلاس استفاده کنند، که در این صورت می توانند با شماره های مندرج در دفترچه راهنمای دستگاه تماس بگیرند و از خدمات نمایندگی بهره مند شوند.

یکی از مراکز تعمیر تخصصی تلویزیون های جی پلاس ایبک امداد است که با در اختیار داشتن تکنسین مجرب و متعهد اقدام به ارائه خدمات در محل شما می نماید. با استفاده از خدمات این مجموعه، هزینه های مربوط به تعمیر تلویزیون شما تا حد زیادی کاهش می یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست اعزام تعمیرکار می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

عملکرد پاور تلویزیون جی پلاس چگونه است؟

از آنجایی که پاور تلویزیون نقش مهمی در عملکرد و کارایی دیگر بخش های آن دارد، در صورت خرابی باید با دقت بسیار بالایی تعمیر شود. هرگونه اشتباه در تعمیر این بخش عملکرد سایر بخش ها را مختل می نماید. در حقیقت عامل اصلی روشن شدن تلویزیون پاور آن است و وظیفه تامین برق مورد نیاز دستگاه را از برق شهری دارد. از این قطعه به عنوان منبع تغذیه نیز یاد می شود.

اکثر پاورهای به کار رفته در تلویزیون های جی پلاس به شکل کلیدی است. در این نوع پاورها به کمک یک ترانزیستور جریان عبوری از ترانس هزاران بار در ثانیه قطع و وصل می شود تا ولتاژ متناوب فرکانس بالا تولید شود. این عملیات توسط یک نوسان ساز مربعی شکل صورت می گیرد. حال اگر پاور تلویزیون دچار مشکل شود، برای روشن و خاموش کردن آن به مشکل بر خواهیم خورد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بررسی کیفیت تلویزیون دوو و مزایا و معایب آن

تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس

علائم خرابی پاور تلویزیون جی پلاس

خرابی پاور تلویزیون ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد که لازم است در سریع ترین زمان ممکن آن را رفع نمایید. از جمله علائم و نشانه های خرابی پاور تلویزیون جی پلاس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 خراب شدن ترانزیستورهای پاور

در صورتی که پاور خراب شود، لازم است برد آن به صورت کامل تعویض شود. چرا که قطعه ترانزیستور در بازار موجود نیست .

چشمک زدن چراغ ال ای دی تلویزیون

در صورتی که چراغ ال ای دی تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود، باید کاور تلویزیون تعمیر گردد.

دیر روشن شدن تلویزیون

در صورتی که تلویزیون روشن می شود مشکل در خرابی پاور آن است.

 خاموش شدن تلویزیون به صورت اتوماتیک بعد از چند ساعت

در مواردی که برد پاور تلویزیون مشکل داشته باشد، دستگاه بعد از چند ساعت کار به صورت ناگهانی خاموش می شود. اگر امکان تعمیر برد وجود نداشته باشد، لازم است آن را تعویض نمایید.

اشکالات رایج در پاور تلویزیون جی پلاس

عمدتاً پاورهای لوازم برقی با گذشت زمان و با استفاده فراوان دچار خرابی می شوند که برای عیب یابی و بررسی آن نیاز به متخصص و تکنسین کارآزموده دارید تا علت خرابی را مشخص نماید. یکی از رایج ترین ایراداتی که در زمینه پاور تلویزیون ایجاد می شود، دیر روشن شدن دستگاه است.

این مشکل هنگامی ایجاد می شود که پاور تلویزیون آسیب ببیند و نیاز به تعمیر داشته باشد. البته ایرادات دیگری نیز در پی خراب شدن پاور تلویزیون ایجاد می شود که عبارتند از:

  • خاموش شدن اتوماتیک تلویزیون
  • روشن نشدن آن
  • ثابت ماندن چراغ پاور
  • و …

در بسیاری از موارد نیز به دلایل مختلف پاور تلویزیون ممکن است دچار سوختگی شود که در این صورت باید آن را تعویض نمایید.

نحوه تعمیر و تعویض پاور تلویزیون جی پلاس

تعویض و یا تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس کاری تخصصی است که توسط تکنسین مجموعه‌ ایبک امداد با مهارت کامل انجام می شود. برای انجام این کار تجهیزات و دانش پیشرفته ای نیاز است. چرا که دکمه پاور بسیار حساس است و کوچکترین اشتباهی در آن منجر به از کار افتادن کامل تلویزیون خواهد شد.

 اولین قدم برای تعمیر این قطعه عیب یابی آن است به این صورت که لازم است تشخیص دهید مشکل از کجاست؟ در صورتی که مشکل پاور را پیدا کردید، در جهت تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات مایکروفر جی پلاس در محل

هزینه تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس

یکی از دغدغه کاربران هنگام خرابی پاور تلویزیون جی پلاس هزینه آن است. در مواقع خرابی تلویزیون که یکی از کاربردی ترین وسایل خانه است، هزینه آن بسیار اهمیت پیدا می کند. البته باید بدانید که هزینه تعمیر پاور تلویزیون با توجه به مدل تلویزیون، نوع و میزان خرابی پاور متفاوت است.

بنابراین به صورت دقیق نمی توان هزینه ای برای آن اعلام نمود. اما به محض اینکه تعمیرکار در محل شما حاضر شد و اقدام به عیب یابی دستگاه نمود، می تواند هزینه آن را به شما اعلام نمایند. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات ایبک امداد تا ۷۵ درصد می توان در هزینه ها صرفه جویی نمود.

  • چرا که هزینه حمل و نقل به تعمیرگاه را ندارید و تعمیرکار در محل شما حاضر می شود.
  • نرخ هزینه های این مجموعه بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است و هیچ هزینه اضافه ای از شما دریافت نمی شود.
  • قطعات استفاده شده در تلویزیون، اصل و برند جی پلاس است و طول عمر دستگاه افزایش پیدا می کند و به زودی خراب نمی شود.

نکات مهم در خصوص تعمیر برد پاور تلویزیون

تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس بسیار تخصصی است چرا که این قطعه وظیفه خاصی دارد و وظیفه تامین انرژی و تبدیل ولتاژ ورودی به ولتاژ سازگار با قطعات تلویزیون را دارد. به همین دلیل تعمیر این قطعه حساسیت بسیار بالایی دارد.

برخلاف ایرادات و مشکلات دیگری که در تلویزیون جی پلاس ایجاد می شود، هدف تعمیر و تعویض قطعات است نه تنظیماتی خاص. بنابراین نیاز به مهارت و تجربه کافی تعمیرکار در اینجا بیشتر احساس می شود.

علت خرابی پاور باید ابتدا مشخص شود و عیب یابی به صورت دقیق صورت گیرد. بنابراین توجه داشته باشید که دستگاه قبل از خرابی چه علائمی از خود بروز داده است.

تعمیر قطعاتی که به پاور وابسته هستند مانند پاور تخصصی و تحت نظارت تعمیرکاران متخصص مجاز باید انجام شود.

تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس

نتیجه گیری

در این مقاله مشکلات مربوط به پاور تلویزیون جی پلاس و نحوه رفع عیب آن توسط تعمیرگاه متخصص را بیان کردیم. و مجموعه تخصصی ایبک امداد را برای استفاده راحت تر شما از مراکز تعمیر لوازم جی پلاس معرفی نموده ایم.

بنابراین برای دریافت خدمات مربوط به راه اندازی و تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل خودتان می توانید با شماره های مندرج در صفحه تماس بگیرید و یا سوالات خود را در قسمت دیدگاه های پایین همین صفحه مطرح نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر پاور تلویزیون جی پلاس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارائه خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون جی پلاس در محل

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا