تعمیرات تلویزیون

مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ Samsung

مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ Samsung|نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

تلوبیون در تلویزیون سامسونگ امکان دارد با ایراد و مشکل مواجه شود. در این مقاله نحوه یافتن علت و عیب یابی کردن آن و همچنین طریقه برطرف کردن این مشکل را توضیح خواهیم داد.

دلیل مشکل تلوبیون در تلویزیون برند سامسونگ

علت های گوناگونی برای مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ وجود دارد. شما می توانید راهکارهای مختلفی را برای یافتن علت و رفع مشکل به وجود آمده امتحان کنید. در ادامه مطلب به بعضی از علت های احتمالی مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ اشاره می کنیم:

 1. چنانچه نرم افزار دستگاه سامسونگ شما از نوع قدیمی است، می‌‌تواند موجب مشکل تلوبیون شود. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید، که آخرین نسخه نرم افزار تلوبیون را بر روی تلویزیون نصب نمودید.
 2. چنانچه تلویزیون سامسونگ شما به صورت صحیح به اینترنت متصل نشود، تلوبیون کارکرد درستی نخواهد داشت. بنابراین باید مطمئن شوید، که تلویزیون سامسونگ شما به درستی به شبکه وصل است و اینترنت تلویزیون شما پایدار است.
 3.  وقتی که فضای حافظه تلویزیون شما بیش از اندازه پر شود، تلوبیون نمی‌تواند به درستی اجرا شود. برای اینکه فضای حافظه تلویزیون شما بیشتر شود و بتوانید مقداری فضا آزاد کنید، می توانید برنامه ها و فایل های غیر ضروری را حذف نمایید.
 4.  در صورتی که قطعه سخت افزاری آسیب دیده باشد و قطعه خراب وجود داشته باشد، می‌تواند موجب مشکل در تلویزیون تلویزیون سامسونگ شود و از کارکرد درست تلوبیون در دستگاه شما جلوگیری نماید.
 5.  اگر تلوبیون همزمان با دیگر برنامه ها در حال اجرا باشد، احتمال دارد تداخل پیدا کرده و دچار مشکل شود. قبل از اینکه تلوبیون را در تلویزیون خود نصب یا اجرا کنید باید اطمینان حاصل نمایید، که برنامه های دیگر در حال اجرا نباشند.

با توجه به دلایل مختلف، شما باید راه حل های گوناگون را برای یافتن دلیل مشکل به وجود آمده و رفع آن امتحان کنید، تا یکی از راهکارها مفید واقع شود.

تلویزیون سامسونگ

برطرف کردن مشکل تلوبیون در تلویزیون برند سامسونگ

برای این که بتوانید مشکل تلوبیون در تلویزیون برند سامسونگ را برطرف کنید، می توانید این مراحل را امتحان نمایید:

 1. در ابتدا باید از متصل بودن اینترنت به تلویزیون سامسونگ خود اطمینان حاصل کنید. در صورتی که مشکلی در اینترنت تلویزیون وجود داشته باشد، تلوبیون به صورت صحیح کار نخواهد کرد.
 2.  برای عیب یابی کردن تلویزیون خود می‌توانید دستگاه خود را خاموش کرده و مجددا راه اندازی نمایید.
 3.  باید بررسی نمایید، که نسخه جدید در دسترس وجود دارد یا خیر. در صورتی که نسخه نرم افزار جدید در دسترس باشد، باید برای رفع مشکلات احتمالی اقدام به بروز رسانی تلویزیون سامسونگ کنید.
 4.  چنانچه فقط یک برنامه خاص مشکل دارد، می توانید آن را حذف کرده و دوباره نصب نمایید.
 5.  چنانچه این مراحل را انجام دادید، اما مشکل در تلویزیون سامسونگ شما همچنان باقی مانده است، پیشنهاد می‌شود، که تلویزیون سامسونگ خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید، تا برنامه ها و تنظیمات پاک گردند. قبل از انجام دادن این کار باید اطمینان حاصل نمایید، که از داده های مهم پشتیبان گیری شده است.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  آیا آب خوردگی تلویزیون LCD باعث خرابی آن می شود؟

دلیل باز نشدن برنامه ها در تلویزیون سامسونگ

چنانچه در تلویزیون برند سامسونگ شما برنامه ها باز نمی شوند، باید دلایل زیر را مورد بررسی قرار دهید، تا بتوانید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید:

نرم افزار بروز رسانی نشده است: به این نکته مهم توجه داشته باشید، که حتما باید نرم افزاری که در تلویزیون سامسونگ شما نصب شده است آخرین بروز رسانی و ورژن آن باشد. در صورتی که نرم افزار تلویزیون شما غیر آپدیت و قدیمی باشد، نمی تواند کار کند و همچنین ممکن است که مشکلاتی برای تلویزیون شما ایجاد کند.

مشکلات فنی: چنانچه برنامه در تلویزیون دچار خرابی شده باشد، ممکن است، که در تلویزیون شما ایراداتی به وجود آید. از نرم افزار سامسونگ برای برطرف کردن این مشکلات استفاده می‌شود. اما در صورتی که مشکلات ایجاد شده جدی تر باشد، باید شما برای حل آنها دخالت کنید و در کمترین زمان ممکن ایراد به وجود آمده را برطرف نمایید.

اتصال نادرست به اینترنت: برای اینکه برنامه ها نصب و یا دانلود شوند، به اینترنت قوی نیاز خواهد بود. برخی از اشیای فیزیکی ممکن است، که موجب اختلال در سیگنال های وای فای شوند. بنابراین باید از تنظیمات و کیفیت اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.

تلویزیون سامسونگ

چگونه می‌توان برنامه‌های تلویزیون سامسونگ را تعمیر کرد؟

چنانچه برنامه های تلویزیون برند سامسونگ قابل دانلود نمی باشند، می توانید از روش های زیر استفاده کنید.

 •  باید تلویزیون سامسونگ را خاموش کرده و آن را خنک کنید. این روش یکی از موثرترین و ساده ترین راهکار ها برای برطرف کردن برخی از ایرادات مربوط به برنامه های تلویزیون و مشکلات به وجود آمده در تلویزیون سامسونگ می باشد. برای اینکه بتوانید تلویزیون خود را مجددا راه اندازی کنید، باید تلویزیون سامسونگ را با استفاده از کنترل تلویزیون و دکمه پاور خاموش و مجدداً روشن نمایید. انجام دادن این کار بیشتر از پنج ثانیه طول نخواهد کشید. همچنین می توانید اگر کنترل شما مشکل دارد یا باطری آن ضعیف است، تلویزیون سامسونگ خود را از برق جدا کنید و پس از چهل ثانیه دوباره آن را به برق متصل نمایید.
 • چنانچه برنامه ها در فروشگاه سامسونگ قابل مشاهده نیستند، شما نمی توانید هیچ کدام از آنها را دانلود کنید. برای برطرف کردن این ایراد باید کد مربوط به کشور فعلی را تغییر دهید. برای انجام دادن این کار در ابتدا از روی کنترل دکمه Smart Hub را بزنید. عددهای ۲، ۸، ۹ را بعد از دانلود باید انتخاب نمایید. این عدد ها ممکن است در دستگاه شما متفاوت باشد. بنابراین باید به دفترچه راهنمای تلویزیون خود مراجعه نمایید. کشوری که در آن هستید را در مکان سرویس اینترنت برگزینید. شرط ها و شرایطی که آورده شده است را پذیرفته و ادامه دهید. Smart Hub باید آپدیت شود. به کد کشور خود برگشته و برنامه ها را مجددا راه اندازی نمایید.
 •  نرم افزاری که در تلویزیون شما است باید آپدیت و بروز باشد. در غیر این صورت مشکلات و ایرادات زیادی در تلویزیون شما به وجود خواهد آمد. با استفاده از مراحلی که گفته می‌شود، می توانید نرم افزار تلویزیون سامسونگ خود را بروز رسانی نمایید. در ابتدا باید از روی کنترل تلویزیون خود دکمه منو را فشار دهید و گزینه پشتیبانی را برگزینید. در این مرحله باید آپدیت نرم افزار انتخاب شود و دکمه Enter فشار داده شود.
 •  چنانچه ایراد و مشکل فقط مربوط به یک برنامه است، باید تمرکز خود را بر روی این برنامه ها قرار دهید. برنامه مشکل ساز را می توانید به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.
 •  در صورتی که اینترنت تلویزیون شما ضعیف باشد و دارای قدرت کافی نباشد برنامه ها در تلویزیون سامسونگ شما نصب و اجرا نخواهد شد. بنابراین وقتی برنامه های تلویزیون سامسونگ شما مشکلی دارند و کار کرد آنها دچار اختلال شده است، باید اتصال اینترنت را بررسی نمایید.
 •  چنانچه نمی‌توانید در تلویزیون خود برنامه ها را نصب و اجرا نمایید، می توانید آنها را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیرات چرخ گوشت سامسونگ Samsung

طریقه نصب برنامه در تلویزیون سامسونگ

اگر در تلویزیون سامسونگ خود برنامه نصب کنید، می توانید از آن لذت ببرید و به صورت آسان تر می توانید برنامه ها را مرور کنید. مدیریت کردن برنامه ها در این دستگاه راحت بوده و در صورتی که تجربه این کار را نداشته باشید، باز هم بدون هیچ مشکلی می توانید این کار را انجام دهید. تلویزیون هوشمند سامسونگ می تواند بازی‌ها و برنامه های مختلفی را به شما ارائه دهد. در تلویزیون های هوشمند سامسونگ قادر خواهید بود که برنامه مورد نظر خود را بیابید. در تلویزیون سامسونگ علاوه بر اینکه شما قادر به نصب برنامه و یا حذف آنها هستید، خواهید توانست برنامه ها را قفل نموده و یا آنها را بروز رسانی کنید.

تلویزیون سامسونگ

نصب تلوبیون در تلویزیون سامسونگ

تلوبیون یک اپلیکیشن می باشد، که با استفاده از آن می توانید شصت شبکه تلویزیونی را به صورت پخش زنده تماشا کنید. خیلی از برنامه ها و سریال های جذاب مثل برنامه های ورزشی و مسابقات را می توانید در تلویزیون هوشمند سامسونگ تماشا نمایید. برای اینکه بتوانید تلوبیون را در تلویزیون سامسونگ خود نصب نمایید. باید در گوگل پلی این اپلیکیشن را یافته و اقدام به نصب آن نمایید.

برای انجام دادن این کار در ابتدا وارد گوگل پلی شوید و با استفاده از مرورگر دستگاه تلوبیون را جستجو نمایید. وقتی اپلیکیشن تلوبیون را یافتید، بر روی آن کلیک نمایید و اقدام به دانلود کنید. پس از دانلود شما قادر خواهید بود، که برنامه های مختلف و متنوع تلوبیون را در تلویزیون سامسونگ خود داشته و از آن لذت ببرید.

جمع بندی

از بخش‌های مهم تلویزیون های هوشمند دسترسی داشتن به برنامه های آن می باشد. کاربران قادر خواهند بود، که سرویس های پخش ویدیویی مورد نظر را دانلود کننده و همچنین در تلویزیون های هوشمند می توانند به برنامه هایی که موسیقی پخش می‌کنند دسترسی داشته باشند. با بروز رسانی کردن نرم افزار، برنامه های جدید هم گاهی به تلویزیون هوشمند سامسونگ شما اضافه خواهد شد. تلویزیون سامسونگ بازی ها و برنامه هایی دارد، که به کاربران امکان می‌دهد، به محتوای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند و آنها را می توانند جابجا، قفل یا حذف کنند. برای اینکه از تمام امکانات و ویژگی های تلویزیون سامسونگ خود بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌شود، که دفترچه راهنمای تلویزیون خود را با دقت مطالعه نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

بررسی مشکل تلوبیون در تلویزیون سامسونگ

امتیاز کاربر: ۴.۳ ( ۱ نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا