خدمات هنری

ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاین

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

ولنتاین دارای تاریخچه گسترده‌ ای می‌ باشد و در تمدن‌ های مختلف نیز وجود دارد ولی در بیشتر فرهنگ‌ ها از این روز به عنوان روز محبت و عشق یاد می‌ کنند. روز ولنتاین یک فرصت مناسب برای قدردانی کردن از کسانی است که دوستشان داریم. بیشتر افراد دوست دارند که در این روز هدیه‌ ای هیجان انگیز و ویژه تهیه کنند. برخی دیگر هم ترجیح می‌ دهند که ایده‌ هایی جذاب برای دکور ولنتاین پیاده نمایند و به این صورت بتوانند فضا را رمانتیک سازند. بیشتر افراد به دنبال ایده‌ هایی متفاوت و خاص هستند تا بتوانند برنامه ویژه‌ ای در آن روز اجرا کنند. به هر حال همه ترجیح می‌ دهند که این روز را خیلی خاص برگزار کنند تا برای آنها خاطره‌ ای جالب به جای بگذارد. جالب است بدانید با ایده‌ هایی کم هزینه و آسان می‌ توانید دکوراسیونی زیبا برای روز ولنتاین اجرا نمایید.

استفاده نمودن از کارت‌ های بازی

یکی از ایده‌ های جذاب و بسیار زیبا برای دکور ولنتاین این است که می‌ توانید کارت‌ های بازی را به راحتی پانچ کرده و از بین آنها روبان‌ های رنگارنگ یا تکه‌ های نخ با رنگ‌ های قرمز و صورتی عبور دهید و کارت‌ ها را به همدیگر متصل کنید. پس از آن ریسه‌ ای که درست کرده‌ اید را در خانه آویزان نمایید. این دکور ولنتاین خیلی زود و آسان آماده می‌ شود. همچنین می‌ توانید به جای کارت‌ های بازی از عکس‌ های خاطره انگیز خود استفاده نمایید. ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاینمی‌ توانید عکس‌ هایی را که از قبل داشته‌ اید چاپ کرده و بین کارت‌ های بازی آنها را هم آویزان کنید. این روش خاص می‌ تواند دکور ولنتاین شما را بسیار زیبا و جذاب کند.

ساخت برج‌ های خوشمزه

یکی دیگر از ایده‌ های جذاب برای دکور ولنتاین این است که از مارشمالو به رنگ صورتی و یا به شکل قلب استفاده نمایید و آن را به عنوان تزیینی خاص و جذاب در روز ولنتاین به کار ببرید. برای آنکه مارشمالوها تازه بمانند می‌ توانید آنها را با پوشش پلاستیکی کاملاً بپوشانید. وقتی می‌ خواهید برج را درست کنید تکه‌ های مارشمالو باید به یکدیگر فشرده شوند تا شکافی بین آنها وجود نداشته باشد و در آخر هم می‌ توانید بالای برج خوراکی را با پاپیون یا روبان و یا هر چیز دیگری که دوست دارید تزیین نمایید. اکنون می‌ توانید از دکور ولنتاین زیبای خود لذت ببرید. درست کردن دکور ولنتاین به کمک مارشمالو می‌ تواند بسیار اقتصادی و به صرفه باشد و علاوه بر آن بسیار ساده هم درست می‌ شود.

حتما بخوانید:   معماری چیست؟ | صفر تا صد علم و هنر معماری

استفاده از مجسمه‌ های رنگی سفالی

یکی دیگر از ایده‌ های جذاب برای دکور ولنتاین استفاده از مجسمه رنگی سفالی می‌ باشد که برای تزیین کردن میز یا قفسه مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این مجسمه‌ های سفالی در واقع سمبل پیوند ناگسستنی و تعهد عمیق در دوستی می باشند. گره‌ های مختلف و رشته‌ های در هم تنیده شده قرن‌ هاست که به عنوان اتحاد و عشق مورد استفاده قرار می‌ گیرد. حس منحصر به فردی که این گره‌ ها دارند، آنها را تبدیل به دکوری ایده‌ آل و جذاب برای روز ولنتاین کرده است. استفاده نمودن از این گره‌ های رنگی سفالی در دکور ولنتاین می‌ تواند ایده جذاب و البته جدید باشد که ممکن است تا به حال آن را ندیده باشید. پیام عمیقی که این گره‌ ها به شخص مورد علاقه شما انتقال می‌ دهند پیوند ناگسستنی می‌ باشد.

ساخت یک قلب با گیاه ساکولنت

ساخت یک قلب با گیاه ساکولنت در دکور ولنتاین می‌ تواند زیبایی بی‌ نظیری را به نمایش بگذارد و درست کردن آن نیز بسیار ساده می‌ باشد. ابتدا می‌ توانید فریمی با سیمان به صورت قلب آماده کرده و پس از آن داخل فریم را با گیاهان ساکولنت پر کنید. حالا این گل زیبا را به عنوان یک دکور ولنتاین می‌ توانید به دیوار آویزان نمایید و مدت زیادی از زیبایی بی‌ نظیر آن لذت ببرید. در واقع می‌ توانیم بگوییم یکی از روش‌ های آسان جهت دکور ولنتاین طراحی یک قلب با گیاه ساکولنت می‌ باشد. شما می‌ توانید با خلاقیت و سلیقه خود این دکور را به بهترین شکل ممکن بیارایید.

به کار بردن بیسکویت قلبی در دکور ولنتاین

بیسکویت‌ های مختلفی با شکل قلب در روز ولنتاین پخته می‌ شوند که دارای طعم‌ های مختلف دارچینی و یا سس سیب می‌ باشند. یکی از مزایای این بیسکویت‌ ها این است که می‌ توانید چندین سال پیاپی از آنها به عنوان دکوری برای ولنتاین استفاده کنید. پس از آنکه بیسکویت‌ های قلبی را درست کردید می‌ توانید از روبان شبرنگ صورتی استفاده کرده و از داخل بیسکویت‌ ها عبور دهید.ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاین پس از آن جهت تزیین کردن دیوار بالای میز می‌ توانید از آن بهره بگیرید. برای ثبت خاطرات خوش و لحظات زیبای جشن ولنتاین می‌ توانید اسم تمامی افراد خانواده و همچنین عدد سال را بر روی بیسکویت‌ ها در رنگ‌ های متفاوت حک کنید.

حتما بخوانید:   ایده های جذاب و جدید برای تزیین اتاق عروس و داماد

استفاده از بادکنک‌ های رنگارنگ

برای ایجاد دکوراسیون هیجان انگیز در دکور ولنتاین می‌ توانید از بادکنک‌ های رنگارنگ و همچنین گل‌ های تازه هم استفاده کنید. این پروژه را می‌ توانید با هزینه مقرون به صرفه انجام دهید و در در کمتر از یک ساعت می‌ توانید آن را به اجرا در آورید. اگر قرار است جشن در فضای باز و خارج از منزل برگزار شود، باید بادکنک آرایی را طوری انجام دهید که با طبیعت که در پس زمینه قرار دارد هماهنگی داشته باشد. تم ولنتاین می‌ تواند پر از قلب‌ های صورتی و قرمز رنگ باشد بنابراین سعی کنید جهت برجسته نمودن بادکنک آرایی از بادکنک‌ های طلایی و سفید که روی آنها قلب‌ های صورتی و قرمز دیده می‌ شود استفاده کنید.

استفاده از تابلوی هنری

از تابلوی هنری برای دکور ولنتاین می‌ توان در مکان های رمانتیک استفاده کرد. به عنوان مثال اگر اولین بار است که شخصی را ملاقات می‌ کنید و یا در محلی قرار گذاشته‌ اید که خاطره شیرینی از آنجا دارید می‌ توانید با سیمان یک صفحه درست کنید و کلمه Love را روی آن هک نمایید. پس از آن تابلوی خود را رنگ کنید و آن را از صفحه متمایز نمایید. این تابلو علاوه بر آنکه برای دکور ولنتاین مناسب است می‌ تواند اثری عاشقانه و هنری هم به وجود آورد. اجرای ایده تابلوی Love برای دکور میز ولنتاین بی‌ نظیر است. سعی کنید میز آرایی را طوری انجام دهید که خیلی شلوغ نباشد تا تابلوی هنری شما خودنمایی کند.

به کار بردن قلب‌ های کاغذی

به کار بردن قلب‌ های کاغذی جهت دکور ولنتاین می‌ تواند ایده ای درخشان باشد. این قلب‌ ها در واقع کاردستی آسانی هستند که می‌ توانید کودکان را هم در ساخت آن مشارکت دهید. از نوارهای بلند کاغذی رنگارنگ استفاده کرده، آنها را از وسط تا نمایید. پس از آن دو لبه نوارها را از داخل به یکدیگر بچسبانید و یا منگنه کنید. تعدادی از این نوارها را در کنار یکدیگر قرار داده و در نهایت با روبان‌ های رنگی آنها را به دیوار آویزان نمایید.

طراحی آویز دیواری دست ساز

برای دکور ولنتاین می‌ توانید دیوارهای خانه خود را از سادگی در آورده و آویزهایی زیبا برای آن تهیه نمایید. برای ساختن این آویزهای دیواری می‌ توانید سلیقه خود را به کار گرفته و خلاقیت نیز به خرج دهید. از کاغذهای رنگی که دارای رنگ‌ های قرمز، طلایی، سرخابی و … می‌ باشند استفاده و طرح‌ های جذابی درست کنید. حتی می‌ توانید ایده‌ ای ساده جهت تزیین دیوار به کار بگیرید. این ایده در دکور ولنتاین می‌ تواند بسیار کم هزینه باشد و علاوه بر آن خیلی زود هم آماده می‌ شود.

حتما بخوانید:   رنگ کردن فلز زنگ زده چگونه است | وسایل مورد نیاز برای رنگ کردن فلز زنگ زده

شمع آرایی در دکور ولنتاین

یکی دیگر از ایده‌ های بسیار جذاب در دکور ولنتاین استفاده از شمع می‌ باشد که جهت رمانتیک کردن مراسم خیلی مرسوم است. برای انجام این ایده می‌ توانید از شمع‌ های معطر که دارای رایحه ملایمی می‌ باشند بهره بگیرید. چنانچه جشن دو نفره دارید بهتر است که نورپردازی میز را با شمع‌ های خوشبو که دارای رنگ‌ های سفید، سرخابی، طلایی و قرمز می‌ باشند انجام دهید. در این صورت دکور ولنتاین میز شما بسیار زیبا و در عین حال ساده خواهد بود. تزیین کردن میز ولنتاین با شمع کار بسیار ساده‌ ای است و می‌ تواند حس متفاوت و جذابی به فضا بدهد.

ساخت گلدان ولنتاینی

یکی دیگر از ایده‌ ها برای دکور ولنتاین ساخت گلدان می‌ باشد که برای درست کردن آن می‌ توانید از گوشواره‌ ها، گردنبندهای قدیمی، دستبندها و … استفاده کنید و آنها را تبدیل به گلدان ولنتاینی زیبایی نمایید.ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاین برای این کار می‌ توانید از بطری شیشه‌ ای کمک بگیرید و با هر چه که در دست دارید بطری را تزیین کنید. گل‌ روی سنجاق سر و یا هر چیز تزیینی دیگری که به کارتان نمی‌ آید برای تزیین کردن بطری بسیار کارآمد است. پس از آنکه کارتان تمام شد می‌ توانید بطری را رنگ آمیزی کرده و از آن به عنوان گلدان استفاده کنید. برای آنکه گلدان با دکور ولنتاین هماهنگ باشد پس از رنگ آمیزی آن می‌ توانید جمله عاشقانه روی بطری بنویسید.

سخن پایانی

روز ولنتاین یک روز دوست داشتنی و خاص در سراسر جهان می‌ باشد. در این روز معمولاً عشاق به یکدیگر هدیه می‌ دهند و سعی می‌ کنند که روز ولنتاین را برای فرد مقابل خود به روزی خاطره انگیز تبدیل کنند. در این مقاله از مجله آی بک چند ایده جذاب و ساده برای دکور ولنتاین به شما عزیزان آموزش دادیم. شما هم می‌ توانید با کمی سلیقه و خلاقیت این ایده‌ ها را اجرا کرده و روز خاص و جذابی برای خودتان بسازید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاین

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ایده هایی جذاب برای دکور ولنتاین، شمع آرایی در دکور ولنتاین

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x