تعمیرات مایکروفر

ارور مایکروفر آدمیرال Admiral | دلیل کدخطا و نحوه عیب یابی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

خطای مایکروفر آدمیرال یا کد‌های ارور مایکروفر آدمیرال را به همراه دلیل خطا و همچنین روش‌های عیب‌یابی برای شما عزیزان توضیح داده‌ایم تا با علم و دانش از خدمات مرکز تعمیرات آدمیرال می‌توانید بهره‌مند شوید. به یاد داشته باشید که تعمیر مایکروفر آدمیرال نیاز به تخصص دارد و باید اطلاعات کافی در مورد ارور آن و همچنین دلیل ارور مایکروفر آدمیرال داشته باشید تا مشکل به راحتی برطرف شود.

در صورت بروز خطای در مایکروفر آدمیرال چه کاری باید انجام دهم؟

مایکروفر آدمیرال نیز مانند بقیه‌ی لوازم خانگی آدمیرال مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دارای کدهای هشدار خاصی می‌باشد که تکنسین‌ها و تعمیرکاران با دانستن آن‌ها می‌توانند سریعتر آن‌ها را برطرف کنند. ضمناً افراد عادی با مشاهده این کدهای خطا بر روی نمایشگر مایکروفر آدمیرال خود می‌توانند با تعمیرکار مایکروفر درشهر تهران تماس گرفته و مشاوره تعمیرات و تعمیرکاران مجرب را از نمایندگی در محل یا منزل خود دریافت کنند.

ارورهای مایکروفر آدمیرال

کد خطای مربوط به F۰ مربوط به مایکروفر آدمیرال:

با استفاده‌ی اشتباه و غیر ایمن از مایکروفر امکان دارد کد هشدار f۰ را روی پنل آن مشاهده نمایید. این خطا نشان می‌دهد که یکی از دکمه‌های پنل گیر کرده است. برای رفع این مشکل اول از همه بررسی کنید که آیا کلید واقعا روی صفحه نمایش گیر کرده است؟ اگر هیچ کدام از دکمه‌ها به پنل گیر نکرده است، ممکن است پشت پنل مشکل داشته باشد و مایکروفر باید توسط متخصص تعمیر شود. ارور F۰ در مایکروفر آدمیرال یکی از رایج‌ترین ارورهای مایکروفر می‌باشد که علت ساده و راه حل ساده‌ای برای حل این مشکل وجود دارد با ما همراه باشید.

علت خطای F۰ مایکروفر آدمیرال:

 • کلید عملکرد مسدود شده است.

رفع خطای F۰ مایکروفر آدمیرال:

 • صفحه لمسی را تعویض کنید یا اگر تاچ پد بخشی از ساعت است، ساعت را تعویض کنید.

هشدار F۱ در مایکروفر آدمیرال:

از دیگر کدهای هشدار‌ها و خطاهای مایکروفر آدمیرال می‌توان به خطای f۱ اشاره نمود. این ارور مانند ارور f۰ نشان دهنده وجود مشکلی در صفحه لمسی دستگاه مایکروفر می‌باشد. به دلایل مختلف، تاچ پد ممکن است آسیب ببیند و تنها کاری که باید انجام داد تعویض آن است. البته در برخی موارد ممکن است ساعت معیوب باشد و نیاز به عوض کردن داشته باشد. این خطای مایکروفر آدمیرال مانند خطای قبلی یک خطای سطحی در نظر گرفته می‌شود، اما نادیده گرفتن آن می‌تواند لذت استفاده از مایکروفر را کاهش دهد.

علت خطای F۱ مایکروفر آدمیرال:

 • ایرادات و خرابی‌های پد لمسی یا ساعت

رفع خطای F۱ مایکروفر آدمیرال:

 • پنل لمسی یا تایمر را عوض کنید.
 • پنل لمسی یک مشکل بزرگتر و رایج‌تر می‌باشد.
 • برای اطلاعات بیشتر به صفحه تست F۱ مراجعه کنید.

خطای F۲ در مایکروفر آدمیرال

افزایش دمای مایکروفر باعث آسیب جدی به اجزای داخلی آن می‌شود و به همین دلیل در این شرایط کد خطای f۲ به عنوان ارور روی پنل نمایش داده می‌شود. این خطا نشان دهنده وجود باگ و خرابی در رله و سنسور است. در صورت مشاهده این خطا بلافاصله دستگاه را از برق بکشید و اجازه دهید تا کاملا خنک شود. سپس با مرکز تعمیرات ایبک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار تعمیرات لازم را برای دستگاه انجام دهد. اگر از آن گروه اشخاصی می‌باشید که همیشه سعی می‌کنید با افزایش دما زمان پخت مایکروفر را کاهش دهید، حتما با این خطا بسیار مواجه خواهید شد، اما اگر چیزی در مورد راه حل آن نشنیده اید، همراه ما باشید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  علت خاموش شدن مایکروفر و سولاردام

علت ارور F۲ مایکروفر آدمیرال:

 • دمای مایکروویو خیلی بالاست.

رفع کد ارور F۲ مایکروفر آدمیرال:

 • سنسور دما را عوض کنید.
 • برد رله را در صورت وجود عوض کنید.
 • سنسور پرتو را بررسی کنید.

هشدار F۳ مایکروفر آدمیرال:

یکی دیگر از هشدار‌های مایکروفر آدمیرال f۳ است که نشان می‌دهد سنسور حرارتی آسیب دیده است. به طور کلی هرگونه مشکل در سنسور حرارتی مانند اتصال کوتاه با این ارور نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، نقص در سنسور مهار نیز در ظاهر کد خطای f۳ در مایکروفر نقش دارد. برای رفع خطا لازم است سنسورهای ترمز و حرارتی را بررسی کرده و در صورت لزوم تعویض نمایید. خطا F۳ در مایکروفر آدمیرال یکی از جدی‌ترین مشکلاتی است که در این دستگاه می‌توان با آن مواجه شد. با ما همراه باشید تا راه حل‌های این مایکروفر آدمیرال را ارائه کنیم.

علت ارور F۳ مایکروفر آدمیرال:

 • سنسور دمای مایکروفر آدمیرال کوتاه یا باز است.

رفع خطای F۳ مایکروفر آدمیرال:

 • سنسور پرتو مایکروفر آدمیرال را مورد بررسی قرار دهید و همچنین اتصال مهار بین سنسور‌های مایکروفر و کنترل را بررسی نمایید.
 • اگر سیم کشی سالم است و مشکلی وجود ندارد، سنسور دمای مایکروفر آدمیرال را عوض کنید.

کد خطای F۴ مایکروفر آدمیرال

اتصال نداشتن یا اتصال کوتاه در سنسورهای مایکروفر آدمیرال می‌تواند باعث خطای F۴ شود که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

علت ارور F۴ مایکروفر آدمیرال:

 • سنسور دمای مایکروفر آدمیرال مدار کوتاه یا باز

رفع خطای F۴ مایکروفر آدمیرال:

 • اتصال مهار در بین سنسور‌های مایکروفر و کنترل کننده مایکروفر و دسته سنسور مایکروفر آدمیرال را بررسی نمایید.
 • اگر سیم کشی درست است، باید سنسور دمای مایکروفر آدمیرال را عوض کنید.

هشدار F۵ مایکروفر آدمیرال:

این خطای مایکروفر آدمیرال یک ارور سخت افزاری می‌باشد که توسط هیچکس قابل رفع نیست و نیاز به توجه ویژه دارد، در ادامه با این ارور بیشتر آشنا خواهیم شد.

علت خطای F۵ مایکروفر آدمیرال:

 • نظارت سخت افزاری و ناهماهنگی

رفع خطای F۵ مایکروفر آدمیرال:

 • ساعت مایکروفر را عوض کنید.

خطای F۷ مایکروفر آدمیرال:

در بعضی از مدل‌های دستگاه مایکروفر آدمیرال خرابی تاچ پد و گیرکردن کلید‌ها با ارور f۷ نشان داده می‌شود. کثیفی اطراف دکمه‌ها می‌تواند باعث گیر کردن آن‌ها شود. علاوه بر این غشای پشت تاچ پد به دلایل مختلفی ممکن است آسیب ببیند و دستگاه باید باز و تعمیر شود. اگر با خرابی تاچ پد مایکروفر آدمیرال برخورد کرده اید، بهتر است با تیک زدن خطای مایکروفر آدمیرال در این قسمت با ما همراه باشید.

علت خطای F۷ مایکروفر آدمیرال:

 • کلید عملکرد گیر کرده یا کوتاه شده است.

رفع خطای F۷ مایکروفر آدمیرال:

 • صفحه لمسی را تعویض کنید یا اگر تاچ پد بخشی از ساعت است، ساعت را عوض نمایید.

کد ارور F۸ مایکروفر آدمیرال:

اگر با خطای F۸ مایکروفر آدمیرال مواجه شده اید، ساعت دستگاه مشکل دارد، برای رفع این ارور راه حل‌های بعدی را دنبال کنید.

علت ارور F۸ مایکروفر آدمیرال:

 • مشکل در آنالوگ و یا دیجیتال دستگاه
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نحوه تعمیر سولاردام سامسونگ Samsung

رفع خطای F۸ مایکروفر آدمیرال:

 • ساعت را عوض کنید.

هشدار F۹ مایکروفر آدمیرال:

کدهای خطای دیگر عبارتند از f۹ که نشان می‌دهد قفل درب خراب است. این خطا زمانی رخ می‌دهد که در بسته است و باز نمی‌شود. به همین دلیل لازم است قفل را چک کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید. البته میکروسوئیچ‌ها هم می‌توانند مشکل داشته باشند و باز بودن در را به اشتباه ردیاب و این ارور را روی صفحه ببینید. اگر میکروسوئیچ‌ها آسیب دیده باشند باید عوض شوند. اگر تا به حال بامشکلاتی مانند باز نشدن یا سخت‌تر باز شدن درب مایکروفر آدمیرال برخورد کرده اید، بهتر است با بررسی خطای F۹ در این قسمت با ما همراه باشید.

علت خطای F۹ مایکروفر آدمیرال:

 • درب امن و قفل است.

رفع خطای F۹ مایکروفر آدمیرال:

 • اجزای مربوط به قفل درب دستگاه را بررسی نمایید و اگر به هیچ نتیجه برای باز کردن درب نرسیدید بهتر است با تعمیرکار‌های خبره تماس بگیرید.

چگونه کد هشدار مایکروفر آدمیرال را در خانه تعمیر کنیم؟

یکی از بهترین راه‌ها برای اطلاع از مشکلات داخلی مایکروفر آدمیرال، مشاهده کدهای خطای ظاهر شده بر روی نمایشگر این دستگاه است. در برخی از مدل‌های مایکروفر آدمیرال اگر کد خطا نمایش داده شود به این معنی است که در دستگاه نقصی وجود داشته است که می‌تواند جزئی یا عمده باشد. با نکات ارائه شده در این زمینه می‌توانید اخطار مایکروفر آدمیرال را در منزل خود رفع کنید.

تعمیرات مایکروفر آدمیرال

اما باید توجه داشته باشید که این ارورها در هر یک از مدل‌های مایکروفر آدمیرال متفاوت است و ممکن است نشان دهنده خرابی هر قسمت از دستگاه باشد. بنابراین باید به نوع کد خطای مایکروفر آدمیرال که بر روی مایکروفر شما نمایش داده می‌شود توجه کنید. اگر قادر به رفع خطای دستگاه خود نیستید، بهتر است از یک تعمیرکار متخصص برای این امر کمک بگیرید.

بررسی خلاصه خطاهای مایکروفر آدمیرال

در این مقاله خطاهای رایج مایکروفر آدمیرال را ارائه و بررسی کرده و راه حل‌های آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم اما در پایان لازم می‌دانیم نکات ایمنی استفاده از مایکروفر آدمیرال را معرفی کنیم.

با دانستن نحوه استفاده صحیح از مایکروفر آدمیرال می‌توانید خطر اشتباه را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.
دانستن خطاهای مایکروفر خود به شما کمک می‌کند تا در صورت خرابی و مشکلات این دستگاه‌ها از اقداماتی که می‌تواند وضعیت را تشدید کند اجتناب کنید.
تعمیرات و رفع خطا‌های مایکروفر آدمیرال امری بسیار تخصصی است و تعمیر آن‌ها بدون هیچ کارشناسی می‌تواند خسارات زیادی را برای دستگاه شما به همراه داشته باشد.

در مطلبی که مطالعه کردید راه حل‌های رفع کدهای خطای مایکروفر آدمیرال را در اختیار شما قرار داده ایم. توصیه ما دوستان عزیز این است که اگر دانش کافی و تجهیزات مناسب برای تعمیرات و تصحیح کدهای خطا در مایکروفر آدمیرال خود ندارید، هرگز اقدام به باز کردن دستگاه خود نکنید و قطعات آسیب دیده آن را لمس نکنید. زیرا در اکثر مواقع ممکن است مشکلات و آسیب جدی به آن وارد شود که شما را مجبور به پرداخت هزینه بیشتر برای تعمیر آن می‌کند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

ارورهای مایکروفر آدمیرال

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله با ارورهای مایکروفر آدمیرال آشنا می شوید و همچنین دلایل ایجاد این هشدار ها و راهکار های رفع آن ها را برای شما توضیح داده ی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا