نمایندگیضیابر

تعمیرات کولر گازی در ضیابر گیلان | تعمیر کولر، لباسشویی با کمترین هزینه

آی بک امداد با سابقه طولانی در تعمیر کولرهای گازی، می تواند با کیفیت بالا کولر گازی شما را تعمیر و یا سرویس کند. کولرهای گازی به دلیل استفاده زیاد در فصل تابستان، ممکن است دچار خرابی شوند. هرچند که برند کولر گازی شما معروف و محبوب باشد باز هم ممکن است دستگاه به دلیل استفاده مداوم و زیاد و یا حتی به علت نوسانات برق، دچار خرابی شود.

برای تعمیرات کولر گازی خود هیچگاه از افراد ناوارد کمک نگیرید زیرا باعث خرابی بیشتر دستگاه خواهید شد. توصیه می‌کنیم در صورتی که در عملکرد کولر گازی شما مشکلی ایجاد شد با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و تعمیر کولر گازی خود را به متخصصین ما بسپارید.

متخصصین آی بک امداد نه تنها در زمینه سرویس، بلکه در زمینه تعمیر تمامی قطعات دستگاه کولر گازی مهارت زیادی داشته و در کمترین زمان، دستگاه شما را تعمیر می‌کنند.

خرابی های کولر گازی جی پلاس در ضیابر گیلان

اگر شما ساکن ضیابر گیلان بوده و کولر گازی جی پلاستتان دچار خرابی شد، توصیه می‌کنیم در اولین فرصت با آی بک امداد تماس گرفته و از خدمات بی‌شمار این مجموعه استفاده کنید.

آی بک امداد با خدمات در محل خود می‌تواند کولر گازی شما را در محل مورد نظرتان بدون نیاز به جابجایی دستگاه تعمیر کند.

کولر گازی شما بدون توجه به برند و مدلی که دارد، ممکن است به دلایل زیادی دچار خرابی شود مشکلات مهمی که در کولر گازی ایجاد شده و نیاز به تعمیر دارد، موارد زیر هستند:

 • کولر گازی دچار ضعف در سیستم سرمایشی شده است: یکی از مشکلاتی که ممکن است برای کولر گازی شما ایجاد شود این است که کولر باد گرم بزند. باید بدانید که نشت گاز کولر می‌تواند باعث ایجاد این مشکل شود. در اولین فرصت با آی بک امداد تماس بگیرید تا متخصصین ما مشکل دستگاه را برطرف کنند.
 • کولر گازی ناگهان خاموش می‌شود: خاموشی ناگهانی کولر گازی، معمولاً به علت بالا رفتن آمپر است. این مشکل باید به صورت جدی و دقیق توسط تعمیرکار آی بک امداد بررسی شود زیرا در غیر این صورت ممکن است صدمات جدی به دستگاه وارد شود.
 • صدا و لرزش در کولر گازی: امروزه وقتی شما از لوازم خانگی خود صدای غیر عادی به گوشتان می‌رسد، نشانه خرابی دستگاه است. لق شدن پایه‌ها و خراب شدن کندانسور و همچنین خرابی یونیت، می‌تواند باعث ایجاد صدا و لرزش در کولر گازی شود. این مورد حتماً باید به وسیله تعمیرکار آی بک امداد بررسی و تعمیر شود.
 • کولر گازی دچار آبریزش شده است: اگر متوجه ریزش قطره‌های آب از کولر خود شدید، باید حتماً نشتی را سریعاً برطرف کنید زیرا زیاد شدن نشتی باعث آسیب دیدگی قطعات داخل کولر خواهد شد.

بعضی از مشکلات در تمامی برندهای کولر گازی مشترک است و تکنسین‌های آی بک امداد به دلیل تجربه و آموزش‌های لازمی که در این زمینه دیدند، می‌توانند تمامی این مشکلات را به راحتی رفع کنند و کولر شما را با کیفیت بالا تعمیر کنند. کولرهای گازی جی پلاس هر کدام از مشکلات نامبرده شده را که دارا باشند، می‌توانید با آی بک امداد تماس گرفته و در محل مورد نظرتان توسط متخصصین مجرب، دستگاه را تعمیر کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر کولر گازی ضیاء آباد | هزینه تعمیر کولر گازی در شهر ضیاء آباد قزوین

تعمیرات کولر گازی

مزایای استفاده از خدمات آی بک امداد در ضیابر گیلان

شما اگر بخواهید کولر گازی خود را نصب کنید و یا بخواهید آن را سرویس و یا حتی تعمیر کنید، مرکز خدمات فنی آی بک امداد می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

بدون اغراق می‌توانیم بگوییم که آی بک امداد یکی از سریع‌ترین مراکز تعمیر کولرهای گازی در گیلان و شهرهای اطراف آن است. در صورتی که کولر گازی شما خنک نمی‌کند، دچار نشتی آب شده،  بدون خاموشی کار می‌کند و یا به طور کلی هر مشکلی که پیدا کرده، با آی بک امداد تماس بگیرید تا تعمیرکار با تجربه و حرفه‌ای آی بک برای تعمیر دستگاه فرستاده شود.

تمامی تکنسین‌های آی بک امداد دوره‌های لازم را برای تعمیر کولر گازی گذرانده و تجربه زیادی در این زمینه دارند. متخصصین ما در آی بک امداد با تمامی برندها و مدل‌های مختلف در کولر گازی آشنایی کامل دارند. کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی توسط این مجموعه با ضمانت ۳ تا ۶ ماهه انجام می‌شود.

توصیه‌های آی بک امداد برای جلوگیری از خرابی کولر گازی جی پلاس

تمامی لوازم الکتریکی نیاز به رسیدگی و نگهداری صحیح دارند، در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما دچار خرابی‌های جدی شود. متخصصین آی بک امداد توصیه می‌کنند برای اینکه از خرابی کولر خود جلوگیری کنید به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • فیلتر کولر گازی را همیشه تمیز نگهدارید زیرا با این کار حدود ۵ الی ۱۵ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنید. توصیه می‌شود حداقل ماهی یک بار فیلتر کولر آبی را تمیز کرده و در صورت نیاز آن را تمیز کنید.
 • در شروع فصل گرما حتماً کندانسور را تمیز کرده و گرد و غبار روی آن را پاک کنید. با این کار تا ۲۰ درصد راندمان کولر گازی خود را افزایش خواهید داد.
 • برای اینکه هم در مصرف انرژی صرفه‌جویی کرده باشید و هم فشار زیادی به موتور کولر شما وارد نشود، در هنگام استفاده از کولر گازی درب و پنجره‌ها را ببندید.
 • سرویس کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است، توصیه آی بک امداد این است که به طور مرتب مخصوصاً قبل از شروع فصل گرما، دستگاه را سرویس کنید.

بهتر است سرویس کولر گازی به وسیله سرویس کار ماهر انجام بگیرد زیرا ممکن است مشکلات ایجاد شده در کولر به وسیله سرویس کار شناخته شده و برطرف شود. شما می‌توانید با سرویس دوره‌ای و منظم کولر گازی از ایجاد هزینه‌های اضافه جلوگیری کنید. مسلماً هزینه سرویس کردن کولر گازی بسیار کمتر از هزینه تعمیرات آن است.

نحوه تماس با آی بک امداد جهت تعمیر کولر آبی آبسال در ضیابر

هرچند که کولرهای آبی آبسال جزو برندهای محبوب کولر آبی هستند ولی باز هم ممکن است این دستگاه به دلایل مختلفی دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. برای اینکه بتوانید با آی بک امداد جهت تعمیر کولر آبی آبسال در ضیابر تماس بگیرید به روش زیر عمل کنید:

 • ابتدا با نزدیک‌ترین شعبه آی بک امداد در ضیابر تماس بگیرید.
 • می‌توانید از طریق سایت هم درخواست خود را ثبت کنید.
 • بعد از اینکه درخواست شما ثبت شد، پیامکی برایتان ارسال می‌شود که در آن مشخصات و ساعت مراجعه تعمیرکار نوشته شده است.
 • تعمیرکار آی بک امداد موظف است که در کمتر از ۲ ساعت در محل مورد نظر شما حاضر شود.
 • بعد از اینکه کولر آبی آبسال شما تعمیر شد، فاکتور تمامی خدمات انجام شده به شما داده می‌شود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال قهجاورستان | هزینه تعمیر یخچال در شهر قهجاورستان اصفهان

بازدید کولر آبی آبسال در ضیابر و در محل مورد نظر شما

وقتی کولر آبی شما دچار خرابی می‌شود باید از دستکاری کردن کولر جداً خودداری کرده و به متخصص ماهر جهت رفع مشکل مراجعه کنید. آی بک امداد دارای خدمات در محل بوده و می‌تواند در کمترین زمان، مشکل کولر آبی شما را در منزل برطرف کند:

 • شما می‌توانید از خدمات در محل آی بک امداد استفاده کرده و بر کار تعمیرکار هم نظارت کامل داشته باشید.
 • با استفاده از خدمات در محل، دیگر شما نگران آسیب دیدن دستگاه خود در هنگام حمل و نقل نخواهید بود.
 • تعمیر در محل کولر باعث می‌شود شما در هزینه حمل و نقل صرفه‌جویی کنید.
 •  وقتی کولر گازی در محل تعمیر شود احتمال آسیب دیدگی دستگاه در هنگام حمل و نقل به صفر می‌رسد.

چرا برای تعمیر لباسشویی آاگ در ضیابر، آی بک امداد را انتخاب کنیم؟

در هنگامی که لباسشویی آاگ دچار خرابی می‌شود انتخاب تعمیرکار ماهر، برای تعمیر دستگاه اهمیت زیادی دارد اگر شما از تعمیرکارهای تجربی و یا ناوارد برای تعمیر دستگاه استفاده کنید ممکن است لباسشویی شما دچار خرابی بیشتری شود و یا اصلاً درست نشده و مجبور شوید دوباره برای تعمیر آن، از فرد دیگری کمک بگیرید.

شاید سؤال کنید چرا برای تعمیر ماشین لباسشویی خود باید آی بک امداد را انتخاب کنیم، زیرا:

 • آی بک امداد در مجموعه خود از متخصصین ماهر و با تجربه استفاده کرده که سابقه طولانی در کار عملی دارند و دوره‌های لازم را هر ساله می‌گذرانند تا بتوانند با متدهای جدید و نو تعمیرات آشنایی داشته باشند.
 • آی بک امداد خدمات خود را با سرعت ارائه می‌دهد. در سراسر ایران و همچنین گیلان در نزدیک محل زندگی شما حاضر هستند زیرا آی بک امداد در سراسر گیلان شعبات زیادی دارد.
 • تمام خدماتی که آی بک امداد ارائه می‌دهد دارای گارانتی ۳ ماهه است.
 • هزینه‌های دریافت شده توسط تعمیرکاران آی بک امداد منصفانه بوده و تحت نظارت اتحادیه می‌باشد.
 • تعمیرکاران ما اولویت را با تعمیر قطعات می‌دانند و تا مجبور نشوند، هیچ قطعه‌ای را تعویض نمی‌کنند.
 • ما ضمانت می‌کنیم که در هنگام تعمیر لباسشویی آاگ شما از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌شود.

افتخار ما در آی بک امداد این است که تاکنون هیچگونه نارضایتی از خدمات انجام گرفته توسط این مجموعه، گزارش نشده است.

تعمیرات کولر گازی

 

تعمیر آبسردکن بوش در ضیابر گیلان

آبسردکن بوش هم مانند تمام لوازم الکتریکی دیگر ممکن است دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر پیدا کند. در صورتی که خرابی جزئی باشد شما می‌توانید بدون اینکه به تعمیرکار مراجعه کنید، دستگاه را درست کنید ولی در صورتی که خرابی دستگاه جدی بوده و به دلیل خراب شدن قطعات آن است توصیه می‌کنیم حتماً با مجموعه آی بک امداد تماس گرفته تا متخصصین ما دستگاه شما را تعمیر کنند.

سخن پایانی

مجموعه فنی آی بک امداد برای تعمیر تمامی لوازم خانگی، خدمات خود را در سراسر گیلان و همچنین شهر ضیابر ارائه می‌دهد. برای این منظور لازم است با شماره‌های ۰۲۱۸۸۰۴۱۶۳۳ یا ۰۹۱۲۳۷۶۶۸۳۲ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا تعمیرکار متخصص برای عیب یابی و تعمیر دستگاه به محل اعزام شود.

 

تعمیرات کولر گازی در ضیابر گیلان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر کولر، لباسشویی و آبسردکن با کمترین هزینه

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا