تعمیرات ظرفشویی

خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آرچلیک arcelik | نگهداری، تعمیر

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

خدمات نمایندگی و تعمیرات ظرفشویی آرچلیک arcelik | نگهداری و تعمیر

ماشین ظرفشویی آرچلیک یک وسیله ی کاربردی در آشپزخانه ی تمام افراد می باشد. زمانی فرا می رسد که تمامی وسایل برقی در آشپزخانه از جمله ماشین ظرفشویی آرچلیک دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد. تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک باید توسط یک فرد ماهر و یا یک نمایندگی معتبر انجام شود.

در هنگام خرید ماشین ظرفشویی آرچلیک از نمایندگی های مجاز، خدمات پس از فروش نیز به شما تعلق می گیرد که در هنگام مواجه شدن با مشکلات ماشین ظرفشویی آرچلیک می توانید با مراجعه به نمایندگی های مجاز از این خدمات بهره مند شوید.

این مقاله از سایت ایبک جهت افزایش اطلاعات شما در راستای معرفی عملکرد نمایندگی های تعمیرات و عیب یابی ماشین ظرفشویی آرچلیک منزل شما تهیه شده است.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

گاهی ممکن است در حین کارکرد ماشین ظرفشویی آرچلیک اختلالی ایجاد شود و یک دلیل ساده باعث شود ماشین ظرفشویی آرچلیک آشپزخانه ی شما خراب شود. در این مواقع می توانید با خاطری آسوده تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک خود را به متخصصان این حوزه بسپارید.

استفاده از تعمیرکاران متفرقه و افرادی که سررشته ای در این زمینه ندارند ممکن است آسیب دیگری به ماشین ظرفشویی شما وارد کند، بنابراین با کمک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک هم از هزینه های اضافی جلوگیری می کنید و هم مشکل ماشین ظرفشویی آرچلیک شما به راحتی حل خواهد شد.

همچنین در حین تعمیر اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما نیاز به سرویس داشته باشد تعمیرکاران مجاز ماشین ظرفشویی آرچلیک این کار را برایتان انجام خواهند داد.

سرویس ماشین ظرفشویی آرچلیک

سرویس ماشین ظرفشویی آرچلیک یکی از ضروری ترین کارهایی است که برای کارکرد صحیح ماشین ظرفشویی خود می توانید انجام دهید. همواره سعی کنید این کار توسط متخصصان آن انجام شود.

 اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک خود را هر چند یک بار سرویس کنید این کار علاوه بر اینکه باعث می شود ماشین ظرفشویی آرچلیک شما کیفیت اولیه خود را داشته باشد بلکه به کارکرد صحیح آن نیز کمک می کند.

همچنین اگر سرویس ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط نمایندگی های مجاز انجام شود موجب می شود شما سال ها از خرید ماشین ظرفشویی جدید بی نیاز باشید و هم ماشین ظرفشویی آرچلیک شما نیاز به تعمیر پیدا نکند.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیر یخچال آرچلیک Arcelik | عیب یابی و تعمیر یخچال

1- نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک با آموزش افراد متخصص، حرفه ای و ماهر، شما را از خرید مجدد ماشین ظرفشویی بی نیاز می کند.

2- نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک جهت ایجاد اعتماد مشتریان خود، پس از ارائه خدمات به آنها فاکتور و گارانتی ارائه می دهد.

3- نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در روند کار خود از قطعه های اصلی و فابریک استفاده می کند.

4- برخی از مراکز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.

5- نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در صورت نیاز تعمیرکاران خود را به محل مورد نظر مشتری می فرستد. سپس تعمیرکاران با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بررسی تخصصی و دقیق، مشکل ماشین ظرفشویی آرچلیک شما را تشخیص می دهند.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

مزایای تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در محل مورد نظر مشتری

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک شرایطی را فراهم آورده اند که در صورت تمایلِ مشتری تعمیرکاران خود را به هر جایی که مشتری می خواهد اعزام کنند. به دلیل موارد زیر بسیاری از مشتریان از این شرایط استقبال می کنند.

1- صرفه جویی در وقت مشتری

2- جلوگیری از پرداخت هزینه بابت حمل دستگاه ماشین ظرفشویی آرچلیک

3- جلوگیری از ایجاد آسیب مجدد به ماشین ظرفشویی آرچلیک در صورت جابجایی آن

4- مشاهده ی مستقیم مشتری به عملکرد تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکاران

5- هزینه منصفانه ی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط تعمیرکاران نمایندگی های مجاز به نسبت تعمیرکاران متفرقه

هزینه ی تعمیرات چقدر است

هزینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک توسط اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه به نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک اعلام می شود و آن ها مؤظف هستند طبق مبالغ اعلام شده از مشتری هزینه دریافت کنند.

البته هزینه ی تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک به مواردی از جمله مدل، نوع خرابی، استفاده از تکنولوژی و قطعات اصلیِ به کاربرده شده، نوسانات بازار و مدت زمانی که یک تعمیرکار برای تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک وقت می گذارد، بستگی دارد.

موارد نگهداری ماشین ظرفشویی آرچلیک

هر وسیله ای برای اینکه به درستی کار کند نیاز دارد که در وهله ی اول از آن به خوبی نگهداری شود. ماشین ظرفشویی آرچلیک نیز، برای انجام کارکرد درست نیاز به مواردی دارد که اگر رعایت شود ممکن است سالها برایتان کار کند بدون اینکه نیاز به تعمیر داشته باشد. این موارد عبارتند از :

1- استفاده از مواد شوینده به میزان استاندارد طبق موارد اعلام شده از طرف شرکت سازنده ی ماشین ظرفشویی آرچلیک برای جلوگیری از صدمه زدن به ظرف های شیشه ای

حتما بخوانید:   نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در تهران

2- برای تمیزی بهتر ظروف پیشنهاد می شود از نمک ظرفشویی به همراه پودر یا مایع شوینده استفاده کنید.

3- ظرف ها را در ماشین ظرفشویی آرچلیک به درستی بچینید تا آب و مواد شوینده کافی به همه ی ظرف ها برسد و همه ی قسمت های ظرف از کثیفی پاک شود.

4- برای جلوگیری از افزایش هزینه ی آب و برق همیشه سعی کنید ماشین ظرفشویی کاملأ از ظرف پر باشد.

موارد نگهداری ماشین ظرفشویی آرچلیک

موارد عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

گاهی اوقات مشکلات ایجاد شده برای ماشین ظرفشویی آرچلیک مانند مواردی که در زیر به آن اشاره کرده ایم بسیار ساده و جزئی هستند و می توان با چندین راه حل آن را کشف، رفع و در پرداخت هزینه های اضافی نیز جلوگیری نمود. اما در مواردی که مشکل مربوط به قطعه های اصلی باشد باید حتمأ از متخصصان آن کمک گرفت.

1- تمیز نشدن ظرف ها پس از شستشو

اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما ظرف ها را تمیز نمی کند، واشرهای آب، بازوها و دهانه ی آب پاش، نبودن ذرات چربی و غذای باقی مانده روی ظروف، فشار آب خروجی به آب پاش، سالم بودن لوله ی آب، تمیز بودن مخزن مایع شوینده از هر گونه املاح موجود در آب را چک کنید و اجازه دهید ماشین ظرفشویی آرچلیک شما یک بار با مایع شوینده و بدون وجود ظرف کار کند.

2- خشک نبودن ظرف ها پس از شستشو

اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک شما ظرف ها را به خوبی خشک نمی کند، موتور فن دریچه ها، المنت ها و سالم بودن دریچه ی هوا را چک کنید.

3- وجود کپک یا سفیدی روی ظرف ها پس از شستشو

اگر پس از شستشوی ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی آرچلیک روی آن ها کپک یا سفیدی مشاهده کردید به دلیل وجود املاح بسیار زیاد در آبِ منزل شما، برای شستشوی ظرف ها از مایع شوینده مخصوصِ آب سخت و سیستم تصفیه ی آب خانگی استفاده کنید.

4- لک دار بودن ظرف ها پس از شستشو

اگر دیدید ظرف ها پس از شستشو توسط ماشین ظرفشویی آرچلیک لک دارند می توانید از وسایل کمک شستشو استفاده کنید. این وسایل مانع از ایجاد لک روی ظرف ها می شود.

5- براق نبودن ظرف ها پس از شستشو

اگر ظرف ها پس از شستشو توسط ماشین ظرفشویی آرچلیک براق نیستند، تمیز و سالم بودن فیلتر ماشین ظرفشویی را تست کنید.

6- خارج نشدن آب از ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر آب، داخل ماشین ظرفشویی آرچلیک جمع می شود، لوله ی سوپاپ و موتور یا پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آرچلیک را چک کنید.

حتما بخوانید:   راهنمای ارورهای ماشین ظرفشویی دلونگی | عیب یابی ظرفشویی Delonghi

7- وارد نشدن آب به مخزنِ ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر آب به مخزنِ ماشین ظرفشویی آرچلیک وارد نمی شود، باز بودن کاملِ شیر آب، تمیز بودن اطراف لوله ی شناورِ آب از هر گونه غذای باقی مانده و تمیز بودن توری کف ماشین ظرفشویی آرچلیک را چک کنید.

8- نشتی آب در زیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر در زیر ماشین ظرفشویی آرچلیک نشتی آب ایجاد شده است، پمپ آب، واشر درب، اتصالات شیلنگ آب به شیر ورودی و سوراخ های بازوی آب پاش را چک کنید.

9- سفت یا قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر درب ماشین ظرفشویی آرچلیک سفت یا قفل نمی شود، بررسی الکترونیکی ماشین ظرفشویی آرچلیک و سالم بودن قفل درب الزامی است.

10- شنیدن صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر از ماشین ظرفشویی آرچلیک صدای غیر طبیعی به گوش می رسد، سالم بودن پمپ آب، سالم بودن بازوی آب پاش یا حلقه ی یاتاقان و صحیح قرار دادن ظرف ها در ماشین ظرفشویی آرچلیک را چک کنید.

11- حل نشدن قرص های شوینده در ماشین ظرفشویی آرچلیک

اگر قرص های شوینده در ماشین ظرفشویی آرچلیک به خوبی حل نمی شوند، قطعه ی دیسپنسر در ماشین ظرفشویی آرچلیک، تاریخ انقضا و خشک بودن محل قرار گیری قرص های شوینده را چک کنید.

12- کار نکردن ماشین ظرفشویی آرچلیک

به طور کلی اگر ماشین ظرفشویی آرچلیک کار نمی کند، فیوز حرارتی، بسته و قفل بودن درب و برد کنترل اصلی ماشین ظرفشویی آرچلیک را چک کنید.

موارد عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک

نتیجه گیری

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در گروه خود افراد متخصصی را قرار داده است تا زمانی که ماشین ظرفشویی آرچلیک شما نیاز به تعمیر، تعویض و حتی سرویس داشت نیروهای خود را به محل موردنظر شما برساند و بدون هیچ گونه نگرانی مشکل ماشین ظرفشویی آرچلیک شما را رفع کنند.

تیم نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک به صورت تخصصی ایراد ماشین ظرفشویی را کشف کرده و با رعایت نکات اصولی و با استفاده از قطعه های اصلی و با کیفیت، تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک را انجام می دهند.

تنها نکته ای که باید همواره به یاد داشته باشید این است که در چنین مواقعی ماشین ظرفشویی آرچلیک خود را به افراد نابلد و غیر متخصص نسپارید تا علاوه بر تعمیر نادرست و غیر اصولی ماشین ظرفشویی آرچلیک به هزینه های شما اضافه نشود.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک در کجاست؟هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی آرچلیک چقدر است؟نحوه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آرچلیک چگونه است؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا