تعمیرات لباسشویی

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک Arcelik

ماشین لباسشویی آرچلیک مانند هرچیز دیگر یک وسیله ضروری در خانه همه ماست. با گذشت زمان تمامی وسایل برقی از جمله ماشین لباسشویی آرچلیک دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد.

در هنگام خرید ماشین لباسشویی آرچلیک از نمایندگی های مجاز، خدمات پس از فروش نیز به شما تعلق می گیرد که در زمان مواجه شدن با مشکلات ماشین لباسشویی آرچلیک می توانید با مراجعه به نمایندگی های مجاز از این خدمات استفاده کنید.

مطالعه ی این مطلب اطلاعاتی در راستای عملکرد نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک، هزینه ی تعمیرات، موارد نگهداری، عیب یابی و روش های تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک با جزئیات آن در اختیار شما قرار می دهد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

در صورتی که کارکرد ماشین لباسشویی آرچلیک منزلتان دچار مشکل شد بدون هیچ گونه نگرانی با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک تماس بگیرید و از مشاوره ی رایگان متخصصان آن بهره ببرید.

اگر به صورت تلفنی با راهنمایی های مشاوران، مشکل ماشین لباسشویی آرچلیک شما رفع نشد می توانید درخواست تعمیرکار به محل را داشته باشید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در اولین فرصت نیروی متخصص را به هر کجا که شما بخواهید می فرستد.

تعمیرکاران ماشین لباسشویی آرچلیک با آموزش هایی که دیده اند، با استفاده از قطعه های اصلی و با کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک شما را به نحو احسن انجام می دهد.

حتی اگر ماشین لباسشویی آرچلیک شما نیاز به سرویس داشته باشد تعمیرکار، سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک شما را انجام خواهد داد.

عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آرچلیک

به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و سیاسی موجود در کشور خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آرچلیک به طور مستقیم وجود ندارد. البته جای نگرانی نیست گارانتی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آرچلیک را بسیاری از شرکت های داخلی بر عهده گرفته اند، همچنین شما نباید هیچ زمانی ایبک امداد را فراموش کنید، برای هرگونه مشکل در لباسشویی آرچلیک می‌توانید با ایبک امداد در تماس باشید.

سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک

سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک مهم ترین و مفید ترین کاری است که در قبال کارکرد صحیح و طولانی مدت ماشین لباسشویی آرچلیک خود می توانید انجام دهید.

همواره سعی کنید سرویس ماشین لباسشویی آرچلیک را به نمایندگی های مجاز بسپارید تا ماشین لباسشویی آرچلیک شما خراب نشده و نیاز به تعمیر پیدا نکند.

مزایای استفاده از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک :

۱- تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که می توان با خیال راحت تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک را به آنها سپرد.

اعتماد کردن و کمک گرفتن از نیروهای ماهرِ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در زمان وقوع مشکل، مشتری را از خرید مجدد ماشین لباسشویی بی نیاز می کند.

۲- نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در تعمیر و تعویض قطعه های دستگاه شما از قطعه های اصلی و با کیفیت استفاده می کند.

۳- نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک بعد از انجام خدمات، فاکتوری جهت شفاف سازی هزینه ها و خدمات انجام شده به مشتری ارائه می دهد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر جارو شارژی آرچلیک Arcelik |علت خاموش شدن ناگهانی

۴- نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک برای تضمین کیفیت خدمات خود به مشتری، خدمات انجام شده ی خود را گارانتی می کنند.

۵- بسیاری از مراکز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک شبانه روزی فعالیت دارند.

۶- تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک به صورت تخصصی، دقیق و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مشکل ماشین لباسشویی آرچلیک شما را تشخیص می دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در محل

مزایای تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در محل مورد نظر مشتری

۱- به علت جابجا نکردن ماشین لباسشویی آرچلیک آسیب مجددی به آن وارد نمی شود.

۲- تعمیر در محل مشتری را از پرداخت هزینه بابت حمل دستگاه ماشین لباسشویی آرچلیک بی نیاز می کند.

۳- مشتری مستقیمأ عملکرد تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک را توسط تعمیرکاران مشاهده می کند.

مدت زمان تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

ماشین لباسشویی آرچلیک یک وسیله ی بسیار کاربردی در منزل است، به همین علت در زمان خرابی آن، مدت زمانی که طول می کشد ماشین لباسشویی آرچلیک تعمیر شود برای همه ی ما مهم است.

پس از درخواست شما جهت اعزام تعمیرکار به محل، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار خود را به محل مورد نظر شما می رساند. البته مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک به نوع مشکلی که برای آن ایجاد شده بستگی دارد.

هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک را اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک اعلام می کند و نمایندگی ها نیز مؤظف به رعایت آن هستند.

قابل به ذکر است که هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک به مدل، نوع خرابی، قطعات اصلیِ استفاده شده در  تعمیر آن، نوسانات بازار و زمانی که طول می کشد یک تعمیرکار ماشین لباسشویی آرچلیک شما را تعمیر کند، بستگی دارد.

موارد نگهداری ماشین لباسشویی آرچلیک

نگهداری صحیح و اصولی ماشین لباسشویی آرچلیک موجب می شود هم لباسشویی به درستی کار کند و هم اینکه سال ها به تعمیر نیازی پیدا نکند. در نگهداری ماشین لباسشویی آرچلیک رعایت نکات زیر ضروری است.

۱- ماشین لباسشویی آرچلیک را در مکانی به دور از باران و نور مستقیم آفتاب نصب کنید.

۲- ماشین لباسشویی آرچلیک را از دیوارهای مجاور ۵ سانتیمتر فاصله دهید.

۳- قالیچه و زیرپایی های که از جنس پلاستیک هستند به ماشین لباسشویی آرچلیک آسیب وارد می کند.

۴- همواره محفظه ی مربوط به لباسِ ماشین لباسشویی آرچلیک را تمیز کنید.

۵- برای ماشین لباسشویی آرچلیکی که دارای فیلتر جداشونده می باشد هر چند وقت یک بار فیلتر آن را تمیز  کنید.

۶- از پودر ماشین لباسشویی آرچلیک به اندازه ی استاندارد استفاده کنید. استفاده ی بیش از حد تعیین شده به موتور و لوله ی آب ماشین لباسشویی آرچلیک آسیب می زند.

۷- مخزن ماشین لباسشویی آرچلیک را پر از لباس نکنید. اگر ماشین لباسشویی آرچلیک در زمان شستشو سنگین باشد باعث کم شدن عمر ماشین لباسشویی آرچلیک خواهد شد.

۸- پس از اینکه شستشو و خشک کردن لباس های ماشین لباسشویی آرچلیک تمام شد، قسمت خشک کن ماشین لباسشویی آرچلیک را تمیز کنید و مدت زمانی اجازه دهید درب ماشین لباسشویی آرچلیک باز باشد تا محفظه ی داخل آن خشک شود.

موارد نگهداری ماشین لباسشویی آرچلیک

موارد عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک

۱- شنیدن صدای غیر طبیعی از ماشین لباسشویی آرچلیک

اگر از ماشین لباسشویی آرچلیک صدای غیر طبیعی به گوش می رسد ابتدا مخزن های وان، پیچ ها و اتصالات آن را چک کنید اگر نیاز بود آن ها را عوض کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای آموزش ریست کردن ماشین لباسشویی میدیا Midea

سپس تمیز بودن مخزن پمپ را چک کنید تا بوسیله ی اشیائی مسدود نشده باشد. در نهایت سالم بودن قطعه ی کوپلینگ و موتور ماشین لباسشویی آرچلیک را بررسی کنید. ممکن است شکسته شدن کوپلینگ یا اتصالات موتور باعث ایجاد سر و صدای غیر طبیعی شود.

۲- کار نکردن ماشین لباسشویی آرچلیک

اگر ماشین لباسشویی آرچلیک کار نمی کند سالم بودن، تمیز بودن و بسته بودن درب و همچنین سوئیچ درب ماشین لباسشویی آرچلیک را بررسی کنید. ممکن است با گذشت زمان، خراب شدن قطعه های ماشین لباسشویی آرچلیک باعث از کار افتادن ماشین لباسشویی شود.

۳- خارج نشدن آب از ماشین لباسشویی آرچلیک

اگر آب از ماشین ظرفشویی آرچلیک خارج نمی شود از تمیز بودن شیلنگ متصل به انتهای وان از هر گونه اجسام ریز اطمینان حاصل کنید. می توانید شیلنگ مربوط به تخلیه ی آب را داخل یک سطل در کنار ماشین لباسشویی آرچلیک قرار دهید تا آب جمع شده براحتی از آن خارج شود. در انتها سالم بودن پمپ ماشین لباسشویی آرچلیک را نیز تست کنید.

۴- از کار افتادن دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک

اگر دیگ ماشین لباسشویی آرچلیک کند می چرخد یا اصلأ کار نمی کند محل قرارگیری ماشین لباسشویی را بررسی کنید در صورت لزوم مکان ماشین لباسشویی آرچلیک را عوض کنید. البته به یاد داشته باشید برای افزایش طول عمر ماشین لباسشویی آرچلیک سعی کنید مدام آن را جابجا نکنید.

۵- متوقف شدن ماشین لباسشویی آرچلیک در حین شستشو

اگر ماشین لباسشویی آرچلیک در حین شستشو متوقف شد تایمر لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد. در این گونه موارد حواستان باشد استفاده از قطعه ی بی کیفیت، ماشین لباسشویی آرچلیک شما را به طور دائم خراب می کند.

۶- ایجاد بوی بد در محفظه ی داخلی ماشین لباسشویی آرچلیک

اگر پس از انجام شستشو مدت زمان زیادی بگذرد تا لباس ها را از ماشین لباسشویی آرچلیک خارج کنید از محفظه ی داخلی لباسشویی بوی بدی احساس می شود، زیرا رطوبت موجود باعث ایجاد قارچ و میکروب درون محفظه ی ماشین لباسشویی آرچلیک می شود. برای رفع این اتفاق از جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی آرچلیک یا ضدعفونی کننده خانگیِ سرکه و آب استفاده کنید.

نتیجه گیری 

همان طور که بارها ذکر کردیم نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک افراد متخصصی را آموزش داده است تا در صورت نیازِ ماشین لباسشویی آرچلیک شما به تعمیر، تعویض و حتی سرویس به در خواست شما در محل موردنظر حاضر شوند.

شما می توانید با خیالی آسوده ماشین لباسشویی آرچلیک منزل خود را به نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک بسپارید و اطمینان داشته باشید تیم نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک به صورت تخصصی ایراد ماشین لباسشویی شما را تشخیص می دهند.

همچنین اگر قطعه ای در تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد از قطعه های بی کیفیت یا دست دوم استفاده نخواهند کرد.

همیشه یادتان باشد اگر با عملکرد نادرست ماشین لباسشویی آرچلیک مواجه شدید، در تشخیص نوع خرابی، تعمیر و حتی سرویس آن از افراد متخصص کمک بگیرید تا از پرداخت هزینه های اضافی در امان باشید.

می توانید برای ارتباط با نمایندگی های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک با مشاورین سایت ایبک تماس حاصل نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک Arcelik

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا