تعمیرات مایکروفر

تعمیر ماکروفر درسا Dorsa | راهنمای تعمیرات مایکروفر درسا

تعمیر ماکروفر درسا Dorsa|نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

امروزه بیشتر آقایان و خانم‌ها زمان زیادی از وقت خود را صرف کار کردن می‌کنند و این موضوع موجب شده است، که زمان کافی برای پختن انواع غذا را نداشته باشند. در چنین شرایطی میزان استفاده از ماکروفر درسا برای درست کردن غذا، گرم کردن غذا و یا ذوب کردن انواع غذای یخ زده و … افزایش پیدا کرده است. ماکروفر درسا یکی از دستگاه‌های حساس می‌باشد، که در صورت استفاده نادرست دچار مشکل خواهد شد و به تعمیرات احتیاج پیدا می‌کند. تعمیر ماکروفر درسا به مهارت و دانش تخصصی نیاز دارد، تا بدون هیچ مشکلی تعمیر گردد. استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا بهترین راهکار برای تعمیر ماکروفر درسا است.

تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا

 •  اگر ماکروفر درسا شما دچار ایراد شده است، ابتدا دستگاه خود را از برق بکشید و هیچ کاری برای عیب‌یابی و تعمیر آن انجام ندهید.
 • با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا تماس بگیرید و دلیل خراب شدن ماکروفر درسا را به همراه نشانه‌های مشکل آن، برای پشتیبانی توضیح دهید.
 • پس از ثبت درخواست تعمیر ماکروفر درسا شما، برای شما پیامکی حاوی کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار ارسال می‌شود.
 • چنانچه شرایط مناسبی برای تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر را درسا ندارید، می‌توانید از طریق سایت درخواست خود را ثبت نمایید.

ماکروفر درسا

نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا بزرگترین تعمیرگاه مجاز ماکروفر درسا در سراسر استان تهران است و خدمات گسترده‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه با سرویس کردن ماکروفر درسا موجب بهبود عملکرد این محصول می‌شود. همچنین نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر، تعمیرات این دستگاه را به کمک نیروهای متخصص و دوره دیده برای مصرف کنندگان انجام می‌دهد و در ازای تعمیر ماکروفر درسا، گارانتی و ضمانت نامه را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

خدمات پس از فروش ماکروفر درسا

کسانی که زمان زیادی از خریدن دستگاهشان نگذشته است و برگه گارانتی آن دارای اعتبار است، می‌توانند از خدمات پس از فروش ماکروفر درسا استفاده کنکنند اگر برگه گارانتی شما دارای اعتبار است، می‌توانید برای عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر درسا به نمایندگی مجاز این برند مراجعه کرده و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تعمیرات این دستگاه را انجام دهید. اما اگر برگه گارانتی شما اعتبار ندارد می‌توانید از خدمات تعمیرگاه‌های دیگر برای تعمیر ماکروفر درسا استفاده کنید.

تعمیرات ماکروفر درسا در محل

بیشتر افراد مایل می‌باشند که از خدمات تعمیر ماکروفر درسا در محل استفاده نمایند. برای استفاده از این خدمات باید با نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر درسا تماس حاصل کنید و از پشتیبانی درخواست کنید که نیروهای متخصص در این زمینه را به محل شما اعزام نمایند. نیروهای نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر درسا، پس از تماس شما مشتریان گرامی، تعمیرکاران را به محل مورد نظر شما اعزام می‌کنند و آنها با استفاده از تجهیزاتی که به همراه خود دارند تعمیر ماکروفر درسا را پس از عیب‌یابی آن، انجام خواهند داد. اگر دستگاه برای کارایی بیشتر نیاز به سرویس داشته باشد، تعمیرکار ماکروفر درسا به محل اعزام شده و در زمان کوتاهی سرویس ماکروفر درسا را برای شما انجام خواهد داد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  عیب یابی و تعمیر ماکروفر وستینگ هاوس | رفع خرابی ماکروفر

ماکروفر درسا

تعمیر ماکروفر درسا چقدر زمان می‌برد؟

ماکروفر درسا بر خلاف دستگاه‌های دیگر مثل لباسشویی، جاروبرقی و … دارای ساختار خیلی پیچیده‌ای نمی‌باشد و عیب‌یابی و تعمیرات آن در زمان کوتاهی در محل قابل انجام می‌باشد. اما هیچ زمان مشخصی برای تعمیر ماکروفر درسا نمی‌توان تعیین کرد. چون تکنسین ماکروفر درسا در محل، باید در مرحله اول دستگاه شما را عیب‌یابی نمایند و علت خرابی و میزان خرابی آن را پیدا کنند، پس از تعیین علت خرابی و روش تعمیر آن، زمان تعمیر ماکروفر توسط تعمیرکاران متخصص در این زمینه تعیین خواهد شد. در نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر درسا، با تهیه امکانات و تجهیزات پیشرفته و همچنین نیروهای کار مجرب در زمان خیلی کمی تعمیرات ماکروفر درسا را در محل شما انجام خواهند داد.

عیب‌یابی ماکروفر درسا

عیب‌یابی ماکروفر درسا به اندازه سرویس کردن ماکروفر درسا و تعمیرات آن دارای اهمیت می‌باشد. خدمات عیب‌یابی ماکروفر درسا موجب می‌شود، که علت دقیق خرابی دستگاه مشخص شده و تعمیر کار در زمان کوتاه تری برای تعمیر ماکروفر درسا در محل اقدام نماید. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود برای عیب‌یابی مشکلات ماکروفر درسا با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا تماس بگیرید. در ادامه مطلب به بررسی برخی ایرادات رایج در ماکروفر درسا می‌پردازیم:

چرا ظرف درون ماکروفر درسا نمی‌چرخد؟

یکی از مشکلات رایج در ماکروفر درسا نچرخیدن ظرف درون دستگاه می‌باشد، که موجب اختلال در عملکرد ماکروفر درسا می‌شود. در اثر نچرخیدن ظرف درون ماکروفر امکان دارد، تمام قسمتهای غذا به درستی گرم نشوند و به همین دلیل برای عیب‌یابی ماکروفر درسا در اولین فرصت باید اقدام کنید. برخی از دلایلی که موجب نچرخیدن ظرف درون ماکروفر درسا می‌شود عبارتند از:

 1.  خراب بودن موتور چرخشی ماکروفر درسا
 2. ایراد داشتن دکمه کنترل موتور چرخشی روی صفحه
 3.  جمع شدن چربی و کثیفی در زیر ماکروفر درسا
 4.  ساییده شدن صفحه گردان به موتور گردان ماکروفر درسا
 5.  خراب بودن شفت ماکروفر درسا
 6.  خراب بودن کوپلینگ ماکروفر درسا
 7.  اختلال میان اتصال صفحه نمایش با موتور چرخشی ماکروفر
 8.  اختلال در عملکرد صفحه نمایش موتور چرخشی ماکروفر درسا

چرا ماکروفر درسا پس از چند ثانیه خاموش می‌شود؟

اگر ماکروفر درسا شما پس از چند ثانیه خاموش می‌شود، باید ابتدا دستگاه شما توسط نیروهای متخصص عیب‌یابی شود، تا علت دقیق خاموش شدن ماکروفر درسا پس از چند ثانیه استفاده، مشخص گردد. دلایل زیادی مثل افت جریان برق، روشن کردن ماکروفر در زمان اوج مصرف، خراب شدن خازن، نوسانات برق، استفاده مداوم و همیشگی از ماکروفر، معیوب بودن برخی از کلیدهای درب ماکروفر درسا و سوختن سوئیچ در ماکروفر درسا، از کار افتادن فن به علت خرابی، از عمده دلایلی می‌باشد، که موجب خاموش شدن ماکروفر درسا پس از چند ثانیه می‌گردد و بهتر است برای تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات ماکروفر درسا تماس حاصل شود.

چرا درب ماکروفر درسا باز و بسته نمی‌شود؟

خوب بسته شدن درب مایکروفر درسا برای تولید کنندگان این محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، چون این دستگاه با نوعی اشعه بسیار قوی موجب گرم شدن غذا، ذوب شدن مواد و … می‌گردد، که اگر به انسان برخورد کند موجب به خطر افتادن سلامت انسان‌ها می‌گردد. به همین دلیل ماکروفر درسا زمانی روشن می‌شود، که در آن به خوبی باز و بسته گردد. در مواقعی که درب دستگاه بسته نشود، نمی‌توانید تحت هیچ شرایطی از ماکروفر درسا استفاده کنید. عیب‌یابی نشان‌دهنده این است که عواملی مانند خراب شدن قفل درب، میکروسوئیچ درب، خراب شدن دسته، خراب شدن فنر و … موجب بروز این ایراد می‌شوند. اگر نتوانستید عیب‌یابی و تعمیر ماکروفر را در منزل انجام دهید، می‌توانید برای تعمیر ماکروفر درسا در محل به دلیل نقص فنی، با نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از مایکروفر دسینی Dessini/امکانات و ویژگی های مایکروفر دسینی

چرا ماکروفر درسا روشن نمی‌شود؟

در ابتدا باید بریز برق را بررسی کنید و دستگاه دیگر را به همان پریز که ماکروفر درسا از آن استفاده می‌کند متصل کنید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید. همچنین خرابی کلید پاور پشت ماکروفر درسا یا دکمه روشن و خاموش جلوی دستگاه، موجب روشن نشدن ماکروفر درسا می‌شود. در برخی موارد نیز روشن نشدن ماکروفر درسا به دلیل قطع بودن اتصالات داخلی ماکروفر می‌باشد و برای بررسی علت‌های خرابی و عیب‌یابی ماکروفر درسا، باید به نمایندگی مجاز تعمیرات این برند مراجعه نمایید.

چرا ماکروفر درسا غذا را به خوبی گرم نمی‌کند؟

گرم نشدن مناسب غذا در حین کار ماکروفر درسا، یکی از مشکلات رایجی است، که برای مصرف کنندگان پیش می‌آید. از علت‌های به وجود آمدن این مشکل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرابی لامپ ماکروفر درسا
 • خرابی دیود ماکروفر درسا
 • خرابی سوئیچ در ماکروفر
 • خرابی ترانس های ولتاژ یا اتصالات داخلی
 • خرابی مگنترون
 • خرابی برد ماکروفر درسا
 • کثیفی فضای داخلی ماکروفر درسا
 • زیاد بودن حجم غذا

هر یک موارد بالا می‌تواند موجب گرم نشدن صحیح غذا در ماکروفر درسا گردد. اگر مشکل از دیود، لامپ، خازن، برد و به طور کلی موارد داخلی ماکروفر باشد، باید به تعمیرکار متخصص مراجعه و نسبت به تعمیر و تعویض دستگاه خود اقدام کنید. اما اگر دستگاه خود را به تازگی خریداری نموده‌اید، زیاد بودن میزان حجم غذای قرار داده شده در ماکروفر درسا یا کثیفی فضای داخلی آن نیز ممکن است موجب گرم نشدن غذا در ماکروفر درسا شوند.

هزینه تعمیر ماکروفر درسا

زمانی که ماکروفر درسا دچار خرابی می‌شود، هزینه تعمیر ماکروفر از دغدغه‌های افراد می‌باشد. در زیر به بررسی هزینه تعمیرات ماکروفر درسا پرداخته‌ایم:

ماکروفر درسا

 •  تعیین دقیق هزینه‌های تعمیر ماکروفر درسا پس از بررسی دستگاه توسط تعمیرکار و مشخص شدن مشکل ماکروفر درسا امکان‌پذیر می‌باشد.
 • یکی از عوامل دیگری که در هزینه‌های تعمیر ماکروفر درسا موثر است، قطعاتی می‌باشد که تعمیرکار ماکروفر درسا، باید برای تعمیر دستگاه شما از آن استفاده کند.
 • این موضوع که آیا ماکروفر درسای شما در دوره گارانتی است و یا خیر، هم بر هزینه تعمیر ماکروفر درسا شما تاثیر گذار خواهد بود.

سخن تکمیلی

در این مقاله مشکلات رایج ماکروفر بررسی شد و علت‌های خرابی و نحوه عیب‌یابی ماکروفر درسا را مورد بررسی قرار دادیم. امروزه ماکروفرها جزو مهمترین وسایل آشپزخانه محسوب می‌شوند و علاوه بر مزایای بسیار، در برخی موارد امکان دارد دارای مشکلات نیز باشند. مانند سایر لوازم خانگی، ماکروفر شما هم ممکن است دچار خرابی و ایراد گردد و در کارکرد آن اختلال ایجاد شود. برخی از این مشکلات به راحتی و در منزل قابل رفع کردن می‌باشند ولی برخی دیگر از ایرادات و مشکلات ماکروفر درسا نیاز به مراجعه به نمایندگی مجاز تعمیر ماکروفر درسا و کمک گرفتن از تکنسین متخصص و باتجربه دارد. استفاده درست و نگهداری صحیح از این دستگاه، در عملکرد آن بسیار موثر خواهد بود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر ماکروفر درسا Dorsa

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

نمایندگی مجاز تعمیرات ماکروفر درسا

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا