مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب فیل | تعبیر حمله کردن فیل در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

دیدن خواب فیل زیاد رایج نیست و ممکن است معنی آن منفی و یا حتی مثبت باشد. تعبیر این خواب به جزئیاتی بستگی دارد که شما در خواب دیده‌اید، توصیه می‌کنیم تا جایی که برایتان امکان دارد جزئیات خواب خود را به یاد بیاورید. اگر شما جزو اشخاصی هستید که علاقه دارید تعبیر خواب‌های خود را بدانید، بهتر است که در اتاق خوابتان یه کاغذ و قلم قرار داده و وقتی از خواب بیدار می‌شوید، سریعاً جزئیات خواب خود را یادداشت کنید.

دیدن خواب فیل نماد چیست؟

به طور کلی دیدن خواب فیل می‌تواند نماد موارد زیر باشد:

  1. فراوانی و موفقیت
  2. پایداری و مقاومت
  3. شما نیاز دارید که فردی قدرتمند از شما حمایت کند.
  4. شما از گذشته خود درس گرفته‌اید.

۱- موفقیت و فراوانی

دیدن فیل در خواب می تواند نماد موفقیت‌ها و قدرت‌هایی باشد که باعث می‌شود شما به رفاه برسید، معمولاً این موفقیت‌ها کاری و مالی هستند و یا می‌تواند به معنی این باشد که شما برای اینکه به اهداف کاری و مالی دست پیدا کنید، تلاش زیادی انجام داده‌اید و اکنون به موفقیت نزدیک شده‌اید.

۲- پایداری و موفقیت

گاهی ممکن است این خواب نماد سرسخت بودنتان در مسیری باشد که می‌خواهید به اهدافتان دست پیدا کنید. شما برای اینکه به اهداف خود برسید تلاش زیادی کرده و رنج های زیادی را هم متحمل شده‌اید. گاهی در این مسیر ناامید شده ولی دوباره امید خود را به دست آورده‌اید و با تمام قدرتی که داشتید برای رسیدن به این اهداف تلاش کرده‌اید.

۳- شما نیاز دارید فرد قدرتمندی از شما حمایت کند.

گاهی ممکن است این خواب نماد این باشد که شما نیاز داشته باشید فرد قدرتمندی از شما حمایت کند. از اینکه می‌بینید اطرافتان پر از افراد افسرده و ضعیف است، خسته شده و می‌خواهید با افرادی رفت و آمد کنید که شاد و موفق باشند.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب شکلات | معانی مختلف شکلات دیدن در خواب

۴- شما از گذشته‌تان درس گرفته‌اید.

گاهی ممکن است این خواب به معنی این باشد که شما شخصی هستید که به گذشته بسیار اهمیت می‌دهید و حتی گذشته افراد دیگر هم در روی تصمیم گیری‌هایتان تأثیرگذار است. شما تلاش می‌کنید که از گذشته درس گرفته و اشتباه خود را دوباره تکرار نکنید.

تعبیر خواب فیل

تعبیر خواب فیل

همانطور که گفتیم دیدن فیل در خواب ممکن است تعبیر خوب یا بدی داشته باشد، ولی به طور کلی می‌توان گفت خواب فیل ممکن است نماد ملاقات با یک شخص ثروتمند و با نفوذ و یا حتی تجارت مهم باشد. اگر شما خواب دیدید که فیلی را حرکت می‌دهید و به اینجا و آنجا می‌برید، تعبیر آن این است که قادرید وضعیت زندگی‌تان را کنترل کنید.

در کشور هند فیل نمادی از نوآوری، برکت، محافظت و شانس است و در دین مسیحیت هم فیل نماد اعتدال در کارهای سخت و همچنین صبر و شکیبایی می‌باشد. در کشور چین هم فیل نشانه موفقیت، طول عمر و خوشبختی است. به طور کلی در آسیا فیل نشانه داشتن ارتباط با دنیای  دیگر می‌باشد.

تعبیر خواب اینکه فیل دنبال شما افتاده است.

اگر خواب دیدید که فیل شما را دنبال می‌کند و شما از او فرار می‌کنید، نشانه این است که شخص قدرتمندی با شما دشمنی پیدا کرده و یا اینکه با شما رقابت می‌کند. شما تصور می‌کنید که قادر نیستید در مقابل این شخص ایستادگی کنید، به این علت ترجیح می‌دهید که فرار کرده تا آسیب کمتری ببینید. گاهی احساس می‌کنید رقابت کردن و یا مبارزه با این شخص معنی ندارد و شما قدرت کمتری دارید و حتماً شکست می‌خورید. اعتماد به نفس خود را کاملاً از دست دادید و گاهی توانایی‌هایتان را هم دست کم می‌گیرید.

تعبیر حمله کردن فیل به شما در خواب

اگر خواب حمله کردن فیل را دیدید، نشانه این است که شخص قدرتمندی باعث شده برایتان دردسر ایجاد شود. شما احساس می‌کنید راه فرار نداشته و باید تسلیم شوید. خیلی دوست دارید که کسی در برابر این شخص قدرتمند از شما حمایت کند اما در بین اطرافیانتان هیچ کسی نیست که بتواند در مقابل این شخص بایستد. گاهی فکر می‌کنید که بهترین راه این است که با این شخص کنار بیایید.

تعبیر خواب سوار فیل شدن

اگر خواب فیل سواری را دیدید، نشانه این است که شما شدیداً احساس قدرت کرده و فکر می‌کنید قدرتمند هستید. کسانی در کنار شما بوده و به حمایت آنها دلگرم هستید که با نفوذ و قدرتمند هستند. شما روی آنها حساب باز کرده و به این علت برای خود هدف‌های بزرگی را ترسیم کرده‌اید. اعتماد به نفستان بالا رفته و کمی هم مغرور شده‌اید، شاید این غرور باعث شکست شما بشود.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب خیار | معنی خوردن خیار در خواب چیست؟

تعبیر خواب اینکه از روی فیل زمین بیفتید.

اگر خواب دیدید از روی فیل زمین افتاده‌اید، معمولاً این خواب معنی خوبی ندارد و ممکن است نماد شکست باشد. گاهی شما احساس می‌کنید که دچار شکست شده و جایگاه خوبی در بین اطرافیان و حتی در اجتماع ندارید. فکر می‌کنید که دیگران رفتار خوبی با شما ندارند و رفتارشان مانند قبل نیست و حتی در کارهای با اهمیت روی شما حساب باز نمی‌کنند.

فکر می‌کنید کار اشتباهی کرده‌اید و این باعث شده از دیگران عقب بیفتید. دیگر قدرت قبلاً را نداشته و ضعیف شده‌اید. اعتماد به نفس شما کاملاً پایین آمده و خود را دست کم می‌گیرید.

تعبیر خواب اینکه به فیل غذا می‌دهید.

اگر خواب دیدید که به فیلی غذا می‌دهید ممکن است تعبیر آن این باشد که شما تلاش می‌کنید پیشرفت کنید. خسته شدید از بس که ضعیف بودید، می‌خواهید آنقدر پیشرفت کنید که افراد دیگر حسرت زندگی‌تان را بخورند. البته برای رسیدن به اهداف خود برنامه‌های خوبی دارید و برای انجام آنها، شدیداً تلاش می‌کنید.

غذا دادن به یک فیل در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما در آینده نزدیک سود زیادی به دست آورده و می‌توانید موفقیت‌های زیادی در روابط اجتماعی کسب کنید. همچنین این خواب ممکن است نشانه موفقیت، شادی و خوشبختی باشد.

تعبیر دیدن خواب فیلی در قفس

اگر خواب دیدید که فیلی در قفس می‌باشد، نشانه این است که کسی شما را گرفتار خود کرده و از شما سوء استفاده می‌کند. این فرد باعث محدود شدن آزادی‌های شما شده و در کارهای خصوصی‌تان هم دخالت می کند. به دلایلی شما به این شخص نیاز داشته و قادر نیستید از او جدا شوید. فعلاً مجبورید رفتارهای او را نادیده گرفته و تحمل کنید ولی با خود تصمیم گرفته‌اید هر زمانی که دیگر به این شخص احتیاج نداشتید، او را از خودتان دور کنید.

تعبیر دیدن یک فیل در خانه

اگر خواب دیدید که در خانه‌تان فیلی آمده، معنی آن این است که در بین اطرافیانتان کسی وجود دارد که روی او حساب باز کرده‌اید. این شخص، بسیار قوی و قابل اعتماد است که می‌توانید با خیال راحت در روزهای سخت به او تکیه کنید.

تعبیر دیدن یک فیل مرده در خواب

اگر خواب فیل مرده‌ای را دیدید معنی آن این است که برایتان اتفاقی افتاده که باعث پایین آمدن اعتماد به نفستان می‌شود و مانند قبل احساس قدرت نکرده و گاهی احساس می‌کنید که بسیار ضعیف شده‌اید. شاید مشکلات مالی هم دارید به همین علت احساس کمبود هم می‌کنید. گاهی امکان دارد احساس کنید که پیر شده و ناامید شوید. فکر می‌کنید آینده روشنی نخواهید داشت.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب موز | معنی خوردن موز در خواب

تعبیر دیدن فیل سیاه در خواب

اگر خواب فیل سیاهی را دیدید نشانه این است که اتفاقات پیش آمده باعث شده شما در زندگی‌تان ناامید شوید. دیگر برای ادامه اهداف خود امیدی ندارید و اعتماد به نفستان را از دست داده‌اید. شاید لازم باشد داشته‌های خودتان را بیشتر در نظر بگیرید.

تعبیر دیدن فیل سفید در خواب

اگر خواب فیل سفیدی را دیدید نشانه این است که در گذشته خاطرات بدی دارید و قادر نیستید که آنها را فراموش کنید. فکر کردن به خاطرات گذشته باعث شده انرژی تان کاملاً تخلیه شود و نتوانید در روی اهدافی که دارید تمرکز کنید. شاید لازم باشد کمتر به گذشته فکر کنید.

تعبیر دیدن فیل قرمز در خواب

اگر خواب فیل قرمزی را دیدید، نشانه این است که شما احساس خطر کرده و حس می‌کنید کسی می‌خواهد برای شما برنامه‌ریزی کند تا مشکلاتی را بر سر راه شما به وجود بیاورد.

تعبیر دیدن فیل زرد در خواب

اگر خواب فیل زرد را دیدید، نشانه این است که شما شدیداً نگران اتفاقاتی می‌باشید که رخ نداده است و شاید هم هیچگاه اتفاق نیفتد، ولی شما با این تصورات فقط افکار خود را مشوش می‌کنید.

تعبیر دیدن فیل صورتی در خواب

دیدن فیل صورتی در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما کودک درونتان را زنده نگه داشته‌اید.

تعبیر خواب اینکه بچه فیلی را بخرید.

اگر خواب دیدید که بچه فیلی را خریده‌اید، نشانه تجارت کوچکی است که بسیار سودآور می‌باشد. شما در آینده نزدیک در یک معامله موفق شده و یا ممکن است خانه‌ای بخرید.

تعبیر خواب حمله کردن فیل به شما

اگر خواب دیدید که فیلی به شما حمله کرده است نشانه این است که در آینده خطری شما را تهدید می‌کند و باید بیشتر از قبل مراقب خودتان باشید.

تعبیر دیدن خواب فیل از دیدگاه آنلی بیتون

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر تعداد زیادی فیل را در خواب دیدید، نشانه فراوانی است ولی دیدن یک فیل تنها، می‌تواند نشانه این باشد که شما زندگی محقرانه‌ای دارید ولی اعتماد به نفستان بسیار بالا بوده و استوار زندگی می‌کنید.

اگر خواب دیدید که به یک فیل غذا می‌دهید، نشانه این است که شما مقامی در اجتماع پیدا می‌کنید و به زیردستان خود محبت خواهید کرد.

تعبیر خواب فیل

تعبیر دیدن خواب فیل از دیدگاه مطیعی تهرانی

مطیعی تهرانی می‌گوید:

اگر خواب دیدید که گله‌ای فیل در حال عبور کردن هستند و شما آنها را تماشا می‌کنید، نشانه این است که با بزرگان و علما برخورد خواهید داشت.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب فیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعبیر حمله کردن فیل در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x