تعمیرات مایکروفر

تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال General Admiral

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

مایکروفر یکی از لوازم های خانگی رایج بین منازل افراد و محل های کاری مانند رستوران میباشد. از استفاده های پر کاربرد ماکروفر میتوان به آب کردن یخ مواد غذایی منجمد مانند گوشت و مرغ یخ زده یا گرم کردن غذا اشاره کرد. و طبق بررسی های صورت گرفته از افرادی که این دستگاه را خریده اند جالب است بدانید که با مشکلات و چالش های مختلفی مثل آب نشدن یخ قسمت های داخلی برخی مواد غذایی مانند مرغ یا کافی نبودن فضای داخلی و کوچک بودن دستگاه مواجه شده اند.

بهترین مایکروفر جنرال آدمیرال

از لحاظ کلی اگر بخواهیم بهترین ماکروفر را مشخص کنیم به مدل دستگاهی گفته میشود که :

 • سیستم گرمادهی بی نقصی داشته باشد و با پخش گرما به صورت یکنواخت و پایدار عمل یخ زدایی و گرم کردن را انجام دهد.
 • نحوه استفاده و کار با دستگاه ساده باشد به طوری که هر شخص با هر سطح از دانش بتواند بدون مشکل با دستگاه کار نماید.
 • طراحی آن به گونه ای باشد که هنگام تمیز کردن دستگاه با مشکل مواجه نشوید و تمامی بخش ها به راحتی تمیز شوند.
 • نکته جالب این است که با انتخاب مناسب مدل دستگاه میتوانید علاوه بر کاربرد های معمول دستگاه از آن به عنوان اجاق و پخت غذا استفاده کنید.

معرفی انواع مایکروفر

به طور کلی میتوانیم انواع مایکروفر موجود در لوازم خانگی را به سه دسته تقسیم نماییم:

مدل مایکروفر ساده یا  Microwave

ساده ترین نوع مایکروفر که برای گرم کردن غذا و آب کردن یخ مواد غذایی استفاده میشود

مدل مایکروفر گریل یا  Grill Microwave

این مدل مایکروفر علاوه بر کاربرد های مدل ساده میتوان برای گریل کردن هم استفاده کرد

مایکروفر ترکیبی یا Combination Microwave

این مدل دستگاه نیز علاوه بر قابلیت های مدل های قبلی مانند فر برای پخت و برشته کردن مواد غذایی هم استفاده میشود

مایکروفر جنرال آدمیرال

کاربردهای مایکروفر جنرال آدمیرال چیست؟

در این قسمت مقاله به کاربرد های بیشتری که این دستگاه میتواند برای شما داشته باشد اشاره میکنیم:

قابلیت ضدعفونی‌کنندگی‌

یک قابلیت ویژه که عموم مردم از آن بی خبرند ، قابلیت ضد عفونی کردن وسایل آشپزخانه توسط مایکروفر میباشد. شما میتوانید وسایلی مانند تخته گوشت یا لوازم مشابه را در مقداری آب لیمو قرار داده و آنها را به مدت یک دقیقه خیس کنید و سپس در مایکروفر قرار دهید به این ترتیب هم وسایل بوی بد خود را از دست میدهند و هم ضد عفونی میشوند و میکروب و باکتری وسایل از بین میرود.

بخارپز کردن و جوشاندن

حتما میدانید که سرعت مایکروفر در گرم کردن از اجاق گاز بسیار بیشتر است و در مقایسه با آن مواد غذایی را در عرض چند دقیقه به نقطه جوش میرساند. بدین صورت شما میتوانید برای بخارپز کردن مخصوصا بخارپز کردن انواع سبزیجات در آشپزی از مایکروفر جنرال آدمیرال استفاده کنید. قابل ذکر است که بخارپز کردن در مقایسه با جوشاندن بسیار بهتر است و باعث حفظ مواد مغذی مواد غذایی میشود در نتیجه به بهبود سلامت شما می انجامد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  آیا استفاده از مایکروفر باعث سرطان میشود؟ | آیا مایکروفر سرطان زا است؟

درست کردن انواع کیک و شیرینی‌

شما میتوانید از مایکروفر جنرال آدمیرال در درست کردن انواع شیرینی و نان استفاده کنید. در مقایسه با فر ها برای شیرینی پزی تفاوتی ندارد و به همان اندازه میتوان کیک و نان خوبی درست کرد. و همچنین از لحاظ سرعت و مدت زمان نیز قابل ذکر است که در مایکروفر جنرال آدمیرال برای درست کردن یک کیک وانیلی به فقط ۵ دقیقه وقت نیاز دارید در صورتی که برای همین کیک با روش معمولی به مدت زمان بسیار بیشتری نیاز خواهید داشت.

آبدار کردن مرکبات

یکی دیگه از استفاده های کاربردی مایکروفر جنرال آدمیرال این است که با این دستگاه میتوانید مرکباتی مانند پرتغال و لیمو را لذیذ تر و آبدار تر بنمایید. برای این کار شما نیاز است تنها قبل از آبگیری پرتغال یا لیمو به طور مثال ، ابتدا آنها را برای ۲۰ ثانیه در مایکروفر جنرال آدمیرال قرار دهید تا میوه ای آبدار تر داشته باشید و سپس آنها را آبگیری نمایید.

ویژگی های یک تعمیر کار متخصص مایکروفر جنرال آدمیرال

در صورت انتخاب گزینه تعمیر در منزل شما حتما باید توجه داشته باشید که یک تکنسین و متخصص باید دارای چه ویژگی های مورد نظر باشد تا بتوانید به آن اعتماد کنید:

 • فرد متخصص شرکت مورد نظر باید در ساعت مشخص شده با تمامی لوازم و تجهیزات در مکان مورد نظر شما حاضر شود.
 • فرد مورد نظر باید دارای تجربه و مهارت کافی باشد تا در زمان کوتاه و استاندارد دستگاه شما را عیب یابی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نماید.
 • یکی دیگر از نکات مهم رعایت کردن نکات و موارد بهداشتی برای انجام کار تمیز میباشد .
 • همچنین فرد باید از نظر ظاهری مرتب و تمیز باشد تا آلودگی وارد محل و منزل شما نشود.
 • فرد باید بسیار با اخلاق باشد و به سوالات شما با کمال آرامش پاسخ دهد.

راهنمای عیب یابی مایکروفر جنرال آدمیرال در منزل توسط شما

از اهداف سایت ما همیشه بالا بردن سطح دانش شما درباره لوازم خانگی میباشد. به همین دلیل در این بخش از مقاله به آشنایی با برخی از مشکلات مایکروفر جنرال آدمیرال و نحوه رفع آن آشنا میشوید:

مایکروفر روشن نمیشود ، در این مواقع چه کاری باید انجام دهیم ؟

ممکن است هنگام استفاده از دستگاه با این مشکل مواجه شوید که دستگاه روشن نمیشود در چنین مواردی میتوانید علل زیر را بررسی نمایید:

 • یکی از دلایلی که میتواند باعث ایجاد این مشکل شود سوختن فیوز حرارتی مایکروفر جنرال آدمیرال میباشد که باعث میشود دستگاه روشن نشود در این موارد نیاز به یک تعمیر کار متخصص میباشد پس بهتر است با یک مرکز تعمیر تخصصی  تماس بگیرید یا به نزدیک ترین تعمیرگاه مراجعه نمایید.
 • یکی از دلایلی که میتواند باعث وجود این مشکل شود ایراد در سیم کشی پریز برق شما می باشد پس بهتر است از سالم بودن پریز برق مطمئن شوید و دستگاه را برای امتحان به پریز برق دیگری متصل نمایید.
 • همچنین میکروسوئیچ دستگاه در صورت خرابی باعث روشن نشدن آن میشود که برای این مورد هم نیاز به یک تعمیر کار متخصص دارید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات مایکروفر کندی در تهران | نمایندگی تعمیرات مایکروفر کندی candy

مایکروفر در هنگام استفاده صدای زیادی تولید میکند

 • یکی از دلایل این مشکل میتواند مربوط به سینی مایکروفر شما باشد که اگر به صورت صحیح در جای خود قرار نگرفته باشد باعث ایجاد صدای اضافی میشود.
 • در صورت استفاده طولانی و سرویس نکردن دستگاه باعث کثیف شدن ریل های ماکروفر میشود که به ایجاد صدای اضافی منجر میشود در این مورد باید با یک تعمیر کار برای سرویس دستگاه تماس حاصل فرمایید.
 • یکی از دلایل ساده این مشکل میتواند قرار دادن ظروف بزرگ تر از اندازه استاندارد در دستگاه باشد که با برخورد به دیواره داخلی دستگاه منجر به ایجاد سر و صدا میشود.

مایکروفر جنرال آدمیرال

در مایکروفر جنرال آدمیرال بسته نمیشود

یکی از مشکلات دیگر که با ما تماس میگیرند ، بسته نشدن درب مایکروفر میباشد که میتواند دلایل زیر منجر به ایجاد این مشکل شده باشد:

 • دستگیره مایکروفر میتواند در صورت استفاده نامناسب خراب شده باشد که باعث میشود شما نتوانید درب دستگاه را به درستی باز و بسته نمایید در این مورد باید برای تعویض دستگیره درب دستگاه با یک متخصص تماس بگیرید.
 • قرار گرفتن وسایل و مواد در بین درب دستگاه و بدنه آن باعث جلوگیری از بسته شدن آن میشود
 • همچنین خرابی فنر های درب دستگاه نیز میتواند باعث بسته نشدن درب آن شود که مانند مشکل دستگیره درب دستگاه باید با یک متخصص تماس بگیرید تا برای تعویض آنها اقدام نماید

دستگاه در هنگام کار جرقه میزند

جرقه زدن دستگاه از مشکلات جدی و اساسی میباشد که حتما باید مورد تعمیر  قرار بگیرد که در ادامه عوامل این مشکل را بررسی خواهیم کرد:

 • یکی از دلایل شایع برای این مشکل قرار دادن ظروف فلزی در دستگاه میباشد که شما با قرار ندادن ظروف فلزی در دستگاه میتوان به راحتی این مشکل را حل نمود.
 • دلیل دیگری که میتواند باعث ایجاد این مشکل شود خرابی و از بین رفتن جدار داخلی مایکروفر جنرال آدمیرال میباشد که باید برای این مورد از یک تعمیرکار متخصص استفاده نمایید.
 • دلیل دیگر نیز میتواند از بین رفتن روکش های سیم کشی داخلی دستگاه باشد که در اولین فرصت باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

چند نکته برای نگهداری مناسب و اصولی از مایکروفر

 • یکی از نکات نگهداری مایکروفر محل قرار دادن دستگاه در آشپزخانه میباشد که بهترین مکان برای مایکروفر جنرال آدمیرال روی سطحی میباشد که کاملا خشک و صاف باشد پس در قرار دادن این دستگاه در آشپزخانه یا محل کار این نکته را رعایت فرمایید. (سطح پیشنهادی برای دستگاه سطح چوبی میباشد)
 • دستگاه نباشد نزدیک وسایل حرارتی مانند اجاق گاز قرار بگیرد.
 • اطراف دستگاه توسط وسایل دیگر احاطه نشده باشد و جریان هوا بر قرار باشد.

سخن آخر

مایکروفرو جنرال آدمیرال یکی از لوازم خانگی مورد نیاز برای تمام افراد میباشد که قابلیت های مختلفی دارد و بر اساس نیاز های مختلف ، مدل های مختلفی برای افراد طراحی شده است. در این مقاله سعی شد با افزایش آگاهی شما در زمینه مایکروفر و انواع قابلیت های این دستگاه خانگی به شما در انتخاب و تعمیر مایکروفر کمک شود. امیدواریم که اطلاعات موجود برای شما مفید واقع شده باشد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال General Admiral

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیر مایکروفر جنرال آدمیرال General Admiral

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا