تعمیرات ظرفشویی

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک General Electric

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در محل | نگهداری، عیب یابی و سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در سراسر ایران توسط مجموعه ایبک امداد انجام می‌شود ایبک امداد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با در اختیار داشتن تعمیرکارانی متخصص و تجهیزات و قطعات فابریک اقدام به ارائه خدمات در محل شما می‌نماید. با بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می‌توانید تا 75% در هزینه‌های مربوط به تعمیر و راه اندازی دستگاه صرفه جویی کنید.

محتوا پنهان
1 ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در تهران

ارتباط با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در تهران

جهت ارتباط با نمایندگی مجموعه ایبک امداد می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت ایبک امداد تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین در وبسایت ثبت نمایید.

به محض ثبت درخواست شما، نزدیکترین تعمیرکار به آدرس شما اعزام می‌شود و در سریعترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی دستگاه می‌نماید.

بعد از عیب یابی مشکل دستگاه و هزینه تعمیر آن به شما اعلام می‌شود و اگر قصد تعمیر داشتید، مراحل کار در مقابل شما انجام می‌شود تا خیالتان از بابت قطعات مصرفی و اصل بودن آنها راحت باشد.

در نهایت ضمانت نامه معتبر ارائه می‌شود که نشان از اطمینان مجموعه به تخصص تعمیرکار خود می‌باشد.

بهره مندی از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد در تهران

 • تمامی تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد باید کاملا مجرب و آموزش دیده باشند.
 • همه تکنسین‌های اعزامی ازایبک امداد با لباس فرم در محل حاضر می‌شوند.
 • تمامی خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک، با ضمانت نامه معتبر ارائه می‌شود.
 • کلیه قطعاتی که در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک مورد استفاده قرار می‌گیرد، اصل و اورجینال برند جنرال الکتریک می‌باشند.
 • نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شعبات مختلفی در شهرهای ایران دارد.
 • به محض تماس با مجموعه ایبک امداد، در کمترین زمان و با کمترین هزینه خدمات مربوط به تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در محل مورد نظر شما انجام می‌شود.
 • در تمامی روزهای هفته و حتی در ایام تعطیل، ایبک امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد

یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک با آن مواجه می‌شوید، بهره مندی از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک است.

به جهت وجود شرایط سیاسی و اقتصادی خاصی که بر کشور حادث شده است، کمپانی جنرال الکتریک نمی‌تواند مستقیما در ایران حضور داشته باشد.

به همین جهت بعضی از کمپانی‌های داخل کشور اقدام به ارائه خدمات پس از فروش جنرال الکتریک می‌نمایند.

جهت استفاده از این خدمات لازم است با شماره‌های روی ضمانت نامه ظرفشویی تماس بگیرید. البته در نظر داشته باشید که در برخی موارد ممکن است مشکلات و خرابی‌های دستگاه شامل گارانتی نباشد و یا مصرف کنندگان از خدمات نمایندگی‌ها رضایت کامل نداشته باشند.

در این صورت می‌توان از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک که توسط تعمیرگاه مجاز ایبک امداد ارائه می‌شود، استفاده نمایند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در محل

ایبک امداد با بهره مندی از اصول و قوانین بین المللی مشتری مداری، اقدام به ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ظرفشویی جنرال الکتریک به شما عزیزان می‌نماید.

همچنین می‌توانید با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی جنرال الکتریک در محل از گارانتی رسمی و قطعات اورجینال در ایبک امداد بهره مند شوید. به طور کلی مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در محل را می‌توان موارد زیر دانست:

 • به طور کامل در جریان تمامی مراحل کار قرار می‌گیرید و خیالتان از بابت اصل بودن قطعات راحت خواهد بود.
 • به جهت عدم نیاز به جابجایی و انتقال دستگاه احتمال آسیب به آن به صفر می‌رسد.
 • هزینه‌ای اضافه بابت انتقال دستگاه به تعمیرگاه پرداخت نمی‌کنید.
 • صرفه جویی در زمان شما به جهت عدم نیاز به پیدا کردن تعمیرکار متخصص
حتما بخوانید:   راهنمای تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی در شهریار | تعمیر ظرفشویی در محل

خدماتی که ایبک امداد در تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ارائه می‌کند

زمانی که ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک شما دچار ایراد و مشکلی شد، نیاز به تعمیرکاری دارید تا دستگاهتان را تعمیر و مثل روز اول به شما تحویل دهد.

ابتدا باید با نمایندگی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در شهر خود تماس بگیرید و درخواست اعزام تعمیرکار نمایید.

اعزام یک تعمیرکار حرفه‌ای و باتجربه از جمله مهمترین کاری است که در جهت تعمیر دستگاهتان انجام می‌شود.

در صورتی که تعمیرکار نتواند مشکل دستگاه شما را به خوبی تشخیص دهد، ممکن است آسیب‌های جدی به دستگاه وارد شود.

به همین جهت بهترین اقدام استفاده از خدمات نمایندگی مجاز ایبک امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی برند جنرال الکتریک می‌باشد.

ایبک امداد در مقابل تمامی خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌کند، ضمانت نامه معتبر و گارانتی شرکتی می‌دهد تا اطمینان شما را جلب نماید.

تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی در مجموعه تخصصی ایبک امداد توسط تعمیرکاران متخصص در محل مورد نظر مشتری ارائه می‌شود.

ایبک امداد  در صورت نیاز به تعویض قطعات تنها از لوازم فابریک و اورجینال استفاده می‌کند تا کیفیت اولیه دستگاه حفظ شود.

مدت زمان تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک توسط مجموعه ایبک امداد

 • یکی از مهمترین مسائلی که در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک باید به آن توجه کرد، کارکرد درست و بدون نقص دستگاه است.
 • به جهت اینکه ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک قابلیت شستشوی حجم زیادی از ظرف‌های کثیف را دارد، لازم است کارکردی مناسب و بدون وقفه داشته باشد.
 • بنابراین زمان خرابی این دستگاه باید آن را سریعا تعمیر و رفع عیب نمود. در بسیاری از مواقع نیز مصرف کنندگان برای تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به دنبال استفاده از نمایندگی کمپانی هستند تا بتوانند بدون انتقال دستگاه به تعمیرگاه آن را تعمیر کنند.
 • به طور کلی روش و نوع تعمیر در تمامی ماشین ظرفشویی‌های جنرال الکتریک یکسان نیست. و هر یک روش خاص و تجهیزات خاصی را می‌طلبد.
 • برای رفع مشکل تمامی لوازم خانگی راه‌هایی نظیر سرویس، تعویض قطعات، عیب یابی و تعمیر و … در نظر گرفته می‌شود که هریک از این خدمات به زمان مشخصی نیاز دارند.
 • اما ایبک امداد برای سرعت به کار و جلوگیری از اتلاف وقت مصرف کنندگان تمامی خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی معیوب را در محل به صورت کاملا تخصصی انجام می‌دهد.
 • حتی در شرایطی که قطعات ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده باشند نیز تعمیرکاران متخصص مجموعه ایبک امداد سریعا قطعات اورجینال را جایگزین قطعات معیوب می‌کنند.
 • پس از دریافت درخواست شما توسط کارشناسان ایبک امداد، نزدیکترین تعمیرکار در محل شما در مدت زمانی کوتاه حاضر می‌شود و نسبت به عیب یابی و تشخیص مشکل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک اقدام می‌نمایند.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

فواید سرویس ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

ماشین ظرفشویی نیز مانند سایر لوازم برقی خانگی نیاز به مراقبت دارند. یکی از نکات مهم در خصوص نگهداری از ماشین ظرفشویی، سرویس دوره‌ای آن است. از این رو برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در کارکرد ظرفشویی باید طی مدت زمان مشخصی اقدام به سرویس آن نمایید.

 • تعمیرکار مجموعه ایبک امداد کلیه قطعات دستگاه را به صورت کاملا تخصصی و با تجهیزات پیشرفته سرویس می‌کند.
 • با بهره مندی از خدمات سرویس ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می‌توانید تا حد زیادی از ایجاد خسارت و ایرادات ناگهانی در دستگاه جلوگیری نمایید.
 • سرویس به موقع ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک عمر مفید دستگاه را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود دستگاه کمتر دچار خرابی شود.

ویژگی تعمیرکاران ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد

ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نیز مانند هر وسیله برقی دیگری در صورت خرابی، نیاز به تعمیرکار متخصص دارد. تعمیرکاران ناشی علاوه بر اینکه نمی‌توانند دستگاه را به درستی عیب یابی کنند، باعث از کار افتادن آن نیز خواهند شد. از آنجایی که این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است، توصیه می‌کنیم از خدمات مجموعه ایبک امداد استفاده کنید زیرا:

 • تعمیرکار ایبک امداد از سطح دانش، تجربه و مهارت بالایی در زمینه تعمیر و عیب یابی تخصصی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک برخوردار می‌باشد.
 • ایبک امداد پس از عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک، به شما گارانتی معتبر ارائه می‌نماید.
 • تعمیرکار این مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را در محل شما و با استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌دهد.
 • کارشناسان ایبک امداد به تمامی کد خطاها و ارورهای ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک آشنایی کامل دارند و می‌توانند مشکل دستگاه شما را سریعا رفع کنند.

سوالات متداول کاربران از تعمیرکاران مجموعه ایبک امداد

در بسیاری از موارد کاربران در هنگام تعمیر دستگاه‌ها سوالاتی از تعمیرکاران می‌پرسند که لازم دیدیم در اینجا به چند مورد از رایج‌ترین آنها پاسخ دهیم.

حتما بخوانید:   خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی هیوندای Hyundai

آیا ایبک امداد نمایندگی کمپانی جنرال الکتریک را دارد؟

خیر ایبک امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را ندارد و به عنوان تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر ظرفشویی برند جنرال الکتریک می‌پردازد.

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد با استفاده از قطعات اورجینال انجام می‌شود؟

بله کلیه خدمات تعمیر لوازم برند جنرال الکتریک در ایبک امداد با استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات انجام می‌گردد.

آیا تعمیر لوازم جنرال الکتریک در محل ممکن است؟

بله تمامی خدماتی که توسط مجموعه ایبک امداد ارائه می‌شود، بدون انتقال دستگاه و در همان منزل شما انجام می‌شود مگر در مواردی خاص.

آیا پس از پایان کار تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک خدمات گارانتی ارائه می‌شود؟

بله کلیه خدماتی که در مجموعه ایبک امداد انجام می‌شود، همراه با گارانتی معتبر رسمی 3 الی 12 ماهه و فاکتور با درج جزئیات هزینه‌ها می‌باشد.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

این بخش از مقاله برای مصرف کنندگان برند جنرال الکتریک بسیار مفید خواهد بود پس تا پایان این بخش با ما همراه باشید.

در مواردی ایراداتی که در دستگاه‌های لوازم برقی ایجاد می‌شوند، جزئی و قابل حل توسط خودتان می‌باشد. در همین راستا این مطالب را در اینجا آورده‌ایم تا بتوانید با خواندن آن تا حد زیادی در هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی خود صرفه جویی نمایید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

بررسی و عیب یابی ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

گاهی با بررسی مواردی ساده می‌توانید مشکل دستگاه را حل نمایید و نیازی به حضور تعمیرکار در محل نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می‌کنیم این صفحه را به طور کامل مطالعه نمایید.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک روشن نمی‌شود؟

در صورتی که ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک روشن نمی‌شود، موارد زیر را بررسی نمایید:

 • از شایع‌ترین عواملی که موجب روشن نشدن ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک می‌شود، اختلال در قفل درب و یا سوئیچ درب است.
 • زمانی که درب دستگاه به خوبی بسته می‌شود، برق در آن جریان پیدا می‌کند.
 • هرگاه قفل درب و یا سوئیچ درب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ایراد پیدا می‌کند، برق جریان پیدا نکرده و دستگاه روشن نمی‌شود.
 • کنترل الکترونیکی یا تایمر دستگاه مسئله دیگری است که باید بررسی شود.
 • با بهره مندی از یک اهم متر از درستی کارایی تایمر دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • مسئله دیگری که موجب روشن نشدن ماشین ظرفشویی می‌گردد، پریدن فیوز حرارتی است.
 • این فیوز شکلی طراحی شده است که در هنگام بالا رفتن دمای دستگاه بیش از حد نرمال فیوز بپرد.
 • در صورتی که فیوز دچار مشکل باشد، لازم است آن را تعویض نمایید.

دلیل ایجاد صدای ناهنجار در ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک چیست؟

در صورت ایجاد صدا در دستگاه، موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است ایراد از پروانه پمپ، ایجاد فشار در بازوهای اسپری کننده و تخلیه آب باشد.
 • پروانه پمپ دستگاه اگر آزادانه حرکت نکند و یا دچار شکستگی شده باشد، صدای ناهنجار از خود تولید می‌کند.
 • کاسه نمد یا حلقه بلبرینگ بازوها اگر دچار فرسودگی و یا سایش شده باشند، موجب عملکرد نادرست بازوهای اسپری کننده در ماشین ظرفشویی می‌شوند و صدای غیرطبیعی از دستگاه خارج می‌شود.

چرا آب از ظرفشویی جنرال الکتریک تخلیه نمی‌شود؟

در مواردی که آب از ظرفشویی جنرال الکتریک تخلیه نمی‌شود، لازم است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • فیلتر کف ظرفشویی، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را چک کنید که گرفتگی نداشته باشد.
 • پمپ و پروانه دستگاه را چک کنید تا مسدود نشده باشد.
 • اگر پمپ توسط دچار مسدودی شده است، باید رفع مسدودی شود اما اگر خراب شده باشد، باید تعویض گردد.
 • پیچ خوردگی و یا آسیب دیدگی شیلنگ تخلیه آب ظرفشویی نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل در ظرفشویی شود.

چرا ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک طرف را به خوبی شستشو نمی‌دهد؟

 • چک کنید تا آبگیری در ظرفشویی جنرال الکتریک به طور دقیق انجام شود.
 • از مواد شوینده باکیفیت استفاده کنید.
 • آب‌پاش‌ها را بررسی کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد.
 • ظروف را به درستی در دستگاه بچینید.
 • بررسی کنید تا ماشین ظرفشویی به خوبی عمل تخلیه را انجام می‌دهد.
 • فشار آب و سختی آب را بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که فشار آب باید 20 تا 120 پوند بر اینچ مربع باشد.
 • در مواردی که تمیز نشدن ظروف بخاطر فشار آب باشد، لازم است شیرهای آب را قطع کنید. سپس باید شیر آب گرم را در یک ظرف نیم گالنی باز کنید و اگر ظرف در مدت 14 ثانیه پر نشد، متوجه می شوید که مشکل دستگاه از فشار آب است. در غیر اینصورت دستگاه ایرادی ندارد و باید مشکل فشار آب را رفع کنید.
 • بعضی اوقات نیز ممکن است مشکل از سختی آب باشد که فقط با استفاده از نمک می‌توانید مشکل را حل کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

چرا روی ظروف لکه و سفیدک برجای می‌ماند؟

اگر ظروف در ظرفشویی جنرال الکتریک لکه و سفیدک می‌زنند، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • اطمینان حاصل کنید که به درستی به ظرفشویی جنرال الکتریک برنامه داده باشید.
 • از نمک‌هایی که دانه درشت هستند، استفاده کنید.
 • سعی کنید از جلادهنده استفاده کنید و با توجه به املاح آب منطقه خود آن را تنظیم نمایید.
 • اگر آبی که در منطقه شما وجود دارد، دارای املاح زیاد است، درجه جلادهنده را روی 5 و در غیر این صورت روی 1 یا 2 بگذارید.
 • اگر از قرص فول بری شستشو استفاده کنید، نیازی به جلا دهنده نیز نخواهید داشت.
حتما بخوانید:   دفتر راهنمای ماشین ظرفشویی ویرپول | نصب و راه اندازی ظرفشویی ویرپول

به چه دلیل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک نشتی دارد؟

 • اولین مسئله‌ای که لازم است برای حل مشکل نشتی آب ماشین ظرفشویی بررسی کنید، شیلنگ تخلیه آب و پمپ تخلیه آب دستگاه است.
 • اگر شیلنگ آسیب دیده باشد و یا مسدود شده باشد، آب از ماشین ظرفشویی نشتی خواهد داشت.
 • همچنین اگر پمپ تخلیه آب ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده باشد، آب نشتی می‌دهد.
 • در غیر اینصورت لازم است موارد دیگر توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک بررسی شود. جنرال الکتریک شود.

چرا آب در ماشین ظرفشویی پر نمی‌شود؟

در مواردی که دستگاه از آب پر نمی‌شود، لازم است برای عیب یابی موارد زیر را بررسی کنید:

 • برای شستشوی بهتر دستگاه آب را با حرارت بالا و فشار زیاد به سمت ظروف پرتاب می‌کند و اگر ظرفشویی به اندازه کافی آب نداشته باشد، آب با فشار به ظروف نمی‌رسد.
 • در این صورت بررسی کنید تا شناوری که در دستگاه تعبیه ‌شده خراب نشده باشد.
 • اگر شناور خراب شده باشد، قبل از رسیدن به حد مورد نیاز به‌صورت اتوماتیک قطع می‌شود.
 • اگر ایراد از شناور نباشد، احتمالا درب به درستی بسته نمی‌شود.
 • اگر درب دستگاه باز باشد، هیچ آبی درون آن جریان پیدا نمی‌کند.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک ظروف را خشک نمی‌کند؟

در مواردی که با مشکل شستن ظرف و خشک نکردن آن توسط ماشین لباسشویی مواجهه شدید، لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا پمپ تخلیه دستگاه را چک کنید.
 • سپس المنت را بررسی نمایید.
 • اگر نیاز به تعویض المنت و پمپ تخلیه بود، این کار را انجام دهید.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی مواد شوینده را حل نمی‌کند؟

در مواردی که مواد شوینده در ظرفشویی حل نمی‌شوند، برای رفع این مشکل لازم است موارد زیر را بررسی نمایید:

 • هنگامی که از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید، دقت نمایید تا جاقرصی ظرفشویی جرم نگرفته باشد.
 • به دلیل رسوبات، احتمال دارد درب جاقرصی باز نشود.
 • مخزن مواد شوینده را بررسی نمایید تا به درستی شوینده وارد ظرفشویی شود.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

به چه دلیل درب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به خوبی بسته نمی‌شود؟

در مواردی که درب ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک به درستی بسته نمی شود، جهت عیب یابی لازم است موارد زیر را چک کنید:

 • یک بار درب را باز و بسته کنید.
 • احتمالا میکروسوئیچ درب ایراد دارد، آن را بررسی نمایید.
 • در مواردی که میکروسوئیچ درب خراب است، لازم است تعویض شود.

به چه دلیل ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک بوی بدی می‌گیرد؟

 • پمپ تخلیه، شیلنگ‌های خروجی آب و فیلتر کف ظرفشویی را چک نمایید و هر نوع گرفتگی که دارد، را رفع کنید.
 • یک قاشق جوش شیرین و کمی سرکه را مخلوط کنید و کف دستگاه بریزید.
 • سپس دستگاه را بدون ظرف روشن کنید و بگذارید یک دور کامل عملیات کوتاه مدت شستشو را انجام دهد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد

 • هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد بسیار مقرون به صرفه است، به گونه‌ای که تا 75 درصد در هزینه شما صرفه جویی می‌شود.
 • ایبک امداد ارائه دهنده قطعات اصل برند جنرال الکتریک بوده و با هزینه‌ای مناسب می‌توان قطعات اصل را با قطعات معیوب جایگزین کرد.
 • دستمزد تعمیرکار در تعمیرگاه ایبک امداد مطابق با نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی است.
 • همچنین گارانتی معتبر از 3 تا 10 ماه به مشتری ارائه می‌شود.
 • در نهایت فاکتور ریز جزئیات نیز برای شفاف‌سازی قیمت‌ها به مشتری تقدیم می‌شود.

نتیجه گیری

در پایان می‌توان به صورت کلی خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک را اینگونه نام برد:

 • استفاده از تعمیرکاران متخصص، حرفه‌ای و مجرب یکی از مواردی است که در ایبک امداد رعایت می‌شود.
 • ارائه فاکتور برای شرح هزینه نیز از مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک در ایبک امداد می‌باشد.
 • ضمانت نامه معتبر جهت تضمین خدمات نیز برای مشتریان ارائه می‌شود. به این صورت که در مدت ضمانت اگر دستگاه دوباره ایراد پیدا کرد، به صورت رایگان تعمیر می‌شود.
 • در ایبک امداد تمامی قطعات اصل برند جنرال الکتریک جهت ارائه خدمات با کیفیت فراهم می‌شود.
 • هزینه‌ها در تعمیرگاه ایبک امداد مطابق با نرخ نهادهای نظارتی است و هیچ تعمیرکاری نمی‌تواند اضافه بر آن از شما درخواست نماید.
 • تعمیر دستگاه شما در محل انجام می‌شود بنابراین هزینه حمل و نقل و جابجایی دستگاه به تعمیرگاه را نیز ندارید.
 • تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک توسط متخصصین و افراد آموزش دیده انجام می‌شود
 • نصب، راه اندازی و تعمیر تمامی لوازم برند جنرال الکتریک در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط مجموعه ایبک امداد ارائه می‌شود.

111111111111111111

31

تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک چیست؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا