تعمیرات مایکروفر

بررسی و رفع انواع ارور ماکروفر جنرال الکتریک General Electric

راهنمای کدهای خطای ماکروفر جنرال الکتریک General Electric | نحوه رفع کد خطای ماکروفر جنرال الکتریک در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

در این مقاله به طور کامل ارور مایکروفر جنرال الکتریک و راهنمای کد خطای مایکروفر را بیان کرده‌ایم تا هنگام مواجهه با ارور خاصی بتوانید با شناخت کافی دستگاه را عیب یابی کنید. البته لازم است قبل از هر چیز بگوییم که عیب یابی و تعمیر لوازم برقی کاری تخصصی است و اگر در این زمینه تخصص ندارید، حتما از نمایندگی‌های مجاز جنرال الکتریک برای تعمیر دستگاه کمک بخواهید. مجموعه تخصصی ایبک امداد نیز یکی از نمایندگان مجاز برند جنرال الکتریک در ایران است که با در اختیار داشتن تعمیرکارانی متخصص و حرفه‌ای اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما می‌نمایند.

نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک

برند جنرال الکتریک در سرتاسر ایران دارای نمایندگی فعال است و خدمات خود را در تمامی نقاط ایران گسترانیده است. ایبک امداد نیز یکی از نمایندگان مجاز تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک و سایر لوازم برقی مربوط به این برند می‌باشد.

این مجموعه خدمات خود را در محل مورد نظر شما ارائه می‌دهد تا دردسرهای ناشی از جابجایی و انتقال وسایل را به تعمیرگاه نداشته باشید.

از جمله خدماتی که مجموعه ایبک امداد در خصوص مایکروفر جنرال الکتریک ارائه می‌کند، عبارت است از:

  • استفاده از قطعات اصل و اورجینال و افزایش طول عمر دستگاه
  • ارائه گارانتی ۳ الی ۱۰ ماهه بعد از تعمیر دستگاه و تضمین اینکه در صورت خرابی در این مدت به صورت رایگان تعمیر می‌شود.
  • برای اینکه خیالتان از بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید راحت باشد، فاکتور شرکت به همراه ریز جزئیات و قطعات مصرفی و قیمت آن‌ نیز به شما تقدیم می‌گردد.

انواع ارور مایکروفر جنرال الکتریک

ارورهایی که از مایکروفر جنرال الکتریک شاهد هستیم، از دو منشا مختلف هستند که نوع اول آن مربوط به خطای انسانی است به این صورت که عواملی همچون نصب نادرست، نبستن کامل درب مایکروفر، تراز نبودن دستگاه و… در این ارورها دخیل هستند.

نوع دوم ارور مربوط به نقص فنی و ایراداتی است که در دستگاه به وجود آمده است و به شکل کد خطا روی نمایشگر دستگاه نشان داده می‌شود. این نوع خطاها را فقط تعمیرکاران متخصص می‌توانند رفع نمایند بنابراین اگر تخصصی در تعمیر لوازم برقی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم هرگز برای تعمیر آن اقدام نکنید. این مقاله نیز صرفا برای آشنایی شما با انواع کد خطا و ارور مایکروفر جنرال الکتریک نوشته شده و برای تعمیر دستگاه نیاز به تعمیرکار دارید.

ارور F1 یا F2 مایکروفر جنرال الکتریک

هنگامی که با ارور F1 یا F2 مایکروفر جنرال الکتریک مواجه شدید، باید سنسور حرارتی دستگاه را بررسی نمایید سنسور حرارتی قطعه‌ای است که میزان دمای داخلی مایکروفر را نشان می‌دهد در مواردی که این سنسور مشکل پیدا کند، دما را نشان نمی‌دهد و یا ممکن است به صورت اشتباه نشان دهد.

سنسور حرارتی در مایکروفرها به صورت باز و یا اتصال کوتاه قرار می‌گیرد. در صورتی که سنسور حرارتی باز باشد کد خطای F1 است و زمانی که اتصال کوتاه باشد کد خطای F2 است. بنابراین در این خطا فقط باید سنسور را بررسی نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیرات مایکروفر بلک اند دکر black and decker

ارور ماکروفر جنرال الکتریک

ارور F3 مایکروفر جنرال الکتریک

هنگامی که پد لمسی دستگاه مایکروفر F3 دچار ایراد شود و کار نکند، ارور F3 را از دستگاه شاهد هستیم. بنابراین زمانی که این ارور را روی نشانگر مایکروفر جنرال الکتریک دیدیم، باید سریعاً مایکروفر را از برق بکشیم و به مدت ۳۰ ثانیه آن را خاموش کنیم بعد از گذشت این مدت زمان، دستگاه را به برق زده و پد لمسی را بررسی کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشده باشد لازم است با تعمیرکاران متخصص و نمایندگی مجاز برند جنرال الکتریک تماس بگیرید.

کد خطای F4 یا F5 مایکروفر جنرال الکتریک

کد خطای F4 زمانی ظاهر می‌شود که سنسور رطوبت مایکروفر جنرال الکتریک دچار مشکل شده باشد. سنسور رطوبت دستگاه در شرایط خراب می‌شود که به دلیل وجود رطوبت شدید در حفره مایکروفر باز شده باشد اولین کاری که باید در مواجهه با چنین اروری انجام دهیم این است که سنسور رطوبت را چک کنیم و بررسی کنیم که پد لمسی آن نیاز به تعمیر و تعویض دارد یا خیر؟

کد خطای F5 نیز زمانی در نمایشگر مایکروفر جنرال الکتریک ایجاد می‌شود که سنسور رطوبت کوتاه شده باشد.

ارور F6 ماکروویو جنرال الکتریک

قسمتهای خاصی در مایکروفر جنرال الکتریک وجود دارد که به آن پروب گفته می‌شود پروب‌ها وظایفی را برعهده دارند که مربوط به درجه حرارت دستگاه است. هنگامی که با ارور F6 مواجه شدیم ابتدا باید پروب را بررسی کنیم اگر دچار مشکل شوند باید تعویض شود زیرا امکان تعمیر ندارند.

ارور F10 مایکروفر جنرال الکتریک

مایکروفرهای جنرال الکتریک جهت ارائه فرمان‌های لازم به دستگاه از یک صفحه لمسی مخصوص بهره مند هستند. اگر این صفحه لمسی دچار خرابی شود، ارور F10 روی صفحه نمایشگر به نمایش درمی‌آید. برای رفع این ارور باید برد الکترونیکی دستگاه به طور دقیق بررسی شود.

ارور Prob مایکروفر جنرال الکتریک

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، پروب قطعه‌ای از دستگاه مایکروفر است که وظیفه تنظیم سنسور و درجه حرارت آن را برعهده دارد و اگر دچار ایراد شود، خطای PROB به نمایش در می‌آید. در این مواقع لازم است برد الکترونیکی دستگاه به همراه سنسور دمای آن بررسی شود.

ارور ۸۸۸۸ و ۸۸۸ و PF مایکروفر جنرال الکتریک

این ارور و کدخطای ظاهر شده روی دستگاه به دلیل بروز مشکل در جریان برق است. به این صورت که قطع و وصل شدن برق موجب ایجاد ارورهای ۸۸۸۸ و ۸۸۸  و PF در مایکروفر جنرال الکتریک می‌شود.

برای رفع این خطاها باید ساعت دستگاه را مجدداً تنظیم نمایید و سپس کارکرد آن تست شود.

آلارم ۱۸ مایکروفر جنرال الکتریک

ارور ۱۸ دستگاه مایکروفر جنرال الکتریک مربوط به کنترل الکتریکی دستگاه می‌باشد که در شرایط اختلال در عملکرد به نمایش درمی‌آید.

برای اینکه خطا را رفع نمایید، لازم است برد الکترونیکی دستگاه را چک کنید.

رفع کد خطاها و ارور مایکروفر جنرال الکتریک در منزل

گاها ممکن است مایکروفرهای جنرال الکتریک دچار مشکلاتی شوند که نتوانند عملکرد درستی داشته باشند در این شرایط افرادی که متخصص و فنی کار نیستند، نمی‌دانند چه اقداماتی باید انجام دهند؟ توجه داشته باشید در مواردی که کد خطایی روی دستگاه شما ظاهر می‌شود به این معنی است که کارکرد آن مشکل دارد و باید در جهت رفع ایراد آن اقدام نمایید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بررسی و رفع ارور ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک General Electric

در این شرایط بهترین کار این است که با مجموعه تخصصی امداد تماس بگیرید و از آنها بخواهید تعمیرکاری متخصص و آشنا به برند جنرال الکتریک را به محل شما اعزام کند. تعمیرکار مجموعه ایبک امداد با حضور در محل و با شناخت دقیق کد خطاهای دستگاه اقدام به عیب یابی و رفع عیب آن می‌نماید.

شناخت دقیق ارور مایکروفر جنرال الکتریک

در این مقاله اصلی‌ترین ارورهایی که دستگاه مایکروفر جنرال الکتریک می‌تواند داشته باشد، را با هم بررسی نمودیم و شما تقریباً شناختی اولیه نسبت به ارورها و کد خطاهای دستگاه پیدا کرده‌اید.

اما مهمترین نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که با نگهداری صحیح و شناخته ارورهای مختلف دستگاه‌های لوازم برقی می‌توانیم از بروز ایرادات بزرگتر در آن جلوگیری نماییم البته فراموش نکنید که تعمیر مایکروفر جنرال الکتریک و یا هر دستگاه دیگری امری تخصصی است است و اگر شما بدون تخصص اقدام به تعمیر یا عیب یابی دستگاه نمایی ممکن است باعث ایجاد ضررهای جبران ناپذیر به دستگاه شوید.

در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم به محض مشاهده هرگونه خطا روی دستگاه مایکروفر جنرال الکتریک با مجموعه تخصصی ایبک امداد تماس بگیرید و از آنها برای رفع خطای ظاهر شده روی دستگاه کمک بگیرید. ایبک امداد به عنوان نماینده رسمی برند جنرال الکتریک و با شناخت دقیق تمامی ارورها و کد خطاهای لوازم برقی بهترین گزینه برای تعمیر آنهاست.

تماس با ما

جهت ارتباط با مجموعه تخصصی ایبک امداد می‌توانید با شماره‌های مندرج در وبسایت تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

به محض اینکه درخواست شما در سامانه ثبت شد، اقدامات لازم جهت اعزام تعمیرکار متخصص به محل شما انجام می‌شود و سریعا عیب یابی دستگاه را آغاز می‌کند.

ایبک امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز برند جنرال الکتریک در خدمت شماست تا بهترین خدمات را با گارانتی معتبر به شما ارائه نماید.

از طرفی هزینه‌های خدمات این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه است و به جهت اینکه هزینه‌ای بابت حمل و نقل دستگاه نیز نمی‌پردازید، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

image 20210510153240 1

مزایای استفاده از خدمات مجموعه تخصصی ایبک امداد

به طور خلاصه مزایای بهره مندی از خدمات ایبک امداد را می‌توانیم اینگونه بیان کنیم:

  • تعمیر دستگاه در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در روزهای تعطیل
  • اعزام تعمیرکار به محل مورد نظر شما و عدم نیاز به نقل و انتقال دستگاه
  • ارائه فاکتور و درج ریز جزئیات هزینه در آن
  • صرفه جویی در هزینه تا ۷۵ درصد
  • ارائه ضمانت نامه رسمی از ۳ تا ۱۰ ماه

نتیجه گیری

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام استفاده از وسایل برقی در نظر داشت، این است که عیب یابی و تعمیر دستگاه باید حتما توسط افرادی متخصص و باتجربه انجام شود زیرا همانطور که گفتیم، کوچکترین اشتباهی در این زمینه می‌تواند موجب ایجاد خسارت‌هایی شود که گاها جبران آن غیرممکن است.

اگر با ارور مایکروفر جنرال الکتریک مواجه شدید، پیشنهاد می‌کنیم با مجموعه تخصصی ایبک امداد تماس بگیرید و از خدمات تعمیرکاران متخصص این مجموعه بهره مند شوید. جهت ارتباط با ما با شماره‌های مندرج در وبسایت تماس حاصل نمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

ارور مایکروفر جنرال الکتریک

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

ارور مایکروفر جنرال الکتریک چیست؟ و چگونه آنها را رفع کنیم؟

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا