دیجیتال

روش فعال کردن اسنوز Snooze در جیمیل چگونه است

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

داشتن صندوق ورودی خالی نعمتی است که این روزها به هیچ کس نمی رسد مگر اینکه آدرس ایمیلی داشته باشید که به دست بازاریابان نیفتاده باشد. در همان زمان، گاهی اوقات یک ایمیل برای ما ارسال می شود که ما نمی توانیم به سرعت به آن پاسخ دهیم. به همین دلیل است که دکمه Snooze در اینجا مفید است.

نسخه به روز جیمیل که یک نسخه بسیار مرتب تر و بهتری از جیمیل گوگل می باشد، هفته گذشته معرفی شد. اگرچه خیلی از افراد در یافتن مخاطبین در جیمیل مشکلات زیادی داشتند و ما این مشکل را برطرف نموده ایم، اما این نسخه دارای ویژگی های بسیار خوبی است. به عنوان مثال، جیمیل گوگل در این نسخه جدید تلاش کرد ویژگی های مهمی را که برای استفاده نیاز به نصب افزونه ها داشتند را در این سیستم ادغام کند. به عنوان مثال، برای فعال کردن ایمیل ها با Snooze نیازی به نصب افزونه دیگری ندارید. فقط با دکمه Snooze که در خود جیمیل تعبیه شده است می توانید این کار را انجام دهید. عدم وجود برنامه های افزودنی به نفع مرورگر گوگل کروم می باشد زیرا سرعت این نرم افزار را افزایش می دهد.

روش فعال کردن Snooze  چیست

برای فعال کردن این قابلیت ابتدا باید یک جیمیل جدید برای خودتان ایجاد کنید.

روش ایجاد جیمیل جدید چگونه است

اولین قدم این می باشد که یک مرورگر را باز کرده و به ایمیل خود وارد شوید. بعد از ورود به اکانت جیمیل تان باید از بالا سمت راست گزینه تنظیمات را انتخاب کرده و و از منوی که برای شما باز می شود گزینه Try the new Gmail را انتخاب نمایید.

بعد از انجام کار ذکر شده باید تا لود شدن جیمیل جدید تا یک دقیقه لود شود و برای شما به نمایش در آید.

چگونه دکمه Snooze را پیدا کنیم و با آن کار کنیم

وقتی در اینباکس ایمیل ماوس خود را نگه می دارید برای شما یکسری آیکون نشان داده می شود.

این آیکون های نمایش داده شده در سمت راست صفحه جمع آوری شده اند، اما مهم این است که در سمت راست این مجموعه نشان و نماد ساعت را می بینید که دقیقا دکمه Snooze می باشد.

با کلیک بر روی این آیکون یک منوی زمینه ظاهر می شود و به راحتی می توانید گزینه های مربوط به این موضوع را مشاهده نمایید . خوب، می توانید با هر یک از این زیر منوها در جیمیل خود کار کنید یا بر روی Pick Date & Time کلیک کنید.

در زمانی که مشخص نموده اید، ایمیل انتخاب شده  از صفحه صندوق ورودی حذف می گردد و در زمانی که شما مشخص کرده اید نمایش داده می شود.

فعال کردن اسنوز Snooze در جیمیل

ایمیل های Snooze شده را جستجو کنید

شاید پس از فعال کردن این امکان برای ایمیل ها، زمانی را که برای دریافت ایمیل تعیین کرده اید فراموش کنید. یا شاید بخواهید زودتر از زمان مورد انتظار به آن دسترسی داشته باشید. خوب برای برطرف نمودن این مشکل صندوق ورودی نمی تواند کاری برای شما انجام دهد زیرا ایمیلی که مورد نظر شماست از این بخش  حذف می گردد.
اما اگر به نوار سایت در سمت چپ نگاهی بی اندازید، گزینه Snoozed را مشاهده خواهید کرد.
در این مواقع با استفاده از این گزینه می توانید لیست ایمیل های در صف را مشاهده نمایید و تغییرات مورد نیاز را بر آن ها اعمال کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  دانلود درایور پرینتر اپسون | نحوه نصب درایور پرینتر Epson

با استفاده از این روش می توانید به هرچیزی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

در کل نسخه جدید و آپدیت شده جیمیل بسیار عالی است و با نسخه های گذشته بسیار فرق دارد.

آشنایی بیشتر با اسنوز در جیمیل

اگر از آن دسته کاربرانی می باشید که در طول ایمیل های زیادی از دوستان خود، همکاران مجموعه تان، مشتریان و … دریافت می نمایید، مدیریت صحیح و سریع آنها مشکل بزرگی خواهد بود و نیاز به برنامه دارد. در چنین شرایطی، امکان دارد در حال حاضر نتوانید همه ایمیل های مهم را با دقت بخوانید یا به آنها پاسخ دهید. نگرانی ای که باعث می شود به راحتی فراموش کنید یک ایمیل مهم را دوباره بخوانید یا به آن پاسخ دهید که به بعد موکول کرده اید. برای حل این مشکل قابلیت Snooze جیمیل ارائه شده است.

اسنوز در جیمیل چه کاربرد و ویژگی دارد

با کمک امکان تعویق جیمیل می توانید پردازش ایمیل های دریافتی در صندوق ورودی خود را تا زمان معینی به عقب بیندازید. به عبارت دیگر، این قابلیت به کاربر این امکان را می دهد که بررسی، خواندن، پاسخ دادن یا هرگونه واکنش به ایمیل های دریافتی صندوق ورودی را به زمان مناسبی برای بررسی و چک کردن آن در آینده موکول نماید.

ایمیل های در صف به طور موقت از صندوق ورودی جیمیل شما حذف می گردند. با رسیدن تایمی که معین کرده اید، این ایمیل ها دوباره در بالای لیست اینباکس ظاهر می گردند و از این طریق به کاربر یادآوری می کند که آنها را بررسی کند. البته باید بگوییم که این ایمیل ها تا وقتی که در حال انتظار هستند در یک پوشه جداگانه قابل دیدن خواهند بود.

آشنایی با افزونه MXHERO  در جیمیل

اگر قصد دارید یک ایمیل مهم برای چندین افراد مختلف ارسال کنید، اما نگران می باشید که محتوای آن توسط گیرنده ناخواسته مطالعه شود یا برای شخص دیگری ارسال شود، پیشنهاد می نماییم افزونه MXHERO را برای این کار امتحان کنید. این افزونه در واقع یادآور یک فیلم Mission Impossible است زیرا باعث می شود ایمیل شما فقط پنج دقیقه بعد از مطالعه آن از صندوق ورودی گیرنده پاک شود.

علاوه بر موارد ذکر شده، MXHERO به شما اطلاع می دهد که ایمیل ارسال شده توسط گیرنده خوانده شده است و به شما اطلاع می دهد که روی لینک های موجود در آن کلیک کنید و فایل های پیوست را نیز باز کنید.

علاوه بر این، می توانید ایمیل های خود را برای ارسال با استفاده از افزونه مورد بحث برنامه ریزی کنید. MXHERO رایگان است و می تواند برای اشتراک های جیمیل در نرم افزار های مربوط به مرورگر کروم و سرویس Outlook استفاده شود.

آشنایی با افزونه Send and Archive در جیمیل

شاید چندین بار آرزو کرده باشید که پس از جواب دادن به یک ایمیل، امکان حذف نمودن خودکار آن از صندوق پستی اشتراک جیمیل شما وجود داشته باشد. جالب اینجاست که با فعال کردن Send and Archive می توان این آرزو را برآورده کرد. این ویژگی از سال ۲۰۱۲ در سرویس جیمیل گنجانده شده است و به طور پیش فرض غیرفعال می باشد.
برای فعال کردن امکان ارسال و بایگانی، کافی می باشد به صفحه جیمیل خود بروید و روی دکمه نمایش “ارسال و بایگانی” در بخش تنظیمات و بخش ارسال و بایگانی کلیک کنید. با فعال سازی این قابلیت، هنگام ارسال پاسخ، دکمه ای با همین عنوان ظاهر می شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه کامپیوتر را به اینترنت گوشی وصل کنیم | نحوه اتصال کامپیوتر به اینترنت

آشنایی با افزونه Rapportive  در جیمیل

امکان دارد ایمیل اولین انتخاب شما برای ارسال پیام به مشتری ها، همکار ها و یا حتی دوستانتان نباشد و بخواهید با ارسال توییت یا برقراری ارتباط در انواع شبکه اجتماعی مختلف مثل لینکدین، رابطه صمیمانه تری برقرار کنید. افزونه Rapportive  برای رفع این نیاز طراحی شده است.

وقتی برای شخصی که می خواهید ایمیل جدیدی می نویسید، این افزونه اطلاعاتی در مورد نمایه های او در شبکه های اجتماعی، عناوین شغلی و ارتباطات مشترکشان را نمایش می دهد و ارتباط با آنها آسان است و روش های مختلفی را در اختیار آنها قرار می دهد.

علاوه بر امکانات بیان شده، اگر از درستی آدرس ایمیل یک شخص مطمئن نیستید، افزونه Rapportive می تواند به شما کمک کند، اگر افزونه فوق بتواند داده هایی را که قبلا ذکر کردیم (مانند اطلاعات رسانه های اجتماعی) بارگذاری کند. ایمیل انتخابی شما احتمالاً هنوز فعال و همچنین در حال استفاده می باشد، در غیر این حالت امکان دارد اعتبار این آدرس ایمیل معیوب باشد.

آشنایی با افزونه Unroll.me در جیمیل

یکی دیگر از مشکلات کاربران، شلوغی صندوق ورودی به دلیل خبرنامه های سایت های مختلف و ایمیل های مربوط به به روز رسانی های ایجاد شده در شبکه های اجتماعی است. در همین حال، افزونه Unroll.me به شما کمک می نماید چنین مواردی را در صندوق ورودی خود مدیریت کنید.

پس از وارد شدن به وب سایت مربوط به این افزونه و در ادامه وارد کردن آدرس ایمیل، صندوق ورودی شما اسکن می شود و همه اشتراک های سایت های خبرنامه و همچنین شبکه های اجتماعی شما شناسایی می شود و در ادامه از شما در خواست می گردد مورد های ناخواسته و همچنین غیر ضروری را تعیین کنید. Unroll.me اشتراک افراد در هیچ سرویس خبرنامه یا سایتی را خاتمه نمی دهد و فقط از رسیدن ایمیل های مربوط به آنها به صندوق ورودی جلوگیری می کند.

علاوه بر این، با عضویت در Rollup، یک خلاصه ایمیل روزانه از اشتراک هایی که شما را به دریافت خبرنامه ها و به روز رسانی های آنها علاقه مند کرده اند، دریافت خواهید کرد.

فعال کردن اسنوز Snooze در جیمیل

آشنایی با افزونه Gmail Snooze در جیمیل

انتخاب گزینه تعویق به افراد اجازه می دهد تا در عرض چند دقیقه پس از به صدا درآمدن زنگ ساعت استراحت کنند. افزونه Gmail Snooze در صندوق ورودی تقریبا همچنین قابلیتی را به حساب های کاربر های این افزونه اضافه می نماید. بعد از باز نمودن ایمیل، به جای ترک و فراموش کردن آن، می توانید به راحتی از گزینه افزونه Snooze استفاده نمایید. در منوی به روز امکان تنظیم یادآوری برای بعضی از ایمیل ها در هر زمان وجود دارد.

بعد از رسیدن تایمر به زمان تنظیم شده، یادآوری مربوطه به کاربر اطلاع می دهد و در واقع کاربران هیچ یک از ایمیل های مهم خود را از دست نمی دهند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

فعال کردن اسنوز Snooze در جیمیل

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

در این مقاله آموزش هایی در رابطه با فعال کردن اسنوز Snooze در جیمیل برای شما شرح داده ایم.

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا