مجله تعبیر خواب

تعبیر خواب بستنی | معنی خوردن بستنی در خواب

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

با اینکه بستنی در خواب می‌تواند به شما حس خوبی بدهد ولی بیشتر مواقع معنی خوبی ندارد. البته دیدن خواب بستنی شدیداً به جزئیات خوابی بستگی دارد که شما دیدید، به همین دلیل اگر شما جزو افرادی هستید که می‌خواهید معنی خواب‌های خود را بدانید بهتر است ابتدا چشم‌های خود را بسته و جزئیات خوابتان را به یاد بیاورید و آنها را یادداشت کنید تا بتوانید معنی درستی از خواب خود داشته باشید.

دیدن خواب بستنی نماد چیست؟

به طور کلی دیدن خواب بستنی می‌تواند نماد حالت‌های زیر باشد:

  1. شما روابط جدیدی را در زندگی خود شروع کرده‌اید.
  2. علاقه دارید چیزهای جدیدی را امتحان کنید.
  3. به کسی علاقه مند شده‌اید.
  4. اهداف غیر واقعی دارید

۱- شما روابط جدیدی را در زندگی خود شروع کرده‌اید.

دیدن خواب بستنی و یا چیزهای شیرین دیگر در خواب نماد این است که شما روابط جدید دوستانه و یا گاهی عاشقانه را در زندگی خود شروع کرده‌اید. با اشخاص جدیدی آشنا شده و حس خوبی دارید. احتمال دارد این آشنایی با جنس مخالف باشد و شما احساس کنید این شخص همان کسی است که انتظار او را می کشیدید.

۲- علاقه دارید چیزهای جدیدی را امتحان کنید.

شما دوست ندارید زندگی یکنواختی داشته باشید و می‌خواهید که زندگیتان سراسر هیجان و شور و شوق باشد. می خواهید تفریحات و کارهای جدیدی را امتحان کنید و تحمل این را ندارید که روزهای تان تکراری باشد.

۳- به کسی علاقمند شده‌اید.

ممکن است شما وقتی این خواب را ببینید که به کسی علاقمند شده باشید. خوردن بستنی یا چیزهای خوشمزه دیگر در خواب می‌تواند نشانه عاشق شدن باشد. شما با شخصی که به تازگی آشنا شده‌اید احساس آرامش کرده و از اینکه با او باشید لذت می‌برید.

حتما بخوانید:   تعبیر دیدن ارواح خبیثه در خواب چیست؟

۴- اهداف غیر واقعی دارید.

آنقدر اهداف شما بزرگ هستند که خودتان هم اطمینان دارید نمی‌توانید به آنها برسید. در اصل می‌توان گفت این اهداف غیر واقعی بوده و مانند رؤیا هستند. برای رسیدن به این اهداف تلاش زیادی کرده‌اید ولی وقتی متوجه شدید که دسترسی به آنها غیر ممکن است، شور و شوقتان را از دست داده‌اید. حالا می‌دانید که این افکار درست نبوده و باید واقع بینانه فکر و عمل کنید. احتمالاً شما این اهداف را به زودی رها می‌کنید و به سراغ اهدافی می‌روید که واقعی‌تر هستند.

تعبیر خواب بستنی

تعبیر خواب بستنی

دیدن بستنی در خواب می‌تواند بسیار لذت بخش باشد ولی باید بدانید که بیشتر مواقع این خواب معنی خاصی ندارد. اگر فکر کردید که خوابتان تعبیری دارد و علاقه دارید که معنی آن را بدانید، باید حتماً ابتدا جزئیات خواب خود را به یاد بیاورید، اگر هم جزئیات را به یاد نیاوردید بهتر است که تعبیر کردن آن را فراموش کنید.

تعبیر خوردن بستنی در خواب

اگر خواب دیدید که در حال خوردن بستنی هستید، نشانه این است که شما از زندگی خود رضایت داشته و بسیار خوشحال هستید. هدف بزرگی داشتید که برای رسیدن به آن، مدت‌ها تلاش کردید و اکنون توانسته‌اید که به آرزویتان برسید. بسیار خوشحال بوده و احساس آرامش زیادی می‌کنید زیرا بالاخره توانستید نتیجه زحمت‌ها و تلاش‌های خود را بگیرید.

تعبیر درست کردن بستنی در خواب

اگر خواب دیدید که در حال درست کردن بستنی هستید معنی آن این است که برای خودتان برنامه خوبی دارید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش زیادی می‌کنید. شما خودتان را برای رسیدن به این موفقیت‌ها آماده کرده‌اید و با سرعت برای رسیدن به این اهداف قدم برمی‌دارید.

تعبیر شریک شدن بستنی با شخص دیگر

اگر خواب دیدید که بستنی خودتان را با فرد دیگری شریک می‌شوید، معنی آن این است که شما شخص خیر خواهی بوده و همیشه می‌خواهید دیگران را هم در شادی هایتان شریک کنید. برای اینکه عزیزان شما به اهداف و خواسته‌های خود برسند و همیشه خوشحال باشند، شما حتی از خواسته‌ها و علائق خودتان هم می‌گذرید. شاید گاهی از این رفتار خود پشیمان شوید پس بهتر است کمی هم به خودتان فکر کنید و اهدافتان را نادیده نگیرید.

تعبیر افتادن بستنی در خواب

اگر خواب دیدید که بستنی می‌خورید و بستنی از دست شما می‌افتد، نشانه این است که وقتی شما تصور می‌کنید در حال رسیدن به اهداف و آرزوهای خود هستید و تمام مشکلات برطرف شده، ناگهان اتفاقی می‌افتد و برنامه‌هایتان به هم می ریزد.

حتما بخوانید:   تعبیر رعد و برق در خواب | معنی صاعقه در خواب چیست؟

تعبیر خواب بستنی خوردن بچه ها

اگر خواب دیدید که بچه‌ها در حال بستنی خوردن هستند به معنی این است که شما از دوران کودکی حسرت‌های بزرگی در دل دارید و نتوانستید از دوران کودکی خود لذت کامل را ببرید. شاید گاهی احساس می‌کنید والدین شما اجازه ندادند از کودکی‌تان لذت ببرید.

تعبیر خوردن بستنی یخی در خواب

اگر خواب دیدید که در حال خوردن بستنی یخی هستید، معنی آن این است که شما شخص ریسک پذیری بوده و سعی می‌کنید از تمام فرصت‌ها برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان استفاده کنید. شما جزو اشخاصی هستید که معتقدند شانس فقط یکبار در خانه‌ ی شما را می زند.

تعبیر خواب بستنی خود را به شخص دیگری دادن

اگر در خواب دیدید که بستنی خود را به شخص دیگری می‌دهید، نشانه این است که شما اعتماد به نفس بالایی ندارید و فرصت‌های طلایی و خوب را راحت از دست می‌دهید. شاید گاهی احساس کنید که توانایی و لیاقت استفاده از فرصت‌ها را ندارید. این اعتقاد شما کاملاً غلط است زیرا حتی ممکن است در روابط عاطفی تان هم باعث ایجاد مشکلاتی شود. نباید توانایی هایتان را دست کم بگیرید. اگر می‌خواهید در زندگی به موفقیت‌هایی دست پیدا کنید باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و خودتان را باور کنید.

تعبیر خوردن بستنی قیفی در خواب

به طور کلی دیدن تمام چیزهایی که به شکل مخلوطی هستند در خواب، نشانه مشکلاتی در تصمیم گیری است. احتمالاً شما برای تصمیم گیری در دوراهی گیر کرده‌اید و نمی‌دانید کدام یک از این راه‌ها را انتخاب کنید. هر دو راه‌ هم خوب بوده و شما بین انتخاب کردن خوب و خوب‌تر مانده‌اید. می خواهید تصمیم بهتر را بگیرید زیرا ممکن است دیگر این موقعیت در زندگی برایتان پیش نیاید.

خوردن بستنی در یک کافه

اگر خواب دیدید که در بستنی فروشی و یا کافه نشسته‌اید و در حال خوردن بستنی هستید، نشانه این است که شما شخصی اجتماعی بوده و در جمع آشنایان و دوستان احساس آرامش و شادی می‌کنید. به تفریحات انفرادی علاقه‌ای ندارید و قادر نیستید که در تنهایی از زندگی خود لذت ببرید زیرا شخصی کاملاً اجتماعی می‌باشید.

دیدن خواب بستنی خوردن اشخاص دیگر

اگر خواب دیدید افراد دیگری در حال خوردن بستنی هستند، نشانه این است که شما با دیدن موفقیت‌های دیگران حسرت می‌خورید و آرزو می‌کنید که کاش به جای آنها بودید. می‌خواهید مانند دیگران موفق بوده و به اندازه آنها از زندگی خود لذت ببرید، ولی احساس می‌کنید نمی‌توانید به این موفقیت‌ها دست پیدا کنید.

حتما بخوانید:   تعبیر خواب اسفناج | کاشتن اسفناج در خواب چه معنی دارد؟

تعبیر آب شدن بستنی در خواب

دیدن بستنی‌های آب شده در خواب معمولاً به تعبیر آرزوهایی است که از دست داده‌اید. شما برای رسیدن به اهدافتان، موفق نبوده و امید خود را کاملاً از دست داده‌اید. احساس می‌کنید هیچگاه نمی‌توانید به آرزوهای خود برسید و همه چیز را تمام شده می‌دانید. شاید احساس پیری کرده و فکر می‌کنید برای اینکه به اهداف خود دست پیدا کنید، وقتی ندارید.

تعبیر خوردن بستنی‌های بد مزه در خواب

اگر خواب دیدید که بستنی بدمزه می‌خورید، نشانه این است که شخصی به شما خیانت کرده و این خیانت شاید خیانت مالی، کاری و یا جنسی باشد. شما از این شخص انتظار خیانت نداشته و به او کاملاً اعتماد داشتید. این خیانت باعث شده که اعتماد خود را به همه از دست بدهید.

تعبیر خوردن بستنی شیرین در خواب

اگر خواب دیدید که بستنی شیرین می‌خورید، نشانه این است که از زندگی خود راضی بوده و لذت زیادی از زندگی می‌برید. شما توانسته‌اید به اهداف مد نظرتان دست پیدا کنید و از این بابت بسیار خوشحال و راضی هستید.

تعبیر خواب بستنی

تعبیر خوردن بستنی ترش و بد مزه در خواب

خوردن بستنی ترش و بد مزه در خواب می‌تواند نشانه این باشد که شما مشکلی در زندگی خود دارید. دست و پنجه نرم کردن با این مشکل باعث شده اعصاب شما خورد شود. قادر نیستید به تنهایی مشکل خود را برطرف کنید و شاید به کمک دیگران نیاز داشته باشید.

تعبیر خوردن بستنی میوه‌ای در خواب

اگر خواب دیدید که بستنی میوه‌ای می‌خورید، نشانه این است که شما شخص تنوع طلبی بوده و بسیار اهل تفریح و خوشگذرانی هستید. لذت‌های دنیایی را خیلی دوست دارید و می‌خواهید تمام لذت‌ها را تجربه کنید. باید توجه کنید که تجربه این لذت‌ها، ممکن است گاهی برایتان گران تمام شود.

تعبیر خوردن بستنی شکلاتی در خواب

اگر خواب دیدید که بستنی شکلاتی می‌خورید، نشانه این است که شما فرد محافظه کاری بوده و در زندگی ریسک نمی‌کنید. شاید ترجیح می‌دهید از دایره امنی که برای خودتان درست کرده اید،  خارج نشوید. تصور می‌کنید ممکن است ریسک کردن لطمه‌هایی به شما وارد کند که نتوانید آنها را جبران کنید.

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

تعبیر خواب بستنی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معنی خوردن بستنی در خواب

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x