برندها

بهترین کولر گازی کم مصرف | معرفی مدل‌های کم مصرف کولر گازی

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

کولر گازی از جمله وسایل کاربردی می‌باشد که بسیار پرمصرف است و در برندهای متنوع و گوناگون در بازار عرضه می‌شود. با توجه به وجود انواع گوناگون کولر گازی امکان دارد که انتخاب کولر گازی کم مصرف برای افراد کار آسانی نباشد و در هنگام خرید سردرگم شوند. انتخاب کولر گازی باید با توجه به ظرفیت سرمایش، محل نصب، گارانتی، کیفیت کالا و از همه مهمتر میزان مصرف کولر گازی و برچسب انرژی انجام شود. شناخت کافی داشتن از انواع کولر گازی کم مصرف موجب خواهد شد که در هنگام انتخاب و خرید دستگاهی را برگزینید که موجب هزینه‌های زیاد برق نشود.

بهترین کولر گازی کم مصرف

یکی از وسایل مهم و پرکاربرد به ویژه در فصل‌های گرم سال کولر گازی می‌باشد که پرمصرف‌تر از کولرهای آبی هستند. بنابراین پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از صرف هزینه اضافه برای تعمیر کولر گازی و افزایش قیمت برق در هنگام انتخاب و خرید این دستگاه دقت زیادی داشته باشید و مدل استاندارد و کم مصرف را تهیه نمایید.

با توجه به اینکه مدل‌های کولر گازی بسیار متنوع است. انتخاب کولر گازی کم مصرف و یا کم مصرف‌ترین کولر گازی مشکل است.

کولر گازی اینورتر یکی از انواع کولرهای گازی است که طرفداران زیادی دارد و نسبت به مدل‌های معمولی انرژی کمتری مصرف می‌کند و در عین حال عملکرد آن نیز بهتر است.

کولر گازی کم مصرف برند اجنرال

با توجه به اینکه این برند دارای برچسب انرژی A است، یکی از کولرهای گازی کم مصرف محسوب می‌شود. کولر گازی اجنرال به علت تنوع زیاد و مقاومت بالا در مناطق گرمسیری امکان انتخاب بیشتری به افراد داده است. بهترین کولرهای گازی کم مصرف این برند عبارت هستند از:

کولر گازی اینورتر اجنرال ۱۸۰۰۰ASGSILFCA

این مدل کولر گازی اجنرال دارای برد دی سی اینورتر می‌باشد. بنابراین در این دستگاه مصرف برق به حداقل می‌رسد. علاوه بر اینکه مصرف برق در این دستگاه بسیار کم است، به علت استفاده از گاز R410a از قابلیت خنک کنندگی بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.

کولر اجنرال ۲۴۰۰۰ ASGS24LFCA

در این مدل از کولر گازی کم مصرف اجنرال استفاده از برد اینورتر موجب کمتر شدن مصرف برق شده است. سطح انرژی این کولر A است و مصرف برق آن بسیار پایین می‌باشد. عملکرد این دستگاه نیز در عین حال بسیار مطلوب می‌باشد.

بهترین کولر گازی کم مصرف جنرال

در کولرهای گازی جنرال رادیاتور طلایی وجود دارد که موجب می‌شود مصرف برق کولر گازی بسیار کاهش پیدا کند. برای آگاهی بیشتر افراد در ادامه به برخی از کولرهای گازی برند جنرال که کم مصرف هستند را معرفی می‌کنیم:

کولر جنرال مدل ۳۰۰۰۰

کولر گازی جنرال مدل ۳۰۰۰۰ به علت گاز مصرفی R410a و سطح انرژی A یکی از کولرهای گازی کم مصرف محسوب می‌شود. این کولر گازی علاوه بر اینکه مصرف برق کمی دارد، قدرت پرتاب باد قوی و سرمایش بسیار خوبی دارد.

کولر گازی جنرال مدل ۱۸۰۰۰

از ویژگی‌های بسیار مهم این کولرهای گازی می‌توان به کیفیت بالا، قیمت مناسب و مصرف برق کم اشاره نمود که می‌تواند موجب شود هزینه برق افراد تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. به همین علت این دستگاه، کولر گازی کم مصرف محسوب می‌شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین برندهای تولید کننده گاز رومیزی | ویژگی‌های گاز رومیزی خوب

کولر گازی کم مصرف

معرفی کولرهای گازی کم مصرف برند گری

کولرهای گازی برند گری از جمله مدل‌هایی هستند که دارای کیفیت بسیار خوبی می‌باشند و یکی از انواع کولر گازی کم مصرف محسوب می‌شوند. از بهترین مدل‌های کولر گازی گری می‌توان به این موارد اشاره نمود:

کولر گازی ۲۴۰۰۰ مدل کوچ ای گری

این کولر گازی از گاز خنک کننده R410a استفاده می‌کند و اینورتر دی سی می‌باشد. این کولر گازی علاوه بر اینکه عملکرد بسیار خوبی دارد و کیفیت آن فوق العاده است، از لحاظ مصرف انرژی نیز در رده کولر گازی کم مصرف قرار دارد. بنابراین استفاده از این دستگاه موجب کاهش هزینه‌های افراد می‌شود.

کولر گازی ۱۲۰۰۰ گری

این کولر گازی دارای امکانات ویژه‌ای مانند کمپرسور روتاری تقویت شده، سطح انرژی A، مصرف انرژی بسیار پایین و راندمان مناسب می‌باشد. این کولر گازی نیز از جمله کولرهای گازی کم مصرف محسوب می‌شود و برای خریداران انتخاب مناسبی است.

بهترین کولرهای گازی کم مصرف ال جی

از بهترین مدل‌های اسپیلت کولرهای گازی برند ال جی می‌باشند که به علت عملکرد فوق العاده و کیفیت بسیار خوب، طرفداران زیادی دارند. با توجه به ظرفیت‌های گوناگون و تنوع مدل‌های این کولر گازی امکان دارد که افراد در هنگام انتخاب بهترین کولر گازی کم مصرف برند ال جی دچار سردرگمی شوند. از بهترین کولرهای گازی کم مصرف برند ال جی می‌توان به این موارد اشاره کرد:

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰

کولر گازی ال جی ۳۰۰۰۰ به علت داشتن تکنولوژی اینورتر و رتبه انرژی A و همچنین گاز خنک کننده R410a‌، از جمله کولرهای کم مصرف محسوب می‌شود و می‌تواند برای افرادی که به دنبال کولر گازی کم مصرف هستند، انتخاب بسیار مناسبی باشد.

کولر گازی ال جی ۹۰۰۰

از ویژگی‌های بسیار مهم کولر گازی ال جی ۹۰۰۰ می‌توان به داشتن اینورتر دی سی اشاره کرد که در کاهش مصرف انرژی تأثیر بسیار زیادی خواهد داشت. بنابراین می‌توان این دستگاه را نیز یک کولر گازی کم مصرف محسوب نمود.

معرفی کولرهای گازی کم مصرف برند سامسونگ

کولر گازی برند سامسونگ دارای قابلیت‌ها و امکانات متنوعی می‌باشند. این کولرها علاوه بر راندمان فوق العاده و قدرت بالایی که دارند، مصرف انرژی بسیار مناسبی نیز دارند. به علت اینکه در بازار انواع کولر گازی سامسونگ در مدل‌های بسیار متنوع وجود دارد، انتخاب بهترین کولر گازی سامسونگ برای افراد کمی مشکل خواهد بود. به همین علت در ادامه بهترین کولر گازی های کم مصرف برند سامسونگ را معرفی می‌کنیم:

کولر گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰ اینورتر

این مدل از کولرهای گازی سامسونگ به علت اینکه از سنسورهای اختصاصی استفاده می‌کنند، دارای قابلیت صرفه‌جویی هوشمند می‌باشند. بنابراین می‌تواند این قابلیت در کاهش مصرف انرژی کولر گازی بسیار موثر باشد. در نتیجه در زمان انتخاب کولر گازی کم مصرف برند سامسونگ می‌توانید این مدل را برگزینید.

کولر گازی سامسونگ اینورتر ۱۸۰۰۰

این کولرهای گازی دارای کمپرسور روتاری و اینورتر دی‌سی می‌باشند و می‌توانند در فهرست کولرهای گازی کم مصرف قرار بگیرند. علاوه بر اینکه مصرف انرژی این کولرها کمتر است، عملکرد بسیار مناسبی نیز دارند.

بهترین کولر گازی کم مصرف هایسنس

یکی از برندهای کولر گازی بسیار با کیفیت برند هایسنس است که به علت استفاده از کیت اینورتر و کمپرسورهای روتاری از جمله کم مصرف‌ترین مدل‌های کولرهای گازی محسوب می‌گردند. بهترین مدل‌های کولر گازی کم مصرف هایسنس عبارت هستند از:

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تفاوت محصولات بوش آلمان با بوش ترکیه

کولر گازی اینورتر هایسنس مدل HIH-24TG

کولر گازی هایسنس در این مدل از روتاری اینورتر استفاده می‌کند و همچنین گاز مصرفی آن R410a می‌باشد. با توجه به اینکه سطح مصرف انرژی این کولر گازی بسیار کم است، یکی از بهترین مدل‌های کولر گازی کم مصرف محسوب می‌گردد.

اسپیلت هایسنس مدل HIH30VQ

در این مدل از کولرهای گازی برند هایسنس از فناوری اینورتر استفاده شده است و با توجه به اینکه برچسب انرژی این دستگاه A است، از جمله گزینه‌های بسیار خوب برای خرید بهترین کولر گازی کم مصرف محسوب می‌شود.

نکات مهم در هنگام خرید کولر گازی کم مصرف

در هنگام خرید کولرهای گازی کم مصرف باید به برخی نکات توجه داشته باشید تا پس از خرید پشیمان نشوید. برخی از موارد را در ادامه بیان می‌کنیم:

  • کولر گازی کم مصرف با انرژی کمی کار می‌کند و در هنگام کار کردن خود را با منبع برق در مدت زمان بسیار کم تطبیق می‌دهد. این ویژگی موجب می‌شود که کولر گازی کم مصرف دارای صدای کمی باشد. بنابراین به عملکرد کم صدای کولر گازی توجه نمایید.
  • وقتی که وارد محیطی می‌شوید که کولر گازی کم مصرف در آنجا کار می‌کند، در برخی مواقع امکان دارد که صدای کم شدن جریان و افزایش در فواصل زمانی را متوجه شوید. در این صورت مقدار زیادی برق مصرف می‌شود. چون کولر تلاش می‌کند که با مصرف برق، دما را تنظیم کند.
  • به خنک کنندگی کولر گازی کم مصرف توجه نمایید. این کولرها با انرژی کمی کار می‌کنند و با دمای اتاق تنظیم می‌گردند و در نتیجه در فضا هوای خنک یکنواختی را ایجاد خواهند کرد.

فناوری اینورتر در کولر گازی

اسپیلت‌هایی که دارای سیستم اینورتر هستند نسبت به سیستم‌های تهویه مطبوع معمولی بسیار جلوتر می‌باشند. آنها برای حذف اتلاف برق و نوسانات دما طراحی و ساخته شده‌اند و این فناوری برای دستیابی به کنترل کامل کمپرسور از سرعت قابل تنظیم برای عملکرد بهینه استفاده می‌کند. از مزایای کولر گازی کم مصرف اینورتر می‌توان به مواردی مانند عملکردهای کارآمد انرژی، مقرون به صرفه بودن، خنک کنندگی سریع، عملکرد بی‌صدا و… اشاره کرد. استفاده از کولر گازی کم مصرف اینورتر به افراد کمک خواهد کرد که در دراز مدت صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های خود داشته باشند. این وسیله برای داشتن قبض‌های برق کمتر و هزینه‌های نگهداری کمتر، یکی از کارآمدترین وسایل محسوب می‌شود.

کولر گازی

سخن تکمیلی

در بین کولرهای گازی برخی از آنها کم مصرف‌تر هستند. بنابراین در هنگام انتخاب و خرید کولر گازی باید به این موضوع توجه داشته باشید تا در آینده هزینه برق شما کمتر باشد. برای انتخاب کولر گازی کم مصرف، باید شناخت کافی در مورد آنها داشته باشید.

کولر گازی کم مصرف از هدر رفتن انرژی جلوگیری می‌کند. در کولر گازی کم مصرف کمپرسور در مواقع لزوم با سرعت کمتری کار خواهد کرد اما تا موقعی که کولر خاموش نشود، به صورت کامل خاموش نمی‌شود. اما در کولرهای معمولی کمپرسور به صورت مکرر کار کرده و خاموش می‌شود که سبب مصرف انرژی بیشتری می‌شود.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

بهترین کولر گازی کم مصرف | معرفی مدل‌های کولر گازی کم مصرف

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

معرفی بهترین کولر گازی کم مصرف

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا