برندها

بهترین برند ماشین لباسشویی ساخت ایران کدام است؟

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

برای خریدن ماشین لباسشویی باید حتما به موضوع های بسیار مهم توجه داشته باشید که از با اهمیت ترین آنها انتخاب مدل و برند لباسشویی است. ماشین لباسشویی های ایرانی از نظر قیمت و کیفیت در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند. به طوری که بسیاری از خریداران از خرید آن راضی هستند. ایبک امداد در این مقاله سعی دارد به یک سری از سوالات شما در مورد انواع ماشین لباسشویی های ایرانی و همینطور بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی بپردازد.

نکاتی که قبل از خرید ماشین لباسشویی ایرانی باید در نظر بگیرید.

وقتی برای خرید ماشین لباسشویی اقدام می کنید، مطمئناً قصد ندارید که هر سال آن را عوض کنید. به همین علت باید در خرید خودتان دقت کنید و مدل های مختلف را از نظر قیمت و ظرفیت ماشین لباسشویی و همینطور نظر مصرف کننده باهم مقایسه کنید. و اینکه برای انتخاب ماشین لباسشویی خدمات پس از فروش آن برند را در نظر بگیرید.

انتخاب مدل ماشین لباسشویی

امروزه ماشین لباسشویی های ایرانی در نوع و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. ماشین لباسشویی ها شکل ها و مدل های مختلفی دارند. به طور مثال ماشین لباسشویی درب از جلو و یا درب از بالا، ماشین های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و همینطور ماشین لباسشویی های دوقلو تولید می شوند. شما باید با در نظر گرفتن نیاز خودتان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

موجود بودن ماشین لباسشویی در بازار

بعضی از کالاهای شرکت ها در بازار موجود نمی باشند و یا شاید تعداد کمی از آن کالا را در بازار بتوانید پیدا کنید. با در نظر گرفتن این موضوع باید در انتخاب ماشین لباسشویی دقت کرده و جدید ترین نوع آن را خریداری کنید تا اگر در آینده قصد فروش آن را داشتید با مشکلی مواجه نشوید.

توجه به نظر مصرف کننده

شرکتهای تولید کالا در تبلیغاتی که از خود پخش می کنند ادعای بهترین بودن دارند. برای اینکه سطح کیفیت یک کالا را بررسی کنید حتماً باید نظرات کاربران و مصرف کنندگان آن محصول را بخوانید. بهترین راه این است که ببینید مشتری از خرید خود راضی است یا خیر و اینکه آن کالا ارزش آن قیمت را دارد؟ نظرات کاربران را در بخش نظرات بخوانید و در صورتی که بیشتر افراد نظر مثبتی به آن کالا داشتند می توانید آن محصول را بخرید.

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی

توجه کردن به ابعاد ماشین لباسشویی

قبل از اینکه به فکر خرید ماشین لباسشویی ایرانی بیفتید در ابتدا باید حتماً مکان مناسبی را در منزل خودتان برای ماشین لباسشویی تعیین کنید.
اگر خانه کوچکی دارید بهترین گزینه برای شما ماشین لباسشویی هایی با ظرفیت پایین است. این مدل ماشین لباسشویی ها در ابعاد کوچک تر نسبت به نوع های دیگر ساخته شده اند.

توجه به ظرفیت ماشین لباسشویی ایرانی

ظرفیت ماشین لباسشویی را بر اساس لباسی که قرار است داخل آن بگذارید و بر اساس کیلوگرم می سنجند. ظرفیت ماشین لباسشویی را بهتر است با در نظر گرفتن تعداد اعضای خانواده خود انتخاب کنید.

نکاتی برای انتخاب ماشین لباسشویی با ظرفیت مناسب

 • برای خانواده یک یا دو نفره بهترین ماشین لباسشویی ایرانی ۶ کیلویی می‌باشد.
 • ماشین لباسشویی ۷ کیلوگرمی نیاز یک خانواده ۳ نفره را برطرف می‌کند.
 • ماشین لباسشویی مناسب برای خانواده ۴ تا ۶ نفره، ماشین لباسشویی به ظرفیت ۸ کیلوگرم است.
 • توصیه ما برای خانواده هایی با جمعیت بین ۶ تا ۱۰ نفر، ماشین لباسشویی های ایرانی با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم می باشد.

توجه به قیمت ماشین لباسشویی ایرانی

به طور معمول ماشین لباسشویی یکی از کالاهای خانگی است که قیمت نسبتاً بالایی دارد و قبل از خرید باید بودجه ای مشخص را برای خرید ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید. هزینه‌ای که برای خرید ماشین لباسشویی ایرانی می خواهید انجام بدهید نقش بسزایی در انتخاب کالا دارد. همانطور که به برند و کیفیت کالا توجه می کنید مطمئن شوید که قیمتی که برای آن کالا در نظر گرفته‌اند نسبت به رقیب های موجود در بازار بالاتر نباشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین تلویزیون ایرانی | مقایسه انواع بهترین تلویزیون‌های ایرانی

توجه به خدمات پس از فروش کالا

وقتی کالایی خریداری می‌کنید دوست ندارید که آن محصول بعد از مدتی خراب بشود. اما به هر حال ممکن است روزی برای تعمیر ماشین لباسشویی و یا سرویس آن نیاز به خدمات پس از فروش شرکت داشته باشید. قبل از اینکه کالا را خریداری کنید اطمینان حاصل کنید که خدمات پس از فروش در قوانین شرکت وجود داشته باشد و همینطور می توانید از تجربه های مصرف کننده های قبلی استفاده کنید.

توجه به جنس بدنه ماشین لباسشویی 

در خرید و انتخاب ماشین لباسشویی توجه جنس بدنه اهمیت بالایی دارد. جنس بدنه ماشین لباسشویی کیفیت ماشین لباسشویی را نشان می دهد. بدنه ماشین لباسشویی دارای  انواع مختلفی مثل پلاستیک و یا استیل مقاوم می باشد. بهتر است به سراغ ماشین لباسشویی بروید که بدنه ای با مقاومت بالایی دارد.

امکانات دیگر

در برخی از ماشین لباسشویی های پیشرفته این قابلیت وجود دارد که به وای فای وصل شوند و این ویژگی می تواند اجازه کنترل ماشین لباسشویی را حتی بیرون از خانه به شما بدهد تا بتوانید آن را خاموش یا روشن کنید. این ویژگی می تواند یک مزیت عالی برای هر محصولی در نظر گرفته شود.

بهترین برند از ماشین لباسشویی ایرانی

ماشین لباسشویی های ایرانی برند های مختلفی دارد و سوال در مورد بهترین بودن هر کدام زیاد است. جهت انتخاب بهترین برند فقط نمی توان یک جنبه را در نظر گرفت بلکه باید تمام جوانب از جمله خدمات پس از فروش، جنس بدنه، نظر مصرف کنندگان قبلی، جنس موتور, قیمت، ظرفیت و …. را مورد توجه قرار داد.

آشنایی با بهترین ماشین لباسشویی ایرانی:

برندهای معتبر زیادی در داخل کشور عزیزمان تولید می شوند که کیفیت جهانی را دارا هستند، از زمانی که محدودیت های واردات محصولات و لوازم خانگی به ایران اعمال شد سطح کیفیت محصولات داخلی به شدت افزایش یافت، تا امروز که محصولات ایرانی در بازارهای جهانی کاملا شناخته شده هستند، شرکت های اسنوا، پاکشوما و جی پلاس از محصولات بی نظیری بهره می برند، جی پلاس که محصول شرکت گلدیران است بیشتر قطعات خود را از کشورهایی نظیر کره تهیه می‌کرد و امروزه همان قطعات را تحت لیسانس سازنده های اصلی و با کیفیت عالی داخل کشور تولید می کند و این نشانه قدرت متخصص های داخلی ما است و امروز تقریبا می توان گفت به صورت صد در صد محصولات جی پلاس هم با کیفیت بی چون و چرا در داخل کشور تولید می شوند.

 1. اسنوا
 2. پاکشوما
 3. جی پلاس
 4. آبسال
 5. پارس خزر

در ادامه مطلب به توضیح مختصری در مورد هر کدام از این برندها پرداخته و امکانات و ویژگی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

اسنوا

قطعاً نام برند اسنوا را زیاد شنیده اید. یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین لباسشویی های موجود در ایران برند اسنوا می ‌باشد. اسنوا شرکتی ایرانی است که تولیدکننده انواع لوازم خانگی می باشد. اسنوا در سال ۱۳۸۴ در شهر اصفهان تاسیس شد. با تولید انواع کولر آبی و  اجاق گاز شروع به ‌کار کرد و اکنون دامنه محصولات تولیدی شرکت به تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال و اجاق گاز گسترش یافته است. تمامی محصولات برند اسنوا همه از تولیدات ملی است. ماشین لباسشویی های اسنوا امکانات و برنامه های فوق العاده و متنوعی دارد.

پاکشوما

پاکشوما یکی از قدیمی ترین کارخانه های ایران است که در سال ۱۳۵۴ در ایران تاسیس شده است و به یکی از بهترین تولید کنندگان لوازم برقی داخل خاورمیانه تبدیل شده است و از بهترین ها به شمار می آید. همچنین در ایران بسیار پرفروش بوده و مورد توجه مصرف کنندگان قرار دارد. ماشین لباسشویی های پاکشوما دارای امکانات منحصر به فرد و ویژه‌ای هستند.

جی پلاس

شرکت گلدیران که نماینده محصولات ال جی داخل ایران هست، برند جدیدی به نام جی پلاس تولید کرده است. فعالیت این شرکت تولید لوازم خانگی در انواع مختلف می باشد. جی پلاس یکی از برترین و بهترین ماشین لباسشویی های ایران می باشد.

آبسال

برند آبسال در سال ۱۳۳۵ با هدف تولید لوازم خانگی تاسیس شده است. آبسال برندی است که همیشه در تلاش بوده تا به روز ترین و باکیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه نماید. اکنون در بازار ماشین لباسشویی آبسال با ویژگی های مختلف و بسیار محبوب موجود است. آبسال هم از بهترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران می باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه بهترین مارک سشوار را انتخاب کنیم | انواع سشوار ها

پارس خزر

یکی از برترین و بهترین ماشین لباسشویی در ایران برند پارس خزر می باشد. تاسیس این شرکت در سال ۱۳۴۷ در استان گیلان بوده است. برند پارس خزر در بازار خارجی و داخلی مورد توجه قرار گرفته و محصولات بسیار با کیفیتی عرضه کرده است.

بهترین مدل ماشین لباسشویی ایرانی

 1. ماشین لباسشویی اسنوا مدلswm-84518
 2. ماشین لباسشویی پاکشوما مدلTfu-94407
 3. ماشین لباسشویی پارس خزر مدلwm-8514
 4. ماشین لباسشویی جی پلاس مدلgwn-k۷۲۳w

بهترین مدل ماشین لباسشویی اسنوا مدلswm-84518

ماشین لباسشویی اسنوا مدل swm-۸۴۵۱۸ یکی از بهترین ماشین لباسشویی های اسنوا می باشد. ظرفیت این ماشین لباسشویی ۸ کیلو گرمی است و همچنین سرعت چرخش آن در حدود ۱۴۰۰ دور در دقیقه است. این مدل دارای برنامه های متنوع شستشو می باشد و همچنین قابلیت اضافه کردن لباس در هنگام شستشو را نیز دارد. درب این ماشین لباسشویی از جلو باز می شود و صفحه نمایش لمسی، کار کردن با آن را بسیار راحت می کند.

بهترین برند ماشین لباسشویی ایرانی

بهترین لباسشویی پاکشوما مدل tfu-۹۴۴۰۷

ماشین لباسشویی پاکشوما مدل tfu-۹۴۴۰۷ یکی از پر فروش ترین مدل ها می باشد. ظرفیت این ماشین لباسشویی ۹ کیلو گرم است که در خانواده های پرجمعیت مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل از ماشین لباسشویی های پاکشوما درب از جلو باز می شود و همچنین می‌توان در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی لباس ها را به آن اضافه کرد. رتبه انرژی این ماشین لباسشویی +++A می باشد و همچنین عدم لرزش و صدای زیاد در این مدل از ماشین لباسشویی های پاکشوما مورد رضایت خریداران قرار گرفته است و همینطور در هنگام خشک کردن لباس صدای کمی از دستگاه شنیده می شود. اگر حساس هستید حتماً قبل از خرید این ماشین دقت کنید. در کل عملکرد بسیار خوبی برای این ماشین طراحی شده است.

بهترین ماشین لباسشویی جی پلاس مدل gwm-k۷۲۳w

در ماشین لباسشویی های جی پلاس مدل gwm-k۷۲۳w این امکان وجود دارد که در حین کار و شستشو لباس به ماشین اضافه کنیم و همچنین سرعت چرخش آن در حدود ۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد. مصرف انرژی این ماشین لباسشویی از دیگر مدل های قبلی کمی بیشتر است و علامت +A را روی برچسب انرژی دارد. ظرفیت این مدل از ماشین لباسشویی هفت و نیم کیلو گرم است. دیگر ویژگی های این نوع ماشین لباسشویی وجود متعدد برنامه های شستشو می باشد.

ماشین لباسشویی پارس خزر مدل wm-۸۵۱۴

ماشین لباسشویی پارس خزر مدلmw-۸۵۱۴ دارای ظرفیت ۸.۵ کیلوگرم می باشد. این مدل  قابلیت اضافه کردن لباس در حین شستشو را دارد و همچنین سرعت چرخش آن ۱۴۰۰ دور در دقیقه می باشد. ماشین لباسشویی پارس خزر دارای برنامه های شستشوی زیاد و صفحه نمایش ال سی دی است. دیگر ویژگی این ماشین لباسشویی مصرف برق آن است که بر روی برچسب انرژی +++A نشان داده شده است. یکی از بهترین های موجود در بازار ماشین لباسشویی ایرانی، این مدل می باشد.

برند ایرانی 

امروزه با وجود تحریم ها و وضعیت اقتصادی و همینطور وجود برند های خارجی تقلبی که هیچ شناختی از آنها نداریم، اکثر مردم ترجیح می دهند که لوازم و کالاهای برقی خودشان، مثل لباسشویی را از شرکت ها و برند های ایرانی خریداری کنند. در حقیقت برندهای ایرانی که لوازم خانگی برقی تولید می کنند پیشرفت بسیاری کرده اند و در دسته ی بهترین ها قرار گرفته اند.

سخن آخر

همانطور که در مقاله بالا ذکر شد جهت انتخاب مدل ماشین لباسشویی باید به نکات مهمی توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کرده و از هزینه ای که بابت آن پرداخت می کنید رضایت داشته باشید. خواندن نظرات دیگران اهمیت زیادی دارد زیرا تا حدود زیادی معایب و مزایای محصول را مشخص می کند. با توجه به مکان قرار گیری لباسشویی در منزل ابعاد مناسبی را انتخاب کنید و نسبت به نیاز خانواده ظرفیت را بسنجید. همینطور قیمت ماشین لباسشویی ایرانی را با برند های دیگر مقایسه کنید و از خدمات پس از فروش آن مطمئن شوید. جهت مشاوره و پشتیبانی و همچنین طرح پرسش می توانید با تلفن های ایبک امداد تماس حاصل فرمایید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا