تعمیرات لباسشویی

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا TOSHIBA

نمایندگی تعمیر و خدمات رسمی ماشین لباسشویی توشیبا TOSHIBA در تهران

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

ما در این مقاله از ایبک به بررسی خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا می پردازیم، که به طور تخصصی اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی برند توشیبا می‌کند. این نمایندگی در سراسر تهران و در هر ساعتی از شبانه‌روز آماده خدمت به مشتریان و کاربران است. همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد در خانه است. از این رو با خراب شدن آن شما قطعاً به دنبال تعمیرگاهی خواهید بود، که در مدت زمان کوتاه و با هزینه‌ای کم تعمیر ماشین لباسشویی شما را به نحو احسن انجام دهد. شما ی توانید جهت اطلاع از تمامی این خدمات با مشاورین در این نمایندگی ها تماس بگیرید.

روش ارتباط با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

چنانچه ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر داشته باشد شما از طریق روش‌های زیر می‌توانید با نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در تهران تماس بگیرید:

در ابتدا شما می‌توانید با نزدیکترین شعبه نمایندگی به منزل خود تماس گرفته و درخواست  تعمیر را با کارشناسان مطرح کنید. در روش‌های بعدی شما می‌توانید به سایت مربوطه مراجعه کرده و درخواست تعمیر لباسشویی را در سایت به ثبت برسانید. پس از اینکه مشخصات شما و درخواست تعمیر در سایت به ثبت رسید، نام تعمیرکار و کد اشتراک به شماره شما پیامک خواهد شد. سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد حضور تکنسین در محل خواهید بود.

پس از پایان کار، تعمیرکار فاکتور و همچنین گارانتی را به شما تحویل می‌دهد و در پایان شما می‌توانید در نظرسنجی که به جهت ارتقای خدمات و بهبود عملکرد در نظر گرفته شده، شرکت کنید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

 • این نمایندگی از تکنسین‌های متخصص و مجرب بهره‌گیری کرده تا بتواند خدمات بی‌نقصی را به مشتریان ارائه کند.
 • تکنسین‌های تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در این مرکز دارای دانش و مهارت کافی جهت تعمیر دستگاه هستند.
 • با بهره‌گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا شما می‌توانید قطعات معیوب دستگاه را با قطعات فابریک آن معاوضه کنید.
 • این قطعات دارای گارانتی بوده و خدمات پس از فروش دارد‌.
 • از دیگر مزایای این نمایندگی ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل است.
 • تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا در محل توسط تعمیرکاران نمایندگی رسمی این برند در تهران رفاه حال مشتریان را فراهم آورده و دیگر هزینه‌های جابجایی دستگاه تعمیرگاه را نخواهید داشت.
 • خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا توسط نمایندگی رسمی تعمیرات آن دارای گارانتی بوده و این امر حاکی از کیفیت بالای خدمات است.
 • در پایان با وجود ارائه خدمات باکیفیت شما هزینه مناسب و کمتری را برای تعمیر ماشین لباسشویی خود پرداخت می‌کنید و قیمت تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در نظر گرفته شده است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

نحوه خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی توشیبا

با توجه به اینکه برند توشیبا به طور مستقیم در ایران فعالیت ندارد، خدمات پس از فروش این برند از طریق نمایندگی‌های آن در ایران به مشتریان و کاربران ارائه می‌شود. لذا کاربرانی که از این برند ماشین لباسشویی استفاده می‌کنند در زمان خرابی دستگاه و ایجاد اختلال در آن می‌توانند با شماره روی برگه گارانتی تماس بگیرند.

 در بسیاری از مواقع کاربران از خدمات ارائه شده ناراضی بوده و یا اختلال ماشین لباسشویی آنان مفاد گارانتی را شامل نمی‌شود.

از این رو نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در تهران اقدام به ارائه این خدمات کرده تا مشتریان بتوانند در منزل نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کنند.

مزایای تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا توسط تعمیرکاران در محل

 همانطور که پیش‌تر عنوان شد، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در محل پس از ثبت درخواست توسط کاربران، تکنسین‌های متخصص و آموزش دیده خود را به محل مورد نظر اعزام می‌کند.

 البته تعمیر در محل دستگاه مزیت‌هایی را به دنبال دارد که در ادامه به تشریح آن می‌پردازیم.

 • به واسطه تعمیر دستگاه در محل کاربران نیاز به انتقال ماشین لباسشویی خود به تعمیرگاه ندارند.
 • عدم انتقال دستگاه به تعمیرگاه خود موجب کاهش هزینه‌های اضافه می‌شود.
 • تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا دانش و مهارت کافی جهت تعمیر انواع خرابی‌های ماشین لباسشویی را دارند و با استفاده از تکنسین‌های نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا شما می‌توانید به طور مستقیم بر خدمات تکنسین اعزام شده به محل نظارت داشته باشید.
 • علاوه بر این با حضور تعمیرکاران در منزل خطرات احتمالی ناشی از انتقال لباسشویی به تعمیرگاه به صفر می‌رسد.

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا توسط نمایندگی

 با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد در منزل است، به همین جهت مدت زمان تعمیر آن برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  آشنایی با ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات

 لازم به ذکر است که زمانی که شما برای تعمیر دستگاه خود در سایت مربوطه ثبت درخواست کرده و یا با نمایندگی تماس می‌گیرید تکنسین‌های مربوطه در کمتر از یک ساعت در محل حضور می‌یابند و با توجه به تخصص و تجربه آنان در تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا عملیات تعمیر در زمانی کوتاه انجام می‌شود. البته مدت زمان دقیق اتمام فرایند عیب‌یابی و تعمیر دستگاه به نوع اختلال ایجاد شده در ماشین لباسشویی بستگی دارد.

ویژگی متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا

 • تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا اولویت خود را بر تعمیر ماشین لباسشویی و پس از آن تعویض قطعات قرار داده‌اند.
 • تمامی تکنسین‌های نمایندگی از قطعات فابریک و اصل برند توشیبا برای تعمیر دستگاه استفاده می‌کنند.
 • -خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا با ضمانت و گارانتی است.
 • با توجه به تجربه و تخصص بالای تعمیرکاران در تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا این تعمیرکاران را می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن اختلال را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام کنند.
 • تمامی خدمات تعمیر توسط تعمیرکاران در محل انجام می‌شود.

ویژگی متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی توشیبا

سوالات متداول کاربران در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

در این بخش برخی از پرسش‌های رایج مشتریان و مصرف‌کنندگان ماشین لباسشویی توشیبا را گردآوری کرده و به پاسخ آنان می‌پردازیم.

 • هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در نمایندگی چقدر است؟

هزینه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه بوده و در نمایندگی ۷۵ درصد هزینه تعمیرات کاهش می‌یابد.

 • نحوه تسویه هزینه تعمیرات به چه صورت است؟

در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا هزینه تعمیر پس از پایان کار و در صورت رضایت مشتری پرداخت می‌شود.

 • آیا با ایجاد اختلال دوباره در دستگاه ماشین لباسشویی توشیبا باید هزینه دیگری برای آن پرداخت شود یا خیر؟

اگر این اختلال در بازه زمانی تعریف شده ضمانت‌نامه دستگاه در ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد تمامی خدمات تعمیر به شکل رایگان انجام می‌گیرد.

 • زمان اعتبار گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا در نمایندگی آن چه مدت است؟

ضمانت‌نامه تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا دارای اعتبار ۳ الی ۱۲ ماه است.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی

 • حل مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی: این اختلال یکی از عمده اختلالاتی است که کاربران برای برطرف کردن آن به نمایندگی مراجعه می‌کنند. در صورتی که شما هم با این مشکل مواجه شدید، متن زیر را مورد مطالعه قرار دهید. نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ممکن است عوامل زیادی داشته باشد. یکی از این دلایل افتادن تسمه است. همچنین اختلال در بلبرینگ ماشین نیز از دیگر دلایل نچرخیدن دیگ به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که سوختگی یا از کار افتادن موتور نیز با نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی همراه خواهد شد.
 • برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی و روش برطرف کردن این مشکل: زمانی که دینام ماشین لباسشویی دچار مشکل شده باشد، شما با برق در بدنه ماشین لباسشویی مواجه خواهید شد. همچنین از دیگر از دلایلی که ممکن است شما با این مشکل مواجه شوید، برخورد موتور دستگاه به بدنه است. علاوه بر این هنگامی که مشکلی در اتصال سیم ارت ماشین لباسشویی به وجود آمده باشد، بدنه دستگاه برق‌دار می‌شود. ایجاد اختلال در قطعاتی مانند خازن و پارازیت گیر نیز از دیگر دلایل برق‌دار شدن بدنه ماشین لباسشویی است.
 • خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی: در صورت خراب شدن شیر برقی ماشین لباسشویی شما باید به موارد زیر توجه داشته باشید. شیر برقی لباسشویی توشیبا دو حالت تک شیر و دو شیر را شامل می‌شود. دو شیر برای آب گرم و آب سرد بوده و تک شیر مربوط به آب سرد است. این شیرها ممکن است پس از مدتی دچار نشتی و ترکیدگی شود که علت آن یخ زدن آب در مسیر شیر است. همچنین اگر با مشکل عدم ورود آب ماشین لباسشویی مواجه شدید، باید این اختلال را در قسمت شیر برقی بررسی کنید.

علت از کار افتادن هیتر ماشین لباسشویی توشیبا و نحوه تعمیر آن

زمانی که فیوز برق اصلی در زمان روشن کردن ماشین لباسشویی توشیبا پرید یا دستگاه روشن بوده و برنامه شستشو تمام نشده باشد و یا اگر ماشین لباسشویی آب را گرم کرده و به کار خود ادامه دهد، همه این علائم نشان‌دهنده از کار افتادن هیتر ماشین لباسشویی توشیبا است. هنگامی که با این موارد مواجه شدید باید هیتر را تعمیر یا تعویض کنید.

ایجاد اختلال در موتور ماشین لباسشویی توشیبا و عیب‌یابی آن

در صورتی که شاهد از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی بودید، باید ابتدا علائم خراب شدن موتور را جستجو کرده و سپس نسبت به رفع اختلال در آن اقدام کنید که البته با توجه به تخصصی بودن این اختلال باید ابتدا ماشین لباسشویی را از پریز برق کشیده و با تعمیرکاران نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی توشیبا تماس بگیرید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  عیب یابی و تعمیرات کولرگازی توشیبا TOSHIBA

زمانی که موتور ماشین لباسشویی توشیبا شما خراب شده باشد شما از چند طریق می‌توانید به وجود خرابی در موتور پی ببرید. این دلایل شامل پمپ نشدن آب، نچرخیدن ماشین، نچرخیدن لباس، خیس ماندن لباس‌ها و خشک نشدن آن‌ها و یا وجود اختلال در چرخه است.

ایجاد سر و صدا حین کار لباسشویی و نحوه رفع این مشکل

 چنانچه ماشین لباسشویی توشیبا شما حین انجام کار سروصدای زیادی را به همراه دارد، باید موارد زیر را در ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار دهید. ابتدا باید ماشین لباسشویی را تراز کرده و کمک‌های دستگاه را بررسی کنید. البته ممکن است ایجاد سر و صدا توسط ماشین لباسشویی بر اثر وجود اختلال در وزنه‌های بتنی روی دیگ بوده باشد.

همچنین از دیگر دلایلی که ایجاد سر و صدا در ماشین لباسشویی خواهد شد، وجود مشکل در کاسه نمد، بلبرینگ و شفت است. چنانچه لباس‌ها در درون آبکش به طور یکنواخت توزیع نشده باشند و یا پیچ‌های حمل و نقل پشت ماشین لباسشویی بسته بوده و تسمه خراب باشد، ممکن است با مشکل ایجاد سر و صدا در دستگاه مواجه شوید.

علت سروصدای زیاد ماشین لباسشویی توشیبا

 عدم آبگیری لباس در ماشین لباسشویی توشیبا و نحوه رفع این مشکل

چنانچه ماشین لباسشویی توشیبا شما لباس‌ها را آبگیری نکند، باید اقدامات زیر را برای رفع این مشکل انجام دهید:

در وهله نخست سرسیم‌ها و شیر آب را بررسی کرده و از باز و بسته بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید. همچنین شلنگ ورودی آب را بررسی کرده و از عدم گرفتگی آن مطمئن شوید. یکی از دلایلی که ممکن است باعث عدم آبگیری شود، قطع بودن آب شهر متصل به لباسشویی یا اشکال در شیر برقی است.

عدم تخلیه آب از محفظه ماشین لباسشویی توشیبا

در صورت روبرو شدن با این اختلال در ابتدا پمپ و شلنگ تخلیه را چک کرده و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنید. پروانه‌های پمپ تخلیه را بررسی کرده و از عدم وجود انسداد و عوامل خارجی در آن مطمئن شوید. همچنین عدم تخلیه آب در لباسشویی ممکن است بر اثر ایجاد اختلال در الکتروپمپ و یا وجود مشکل در پمپ تخلیه باشد.

 خراب بودن درب ماشین لباسشویی توشیبا و وجود مشکل در باز و بسته شدن آن

 چنانچه درب ماشین لباسشویی توشیبا شما به خوبی باز و بسته نمی‌شود، باید موارد زیر را برای عیب‌یابی آن انجام دهید:

ابتدا قفل ماشین لباسشویی را بررسی کرده و از سالم بودن آن مطمئن شوید. چنانچه قفل درب ماشین لباسشویی سالم بود، میکروسوئیچ درب را بررسی کنید.

علت نشت آب از ماشین لباسشویی توشیبا

نشت آب از ماشین لباسشویی ممکن است به چند دلیل ایجاد شود. از جمله دلایل نشت آب از ماشین لباسشویی، پاره شدن شلنگ ورودی و خروجی آب است. همچنین اگر خرطومی‌های جاپودری به دیگ یا خرطومی‌های دیگ به پمپ آب دچار پارگی شده باشد، نشتی اتفاق می‌افتد. هرز شدن قفل درب دیگ، وجود اختلال در منتاژ دستگاه و پاره یا خراب شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هم ممکن است از دیگر دلایل نشت آب از ماشین باشد.

علت نشت آب از ماشین لباسشویی

خرابی جاپودری ماشین لباسشویی توشیبا و نحوه تعمیر آن

خراب شدن جاپودری ماشین لباسشویی توشیبا ممکن است در اثر جرم گرفتن بیش از حد، ساییدگی و یا پارگی و آسیب دیدن قطعات آن باشد. با خراب شدن جاپودری شما امکان تعمیر و یا تعویض آن را دارید. اگر خرابی جاپودری در حد سطحی بود، تعمیرکار نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا اقدام به تعمیر آن کرده و یا اگر خرابی بالا بود، نسبت به تعویض آن اقدام می‌کند.

دیگر خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

تکنسین‌های نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا با توجه به تجربه و تخصص بالای خود می‌توانند انواع خرابی در ماشین لباسشویی را شناسایی کرده و نسبت به عیب‌یابی آن اقدام کنند.

 از جمله خدماتی که تعمیرکاران نمایندگی به مشتریان ارائه می‌کنند شامل تعمیر روشن نشدن ماشین لباسشویی، تعمیر اختلال در خشک‌کن دستگاه، تعمیر مشکلات مربوط به نشت آب و شیر برقی، تعمیر مشکل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی، حل اختلال سر و صدای زیاد دستگاه، تعویض انواع قطعات.

با توجه به بالا بودن قیمت لوازم خانگی و همچنین افزایش هزینه تعمیرات آن کاربرانی که به دنبال تعمیر لوازم خانگی و برقی خود با هزینه‌های اقتصادی و منصفانه هستند، می‌بایست از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات استفاده کنند. از این رو در زمان خراب شدن ماشین لباسشویی توشیبا استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات آن در تهران را به شما توصیه می‌کنیم. چرا که با استفاده از خدمات این نمایندگی شما می‌توانید خدمات باکیفیت و قطعات اصلی و فابریک را با هزینه و قیمت منصفانه و مناسب دریافت کنید.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی توشیبا

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

علت از کار افتادن هیتر ماشین لباسشویی توشیبا و نحوه تعمیر آن

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا