مجله لوازم خانگی

خدمات تعمیر اسپرسوساز Arcelik | عوامل مؤثر در تعیین هزینه

تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

در این مقاله ما قصد داریم در مورد تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک به گفتگو بپردازیم. دستگاه اسپرسوساز آرچلیک محبوبیت خاصی در زندگی کاربران پیدا کرده است، به طوری که بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای رفتن به کافه، خودشان با استفاده از دستگاه اسپرسوساز آرچلیک قهوه ی دلخواه خود را در منزل یا محل کار خود درست کنند.

دستگاه اسپرسوساز آرچلیک مانند هر دستگاه برقی دیگر در منزل پس از استفاده ی طولانی مدت دچار اختلال در کارکرد صحیح آن می شود که نیاز به تعمیر پیدا می کند.

البته نگران نباشید اگر دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را از نمایندگی های مجاز خریداری کرده باشید کارشناسان فروش حتمأ شما را راهنمایی خواهند کرد که در زمان ایجاد مشکل برای دستگاه چه اقداماتی انجام دهید.

در چنین مواقعی مراکز خدمات تعمیرگاهی برای دستگاه اسپرسوساز آرچلیک وجود دارد که با تکنولوژی های روز و با استفاده از روش های آموزش دیده عیب دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را کشف و رفع کنند.

همچنین شما می توانید از طریق سایت مربوط به دستگاه اسپرسوساز آرچلیک به صورت آنلاین درخواست نیرو جهت تعمیرات داشته باشید. پس از درخواست، تعمیرکاران دستگاه اسپرسوساز آرچلیک در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل موردنظر می رسانند.

اگر شما هم در منزل یا محل کارتان از یک دستگاه اسپرسوساز آرچلیک استفاده می کنید مطالب این مقاله ایبک برایتان مفید خواهد بود.

وظایف نمایندگی های دستگاه اسپرسو ساز آرچلیک

نمایندگی های دستگاه اسپرسوساز آرچلیک موظف اند برای حفظ کیفیت و انجام اصولی خدمات پس از فروش، وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند. این وظایف عبارتند از :

۱- آموزش نیروی متخصص و ماهر برای انجام و رفع هر گونه عیب در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

۲- استفاده از قطعات فابریک و اصلی در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

۳- انجام نظرسنجی پس از اتمام ارائه ی خدمات به مشتریان نسبت به رضایت از عملکرد تعمیرکارِ دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

استفاده از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک در محل موردنظر شما، چه مزایایی به همراه دارد؟

به دلیل وجود مشکل در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک بهتر است آن را جا به جا نکنید تا از وارد شدن آسیب دیگری به آن جلوگیری شود. هنگامی که تعمیرکاران مجاز، دستگاه شما را در محل مورد نظر شما رفع کنند هم شما از نزدیک در جریان روند تعمیرات قرار می گیرید و هم از گارانتی ۳ ماهه ی خدمات تعمیر دستگاه برخوردار می شوید.

به دلیل اینکه تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک باید طبق تکنولوژی ساخت هر مدل از دستگاه انجام شود به همین علت تعمیرکاران مجاز دستگاه اسپرسو ساز آرچلیک طوری آموزش دیده اند که از تعمیر قطعات الکتریکی و مکانیکی دستگاه به خوبی مطلع هستند.

تعمیرات و هزینه تعمیرات اسپرسوساز

عیب یابی و تعمیرات

زمانی که با مشکل دستگاه اسپرسوساز آرچلیک مواجه شدید اگر مشکل سطحی باشد می توانید با کمک یک متخصص آن را رفع کنید. مواردی که ممکن است در استفاده از این دستگاه با آن روبه رو شوید به شرح زیر است:

  •  نشتی آب دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر دستگاه اسپرسوساز آرچلیک شما نشتی آب پیدا کرده است ابتدا لوله ی آب ورودی را چک کنید شاید لوله دچار نشت یا سوراخ شده است. همچنین تمامی پیچ های دستگاه را بررسی کنید ممکن است پیچی در دستگاه شل شده باشد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات تعمیر چرخ گوشت شیائومی | مشکلات رایج در چرخ گوشت شیائومی

سبدهای فیلتر دستگاه اسپرسوساز آرچلیک باید به صورت دوره ای چک شود اگر سبد خراب بود آن را عوض کرده و اگر کثیف بود آن را تمیز کنید. پس از رفع نشتی اگر مشکل حل نشد با تعمیرکاران مجاز دستگاه اسپرسوساز آرچلیک تماس بگیرید.

  • باقی ماندن تفاله ی قهوه در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر در هنگام درست کردن قهوه در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک متوجه شدید که تفاله ی قهوه در دستگاه اسپرسوساز مانده است ابتدا فیلتر آن را چک کنید. خراب بودن یا از بین رفتن فیلتر باعث می شود تفاله ی قهوه در آن جمع شود. در این صورت لازم است که فیلتر دستگاه را عوض کنید.

به یاد داشته باشید طول عمر مفید فیلتر قهوه ی دستگاه اسپرسوساز آرچلیک به نوع و نحوه ی استفاده و کیفیت آن بستگی دارد.

  • وجود سرو صدا در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر در هنگام درست کردن قهوه در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک متوجه سر و صدای دستگاه شدید، ابتدا پمپ دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را چک کنید.

اگر مشکل از پمپ نبود ممکن است میزان قهوه ای که در دستگاه استفاده کرده اید بیش از ظرفیت دستگاه باشد و یا از قهوه هایی که دانه درشت هستند استفاده کرده اید. همواره سعی کنید از قهوه ی مخصوص به دستگاه اسپرسوساز آرچلیک استفاده کنید.

هزینه تعمیرات اسپرسوساز

  •  گرم نشدن قهوه در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر پس از درست شدن قهوه، قهوه ی شما سرد بود ابتدا اتصال برق دستگاه اسپرسو ساز آرچلیک را چک کنید، ممکن است محافظ دستگاه شما سوخته یا کابل دستگاه پاره یا خراب شده باشد. اگر مشکل از پریز برق باشد با تعمیرکاران مجاز تماس بگیرید.

حتی ممکن است ترمینال ها و سیم های المنت دستگاه اسپرسوساز آرچلیک خراب شده باشد. المنت های حرارتی در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک وظیفه ی تبدیل جریان الکتریکی به انرژی گرمایی را دارند.

این روند به گرم شدن آب دستگاه منجر می شود، بنابراین اگر با گرم نشدن قهوه یا سرد شدن آب دستگاه روبه رو شدید حتمأ المنت های دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را چک کنید.

  •  فوم شیر ندادن دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر در تهیه دستگاه اسپرسوساز آرچلیک تصمیم به ایجاد کف شیر داشتید و دستگاه شما کف شیر تولید نکرد ابتدا نازل بخار دستگاه را تست کنید تا دچار گرفتگی نشده باشد. در صورت کثیف بودن نازل آن را تمیز کنید.

همچنین دقت کنید ارتفاع پیچ و نازل بخار دستگاه اسپرسوساز آرچلیک به خوبی تنظیم شده باشد. نامناسب بودن این اندازه موجب می شود دستگاه شما فوم شیر ایجاد نکند.

  •  از کار افتادن ترموستات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

ترموستات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک قطعه ی حساسی است که اگر به خوبی تنظیم نشود ممکن است از کار بیافتد.

  •  کم شدن فشار دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر در زمان درست کردن قهوه متوجه ی کاهش فشار دستگاه شدید ابتدا واشرهای گروپ آن را چک کنید. معمولأ واشرها حداکثر یک سال کار می کنند و پس از آن باید عوض شوند.

نگهداری از دستگاه اسپرسوساز آرچلیک در طول استفاده از آن

برای کارکرد صحیح هر دستگاهی لازم است که در طول استفاده از آن مواردی را رعایت کنیم. دستگاه اسپرسوساز آرچلیک نیز از این قاعده مستثنأ نیست. به شما این اطمینان را می دهیم که اگر موارد زیر را رعایت کنید دستگاه اسپرسوساز آرچلیک شما کمتر در معرض آسیب خواهد بود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر بخارشوی پاکشوما | نمایندگی بخارشوی پاکشوما

– فیلتر دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را مدام بررسی کنید تا کثیف نشود و هر از چند گاهی با آب جوش و مواد شوینده بشویید.

– با استفاده از دستوالعمل های متخصصان دستگاه اسپرسوساز آرچلیک گروپ هد را تمیز کنید. سبد فیلتر دستگاه را پر از مواد شوینده کنید و در محل خود نصب کنید. دکمه ی تحویل قهوه را چندین بار فشار دهید این عمل را چند بار تکرار کنید.

– در زمان درست کردن قهوه هر چقدر از آب شفاف تری استفاده کنید دستگاه اسپرسوساز آرچلیک کارکرد بهتری خواهد داشت.

– همواره سعی کنید پس از تهیه ی قهوه، نازل بخار دستگاه اسپرسوساز آرچلیک را تمیز کنید.

نگهداری از دستگاه اسپرسوساز

چرا در ساختار دستگاه اسپرسوساز آرچلیک از فیلتر استفاده شده است؟

در ساختار دستگاه اسپرسوساز آرچلیک از دو یا چند فیلتر استفاده شده است. فیلتر در دستگاه اهمیت زیادی دارد و در واقع نقش یک صافی را انجام می دهد.

به عبارت دیگر وجود فیلترها در دستگاه اسپرسوساز آرچلیک از ورود ذرات و تفاله ی قهوه و همچنین وجود املاح موجود در آب، به داخل دستگاه جلوگیری کرده و مانع از ایجاد رسوب و طولانی شدن عمر دستگاه اسپرسوساز آرچلیک شما می شود.

امروز در ساختار دستگاه اسپرسو سازها از فیلتر هایی استفاده می شود که طعم نامطبوع آب را نیز برطرف می کند.

هزینه ی تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

اگر در شرایطی قرار گرفتید که مجبور به تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک منزل یا محیط کارتان شدید حتمأ از متخصصان این حوزه کمک بگیرید تا از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کرده باشید.

تعمیرکاران نمایندگی مجاز حق ندارند هزینه ی اضافی در مقابل تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک از شما دریافت کنند. زیرا هزینه ی تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک از طرف اتحادیه ی مربوطه به نمایندگی های مجاز اعلام شده است. البته هزینه ی

تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز آرچلیک بسته به آن که دستگاه شما چه مشکلی دارد متفاوت است.

عوامل مؤثر در تعیین هزینه ی خریدو تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

۱- مدل دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

۲- استفاده از قطعه های اصلی، فابریک و متفرقه در تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

۳- مدت زمان ضمانت نامه ی برای انجام تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک

نتیجه گیری

همواره به یاد داشته باشید که هر وسیله ی برقی قابل تعمیر است. شما می تواند روی کمک متخصصان نیروهای مجاز دستگاه اسپرسوساز آرچلیک حساب کنید.

به نیروهای ماهری که در مراکز و نمایندگی های دستگاه اسپرسوساز آرچلیک آموزش داده شده اند با بروزترین متدهای تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز و استفاده از ابزارها و قطعات فابریک و با کیفیت سعی در رفع مشکل دستگاه اسپرسوساز آرچلیک دارند.

در زمان نیاز به تعمیرکار استفاده از افراد غیرمتخصص در تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک آسیب بیشتری به دستگاه اسپرسوساز شما وارد خواهد کرد. زیرا تعمیر چنین دستگاهی به مهارت و دانش تخصصی نیاز دارد. شما می توانید جهت برقراری ارتباط با نمایندگی تعمیرات دستگاه اسپرسوساز آرچلیک با مشاوران سایت ایبک در ارتباط باشید.

نکته مهم اینکه در صورتی که هیچ مهارتی در تعمیرات اسپرسوساز آرچلیک ندارید، دست به آچار نشوید. ممکن است خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود. از نمایندگی ها و تعمیرکاران ماهر بخواهید تا تعمیرات اسپرسوساز آرچلیک شما را انجام دهند.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

خدمات تعمیر اسپرسوساز Arcelik

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

خدمات تعمیر اسپرسوساز Arcelik | عوامل مؤثر در تعیین هزینه

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا