برندها

راهنمای لوازم خانگی ایندزیت Indesit | کشور سازنده ایندزیت

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

یکی از سوالات رایجی که قبل از خرید لوازم خانگی ایندزیت مطرح است، این می‌باشد که شرکت ایندزیت در چه کشوری فعالیت می‌کند و کجاست؟ پاسخ این گونه سوالات باعث می‌شود که مصرف کنندگان بدون نگرانی و با خیال آسوده لوازم خانگی ایندزیت را خریداری کنند. شرکت های زیادی اقدام به تولید لوازم خانگی می‌کنند و تنوع محصولات بسیار زیاد است. به همین دلیل شناخت محصولات با کیفیت سخت و دشوار شده است. با شناخت برندها می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

تاریخچه لوازم خانگی ایندزیت

شرکت ایندزیت از برندهای موفق کشور ایتالیا می‌باشد. شرکت ایندزیت لوازم خانگی های متنوعی را تولید و به سراسر دنیا عرضه می‌نماید. این شرکت چند ملیتی است و فعالیت اصلی آن در فابریانو ایتالیا است. این برند دومین شرکت تولید کننده لوازم خانگی در اروپا می‌باشد. و چون محصولات با کیفیتی تولید کرده است، به شهرت جهانی دست پیدا کرده است. این شرکت را آقای ویتوریو مرلونی در سال ۱۹۷۵ تاسیس کرد. برندهایی نیز هستند که فعالیت خود را تحت نظر شرکت ایندزیت انجام می‌دهند. برای نمونه می‌توان شرکت های شولتز، استیلون، اکسپریال، ترموگاما، الکو و آریستون را نام برد.

محصولات شرکت ایندزیت

شرکت ایندزیت در زمینه تولید لوازم خانگی پیشرفت بی‌نظیری داشته است و میزان فروش محصولات این برند روز به روز افزایش یافته است. این شرکت برای رفع نیاز مصرف کنندگان خود محصولات متنوعی را تولید و عرضه می‌کند. لوازم خانگی ایندزیت ایتالیا عبارتند از: لباسشویی، ظرفشویی، تلویزیون، یخچال فریزر و اجاق گاز.

تاریخچه شرکت ایندزیت در ایران

بسیاری از لوازم خانگی های برند ایندزیت در گذشته وارد ایران می‌شدند، اما دیگر ارسال لوازم خانگی ایندزیت از ایتالیا به ایران امکان پذیر نیست. مونتاژ لوازم خانگی ایندزیت نیز در ایران دیگر انجام نمی‌شود. اما کشورهایی مثل لهستان، ترکیه، روسیه، بریتانیا و… تولید لوازم خانگی ایندزیت را تحت لیسانس شرکت ایتالیا انجام داده و لوازم برقی آشپزخانه ایندزیت را به کل دنیا ارسال می‌کنند.

واردات لوازم خانگی ایندزیت

در گذشته حجم بسیار زیادی از لوازم خانگی ایندزیت به ایران و سایر کشورهای دنیا ارسال می‌شد، اما با اعمال تحریم ها، قرارداد میان شرکت ایندزیت و کشور ایران دیگر به پایان رسید و نمی‌توان لوازم خانگی ایندزیت را وارد ایران کرد. اما تعداد زیادی از لوازم خانگی ایندزیت در ایران موجود می‌باشد، که امکان دارد به صورت غیرقانونی وارد ایران شده باشند، خیلی از لوازم خانگی های ایندزیت که وارد ایران می‌کنند، اصلی نبوده و در کشورهای دیگر تولید و به ایران ارسال می‌شود.

نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی ایندزیت در ایران

خدمات پس از فروش نیز به اندازه خود فروش اهمیت دارد. هیچ درآمدی به طور مستقیم برای شرکت ایجاد نمی‌کند، اما باعث افزایش شناخت برند می‌گردد. خدمات پس از فروش به خدمات و پشتیبانی هایی گفته می‌شود که یک کسب و کار برای رضایت مشتری و حفظ مشتری پس از فروش محصول، به مشتریان ارائه می‌کند. در حال حاضر در ایران هیچ نمایندگی رسمی از برند ایندزیت وجود ندارد. بنابراین اگر لوازم ایندزیت را می‌خرید، از خدمات پس از فروش محصولات این برند بهره‌مند نمی‌شوید. چون نمایندگی رسمی لوازم خانگی ایندزیت در ایران نیست، پس هیچ لوازم اصلی نیز به ایران وارد نمی‌شود و اکثر لوازم ایندزیت که در بازار موجود است، فابریک نبوده و به صورت غیر قانونی وارد ایران شده است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ایندزیت INDESIT

بررسی کیفیت لوازم خانگی ایندزیت

لوازمی که شرکت ایندزیت تولید می‌کند از کیفیت خوبی برخوردار بوده و کارایی بالایی دارند. همچنین محصولات آشپزخانه ایندزیت بسیار زیبا و مدرن و سازگار با محیط آشپزخانه های امروزی می‌باشند. کیفیت آن نسبت به قیمت فروش، خوب است. موتور قوی و کم مصرفی دارد به همین دلیل، انتخاب این برند سبب صرفه جویی در هزینه های مصرف کنندگان خواهد شد.

ارور های لوازم خانگی ایندزیت

حتماً شما هم بر روی صفحه نمایش لوازم خانگی خود گاهی ارورهایی را مشاهده می‌کنید، ارورها کدهای خطایی می‌باشند که به شکل حروف و اعداد انگلیسی و یا ترکیبی از آنها در روی صفحه نمایش لوازم خانگی دیده می‌شوند. ارورهای هر برند با برند دیگر متفاوت است و منحصر به همان برند می‌باشد. نمایش ارور بر روی لوازم خانگی، وضعیت سیستم داخلی این وسایل را نشان می‌دهد و به تکنسین کمک می‌کند که مشکل لوازم خانگی را برطرف کنند.

سرویس لوازم خانگی ایندزیت

از جمله اقدامات مراقبتی پیشگیرانه از بروز مشکلات جدی در لوازم خانگی، سرویس لوازم خانگی می‌باشد. لازم است که سرویس را تکنسین ها و سرویس کاران، کار بلد و ماهر انجام دهند. سرویس کردن لوازم خانگی ایندزیت از خرابی های بیشتر جلوگیری کرده و موجب عملکرد بهتر آنها می‌شود و همچنین طول عمر لوازم خانگی ایندزیت را افزایش خواهد داد و این موضوع با توجه به وضعیت اقتصادی و قیمت های لوازم خانگی، برای مصرف کنندگان بسیار با اهمیت است و باید توجه کافی را به آن داشته باشند.

نگهداری از لوازم خانگی ایندزیت

امروزه در هر خانه‌ای تعداد زیادی از لوازم برقی مثل لباسشویی، جارو برقی، یخچال و … وجود دارد. از این لوازم خانگی انتظار می‌رود که مدتی برای اعضای خانواده بهترین عملکرد را داشته باشند. بنابراین باید به فکر سالم نگه داشتن آن بوده و استفاده درست از این وسایل داشته باشیم. استفاده نا‌درست از آنها علاوه بر به خطر انداختن سلامت دستگاه، موجب بروز خطر و دردسر برای خودمان و دیگران نیز خواهد شد. لوازم برقی امروزه در تمام خانه ها وجود دارد و جزئی جدایی ناپذیر از اسباب خانه است. علاوه بر نکات کلیدی و مشترک، درباره هر کدام از لوازم برقی نیز باید اصولی را رعایت نمایید.

نکات نگهداری یخچال فریزر ایندزیت

یخچال فریزر ایندزیت را حتما در جایی خشک قرار دهید و توجه کافی به نظافت این دستگاه داشته باشید. ولی تحت هیچ شرایطی قسمت پشت و موتور آن را با آب نشویید. این قسمت ها باید به وسیله دستمال خشک و یا جارو برقی تمیز شوند. کشو و طبقه های یخچال و فریزر را می‌توانید با آب و مواد شوینده تمیز نمایید، بعد از اینکه کاملا خشک شد، آنها را در محل خودشان قرار دهید. در حالی که این وسایل مرطوب هستند، به هیچ عنوان آن را به برق وصل نکنید.

 

نکات نگهداری ماشین لباسشویی ایندزیت

لباسشویی ایندزیت را باید در محلی قرار دهید که موتور و پشت آن با آب تماس نداشته باشد و همچنین لباسشویی در مکانی قرار دهید که به خوبی تراز است، تا از لرزش شدید ماشین لباسشویی هنگام کار کردن جلوگیری شود. تمیز کردن ماشین لباسشویی ایندزیت را به صورت دوره ای انجام دهید. بعد از اینکه لباس ها را از لباسشویی خارج کردید، حتماً لباسشویی را از برق بکشید. لباسشویی ایندزیت را بیش از حد مجاز پر نکنید. از شوینده های معتبر و با کیفیت در لباسشویی ایندزیت استفاده کنید. اگر این موارد را رعایت کنید کمتر نیاز به تعمیر دستگاه لباسشویی خواهید داشت.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از یخچال ایندزیت indesit | طریقه تمیز کردن

لباسشویی ایندزیت

نکات نگهداری جاروبرقی ایندزیت

اولین نکته نگهداری از جاروبرقی ایندزیت این می‌باشد که باید کیسه آن را به طور مرتب تعویض کنید. با این کار دستگاه روان کار کرده و به موتور آن فشار نمی‌آید. همچنین کیسه جاروبرقی را به درستی نصب نمایید. جاروبرقی‌های بدون کیسه را به طور منظم خالی کنید، فیلترهای دستگاه را تمیز کنید به خصوص در جاروبرقی های مخزنی، تمیز کردن فیلتر از مهمترین موارد می‌باشد. زمانی که از جارو برقی استفاده نمی‌کنید آن را از برق بکشید. سیم برق جاروبرقی را با احتیاط جمع کنید تا آسیب نبیند. اشیایی مثل میخ، سکه و پیچ را با جاروبرقی نکشید.

جاروبرقی ایندزیت

نکات نگهداری از اجاق گاز ایندزیت

اجاق گازها کارکرد بسیار ساده ای دارند و با رعایت چند نکته می‌توانید، ده ها سال از آن به خوبی استفاده کنید. به هنگام پخت و پز از ظروفی استفاده کنید که به اندازه کافی عمیق باشند تا از جوش آمدن و پاشیدن مواد غذایی به روی گاز جلوگیری شود. این کار موجب طولانی شدن عمر اجاق گاز شما می‌شود. اگر اجاق گاز خود را به صورت روزانه تمیزکاری کنید خیلی سریع کثیفی‌ها برطرف می‌شود و وقت زیادی برای آن لازم نخواهد بود. به صورت منظم اجاق گاز ایندزیت را سرویس نمایید و قطعات قدیمی و فرسوده ی آن را تعویض و یا تعمیر کنید.

 

نکات نگهداری ماشین ظرفشویی ایندزیت

تکه های غذا و روغن و جرم ناشی از مایع و قرص ظرفشویی و … عواملی هستند که می‌توانند موجب آسیب به دستگاه گران قیمت و حساس ظرفشویی شوند. سطوح داخلی و بیرون ماشین ظرفشویی را به خوبی تمیز کنید. برای عملکرد بهتر دستگاه، تمیز کردن فیلتر و لاستیک و واشر ماشین ظرفشویی را فراموش نکنید. تکه های غذا را با دستمال جدا کنید تا باعث گیر کردن مواد غذایی و اختلال در دستگاه نگردد. ماشین ظرفشویی را جرم گیری کنید. برای جلوگیری از رسوب روی ظروف، استفاده از نمک ماشین ظرفشویی پیشنهاد می‌شود. در داخل ماشین ظرفشویی ظروف را به درستی بچینید.

ظرفشویی ایندزیت

سخن تکمیلی

با توجه به اطلاعاتی که در مورد لوازم خانگی ایندزیت در این مقاله به شما ارائه دادیم، لوازم آشپزخانه ایندزیت ساخت کشور ایتالیا است که به صورت جهانی فعالیت دارد و محصولات این برند را کشور های زیادی استفاده می‌کنند. اگرچه لوازم خانگی ایندزیت دیگر به ایران وارد نمی‌شود، اما افراد زیادی هستند که از این محصولات استفاده می‌کنند. اگر لوازم خانگی برند ایندزیت به درستی استفاده شود می‌توانند سال‌های زیادی، کارایی خوبی داشته باشند. بنابراین توجه به نکات نگهداری هر کدام از این لوازم خانگی برای مصرف کنندگان یک امر ضروری است.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

لوازم خانگی ایندزیت ساخت چه کشوری است؟

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

لوازم خانگی ایندزیت ساخت کشور ایتالیا است.واردات این محصول به ایران انجام نمی شونداین محصولات با کیفیت هستند

امتیاز کاربر: ۳.۸ ( ۱ نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا