دیجیتال

بهترین نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات گوشی آیفون

بازیابی یا ریکاوری اطلاعات هارد گوشی آیفون | ریکاوری اطلاعات حذف شده از آیفون

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

ریکاوری گوشی آیفون با گوشی های دیگر از یک سری ویژگی هایی برخوردار است که در صورت عدم تجربه در این زمینه ممکن است مشکلات زیادی را ایجاد کند. از بین رفتن اطلاعات شخصی و حذف شدن آنها در گوشی آیفون یکی از مسائل نگران کننده برای کاربران گوشی آیفون به شمار می رود. برای اینکه بتوانید اطلاعاتی مثل اسناد، فیلم، تصاویر، اطلاعات تماسی و … در صورت حذف شدن دوباره برگردانید، باید از ریکاوری گوشی آیفون استفاده نمایید. با ریکاوری این مدل از گوشی به راحتی می توانید اطلاعات از دسترس خارج شده را بازگردانید. ریکاوری گوشی آیفون نیازمند به یک سری برنامه های خاصی است که با اطلاعات کافی در این زمینه می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

ریکاوری گوشی آیفون

اکثر کاربرانی که با گوشی های آیفون سروکار دارند، ممکن است با مشکل حذف شدن اطلاعات روبه رو شده باشند. با حذف شدن اطلاعات موجود در گوشی آیفون نگرانی زیادی برای شما به وجود می آید که از این رو به فکر تعمیر آن باید با‌شید.

برای بازگرداندن اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون بهترین راهکار ریکاوری آن است که با کمک نرم افزارهای موجود به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید گوشی خود را ریکاوری کنید. با ریکاوری کردن گوشی آیفون توسط نرم افزارهای موجود به سرعت اطلاعات بازگردانده خواهد شد.

زمانی که قصد ریکاوری گوشی آیفون را دارید بهتر است از یک نرم افزار مطمئن و کارساز استفاده کنید تا هم اطلاعات حذف شده به گوشی بازگردد و هم اینکه سلامت گوشی شما به خطر نیافتد. با انتخاب یک نرم افزار مطمئن می توانید بدون هیچ کمی و کاستی اطلاعات گوشی خود را ریکاوری نمایید.

البته در مواردی که نسبت به ریکاوری گوشی از مهارت و دانش مناسبی برخوردار نیستید، بهتر است از فروشگاه ها و شرکت های معتبر و تخصصی در این زمینه کمک بگیرید. در صورتی که قصد دریافت نرم افزارهای موجود برای ریکاوری این مدل از گوشی را دارید، باید از سایت های معتبر اقدام به دانلود نمایید تا با خیالی آسوده مشکل گوشی شما برطرف گردد.

نرم افزارهای موجود برای ریکاوری گوشی آیفون

برای اینکه بتوانید اطلاعات حذف شده از سیستم گوشی آیفون را برگردانید، بهترین راه حل استفاده از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه خواهد بود. موارد زیر جزء نرم افزارهای موجود برای ریکاوری گوشی آیفون محسوب می شوند که از قدرت و کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

در بین نرم افزارهای بسیار متنوع در بازار برای ریکاوری گوشی آیفون بهتر است با اطلاعاتی دقیق بهترین و با کیفیت ترین نرم افزار را انتخاب نمایید.

نرم افزار Joyoshare iPhone Data Recovery

یکی از برنامه های معتبر و کاربردی برای بازیابی اطلاعات گوشی آیفون برنامهJoyoshare iPhone Data Recovery است. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تمامی اطلاعات و داده های حذف شده از گوشی آیفون را با بازیابی کنید.

با کمک این برنامه می توانید اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون را از طریق بکاپ گیری،iCloud ، iTunes  و یا iOS بازیابی نماید. با وجود این برنامه به راحتی و در کوتاه ترین زمان می توانید ۲۰ نوع فایل در فرمت های مختلف که از گوشی آیفون شما حذف شده را بازیابی کنید.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  بهترین کارت گرافیک nvidia

ریکاوری گوشی آیفون

نرم افزار Dr. fone iPhone Data Recovery

یکی دیگر از برنامه های موجود که می تواند اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون را ریکاوری کند، برنامه Dr. fone iPhone Data Recovery است. یکی از بهترین و کاربردی ترین نرم افزارهای موجود برای بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون برنامه Dr. fone iPhone Data Recovery است.

با استفاده از این نوع نرم افزار می توانید از طریق iOS به طور مستقیم تمامی اطلاعات حذف شده را بازیابی کنید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این برنامه نشان دادن پیش نمایش اطلاعات حذف شده است که در بین موارد موجود می توانید گزینه های دلخواه خود را برای بازیابی انتخاب نمایید.
البته حواستان باشد این برنامه با نسخه رایگان امکان ذخیره اطلاعات بازیابی شده را نخواهد داشت.

استفاده از برنامه iMobie PhoneRescue

شما با کمک برنامه iMobie PhoneRescue  به راحتی می توانید اطلاعات حذف شده را برگردانید و نگرانی در این زمینه نداشته باشید. نرم افزار موجود به راحتی می تواند ۱۴ نوع اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون را برگرداند.

با استفاده از این نرم افزار کاربردی می توانید تمامی عکس ها، فیلم ها، ویدئو ها، پیام های واتساپ، یادداشت ها و … را بازیابی کنید.

برنامه Leawo iOS Data Recovery

از جمله برنامه های موجود برای بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون برنامهLeawo iOS Data Recovery است که با کارایی بالای خود توانسته مورد رضایت کاربران زیادی قرار گیرد. برای بازیابی اطلاعات حذف شده در گوشی آیفون با کمک این برنامه از طریق بکاپ و iTunes می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

این برنامه به راحتی ۱۲ نوع فایل حذف شده را برای شما با بازیابی خواهد کرد که از این رو برای برگرداندن اطلاعات مخاطبین، عکس ها، تاریخچه تماس ها، یادآوری ها، تقویم و … مناسب خواهد بود. این برنامه با داشتن ویژگی جستجو سبب شده تا کاربران به راحتی نام فایل حذف شده را سرچ نمایند و نسبت به بازیابی آن اقدام کنند.

برنامه Primo iPhone Data Recovery

با استفاده از برنامه Primo iPhone Data Recovery می توانید به راحتی تمامی اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون را با بازیابی کنید. در صورتی که به شکل اتفاقی یک سری اطلاعات از سیستم گوشی آیفون شما پاک شده است به راحتی می توانید با کمک این نرم افزار تمامی اطلاعات حذف شده را برگردانید.

با استفاده از این برنامه می توانید فرمت های مختلفی که از گوشی شما حذف شده اند، را بازیابی کنید. این برنامه تمامی فرمت های مخاطبین، پیام ها، تاریخچه تماس، پیام های واتساپ، تصاویر، موزیک، ویدئو، یادداشت ها و … را بازیابی می کند.

البته یکی دیگر از کارایی های این برنامه این است که می تواند به تعمیر و رفع مشکلات دیگر از گوشی آیفون نیز بپردازد.

برنامه Aiseesoft Fonelab

از جمله برنامه های موجود برای ریکاوری گوشی آیفون در بازار برنامه Aiseesoft Fonelab  است که از طریق بکاپ، iTunes و iCloud می تواند اطلاعات را بازیابی کند. استفاده از این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای دیگر بسیار آسان بوده و تقریبا توانایی بازیبایی ۱۹ فرمت از داده های حذف شده از آیفون را دارد.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه پرینتر hp را ریست کنیم | عیب یابی پرینتر hp

به راحتی با کمک این نرم افزار اکثر اطلاعات حذف شده را می توانید بازگردانید و از سلامت اطلاعات حذف شده آسوده خاطر گردید.

نرم افزار Tenorshare iPhone Data Recovery

یکی دیگر از برنامه های موجود در بازار برای بازیابی اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون نرم افزار کاربردی Tenorshare iPhone Data Recovery  است. با کمک این نرم افزار در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای برگرداندن اطلاعات حذف شده را می توانید انجام دهید.

ین نرم افزار ۲۰ نوع از داده های حذف شده از گوشی آیفون را بازیابی خواهد کرد که به همین علت از محبوبیت بیشتری در بین کاربران برخوردار است. از جمله ویژگی های مهم استفاده از این نرم افزار این است که به راحتی می توانید پیام ها، تماس و یادداشت ها را به طور مستقیم در آیفون هماهنگ سازی کنید.

نرم افزار Gihosoft iPhone Data Recovery Free

از جمله برنامه های شگفت انگیز و کاربردی برای بازیابی اطلاعات حذف شده از سیستم گوشی آیفون استفاده از نرم افزار Gihosoft iPhone Data Recovery Free  است. این برنامه تمامی اطلاعات حذف شده از گوشی آیفون را برای شما بازیابی خواهد کرد.

استفاده از این برنامه کاربردی بسیار آسان بوده که در صورت حذف شدن اطلاعات در قسمت کاربری جذاب برنامه آنها را بازیابی خواهد کرد.

نرم افزار iSkySoft iPhone Data Recovery

یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب در بین کاربران گوشی آیفون برنامه iSkySoft iPhone Data Recovery  است که از طریق iTunes و iCloud تمامی اطلاعات را بازیابی می کند. با کمک این برنامه تمامی اطلاعات حذف شده در سریعترین زمان ممکن بازیابی خواهند شد.

نرم افزار Enigma iPhone Recovery Software

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای موجود برای بازیابی اطلاعات گوشی آیفون، برنامه Enigma iPhone Recovery Software است که توانسته از رضایتمندی بالایی برخوردار گردد.

این برنامه به دلیل واسطه رابط کاربری آسان خود تمامی داده و اطلاعات را در یک مکان با خصوصیات استاندارد بازیابی می کند. با کمک این برنامه از طریق iTunes و iCloud  می توانید اطلاعات حذف شده را برگردانید.

ریکاوری گوشی آیفون

برنامه iMyfone D-Back

برنامه iMyfone D-Back به راحتی ۴ مدل بازیابی هوشمند را پشتیبانی می کند و تقریبا ۲۰ فرمت از داده های حذف شده را باز می گرداند. با کمک این برنامه می توانید اطلاعات حذف شده همچون تصاویر، ویدئو، پیام های واتساپ، تماس ها، یادداشت ها و … را بازیابی کنید.

نرم افزار موجود دارای آپشن پیش نمایش نیز خواهد بود که از این طریق به راحتی فایل های قابل بازیابی را در یک لیست مشاهده خواهید کرد. در بین اطلاعات حذف شده موارد دلخواه خود را می توانید بازیابی کنید.

نتیجه گیری

با وجود برنامه های پیشرفته امروزه نگرانی از بابت حذف شدن اطلاعات از گوشی آیفون وجود نخواهد داشت. ریکاوری گوشی آیفون با کمی مهارت و دانش توسط یک سری برنامه های کاربردی امکان پذیر خواهد بود.

در صورتی که در زمینه بازیابی اطلاعات گوشی آیفون از تجربه کافی برخوردار نیستید، بهتر است از شرکت های معتبر در این راستا کمک بگیرید. شرکت ایبک امداد با داشتن سابقه و تجربه طولانی در این زمینه توانسته بهترین خدمات را به کاربران ارائه دهد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

ریکاوری گوشی آیفون

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

نرم افزار ریکاوری گوشی آیفون

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا