تعمیرات یخچال

راهنمای تعمیرات ساید بای ساید ال جی در تهران

تعمیرکار های مجموعه ایبک امداد خدمات حرفه ای به ویژه نصب، نگهداری و تعمیرات یخچال در محل را ارائه می دهند. تعمیر یخچال ال جی توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده با استفاده از جدیدترین متدهای تعمیر و پیشرفته ترین ابزار و دستگاه ها انجام خواهد شد.

محتوا پنهان

تعمیر یخچال ال جی با ضمانت شرکت

یکی از مزیت های تعمیرگاه های حرفه ای گارانتی و گارانتی برای مشتری است. شرکت دکتر آچار برای تعمیرات ساید بای ساید ال جی با ضمانت ارائه کرد. این ضمانت نامه به این معنی است که اگر یخچال دوباره خراب شود، تکنسین به مدت زمان ضمانت مجموعه موظف می باشد بدون دریافت هیچ گونه هزینه تعمیر یخچال را انجام دهد.

تعمیر ساید بای ساید ال جی در ایبک امداد

ساید بای ساید ال جی یکی از باکیفیت ترین و پرطرفدارترین سایدهای است که در کشور ایران طرفداران زیادی را دارد، این ساید بای ساید دارای ورق انرژی با گرید +++A می باشد که این دستگاه با توجه به برقی بودن ساید بای ساید کم مصرف می باشد. ممکن است ساید بای ساید ال جی نیز به هر دلیلی خراب شود، در صورت خرابی هر نوع ساید بای ساید ال جی، پیشنهاد ما این است که تعمیر یخچال ال جی را به تعمیرکار های حرفه ای و کار بلد مجموعه ایبک امداد بسپارید.

مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی

مهم ترین نکته ها در نگهداری و استفاده درست از یخچال ال جی چیست

  • از قرار دادن یخچال های ساید بای ساید ال جی در کنار وسایل مولد گرما مانند اجاق گاز و بخاری خودداری نمایید.
  • از گذاشتن غذاهای گرم و خیلی داغ درون یخچال خود اکیدا خودداری نمایید.
  • کندانسور ساید بای ساید ال جی، قسمت سیاه پشت یخچال را حداقل دوبار در سال یکبار تمیز کنید.
  • یخچال ال جی خود را هر 6 ماه یکبار تمیز نمایید.
  • هر سال تعمیر و نگهداری منظم یخچال را انجام دهید.
  • اگر چراغ تصفیه آب روشن است، فیلتر مربوط به تصفیه آب را عوض نمایید.
  • درهای یخچال ساید بای ساید خود را برای مدت زیادی باز نگذارید و از بسته بودن آنها اطمینان پیدا کنید.
  • یخچال را در مکانی صاف و هموار در آشپزخانه خود قرار دهید.
حتما بخوانید:   راهنمای تعویض فیلتر یخچال ال جی|زمان مناسب تعویض فیلتر یخچال

سرویس یخچال ال جی چگونه انجام می شود

برای این منظور که به طول عمر یخچال خود اضافه کنید و بتوانید با آسودگی خیال از آن در طول عمر خود استفاده کنید، باید از یخچال خود مراقبت نمایید. لوازم برقی مانند بدن یک انسان نیاز به نگهداری و توجه دارند. حال بهتر است این درمان را به درستی انجام دهید. برای نگهداری هر از چندگاهی یخچال خود با تعمیرکار های ایبک امداد و خدمات سریع می توانید از آسیب و مشکلات جدی دستگاه جلوگیری کنید.

خطاهای یخچال ال جی چیست

ممکن است حروف انگلیسی یا ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی را بر روی صفحه نمایش یخچال ال جی مشاهده نمایید، این حروف انگلیسی و اعداد نشان دهنده خطای یخچال ال جی است، خطاهای یخچال ال جی نشان دهنده ایرادات قسمت های مختلف این دستگاه است. توصیه می کنیم پس از رسیدگی به ایرادات یخچال خود، ایرادات و ارور ها را برطرف کنید، تعمیرات ساید بای ساید ال جی را به تعمیرکار های متخصص  و آموزش دیده مجموعه ایبک امداد بسپارید.

E RS- E R2: مشکل از سنسور یخچال است.

E DS: سنسور یخ زدایی یا دیفراست خراب است.

E FS: خرابی در سنسور فریزر است.

E HS: سنسور رطوبت دچار مشکل شده است.

E RT: حسگر محیطی خراب است.

E RF: فن یخچال معیوب شده است

E FF: فن فریزر باید تعویض شود.

E IF: خرابی از فن یخ ساز است.

E CF: فن کندانسور دچار مشکل شده است.

E GF: دبی سنج آب یا فلومتر آب خراب است.

E OFF: حالت نوردهی یا مد نمایشگاهی فعال شده است.

E CO: خطای ارتباط را نشان می دهد

تعمیر یخچال ال جی در شهر تهران توسط ایبک امداد

شرکت ایبک امداد آماده ارائه انواع خدمات در تمامی نقطه های شهر تهران می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل در یخچال شما کافیست با مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید تا تیم حرفه ای تعمیر یخچال ال جی در اسرع وقت در خانه شما حاضر گردد.

هزینه های مربوط به تعمیرات یخچال ال جی چقدر است

یکی از مورد هایی که هزینه تعمیر یخچال را افزایش می دهد این می باشد که قطعه شکسته بلافاصله تعویض می شود اما تعمیرکار هایی که از طرف ایبک امداد به منزل شما اعزام می شوند با مهارت و تجربه قطعه را تعمیر کرده و هزینه را کاهش می دهند. به حداقل می رسند و فقط در صورت عدم تعمیر قطعه، قطعه را تعویض می کنند و در صورت تعویض از قطعات اصلی استفاده می کنند.

حتما بخوانید:   راهنمای استفاده از یخچال سامسونگ Samsung

برخی از مشکلات متداول یخچال ال جی چیست

در این قسمت از مقاله برخی از متداول ترین خرابی های یخچال ال جی را برای شما شرح داده ایم.

دلیل خاموش شدن و روشن نشدن یخچال ال جی چیست

مشکلات اتصالات و سیستم الکتریکی یخچال، خرابی خازن و رله استارت، معیوب بودن برد الکترونیک و ترموستات، خرابی در موتور یا کمپرسور یخچال از دلیل های اصلی کار نکردن یخچال است.

دلیل داغ شدن بدنه یخچال ال جی چیست

به طور معمول گرمای بدنه یخچال های ساید بای ساید برند ال جی به علت عبور کردن لوله های آب گرم مقداری طبیعی می باشد، گرمای بیش از اندازه و گرم شدن بیش از حد بدنه ممکن است به دلایل مختلفی از جمله معیوب بودن و خرابی فن کندانسور، و یا وجود کثیفی و همچنین گرد و غبار روی لوله های  آن باشد.  همچنین احتمال کاهش یا کمبود گاز مبرد در لوله های کمپرسور و مشکل در سیستم یخ زدایی و فن های یخچال وجود دارد، اگر تخصص کافی ندارید این مشکل را برای حل به تعمیرکاران ایبک امداد بسپارید.

علت سرد نشدن کافی یا عدم تعادل خنک کننده در یخچال چیست

معیوب بودن فن یخچال، خرابی کمپرسور، خرابی سنسور دمای یخچال از علت های اصلی خنک نشدن یخچال ال جی هستند.

اگر پیغام OFF یا ارور را روی نمایشگر یخچال ال جی خود مشاهده نمودید به این معنی است که کمپرسور یخچال خاموش است، برای حل این مشکل درب یخچال ال جی  را باز کنید و گزینه REFRIGERATOR را فشار داده و نگه دارید. دمای یخچال را کنترل کنید، پس از آن دکمه EXPRESS FRZ را سه بار فشار دهید تا دستگاه شما دوباره خنک شود.

اگر با این کار مشکل سرد نبودن یخچال ال جی شما حل نشد با تعمیرکار های حرفه ای و کاربلد مجموعه ایبک امداد تماس بگیرید.

علت افت سردی یخچال ال جی چیست

قرار دادن ظرف ها و مواد غذایی بدون فاصله از یکدیگر، کندانسور کثیف، لاستیک مغناطیسی شکسته دور درب یخچال، بسته نشدن درب یخچال، شلنگ تخلیه مسدود شده، بهم ریختگی تنظیمات یخچال ال جی، کاهش و کمبود گاز مبرد در یخچال، مشکلات و معیوب بودن تایمر یخ زدایی یکی از علت های کاهش خنک شدن  یخچال ال جی است.

دلیل یخ زدن یخچال ساید بای ساید ال جی چیست

باز شدن درب و آسیب به لاستیک و چسب دور درب، مشکلات و خرابی سیستم یخ زدایی، مشکلات در شیر کوچک یخ و مشکلات هیتر از علت های اصلی یخ زدگی فریزرهای ال جی است.

دلیل بوی نامطبوع یخچال ال جی چه می باشد

گذاشتن مواد غذایی فاسد شده و کپک زده یکی از علت های اصلی بوی بد یخچال ال جی می باشد. برای کم کردن این مشکل یخچال ال جی را با ترکیب آب داغ و جوش شیرین به خوبی پاک کنید و از خوشبو کننده هوا مخصوص و چند قطعه زغال درون یخچال استفاده کنید.

حتما بخوانید:   راهنمای تعمیر یخساز یخچال مای تگmy tag | راه اندازی یخساز

علت عدم یخ زدایی خودکار یخچال ال جی چیست

مسدود شدن مسیر تخلیه یخ زدایی، معیوب بودن برد الکترونیکی، خرابی تایمر یخ زدایی، خرابی هیتر،  مشکلات در قطعات ترمودیسک و ترموفیوز وصل شده به المنت از علت های اصلی یخ زدایی نکردن یخچال ال جی به صورت خودکار هستند.

دلیل سردی بیش از حد یخچال و یخ زدن مواد غذایی درون یخچال ال جی چه می باشد

عدم تنظیمات درست و خرابی آن، معیوبی برد کنترل یخچال و همچنین سنسورهای محیطی، خرابی دریچه میرایی و سیستم یخ زدایی از علت های اصلی سرد شدن بیشتر از اندازه یخچال و یخ زدن مواد غذایی در درون دستگاه می باشد.

علت منجمد شدن مواد غذایی درون یخچال ال جی چه می باشد

عدم تنظیم درست دمای یخچال باعث این اشکال می گردد، در موقعی که با تنظیم کردن دمای یخچال این مشکل حل نشد باید از تعمیرکار های حرفه ای راهنمایی بگیرید.

دلیل کارکرد مداوم کمپرسور یخچال چیست

گرد و غبار روی کندانسور، عدم بسته شدن درب یخچال، خرابی قفل و سوئیچ، خرابی برد الکترونیکی، معیوب بودن  سنسور دمای یخچال از علل اصلی کارکردن بی وقفه کمپرسور یخچال می باشند، اگر در مناطق مرطوب زندگی می کنید کارکرد مداوم دستگاه عادی است.

مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی

دلیل صدای زیاد یخچال ال جی چه می باشد

عدم ترازی یخچال، برخورد کردن لوله های ورودی و خروجی موتور به خاطر لرزش موتور، معیوب بودن فن اپراتور پشت یخچال، خرابی و مشکل فن کندانسور، پوسیدگی لاستیک های زیر کمپرسور  از علت های اصلی صدای زیاد یخچال می باشد.

اگر صدای غیرعادی یخچال ال جی در موقع باز شدن درب دستگاه از بین برود به این معنی است که فن دستگاه مشکل دارد. سه نوع فن یخچال ال جی وجود دارد: 12، 13 و 220 ولت.

دلیل صدای بوق یخچال ال جی چیست

اگر کاملا مطمئن هستید که درب یخچال بسته است، اما صدای بوق حتی پس از یک بار باز و بسته کردن آن قطع نمی شود، باید توسط تعمیرکار دستگاه بررسی شود.

اگر زنگ هشدار باز بودن درب یخچال ال جی غیرفعال شده، آن را حتما فعال نمایید، اگر حتی پس از فعال سازی هم کار نکرد، می توانید برای بررسی یخچال ال جی از تعمیرکاران راهنمایی بگیرید..

آیا می دانید دلایل مشکلات درب یخچال ال جی چیست

ناهماهنگی یخچال و شکستگی قطعات مانند لولا و پایه اصلی ترین دلایل مشکلات درب یخچال ال جی است. برای رفع مشکلات درب، قبل از تماس با تعمیرگاه و خالی کردن قفسه های درب، دستگاه خود را تراز کنید.

اگر مشکلات درب یخچال ال جی حل نشد برای تعمیر یخچال ال جی با ایبک امداد می توانید تماس بگیرید.

31

مرکز تعمیرات ساید بای ساید ال جی

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

راهنمای تعمیرات ساید بای ساید ال جی در تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x