تعمیرات مایکروفر

نمایندگی تعمیر مایکروفر فریجیدر Frigidaire

نمایندگی تعمیرات مایکروفر، خدمات رسمی تعمیر ماکروفر فریجیدر در تهران

مایکروفر فریجیدر یکی از پرطرفدارترین محصولات لوازم خانگی می باشد. این مایکروفر ملیتی آمریکایی دارد و همچنین بسیاری از افراد در آشپزخانه، از این دستگاه استفاده می کنند. گاهی اوقات ممکن است که این دستگاه مانند هر دستگاه دیگری دچار خرابی ها و مشکلاتی نیز بشود.

از همین رو ما در این مقاله از ایبک، مطالبی را در مورد تعمیر مایکروفر فریجیدر و همچنین رایج ترین مشکلات آن جمع آوری کردیم تا در صورتی که مایکروفر شما با مشکلاتی مواجه شد، به راحتی بتوانید آن را نیز تعمیر کنید. البته پیشنهاد می شود در صورت بروز هرگونه ایرادی در مایکروفر فریجیدر با نمایندگی آن تماس بگیرید.

خراب شدن مایکروفر فریجیدر بسیار ناخوشایند می باشد و علاوه برآن، تعمیر دستگاه نیز می تواند خسارت های زیادی را به شما وارد کند. به همین دلیل ما در این مقاله دلایل رخ دادن متداول ترین مشکلات مایکروفر بفریجیدر و همچنین راهکار های لازم برای رفع و تعمیر این مشکلات را برای شما توضیح می دهیم. شما با مطالعه این مقاله و در صورتی که اندکی دانش فنی دارید می توانید به صورت کاملا رایگان و بدون هیچگونه اتلاف وقت و یا نگرانی، درمورد چگونگی انتقال دستگاه به تعمیرگاه، مشکل خود را در منزل حل کنید.

دلیل عدم کارکرد صفحه نمایش مایکروفر فریجیدر

کار نکردن صفحه نمایش مایکروفر فریجیدر از رایج ترین مشکلاتی است که اکثر افراد با آن رو به رو می شوند. در صورتی که شما هم با چنین مشکلی رو به رو شدید، می توانید با بررسی نقاطی از دستگاه که در ادامه آن ها را ذکر می کنیم، مایکروفر خود را به راحتی در منزل تعمیر کنید.

 • جهت تعمیر دستگاه، ابتدا پریز را وارد یک خروجی برق زمین شده کنید.
 • در صورتی که یک سوییچ دیواری، خروجی را کنترل می کرد، از روشن بودن سوییچ مطمئن شوید.
 • پلاگین را از خروجی جدا کرده و پس از ۱۰ دقیقه، مجددا دوشاخه مایکروفر را به برق متصل کنید.
 • بهتر است که باری دیگر مدارشکن خانگی را تنظیم کنید و یا اگر فیوز عیب و ایرادی داشت، آن را جایگزین کنید.
 • ممکن است منشا بروز این مشکل مربوط به خرابی پریز برق باشد که در این صورت شما می توانید دوشاخه یک دستگاه دیگر را به پریز برق متصل کنید. در صورتی که این دستگاه به خوبی کار کند به این معنا می باشد که پریز برق سالم است اما در غیر این صورت مشکل از خود پریز برق می باشد که در این صورت باید مشکل پریز را حل کنید تا صفحه نمایش مایکروفر فریجیدر بتواند به خوبی کار کند.

دلیل عدم کارکرد صفحه نمایش مایکروفر

دلیل از بین رفتن قدرت برق مایکروفر فریجیدر

در برخی مواقع ممکن است که تا قبل از تمام شدن زمان آشپزی، ناگهان برق مایکروفر از بین برود. این موضوع برای آشپز ها می تواند بسیار آزار دهنده باشد. در چنین مواقعی شما با چک کردن قطعاتی از دستگاه که در ادامه به آن ها می پردازیم می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ایی، مشکل خود را در منزل حل کنید.

 • در صورتی که منشا رخ دادن این مشکل مربوط به وقفه در برق باشد، برای رفع مشکل لازم است که ابتدا دوشاخه را از خروجی جدا کنید، ۱۰ دقیقه منتظر بمانید و سپس باری دیگر مایکروفر فریجیدر را به خروجی متصل کنید.
 • در صورتی که برق قطع شده باشد، شاخص ساعت، ساعت ۰۰:۰۰ را در صفحه نمایش، نشان می دهد. در این مواقع لازم می باشد که ساعت و دستورالعمل های آشپزی را باری دیگر تنظیم کنید.
 • در این مواقع بهتر است که جهت حل مشکل، مدار شکن آشپزخانه را باری دیگر تنظیم کنید و یا اگر فیوز عیب و ایرادی داشت، یک فیوز دیگر را جایگزین آن کنید.
 • بر روی دکمه استاپ / لغو، ۲ بار فشار وارد کنید و سپس مجددا آشپزی خود را شروع کنید.
 • جهت اطمینان از سالم بودن خروجی برق، دستگاه دیگری را به خروجی برق وصل کنید. کار نکردن مجدد دستگاه به این معنا می باشد که خروجی برق خراب است که در این صورت حتما باید تعمیر شود. برای تعمیر خروجی برق با یک تکنسین برق تماس بگیرید تا مشکل خروجی برق را حل کند.
 • در صورتی که قدرت برق مایکروفر شما، از بین رفته باشد، برای حل کردن این مشکل شما نیز می توانید مایکروویو خود را به یک منبع تغذیه دیگری وصل کنید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  چگونه مشکلات مایکروویو را در منزل حل کنیم؟

دلیل آهسته پختن غذا در مایکروفر

آهسته پخته شدن غذا از دیگر مشکلات رایجی است که در مایکروفر فریجیدر رخ می دهد. ما در ادامه ی این مقاله راهکار های لازم جهت تعمیر مایکروفر فریجیدر را ذکر می کنیم. شما می توانید با استفاده از این راهکار ها مشکل خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید. این راهکار ها عبارت است از:

 • از قرار داشتن مایکروفر فریجیدر در یک خط مداری ۱۵ آمپری جداگانه خاطر جمع شوید. زیرا در غیر این صورت مایکروفر فریجیدر به آرامی غذا را می پزد که این موضوع برای افراد بسیار ناخوشایند و آزار دهنده می باشد.
 • مشکل آهسته پخته شدن غذا، زمانی می تواند رخ دهد که دستگاه دیگری را که مانند مایکروفر فریجیدر کار می کند، راه اندازی شود. زیرا در چنین مواقعی ولتاژ افت می کند و در نتیجه غذا در مایکروفر فریجیدر بسیار آهسته پخته می شود که این موضوع بسیار آزار دهنده می باشد. بنابراین واجب است که برای جلوگیری از به وقوع پیوستن این مشکل، به این مورد توجه کنید.
 • در صورت رخ دادن این مشکل ممکن است نیاز باشد که برای حل مشکل آهسته پخته شدن غذا درون مایکروفر فریجیدر، دستگاه را به مدار خود حرکت دهید.

دلیل آهسته پختن غذا در مایکروفر

دلیل و رفع ایراد جرقه زدن مایکروفر فریجیدر

در صورتی که متوجه جرقه زدن مایکروفر فریجیدر خود شدید، بهتر است که هرچه سریعتر اقدام به تعمیر آن کنید. راهکار های لازم جهت تعمیر مشکل جرقه زدن مایکروفر فریجیدر عبارت است از:

 • رخ دادن مشکل جرقه زدن مایکروفر فریجیدر، می تواند به دلیل قرار داشتن ظروف فلزی، وسایل آشپزی یا اتصالات فلزی بر روی مخزن مایکروفر فریجیدر باشد. برای حل مشکل جرقه زدن مایکروفر فریجیدر کافی است که این وسایل را از روی مخزن دستگاه بردارید و در جای دیگری بگذارید. زیرا در غیر این صورت، مایکروفر فریجیدر جرقه می زند.
 • اگر از فویل های آلمینیومی استفاده می کنید، بهتر است که فقط از ورقه های نازک آن استفاده کنید. حداقل فاصله ای که باید بین فویل آلمینیومی و دیواره های داخلی مایکروفر فریجیدر باشد، یک اینچ می باشد. در غیر این صورت جرقه زدن مایکروفر فریجیدر دور از انتظار نیست.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  آموزش شارژ گاز یخچال فریجیدر | شارژ کردن گاز یخچال فریزر Frigidaire

 به همین دلیل، برای جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقی واجب می باشد که از قبل، موارد ذکر شده در بالا را به طور کاملا دقیق رعایت کنید.

دلیل و رفع ایراد جرقه زدن مایکروفر فریجیدر

دلیل چسبندگی مایکروفر فریجیدر توسط صفحه گردان

گاهی اوقات ممکن است که صفحه گردان مایکروفر فریجیدر، سر و صدای بلند و یا چسبندگی در دستگاه ایجاد کند. این مشکل در میان مایکروفرهای فریجیدر بسیار رایج می باشد. ما در ادامه ی این مقاله، دلیل به وقوع پیوستن این مشکل را بررسی می کنیم و همچنین راهکار های لازم جهت تعمیر آن را به شما ارائه می دهیم. این دلایل و راهکار ها عبارت است از:

 • کثیف بودن قطعاتی از مایکروفر فریجیدر مانند صفحه گردان، حلقه غلتکی و پایین مخزن مایکروفر، باعث می شود که صفحه گردان مایکروفر فریجیدر، چسبندگی و یا سر و صدای زیادی را ایجاد کند. به همین خاطر برای جلوگیری از رخ دادن چنین مشکلی لازم است، قطعاتی از مایکروفر را که ذکر کردیم، کاملا تمیز و پاک شوند.
 • حلقه چرخ دنده و غلتک حتما باید به درستی در جای خود قرار گرفته باشند. زیرا در غیر این صورت باعث می شود که صفحه گردان، چسبندگی یا سر و صدا ایجاد کند. به همین دلیل در صورت رو به رو شدن با مشکل سر و صدای زیاد و یا چسبندگی مایکروفر فریجیدر، واجب می باشد که این قسمت از مایکروفر فریجیدر را با دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که حلقه چرخ دنده و غلتک به درستی در جای مختص به خودشان، قرار گرفته باشند.

دلیل تداخل تلوزیونی درصورت استفاده از مایکروفر فریجیدر

از دیگر مشکلات رایجی که برای اکثر مایکروفرهای فریجدر اتفاق می افتد، تداخل تلوزیونی و رادیویی است. در برخی مواقع استفاده از مایکروفر منجر به بروز این مشکل می شود که در این صورت شما با رعایت کردن مسائلی که در رخ دادن این مشکل تاثیر گذار هستند، می توانید دستگاه خود را نیز تعمیر کنید.

 • اگر مایکروفر خود را در کنار وسایلی مانند تلوزیون قرار بدهید، این مشکل برای شما نیز رخ می دهد. به همین دلیل برای اینکه در صورت استفاده کردن از مایکروویو فریجیدر این اتفاق رخ ندهد، واجب می باشد که دستگاه مایکروفر خود را دور از وسایلی مانند تلوزیون و رادیو قرار دهید.
 • از آنجا که امواج مایکروفر فریجیدر و امواج رادیویی عملکردی شبیه به هم دارند، ممکن است که تلوزیون و یا رادیو، هنگامی که می خواهند امواج رادیویی را دریافت کنند به اشتباه امواج مایکروفر را دریافت کنند و همین موضوع باعث می شود که مشکل تداخل تلوزیونی و یا رادیویی صورت بگیرد. به همین دلیل بهتر است که این وسیله ها در فاصله دوری از هم قرار داشته باشند تا چنین اشتباهات و مشکلاتی رخ ندهد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله بررسی و آشنایی با نمایندگی تعمیرات مایکروفر در تهران و شهرستان

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا