مجله لوازم خانگیمجله

راهنمای خدمات پس از فروش فریجیدر Frigidaire

این مقاله از سایت ایبک شما را با خدمات پس از فروش فریجیدر آشنا می کند. در این مطلب تمامی خدمات و سرویس دهی های مربوط به شرکت لوازم خانگی فریجیدر برای ایرانیان آمده است.

پس از خرید یک محصول، مهم ترین چیزی که واجب است در مورد آن اطلاعات و آگاهی های کافی را داشته باشید، خدماتی است که آن شرکت پس از فروش محصول خود، به مشتریان ارائه می دهد.

به همین دلیل ما با جمع آوری این مقاله به شما کمک می کنیم که درمورد خدمات پس از فروش فریجیدر اطلاعات لازم را کسب نمایید.

معرفی خدمات پس از فروش شرکت لوازم خانگی فریجیدر

شرکت لوازم خانگی فریجیدر جهت پیشرفت، احترام به خواسته ی مشتریان و کسب رضایت آن ها، در کشور های هدف خود از جمله ایران، نمایندگی هایی را واقع کرده است. این شرکت علاوه بر آموزش های تخصصی، کدهایی را نیز به نمایندگی ها معتبر خود، اعطا کرده است و همچنین استاندارد های لازم به عنوان خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات فریجیدر را فعال کرده است.

شرکت فریجیدر از نمایندگی های خود انتظار دارد که با تمام توان برای کسب رضایت مشتریان سعی و تلاش کنند. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در رضایت مشتریان هر کارخانه و تولیدی، کیفیت بی نظیر لوازم خانگی و همچنین خدمات پس از فروش محصولات نیز می باشد.

مهم ترین اصول اولیه شرکت فریجیدر جهت پیشرفت و ترقی این شرکت، خدمات پس از فروش موثر و همچنین احترام گذاشتن به درخواست های مشتریان نیز می باشد. همچنین طبق قوانین و باور های شرکت فریجیدر، تنها در صورتی یک مشتری بر می گردد و مجددا از کارخانه خرید می کند که خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن در اختیار او قرار گیرد.

معرفی خدمات پس از فروش شرکت لوازم خانگی فریجیدر

بیوگرافی شرکت تولید کننده لوازم خانگی فریجیدر

این بخش از مقاله را به بیوگرافی شرکت لوازم خانگی فریجیدر اختصاص می دهیم. با ما همراه باشید.

 • این شرکت یکی از برترین و بهترین تولید کننده های لوازم خانگی در جهان به شمار می آید. این شرکت ملیتی آمریکایی دارد.
 • شرکت لوازم خانگی فریجیدر دارای نمایندگی های رسمی خدمات پس از فروش در سرتاسر جهان به ویژه ایران، می باشد.
 • اعتبار و سابقه ی درخشان این شرکت آمریکایی در تولید لوازم خانگی با کیفیت، مانند ماشین های لباسشویی، ماشین های ظرفشویی، مایکروفر، جارو برقی، انواع مختلفی از یخچال فریزر و همچنین خدمات پس از فروش فریجیدر، باعث جذب طرفداران زیادی در ایران و سایر کشور ها جهان شده است.

وظایف نمایندگی خدمات فریجیدر

طبق اعتقادات کارشناسان شرکت لوازم خانگی فریجیدر اولین مشتری محصولات لوازم خانگی این شرکت توسط بازاریان آن نیز می باشد و بقیه مشتریان به واسطه نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت فریجیدر، از محصولات این برند خریداری می کنند.

از دیگر اعتقادات و باور های این شرکت این است که خدمات پس از فروش رابطه مستقیمی با افزایش تعداد خرید مشتریان و همچنین اعتماد آن ها به برند فریجیدر، دارد. نمایندگی های خدمات پس از فروش محصولات شرکت فریجیدر، در قبال محصولاتی که به مشتریان تحویل می دهند، وظایف مهمی را برعهده دارند. این وظایف عبارت است از:

 • انجام اقدامات اولیه جهت نصب دستگاه
 • راه اندازه کردن دستگاه
 • مشاوره دادن به خریداران و مشتریان
 • کسب اطمینان از سالم بودن و کارکرد صحیح محصول
پیشنهاد آی‌بک امداد :  روز جهانی برنامه نویس چه روزی است؟
وظایف نمایندگی خدمات فریجیدر
وظایف نمایندگی خدمات فریجیدر

مهلت گارانتی محصولات خدمات پس از فروش فریجیدر

طبق قوانین استاندارد های جهانی مدت زمانی که برای خدمات پس از فروش محصولات در نظر گرفته می شود، ۱۰سال می باشد. شرکت آمریکایی فریجیدر نیز از این قوانین پیروی می کند و به همین دلیل پس از فروش محصول به مدت ۱۰ سال خدماتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تمامی نمایندگی های خدمات پس از فروش برند فریجیدر موظف هستند که به بهترین شکل ممکن، این خدمات را که شامل گارانتی و وارانتی محصولات می باشد، در اختیار مشتریان قرار دهند. یکی از مهم ترین نکاتی که شرکت فریجیدر را از سایر شرکت ها جدا می کند، طریقه ارتباط گرفتن کارکنان آن با مشتریان و خواسته های آن ها می باشد. کارکنان این شرکت درصورت لزوم و بصورت مستقیم با مشتریان تماس می گیرند و از آنها درمورد کیفیت و مشکلات احتمالی محصولات پرس و جو می کنند.

مهم ترین خدمات شرکت فریجیدر به مشتریان ایرانی

خدمات پس از فروشی که شرکت لوازم خانگی فریجیدر در ایران به مشتریان ارائه می کند. عبارت است از:

 • محصولات را در محل مورد نظر مشتری نصب و سپس راه اندازی می کند.
 • گارانتی و وارانتی محصولات شرکت را نیز تایید و امضا می کند.
 • طریقه استفاده از محصول را به طور کامل به مشتریان آموزش می دهد و همچنین اطلاعات لازم را در اختیار آن ها قرار می دهد.
 • همچنین افراد پس از خرید محصولات شرکت فریجیدر می توانند به صورت دائم و مستقیم با کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت ارتباط برقرار کنند.
 • محصولات با کیفیت برند فریجیدر موجب افزایش اعتماد مشتریان نسبت به این برند می شود.
 • در صورت بروز خرابی و یا نقایص ظاهری و فنی در محصولات، کارشناسان خدمات پس از فروش فریجیدر، خدمات فنی و تخصصی را جهت تعمیر و رفع عیوب محصول، به بهترین شکل ممکن در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
 • از دیگر خدمات شرکت فریجیدر، ارائه بازخورد های مثبت و یا منفی مشتریان به کارخانه اصلی می باشد.
 • این شرکت نیز تلاش می کند مشکلات مشتریان ناراضی را رفع کند و همچنین برای مرتفع نمودن شرکت تلاش می کند.

امکانات خدمات پس از فروش فریجیدر

دانستن نکاتی درمورد خدماتی که نمایندگان پس از فروش لوازم خانگی شرکت فریجیدر به مشتریان خود اراده می دهند، از واجبات می باشد. این نکات عبارت است از:

 • پس از خرید یک محصول، پشتیبان خوب بهترین چیزی است که یک مشتری می تواند آن را تجربه کند. نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر، با پشتیبانی های خوبی که دارد این تجربه را در اختیار شما قرار می دهد.
 • تنها کسانی که آگاهی های لازم را در مورد محصولات شما دارند، تکنسین های متخصص نمایندگی رسمی فریجیدر می باشند و همچنین قطعات فابریک محصولات خود را فقط از نمایندگی های رسمی می توانید تامین کنید. به همین دلیل واجب است که در صورت نیاز و رفع مشکل دستگاه فریجیدر خود، فقط با این نمایندگی ها تماس بگیرد و مشکلات احتمالی خود را نیز رفع کنید.
 • خدمات پس از فروش فریجیدر در قالب گارانتی و به مدت ۳ سال برای تمام مشتریان این برند رایگان می باشد.
 • مشتریان محصولات فریجیدر، در منزل و تنها با یک تماس می توانند از تعمیرگاه مجاز فریجیدر به صورت کاملا رایگان، راهنمایی های لازم را بگیرند.
 • در صورتی که دستگاه فریجیدر شما با خرابی هایی مواجه شود، توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده تعمیر می شوند. از آنجا که همه ی مشتریان تمایل دارند از بهترین خدمات و تعمیرات بهره‌مند شوند، شرکت لوازم خانگی فریجیدر در تیم خود از افراد متخصص و کارآزموده جهت تعمیر محصولات، استفاده می کند.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  خدمات نمایندگی بخارشوی ژانومه در تهران | راهنمای تعمیرات بخارشوی ژانومه

رضایتمندی و همچنین شادمانی مشتریان، از مهم ترین اهداف شرکت لوازم خانگی فریجیدر، نمایندگی مجاز فریجیدر و نمایندگی تعمیرات فریجیدر نیز می باشد و همین امر سبب شده است تا شرکت لوازم خانگی فریجیدر و تمام نمایندگی‌هایش در سرتاسر جهان، این هدف را سرلوحه ی خود قرار دهند و برای رسیدن به آن سخت تلاش کنند.

امکانات خدمات پس از فروش فریجیدر
امکانات خدمات پس از فروش فریجیدر

دلیل انتخاب نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر

تعمیرکاران و متخصصین تعمیرات محصولات فریجیدر زیر نظر آموزش های تخصصی کارخانه مرکزی فریجیدر قرار می گیرند و به همین دلیل بدنه و محصولات منحصر به فرد، فریجیدر را به خوبی می شناسند. این موضوع سبب شده است تا انتخاب نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر، لازم واقع گردد. همچنین این نمایندگی ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد که در ادامه برخی از آن ها را برا شما ذکر می کنیم.

 • نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر زمانبندی و برنامه تعمیرات و نگهداری از محصولات را به طور کامل و دقیق به مشتریان خود ارائه می دهند.
 • آنها از کارشناسان متخصص، حرفه ای و مورد قبول کارخانه استفاده می کنند و به همین دلیل شما می توانید در صورتی که با مشکلی مواجه شدید، جهت تعمیر دستگاه، بدون هیچگونه استرس و نگرانی، دستگاه فریجیدر خود را به دست این نمایندگی ها بسپارید.
 • همچنین این نمایندگی ها به مشتریان این امکان را می دهند که آن ها نیز بتوانند در فرایند بهبود مستمر کارخانه فریجیدر شرکت کنند.
 • مشکلاتی که ممکن است برای محصولات فریجیدر پیش بیاید را جمع آوری و سپس به کارخانه اعلام می کنند.
 • درخواست های کارخانه فریجیدر را که مرتبط با امور نمایندگی است را به طور کامل و دقیق بررسی می کنند.
 • کارشناسان این نمایندگی در هر ساعت از شبانه روز و یا در هر مکان و محلی که مشتری بخواهد، خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهند.
 • مشتری را از انجام خدمات در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن، مطمئن می کنند.
 • عیب ها و یا مشکلات احتمالی، که واجب است مشتری در مورد محصول بداند را به طور کامل بررسی می کنند.
 • خدمات جدیدی را به کارخانه فریجیدر عرضه می کنند.
 • این نمایندگی نیز با انعطاف پذیری و همچنین ارائه ساختار های متنوع، باعث افزایش رضایت مشتریان می شود.
 • از دیگر ویژگی های منحصر به فرد نمایندگی خدمات پس از فروش فریجیدر، تشکیل بانک اطلاعاتی مشتریان به منظور نظرسنجی و انجام خدمات مورد نیاز مشتریان نیز می باشد.

راهنمای خدمات پس از فروش فریجیدر

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

مقاله راهنمای خدمات پس از فروش فریجیدر Frigidaire

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا