تاکستاننمایندگی

تعمیر یخچال تاکستان | هزینه تعمیر یخچال در شهر تاکستان قزوین

در لوازم برقی مانند یخچال، بعضی از ایرادات و مشکلات ممکن است به وجود بیاید که باعث اختلال در عملکرد یخچال شما می‌شود. در این صورت لازم است که برای تعمیر یخچال تاکستان خود در استان قزوین، اقدام کنید. آی بک امداد تعمیر یخچال هیمالیا را در شهر تاکستان به طور کامل و حرفه‌ای ارائه می‌دهد، کافیست در صورتی که عملکرد یخچال تان دچار مشکل شد و یا موتور آن کار نمی کند، با آی بک امداد تماس بگیرید تا مشکلات و خرابی‌های یخچال تان توسط این مرکز برطرف شود.

دلیل کار نکردن کمپرسور یخچال هیمالیا چیست؟

کار نکردن کمپرسور یخچال هیمالیا می‌تواند کاربران را با مشکلات زیادی مواجه کند. لازم است که بدانید مواردی که با این مشکل در ارتباط هستند، عبارتند از:

  • کمبود ولتاژ برق
  • قطع شدن سیم پیچ موتور
  • خراب شدن ترموستات
  • قطع شدن سیم کشی
  • خراب شدن رله اورلود
  • خرابی برد الکترونیکی
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال دالکی | هزینه تعمیر یخچال در شهر دالکی

خراب شدن ترموستات دلیل کار نکردن موتور در یخچال هیمالیا

در صورتی که یخچال شما برای کنترل دما از ترموستات استفاده می‌کند و متوجه روشن نشدن موتور شدید، باید ابتدا اطمینان پیدا کنید که ترموستات دستگاه سالم است. دیده شده خراب شدن ترموستات با کار نکردن کمپرسور همراه است.

خراب شدن برد الکترونیکی دلیل روشن نشدن موتور یخچال هیمالیا

یخچال فریزرهای نسل جدید جهت کنترل کردن قطعات، از قطعه‌ای به نام برد استفاده می‌کنند. خراب شدن برد در یخچال‌های هیمالیا بسیار شایع بوده و باعث کار نکردن موتور دستگاه می‌شود. دقت داشته باشید که برد باید به وسیله مهندس الکترونیکی بررسی و تعمیر شود.

روشن نشدن موتور یخچال به علت سوختن موتور

سوختن موتور، بالا بودن دمای موتور، افزایش شدت جریان موتور، اتصال بدنه و قطع بودن ارتباط سیم پیچ در موتور می‌تواند باعث کار نکردن کمپرسور در یخچال هیمالیا شود. در صورتی که این مشکلات برای موتور یخچال هیمالیا شما ایجاد شد، باید حتماً موتور را تعویض کنید زیرا تعمیر آن امکان‌پذیر نیست.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر یخچال چشمه شیرین | هزینه تعمیر یخچال در شهر چشمه شیرین

هزینه تعمیر یخچال تاکستان قزوین

وقتی یخچال هیمالیا شما دچار خرابی می‌شود، نگرانی هزینه تعمیر معمولاً یکی از مشغله‌های فکری شما خواهد بود. آی بک امداد کار شما را راحت کرده زیرا خدمات خود را در محل و با کمترین هزینه به شما در تاکستان قزوین ارائه می‌دهد. با ای بک امداد در تاکستان تماس بگیرید تا با منطقی‌ترین هزینه، مشکل یخچال هیمالیا خود را برطرف کنید.

تعمیر یخچال تاکستان

امتیاز سردبیر

مجموع امتیازات

هزینه تعمیر یخچال در شهر تاکستان قزوین

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا