تعمیرات

تعمیرات چرخ گوشت سامسونگ Samsung

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

ما در این مقاله از ایبک امداد قصد داریم شما را با چرخ گوشت های سامسونگ آشنا کنیم و همچنین نکاتی را در مورد مزیت های استفاده کردن از چرخ گوشت های سامسونگ ، عیب یابی کردن مشکلات در چرخ گوشت های سامسونگ و هزینه تعمیر چرخ گوشت های سامسونگ را بررسی خواهیم کرد. تا پایان این مقاله همراه باشید.

زمان مورد نیاز برای تعمیر چرخ گوشت های سامسونگ

یکی از سوالات متداول مشتریان ، در مورد زمان مورد نیاز مشتریان برای تعمیرات چرخ گوشت های سامسونگ می باشد. در پاسخ به این سوال باید گفت که موارد زیادی برای مشخص کردن زمان تعمیر چرخ گوشت ها تاثیر گذارند .از جمله نوع تعمیر چرخ گوشت و میزان خراب بودن آن است . میتوانیم بگوییم که تکنسین تعمیر چرخ گوشت سامسونگ بعد از عیب یابی کردن چرخ گوشت و مشخص کردن کردن مشکل ، زمان مورد نیاز برای تعمیر دستگاه را تعیین می کند.

دلیل جرقه زدن چرخ گوشت ها

از دیگر مشکلات چرخ گوشت ها جرقه زدن آنها است که ما در ادامه ی مقاله شیوه تعمیر چرخ گوشت های سامسونگ را بررسی خواهیم نمود:

 • اگر رطوبت وارد چرخ گوشت شما شود میتواند باعث ایجاد جرقه شود.
 • زمانی که سیم پیچی داخل دستگاه چرخ گوشت شما معیوب باشد شما باید جهت رفع کردن این مشکل از تکنسین تعمیر چرخ گوشت سامسونگ کمک بگیرید.
 • همینطور اصطکاک از دیگر عوامل جرقه زدن دستگاه چرخ گوشت میباشد.

دلیل اینکه چرخ گوشت روشن نمیشود

از دیگر مشکلات متداول در چرخ گوشت ها روشن نشدن آن میباشد. در این مواقع جهت تعمیر کردن چرخ گوشت های سامسونگ نکات زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • خراب بودن و یا اتصالی داخلی سیم در چرخ گوشت میتواند باعث روشن نشدن چرخ گوشت شود.
 • اگر کلید روشن و خاموش چرخ گوشت شما خراب شود جهت تعمیر آن میتوانید با تکنسین تعمیرات چرخ گوشت سامسونگ تماس بگیرید.

ارزیابی هزینه تعمیر در چرخ گوشت های سامسونگ

هزینه مربوط به تعمیر کردن چرخ گوشت های سامسونگ به موارد متفاوتی وابسته است. از موارد مهم تاثیرگذار جهت مشخص کردن هزینه تعمیر چرخ گوشت عوامل زیر هستند:

 • استفاده کردن از قطعه های اصل دستگاه برای تعمیر در آن
 • ارائه دادن خدمات به مشتریان در محل و یا انتقال دادن دستگاه چرخ گوشت معیوب به نمایندگی
 • تعمیر چرخ گوشت یا عوض کردن قطعه معیوب در آن بوسیله تعمیرکار.

چرخ گوشت سامسونگ

روشهای نگهداری کردن از چرخ گوشت سامسونگ

ما در این قسمت از مقاله میخواهیم نکاتی که مانع خراب شدن چرخ گوشت میشود را بیان کنیم ، ما را در این بخش همراهی نمایید.

امروزه به دلیل هزینه های بالای خرید لوازم خانگی، نحوه نگهداری از آنها ، خصوصا در مورد لوازم مربوط به آشپزخانه و چرخ گوشت اهمیت زیادی دارد. اگر شما از چرخ گوشت خود خوب مراقبت نمایید ، در نتیجه خواهید توانست مانع از خراب شدن دستگاه چرخ گوشت و کاهش عملکرد آن در طول زمان شوید. ما در ادامه این مقاله قصد داریم شیوه مراقبت از چرخ گوشت و موارد مراقبت از چرخ گوشت را برای افزودن طول عمر مفید آن مورد بررسی قرار دهیم و در این مورد به شما کمک کنیم. اما اگر بخواهیم اهمیت مراقبت درست از چرخ گوشت را بیان نماییم، باید گفت زمانی که شما نکات و اطلاعات مورد نیاز در زمینه مراقبت از دستگاه چرخ گوشت را بیاموزید خواهید  توانست با استفاده از راهکارهای درست و ترفندهای مناسب از خراب شدن چرخ گوشت جلوگیری کرده و باعث افزایش طول عمر در چرخ گوشت خود شوید. روش نگهداری کردن چرخ گوشت مثل طریقه نگهداری کردن از بقیه ی لوازم خانگی نیازمند دانش و تخصصی خاص نیست و همه افراد فقط با رعایت کردن نکاتی ساده خواهد توانست بهترین استفاده را از چرخ گوشت خود کنند.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  آموزش تعمیر برد الکترونیکی جاروبرقی

نکاتی برای پیشگیری از خراب شدن چرخ گوشت بیان کرده ایم

 • برای اینکه به چرخ گوشت شما فشار نیاید و موتور در چرخ گوشت شما راحت کار کند گوشت را در قطعه های کوچک خرد کنید. در واقع این نکته از مهم ترین نکات در مورد شیوه های نگهداری از چرخ گوشت میباشد.
 • اگر شما چرخ گوشت خود را به صورت خالی روشن بگذارید بیشتری صدمه و آسیب را به آن وارد میکنید چون در چنین حالتی سرعت و دور موتور چرخ گوشت افزایش زیادی خواهد داشت که امکان دارد باعث فرسایش دستگاه شود.
 • یکی از موارد موثر در طول عمر چرخ گوشت شما ،طول مدت زمانی است که چرخ گوشت خود را روشن نگه میدارید. بهترین حالت استفاده از چرخ گوشت زمانی است که پس از ده دقیقه استفاده به دستگاه خود استراحت کمی دهید. شما با رعایت این نکته میتوانید باعث افزایش کارایی و طول عمر چرخ گوشت خود شوید.
 • چنانچه گوشتی که میخواهید با دستگاه چرخ نمایید زیاد باشد ، باید پس از چند دقیقه کار با چرخ گوشت یک بار آن را خاموش کید تا دستگاه استراحت کند و یا گوشت ها را در روزهای دیگری چرخ نمایید که این حالت برترین اصول مراقبت از چرخ گوشت است.
 • برای داشتن عملکردی مطلوب در چرخ گوشت تیغه ها یکی از اجزایی اند که لازم است هر سه ماه یکبار آنرا تیز کنید. همینطور تیغه ها را باید با آب ولرم بشورید. چنانچه مواد غذایی روی تیغه ها باقی بماند و خشک بشود ، پاک کردن آن خیلی دشوار است و باعث از بین رفتن تیزی در تیغه ها میشود. به یاد داشته باشید که هرچقدر تیغه ها ی چرخ گوشت تیزتر باشد فشار کمتری به دستگاه وارد شده و عمر آن بیشتر میشود.
 • گاهی دیده میشود که بعضی افراد پیاز، سیب زمینی و سبزیجات را با چرخ گوشت خرد میکنند ولی این کار مشکلات زیاد و جدی را برای چرخ گوشت به وجود می آورد. این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که آبی که در این مواد وجود دارد باعث نفوذ به داخل دستگاه شده و منجر به خراب شدن چرخ گوشت شما میشود.
 • تصور بعضی از مصرف کنندگان از چرخ گوشت این است که اگر از تکه های بزرگ گوشت استفاده کنند، طول مدت فرآیند چرخ کردن گوشت ها کوتاه ترشده و در زمان آن صرفه جویی میشود . ولی در واقع زمانی که گوشت ها تکه های بزرگی داشته باشند فشاری که به  چرخ گوشت وارد میشود بیشتر خواهد بود و دستگاه کند تراز حالت عادی عمل میکند و درآخر باعث داشتن نتیجه ای عکس میشود.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ Samsung

اصول مراقبتی چرخ گوشت های سامسونگ ” تمیز کردن قطعات “

از اصلی ترین و بهترین روشهای نگهداری کردن از چرخ گوشت، تمیز شدن و پاک شدن اصولی و درست چرخ گوشت است چون شستشوی قطعه های چرخ گوشت به روش اصولی سبب میشود عمر مفید دستگاه شما افزایش یابد. چرخ گوشت ها اجزای کوچک و بزرگی زیادی دارند که امکان دارد زمان کردن دستگاه ،گوشت در بین این قطعه ها گیر کرده و با گذشتن زمان کثیف شوند و کپک بزنند. جهت رعایت کردن اصول مراقبت از دستگاه چرخ گوشت و اجزای آن و اینکه از رخ دادن مشکلات جلوگیری شود، توصیه میشود که این اجزا یا قطعه ها را با  آب و شوینده ی مناسب بشورید . بعد از اینکه قطعات خشک شدند ، آنها را مجدد نصب  و سرهم کنید و چرخ گوشت را برای استفاده های بعد در جای مناسبی بگذارید. اگر فکر میکنید که امکان دارد گرد و خاک روی آن بنشیند، قطعه های چرخ گوشت را در پلاستیک یا فویل بپیچید تا برای استفاده در آینده تمیز بماند.

چرخ گوشت سامسونگ

کته های ایمنی در مراقبت از چرخ گوشت سامسونگ

در این قسمت از مقاله ایبک امداد قصد داریم نکاتی را بیان کنیم که در صورت رعایت کردن آنها خواهید توانست عمر مفید چرخ گوشت خود را اضافه کنید.

 • هرگز از دستمال مرطوب جهت تمیز کردن و شستشوی بخش های برقی چرخ گوشت استفاده نشود و با آب شسته نشود.
 • هیچوقت جهت فشار دادن گوشت به داخل چرخ گوشت انگشت های دست استفاده نشود.
 • پریز، کلید و سیم متصل به چرخ گوشت را همیشه بررسی کنید.
 • زمانیکه قطعه های چرخ گوشت را شستید و تمیز کردید، قطعات را به وسیله یک دستمال تمیز خشک نموده و در نایلون یا فویل بگذارید تا حشرات وارد آن نشوند و دچار آلودگی نشود.
 • همیشه به خاطر داشته باشید که چنانچه به موتور چرخ گوشت خود بیش از حد فشار بیاورید، موتور آن میسوزد.
 • بعد از هر دفعه وارد شدن گوشت، گوشت کوب را درون قیف چرخ گوشت باقی بگذارید.
 • مطابق با دفترچه راهنمای چرخ گوشت و دستور العمل موجود در آن، هرچند وقت یکبار چرخ گوشت را سرویس یا رفع عیب کنید.
 • محل نگهداری چرخ گوشت از موارد مهم در نگهداری آن است که اهمیت بسیار زیادی دارد و از اثرگذارترین موارد جهت مراقبت از چرخ گوشت برای افزودن طول عمر آن محسوب میشود. به یاد داشته باشید که چرخ گوشت باید در مکانی دور از رطوبت بماند. رطوبت روی موتور دستگاه چرخ گوشت اثر میگذارد و باعث کاهش عملکرد آن خواهد شد.
 • موقع انتخاب چرخ گوشت باید در نظر داشته باشید که صفحات و تیغه های دستگاه از جنس ضد زنگ باشد. اگر این قطعات ضد زنگ باشند سبب میشود که قطعه های دستگاه بعد از شستشو دچار فرسودگی نشوند. در این حالت مراقبت از از این قطعه ها خیلی راحت است.

سخن آخر

ما در این مقاله از ایبک امداد اطلاعاتی در مورد چرخ گوشت های سامسونگ، موارد ایمنی ،عوامل مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری از چرخ گوشت و.. را بررسی نمودیم . امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد . پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک  بگذارید. سپاس از همراهی شما عزیزان.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

تعمیرات چرخ گوشت سامسونگ Samsung

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات چرخ گوشت سامسونگ Samsung

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا