مجله لوازم خانگی

نمایندگی خدمات و تعمیر اتو زیمنس SIEMENS

نمایندگی تعمیرات اتو زیمنس در تهران و کرج، تعمیر در محل محصولات زیمنس در شهر تهران و کرج

شماره تلفن نمایندگی تعمیر یخچال، تلویزیون 021

اتو جزو یکی از لوازم برقی‌ پرکاربرد در منازل به شمار می رود. این دستگاه نیز مانند هر لوازم برقی دیگری ممکن است روزی با خرابی‌ها و یا ایراداتی رو به رو شود که شما را نگران کند. از این رو ما در این مقاله از ایبک اطلاعاتی را درمورد انواع خرابی‌های اتو زیمنس و همچنین چگونگی استفاده از نمایندگی‌های تعمیرات اتو زیمنس جمع آوری کرده‌ایم که در ادامه به آن‌ها می پردازیم. تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

خدمات پس از فروش اتو زیمنس

امروزه نیز با توجه به افزایش قیمت دلار، بسیاری از برندهای خارجی کشور را ترک کردند. به همین دلیل خدمات پس از فروش نمایندگی اتو زیمنس، زیر نظر نمایندگی‌های داخلی صورت می گیرد. در صورتی که تمایل دارید از این خدمات بهره بگیرید می توانید با مطالعه این مقاله و پی بردن به چگونگی استفاده از خدمات این نمایندگی، جواب سوالات خود را پیدا کنید. اقدامات لازم جهت استفاده از خدمات پس از فروش نمایندگی‌های داخلی، عبارت است از:

 • ‌بر روی ضمانت نامه‌های محصول شماره‌ نمایندگی‌های داخلی درج شده است که شما می توانید جهت استفاده از خدمات پس از فروش این نوع نمایندگی‌ها، با این شماره‌‌ها تماس بگیرید.
 • یکی از قابلیت‌هایی که اغلب نمایندگی‌ها دارند، ارائه خدمات به مشتریان پس از اتمام دوره گارانتی می باشد.

چگونگی خدمات نمایندگی تعمیرات اتو زیمنس

از جمله خدماتی که نمایندگی تعمیرات اتو زیمنس، در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار می دهد عبارت است از:

 • این نمایندگی‌ها در صورت لزوم تمامی قطعات دستگاه را که دچار عیب و ایراد شده‌اند، با قطعات اصل و فابریک جایگزین می کنند.
 • همچنین پس از اتمام کار تعمیرات اتو زیمنس، فاکتور خدماتی که انجام داده‌اند را در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان قرار می دهند.
 • قطعه‌ جدیدی را که جایگزین قطعه معیوب دستگاه می کنند، به مدت ۹ الی ۱۲ ماه گارانتی دارند.

ویژگی‌های تعمیرکار اتو زیمنس

شخصی که اقدام به تعمیر دستگاه اتو زیمنس می کند باید ویژگی‌هایی را داشته باشند، این ویژگی‌ها عبارت است از:

 • یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکاتی که جهت تعمیرات اتو زیمنس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، مهارت و تخصص شخص تعمیرکار است. زیرا در صورتی که شخص تعمیرکار تخصص و دانش بالایی در زمینه تعمیرات اتو زیمنس نداشته باشد، ممکن است که آسیب‌های بیشتری را به دستگاه وارد کند. از این رو واجب است در صورتی که با خرابی‌هایی از جانب دستگاه اتو زیمنس مواجه شدید، حتما تعمیر آن را به دست یک شخص متخصص و کاربلد در این زمینه بسپارید.
 • همچنین بهتر است شخصی را جهت تعمیرات اتو زیمنس انتخاب کنید که تمامی نکات مربوط به ایمنی و بهداشتی را به خوبی رعایت کند.

ویژگی‌های تعمیرکار اتو زیمنس

مشکلات رایج در اتوهای زیمنس

یکی از مشکلات رایجی که اغلب مصرف کنندگان اتو زیمنس با آن رو به رو می شوند، آب دادن اتو می باشد. با توجه به این موضوع که رخ دادن هر اتفاقی به دلایلی بستگی دارد، آب دادن اتو نیز به دلایلی وابسته است که ما در این مقاله آن‌ها را نیز بررسی خواهیم کرد و همچنین راه حل‌های لازم جهت رفع این مشکل را در اختیار شما قرار می دهیم تا به توانید مشکل خود را به بهترین شکل ممکن حل کنید. شما نیز می توانید با پی بردن به دلایل وقوع این مشکل، از رخ دادن مجدد آن جلوگیری به عمل آورید.

 • در صورتی که دمای اتو به درستی تنظیم نشده باشد، اتو زیمنس با نشتی آب رو به رو می شود. به همین دلیل برای پیشگیری از رخ دادن چین اتفاقی لازم است که تنظیم دمای دستگاه به درستی انجام شود. همچنین در صورتی که این مشکل برای شما رخ داده است واجب است که جهت رفع نشتی آب، مجددا دمای اتو را تنظیم کنید.
 • از دیگر دلایلی که ممکن است منجر به آب دادن اتو زیمنس یا به عبارتی نشتی آب دستگاه شود، روشن بودن حالت بخار دستگاه می باشد. به همین دلیل در مواقعی که با نشتی آب اتو رو به رو می شوید، جهت رفع مشکل لازم است که این قسمت از دستگاه را بررسی کنید و در صورتی که این حالت روشن بود آن را خاموش کنید.
 • همچنین رخ دادن این اتفاق نیز می تواند مربوط به شکستگی درب مخزن آب دستگاه باشد که در چنین مواقعی برای تعمیر نشتی آب اتو زیمنس، واجب است که از تعمیرکار اتو زیمنس کمک بگیرید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای تعمیر درب یخچال زیمنس Siemens

مشکلات رایج در اتوهای زیمنس

ایجاد لکه‌های زرد بر روی لباس توسط اتو

از دیگر مشکلات اتو زیمنس که شاید شما هم آن را تجربه کرده باشید، تشکیل لکه‌های زرد رنگ بر روی لباس توسط اتو می باشد. در این مقاله با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم، می توانید در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین شکل اتو خود را تعمیر کنید و همچنین از رخ دادن مجدد آن جلوگیری به عمل آورید.

 • یکی از دلایلی که باعث می شود اتو لکه‌های زرد رنگی را بر روی لباس به جای بگذارد، کثیف بودن کف اتو زیمنس می باشد. در صورتی که ایجاد لکه‌های زرد رنگ بر روی لباس به دلیل کثیف بودن کف اتو بود، شما نیز می توانید با تمیز کردن قسمت کفی اتو مشکل خود را حل کنید. البته به این مورد نیز توجه داشته باشید که برای تمیز کردن قسمت کفی اتو باید از سرکه استفاده کنید.
 • استفاده از آب شهری برای پر کردن مخزن اتو باعث ایجاد رسوب در دستگاه می شود. به همین دلیل برای جلوگیری از ایجاد لکه‌های زرد رنگ بر روی لباس و همچنین رفع مشکل بهتر است که برای پر کردن آب مخزن، از آب‌های تصفیه شده استفاده کنید. در غیر این صورت رخ دادن چنین اتفاقی دور از انتظار نیست.
 • در صورتی که تمامی مراحل بالا را با دقت طی کردید اما باز هم موفق به حل کردن این مشکل نشدید. بهتر است که حل مشکل خود را به دست تعمیرکار اتو زیمنس بسپارید.

دلیل داغ نشدن اتو زیمنس و تعمیر آن

از رایج‌ترین اتفاقاتی که ممکن است برای اتو پیش آید، داغ نشدن آن نیز می باشد. این مشکل بارها و بارها توسط مصرف کنندگان اتو زیمنس گزارش شده است. از جمله دلایلی که منجر به رخ دادن این اتفاق می شود، عبارت است از:

 • در صورتی که اتصال دستگاه به برق اشتباه باشد و یا اینکه اتصالات داخلی پریز برق عیب و ایرادی داشته باشند، این اتفاق رخ می دهد. به همین دلیل در صورت مشاهده چنین اتفاقی، برای رفع مشکل واجب است که دستگاه را به درستی به برق متصل کنید. همچنین می توانید اتو را به پریز دیگری متصل کنید و مجددا به خوبی از آن استفاده کنید.
 • از دیگر دلایلی که در داغ نشدن اتو  تاثیرگذار است، خرابی المنت دستگاه می باشد. در صورتی که این قطعه از دستگاه عیب و یا ایرادی داشته باشد، حتما مشکل خود را با کمک یک تعمیرکار حرفه‌ای و کاربلد حل کنید و از او بخواهید که المنت اتو را سرویس نماید. از جمله نکاتی که حتما باید به آن توجه کنید این است که به هیچ عنوان خودسرانه اقدام به تعمیر این قطعه از اتو زیمنس نکنید. زیرا ممکن است به دلیل نداشتن دانش فنی و اطلاعات کافی در مورد تعمیرات اتو زیمنس، مشکلات بیشتری برای دستگاه به وجود بیاید.
 • همچنین از اصلی‌ترین دلایلی که باعث می شود، اتو داغ نشود مربوط به خرابی ترموستات می باشد. در چنین مواقعی برای رفع این مشکل واجب است که حتماً از یک شخص متخصص و حرفه‌ای کمک بگیرید.
پیشنهاد آی‌بک امداد :  تعمیر مخلوط کن زیمنس | نمایندگی تعمیرات میکسر Siemens

دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو زیمنس

گاهی اوقات ممکن است که هنگام اتو کردن لباس، پارچه به کف اتو زیمنس بچسبد. این اتفاق به دلیل وجود عیب و ایراد در یکی از قسمت‌های اتو زیمنس پیش می آید. ما در این مقاله با بررسی دقیق این دلایل و ارائه راه حل‌هایی جهت تعمیر آن، به شما در حل مشکل کمک می کنیم.

دلیل چسبیدن پارچه به کف اتو زیمنس

از جمله دلایل و راهکارهای تعمیر مشکل چسبیدن پارچه به کف اتو زیمنس، عبارت است از:

 • در صورتی که دمای اتو زیمنس به درستی تنظیم نشده باشد، این اتفاق رخ می دهد. تنظیم نادرست دمای اتو، یکی از اولین و مهم‌ترین دلایل تاثیرگذار در وقوع این اتفاق است. در چنین مواقعی جهت رفع مشکل باید براساس جنس پارچه دمای اتو زیمنس را تنظیم کنید.
 • یکی دیگر از دلایلی که باعث چسبیدن پارچه به کف اتو زیمنس می شود، کثیف بودن کفی اتو می باشد. در این صورت برای اینکه مشکل خود را حل کنید لازم است که با استفاده از جوش شیرین و سرکه، کفی اتو زیمنس خود را تمیز کنید تا به مشکلاتی از این قبیل رو به رو نشوید.
 • در صورتی که تمامی مراحل ذکر شده در بالا را انجام دادید ولی مشکلتان حل نشد، لازم است که مشکل خود را به دست یک تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای در زمینه تعمیرات اتو زیمنس بسپارید. البته به این مورد نیز توجه داشته باشید که سرویس یا تعمیرات اتو خود را به دست هر شخصی نسپارید. زیرا هر شخصی توانایی و مهارت تعمیرات اتو زیمنس را ندارد.

نتیجه گیری

در این مقاله پاسخ تمامی سوالاتی را که ممکن است در هنگام خرابی اتو زیمنس، برای شما پیش آید را به طور کامل توضیح داده‌ایم. همچنین به شما توصیه می کنیم که تمامی این نکات را با دقت مطالعه کنید تا در صورت مواجه شدن با مشکلات و خرابی‌های اتو  بتوانید با آن مقابله کنید، در صورت نیاز میتوانید از طریق بخش دیدگاه ها مشکلات خود را با ما در میان بگذارید تا توسط متخصصین ایبک امداد بررسی و رفع گردد.

تعمیر یخچال شبانه روزی

31

نمایندگی خدمات و تعمیر اتو زیمنس

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

راهنمایی و آشنایی با نمایندگی خدمات و تعمیر اتو زیمنس SIEMENS

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا