مجله لوازم خانگی

خدمات تخصصی تعمیر لوازم خانگی | نمایندگی تعمیرات لوازم برقی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی | تعمیرات ماشین ظرفشویی | دلایل خرابی کولر گازی

تعمیرات لوازم برقی خانگی در محل و منزل از مواردی محسوب می شود که می تواند رفاه حال افراد را در مقوله جابه جایی لوازم سنگین مانند یخچال و گاز و … به دنبال داشته باشد. وجود مراکز تعمیر لوازم خانگی در منزل در تهران و در تمامی مناطق آن بهترین کمک برای رفاه حال شما ساکنین تهران می باشد. لوازم مورد استفاده در آشپزخانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و غالباً افراد سعی در نگهداری درست و اصولی آنها دارند. ولی به هر حال بروز ایراد در دستگاه ها امری طبیعی می باشد. و این ایرادات باید توسط نمایندگی ها برطرف شوند. با توجه به این موضوع که بسیاری از برندهای شناخته شده که محصولاتشان توسط افراد استفاده می شود، دارای نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران نیستند، از همین رو بهتر است جهت تعمیر لوازم خانگی خود روی کمک مراکز مجاز تعمیر این لوازم حساب کنیم.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران

تعمیرات لوازم خانگی در محل تحت نظر تکنسین های کارآزموده مرتبط با آن وسیله، توسط به کارگیری قطعات اصلی و اورجینال و گارانتی رسمی برای اطمینان از معتبر بودن مرکز صورت می پذیرد. این خدمات در کمترین زمان ممکن در منزل شما انجام می شود. باید در نظر بگیرید که تعمیر لوازم خانگی در منزل شامل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی،  اجاق گاز، جاروبرقی و … می شود.

تعمیر تمامی این لوازم نیاز به تخصص دارد و بایستی به وسیله تعمیرکار، کارآزموده صورت گیرد. هر وسیله برقی که تهیه می کنید، دارای نمایندگی خاص خود است. و در صورت نیاز به تعمیر از نمایندگی های آن ها استفاده می شود. ولی در برخی برندهای شناخته شده، نمایندگی در ایران وجود ندارد، از همین رو، بسیاری از مراکز تعمیر لوازم خانگی می توانند به وسیله استفاده از تعمیرکار مجرب و دارای تخصص لوازم خانگی شما را در منزل تعمیر کنند.

همه این امور و خدمات در جهت آسایش و راحتی مصرف کنندگان است. و این که مراکز تعمیرات لوازم خانگی تا چه اندازه سرعت در خدمات رسانی دارند، برای شرکت تولید کننده آن وسیله به عنوان یک امتیاز در نظر گرفته می شود.

تعمیرات ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی و کاربردی در منازل است. خرابی این وسیله سبب بروز مشکلات زیادی برای افراد خانواده می شود. در دنیای امروز گونه های مختلفی از ماشین های لباسشویی به صورت نیمه اتومات و تمام اتومات تولید می شوند. مراعات نکردن نحوه درست به کارگیری این لباسشویی ها سبب بروز خرابی و ایراد در آن، یا حتی شکستن قطعه ای در آن می شود. در این شرایط برای تعمیر آن نباید خودتان اقدام کنید. زیرا تعمیر آن یک امر تخصصی بوده و باید توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران انجام شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید استفاده از ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف ها در مقایسه با شستن ظروف با دست آب کمتری مصرف کرده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. بیشتر مدل های ماشین های ظرفشویی امروزه بسیار کارآمد و پر بازده و کم مصرف هستند. چراکه چیزی در حدود ۴ تا ۶ گالن آب در زمان شستشوی ظرف ها مصرف می کنند. این در حالی است که در شست ظرف ها با دست، چیزی در حدود ۱۰ گالن آب مصرف می شود.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  راهنمای استفاده از کولر گازی آرچلیک Arçelik | نصب و راه اندازی کولرگازی آرچلیک

ماشین های ظرفشویی اتومات نوین هم برق کمتری را مصرف می کنند و مقرون به صرفه هستند. علاوه بر این، چنانچه شما از گزینه «خشک کردن حرارتی ظروف» استفاده نکنید و بگذارید ظرف ها در هوای آزاد و محیط خانه خشک شوند، در مصرف برق توسط ماشین ظرفشویی بیشتر صرفه جویی می شود. تعمیرات لوازم خانگی در محل، تعمیرات این وسیله پر مصرف و کارآمد را نیز دربر می گیرد.

ولی گاهی اوقات ماشین ظرفشویی شما فراغ از برند آن، نیازمند سرویس است و امکان دارد دچار ایراد شده و نیازمند تعمیر شود. برای تعمیرات آن می توانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران

۳ علت خرابی کولرگازی و نیاز به تعمیرات آن

علل مختلفی سبب می شود که در عملکرد کولرگازی اختلال ایجاد شود و در نتیجه مشکل چکه کردن آب در آن به وجود آید. در ادامه به بیان ۳ دلیل از این موارد می پردازیم.

مسدود شدن خط تخلیه

مسدود شدن خط تخلیه از متداول ترین دلیل های ایراد چکه کردن آب از سیستم کولرگازی است. چراکه به علت وجود نشتی، میزان زیادی از آب داخل لوله تخلیه می شود. بنابراین، انسداد خط تخلیه سبب چکیدن آب از کولرگازی می شود. افزون براین امکان دارد شیلنگ های تخلیه به علت جمع شدن گرد و غبار و کثیف بودن، در مسیر زهکشی دچار انسداد شوند و شما به خدمات تعمیرات این وسیله توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران داشته باشید.

این مشکل را می توان در مرحله های مختلفی به ترتیب رفع عیب کرد. در مرحله اول کولر را از روی دیوار پایین بیاورید. پس از آن آب را به وسیله یک شیلنگ با شدت به بخش زهکشی پمپاژ کنید. به این طریق هر نوع گرفتگی یا انسدادی یا وجود رسوبات جمع شده در داخل کولر را شستشو می دهید.

برای انجام مرحله قبلی، روند تخلیه آب و پمپاژ آن به دریچه تخلیه را، توسط قرار دادن یک فیلتر برای گرفتن ناخالصی ها و گرد و غبار، اجرا کنید. و قطعات حالت دهنده را در مکان خود قرار دهید و دوباره از آن ها استفاده کنید.

زنگ زدگی یا خرابی لوله تخلیه

ایراد یا خرابی لوله غالباً در کولرهای قدیمی تر اتفاق می افتد. این مشکل به علت وجود مشکلاتی در لوله های تخلیه که صدمه دیده اند و یا دارای زنگ زدگی هستند، ایجاد می شود. از همین رو، به شکل نقطه ای شاهد ریزش آب در خانه هستیم که این مشکل را ایراد چکه کردن آب از کولرگازی می گویند. این ایراد با تعویض لوله های تخلیه و جایگزین کردن لوله نو برطرف می شود.

خراب شدن پمپ کندانسور

خرابی پمپ کندانسور به علت استفاده پشت هم از کولرگازی، هر از گاهی ممکن است اتفاق بیفتد. چراکه این مشکل زمانی بروز می کند که پمپ آب درون کولر، آب را به طور مستقیم به بیرون از خانه پمپ می کند. ولی اگر پمپ کندانسور خراب شود یا اینکه بشکند، سبب چکه کردن آب به درون خانه می شود. این ایراد، با تعویض لوله های پمپاژ و جایگزینی لوله های نو قابل رفع شدن است.

پیشنهاد آی‌بک امداد :  لوازم خانگی برند بوش | علت محبوبیت برند بوش در چیست؟

تعمیر و تعویض درب فر اجاق گاز

به دلیل اینکه اجاق گازها در برندهای مختلف و متنوعی طراحی و تولید می شوند، تعمیر و تعویض درب های آن ها کاری نیازمند تخصص می باشد. مواردی مانند انبساط و انقباض در نتیجه تغییر دمای زیاد، موجب شکسته شدن درب فرها می شود. علاوه براین جایگیری نادرست واشر و لاستیک های درب هم می تواند سبب شکستن این درب ها شود.

تعمیر درب فر اجاق گاز

زمانی درب فر اجاق گازها نیازمند تعمیرات می شود که شیشه یا لولای درب همچنین لاستیک درب فرها به مشکل بر بخورد. تعمیرات درب فر گازها در برگیرنده گزینه های زیر می شود:

  • تعویض شیشه های درب اجاق گاز و یا فر آن
  • رگلاژ کردن درب فر اجاق گاز
  • تعمیر یا تعویض لولای درب فر و یراق آلات درب جلویی اجاق گاز یا فر گاز
  • تعمیر یا تعویض لاستیک درب اجاق گاز

تعمیر و تعویض درب فر اجاق گاز در منزل

امروزه از مهم ترین خدماتی که مراکز تعمیرات لوازم خانگی آن را ارائه می کنند، خدمات تعمیرات این لوازم در محل یا منزل است. بنابراین فقط کافی است با این مراکز تماس بگیرید تا تعمیرکار مجرب همراه با لوازم مورد نیاز به منزل یا محیط کار شما بیاید و تعمیرات یا تعویض درب فر اجاق گاز را برای شما انجام دهد.

داشتن و دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی در منزل دارای مزایای بسیاری است. برای نمونه، دیگر نیازی به جابه جایی و انتقال لوازم خانگی به تعمیرگاه نیست. همین مسئله باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های حمل و نقل خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران

نکاتی که با رعایت آن ها از نیاز به تعمیر یا تعویض درب اجاق گاز کاسته می شود

استفاده ناصحیح از اجاق گازها، سبب صدمه دیدن درب فر آن ها می شود. به طور مثال، نیاز است برای تمیزکاری شیشه درب فر، آن را آهسته و با شوینده های دارای اسید کمتر و اسفنج یا پارچه نرم تمیز کنید.

علاوه براین از درب فر به عنوان جایگاهی برای خنک شدن سینی های بزرگ یا ظرف های داغ و بسیار سنگین استفاده نشود. هم چنین از وارد کردن هر نوع ضربه فیزیکی به درب فر گاز خودداری کنید.

علت بسته نشدن درب فر اجاق گاز

در بعضی موارد پیش می آید که درب فر اجاق گاز شما بسته نمی شود و دمای داخل آن کاملاٌ به بیرون منتقل می شود. در این شرایط عواملی مانند خرابی قفل درب فر، فرسودگی لاستیک درب یا خرابی لولاهای درب فر می توانند در بسته نشدن درب فر اجاق گاز تاثیرگذار باشند.

نتیجه گیری

تعمیر لوازم برقی خانگی از جمله موارد حساس و نیازمند تعمیرکاری مجرب است. از همین رو بهتر است تعمیرات لوازم خانگی خود را به مراکز تعمیرات لوازم خانگی در محل بسپارید تا به طریقه درست و اصولی تعمیر و رفع ایراد شوند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در تهران

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا