تعمیرات یخچال

بهترین مارک یخچال های ساید ایرانی چیست؟

شماره تلفن نمایندگی تعمیرت یخچال، تلویزیون 021

یخچال ساید یکی از پرطرفدارترین انواع یخچال در بازار ایران است. این نوع یخچال به دلیل فضای ذخیره سازی زیاد، امکانات متنوع و طراحی زیبا، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این مقاله از آی بک امداد، 4 تا از بهترین مارک یخچال های ساید بای ساید را با توجه به عوامل مختلف مثل، قیمت، کیفیت ساخت و امکانات معرفی می کنیم.

محتوا پنهان
1 بهترین مارک یخچال های ساید بای ساید ایرانی چیست؟

بهترین مارک یخچال های ساید بای ساید ایرانی چیست؟

1. یخچال ساید اسنوا

اسنوا یکی از برندهای پیشرو در تولید لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید اسنوا نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. برخی از ویژگی های برجسته یخچال های ساید اسنوا عبارتند از:

 • مصرف انرژی پایین
 • سیستم سرمایش دوگانه
 • سیستم های خنک کننده سریع
 • آبسردکن و یخساز اتوماتیک
 • محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات

چند نمونه از بهترین یخچال ساید اسنوا

اسنوا یکی از برندهای پیشرو در تولید لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید اسنوا نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. در این مقاله، چند تا از بهترین یخچال ساید بای ساید اسنوا را با توجه به عوامل مختلفی مانند کیفیت ساخت، امکانات و قیمت معرفی می کنیم.

یخچال اسنوا مدل SN8-3320SS

این یخچال با ظرفیت 600 لیتر یکی از پرفروش ترین یخچال های ساید اسنوا است. این یخچال از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد. همچنین، محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات نیز دارد.

یخچال اسنوا مدل SN8-3220SS

این یخچال نیز با ظرفیت 570 لیتر یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خانواده های 4 نفره است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه ، سیستم خنک کننده سریع، یخساز اتوماتیک و آبسردکن بهره می برد.

حتما بخوانید:   لیست کامل ارورهای یخچال فریزر دوو DAEWOO

یخچال اسنوا مدل SN8-3120SS

این یخچال با ظرفیت 540 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر اسنوا است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، یخساز اتوماتیک و آبسردکن بهره می برد.

یخچال اسنوا مدل SN8-2820SS

این یخچال با ظرفیت 480 لیتر یکی از گزینه های مناسب برای خانواده های 3 نفره است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال اسنوا مدل SN8-2620SS

این یخچال با ظرفیت 450 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر اسنوا است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال های ساید ایرانی

2. یخچال ساید امرسان

امرسان نیز یکی دیگر از برندهای معتبر لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید امرسان نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. برخی از ویژگی های برجسته یخچال های ساید بای ساید امرسان عبارتند از:

 • مصرف انرژی پایین
 • سیستم سرمایش دوگانه
 • سیستم خنک کننده سریع
 • آبسردکن و یخساز اتوماتیک
 • محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات

چند نمونه از یخچال ساید امرسان

امرسان یکی از برندهای معتبر لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید بای ساید امرسان نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در ادامه، چند نمونه از یخچال ساید بای ساید امرسان را با توجه به عوامل مختلفی مانند کیفیت ساخت، امکانات و قیمت معرفی می کنیم.

یخچال امرسان مدل NRF3292D

این یخچال با ظرفیت 600 لیتر یکی از پرفروش ترین یخچال های ساید بای ساید امرسان است. این یخچال از سیستم های سرمایش دوگانه، سیستم های خنک کننده سریع، یخساز اتوماتیک و آبسردکن بهره می برد. همچنین، محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات نیز دارد.

یخچال امرسان مدل NRF3192D

این یخچال نیز با ظرفیت 570 لیتر یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خانواده های 4 نفره است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال امرسان مدل NRF3092D

این یخچال با ظرفیت 540 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر امرسان است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال امرسان مدل NRF2892D

این یخچال با ظرفیت 480 لیتر یکی از گزینه های مناسب برای خانواده های 3 نفره است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و همچنین یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال امرسان مدل NRF2692D

این یخچال با ظرفیت 450 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر امرسان است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

حتما بخوانید:   روش تعمیر یخساز یخچال آریستون

3. یخچال ساید الکترواستیل

الکترواستیل نیز یکی از برندهای قدیمی و شناخته شده لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید الکترواستیل نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند. برخی از ویژگی های برجسته یخچال های ساید بای ساید الکترواستیل عبارتند از:

 • مصرف انرژی پایین
 • سیستم سرمایش دوگانه
 • سیستم های خنک کننده سریع
 • آبسردکن و یخساز اتوماتیک
 • محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات

چند نمونه از یخچال ساید الکترواستیل

الکترواستیل یکی از برندهای قدیمی و شناخته شده لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید الکترواستیل نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این مقاله، چند نمونه از یخچال ساید الکترواستیل را با توجه به عوامل مختلفی مثل کیفیت ساخت، قیمت و امکانات معرفی می کنیم.

یخچال الکترواستیل مدل ES51

این یخچال با ظرفیت 600 لیتر یکی از پرفروش ترین یخچال های ساید الکترواستیل است. این یخچال از سیستم سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد. همچنین، محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات نیز دارد.

یخچال الکترواستیل مدل ES47

این یخچال نیز با ظرفیت 570 لیتر یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خانواده های 4 نفره است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، آبسردکن،  سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال الکترواستیل مدل ES43

این یخچال با ظرفیت 540 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر الکترواستیل است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، یخساز، سیستم خنک کننده سریع و همچنین یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال الکترواستیل مدل ES38

این یخچال با ظرفیت 480 لیتر یکی از گزینه های مناسب برای خانواده های 3 نفره است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال الکترواستیل مدل ES33

این یخچال با ظرفیت 450 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر الکترواستیل است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، یخساز، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

4. یخچال ساید هیمالیا

هیمالیا نیز یکی از برندهای معتبر لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید هیمالیا نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند. برخی از ویژگی های برجسته یخچال های ساید بای ساید هیمالیا عبارتند از:

 • مصرف انرژی پایین
 • سیستم سرمایش دوگانه
 • سیستم خنک کننده سریع
 • آبسردکن و یخساز اتوماتیک
 • محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات

چند نمونه از یخچال ساید هیمالیا

هیمالیا یکی از برندهای معتبر لوازم خانگی در ایران است. یخچال های ساید بای ساید هیمالیا نیز از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهند. در این مقاله، چند تا از یخچال ساید بای ساید هیمالیا را با توجه به عوامل مختلفی مانند قیمت، کیفیت ساخت و امکانات معرفی می کنیم.

حتما بخوانید:   یخچال فریزر جنرال الکترونیک برطرف کردن ارورهای آن

یخچال هیمالیا مدل HS61

این یخچال با ظرفیت 600 لیتر یکی از پرفروش ترین یخچال های ساید هیمالیا است. این یخچال از سیستم سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد. همچنین، محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات نیز دارد.

یخچال هیمالیا مدل HS57

این یخچال نیز با ظرفیت 570 لیتر یکی دیگر از گزینه های مناسب برای خانواده های 4 نفره است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال هیمالیا مدل HS53

این یخچال با ظرفیت 540 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر هیمالیا است. این یخچال نیز از سیستم سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال هیمالیا مدل HS48

این یخچال با ظرفیت 480 لیتر یکی از گزینه های مناسب برای خانواده های 3 نفره است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، آبسردکن، سیستم خنک کننده سریع و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

یخچال هیمالیا مدل HS43

این یخچال با ظرفیت 450 لیتر یکی از گزینه های اقتصادی تر هیمالیا است. این یخچال نیز از سیستم های سرمایش دوگانه، سیستم خنک کننده سریع، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره می برد.

انتخاب بهترین یخچال ساید

انتخاب بهترین یخچال ساید، به عوامل مختلفی مانند نیازها، بودجه و سلیقه شما بستگی دارد. در هنگام خرید یخچال ساید بای ساید، توجه به نکات زیر ضروری است:

 • اندازه خانواده: ظرفیت یخچال باید متناسب با اندازه خانواده شما باشد. برای یک خانواده 4 نفره، یخچالی با ظرفیت 500 تا 600 لیتر مناسب است.
 • مصرف انرژی: مصرف انرژی یخچال یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه کنید. یخچال هایی با برچسب انرژی A++ یا A+ کمترین مصرف انرژی را دارند.

یخچال های ساید ایرانی

نتیجه‌گیری

یخچال ساید به دلیل داشتن فضای بیشتر ذخیره‌سازی و امکانات متنوع، بسیار محبوب است. در این مقاله از آی بک امداد با توجه به شاخص‌هایی مانند کیفیت ساخت، امکانات و قیمت، بهترین مدل‌های یخچال ساید بای ساید ۴ برند معروف ایرانی یعنی اسنوا، امرسان، الکترواستیل و هیمالیا معرفی شد. اسنوا و امرسان از محبوب‌ترین برندها هستند که مدل‌های گوناگونی تولید می‌کنند. الکترواستیل نیز یکی از قدیمی‌ترین برندهاست. یخچال‌های هیمالیا هم از کیفیت خوبی برخوردارند. در کل با توجه به بودجه، نیاز و امکانات مورد نظر می‌توان یکی از گزینه‌های ارائه شده را انتخاب کرد که همگی ظرفیت و کیفیت مناسبی دارند.

 

پشتیبانی و نمایندگی تعمیرات دوو

31

بهترین مارک یخچال های ساید ایرانی چیست؟

امتیاز سردبیر

مجموع امتیاز

معرفی یخچال ساید هیمالیا

امتیاز کاربر: 2.65 ( 1 نتایج)

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
نظرتان چیست؟
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
1
0
افکار شما را دوست داریم... با ما به اشتراک بگذارید...x